Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6645917 Napisano: 05.10.2019 10:32:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mop z ,,Ekopatenty Gosia", maskotki:  Głoda i Milki. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6645692 Napisano: 04.10.2019 13:07:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
agakaz2 napisał(a):

wejściówka rodzinna do Aquaparku Wrocław  emotka  nareszcie basen hura

Ja też mam.Wygrzeję moje stare kości. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6644671 Napisano: 01.10.2019 15:54:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Budżet Kaufland 100 zł w bonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6644456 Napisano: 01.10.2019 09:52:51 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

encepence napisał(a):

Stoję przy kasie a pani kasjerka wyrzuca cały kosz paragonów do takiego zbiorczego kosza koszmar konkursówicza, tle nagród, zawsze rozmarzonym wzrokiem patrzę na ten kosz z paragonami pod kasą...

a myślałam, że tylko ja patrzę na nie takim tęsknym wzrokiem emotka  tyle dobrobytu (potencjalnego) się marnuje  emotka

Tyle okazji na dobrobyt. Też mi żal,że tyle ,,losów" wyląduje na śmietniku.A może tam jest gruba kasa z Prince Polo lub jakiś samochód? Żal po prostu,żal. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBbeata7

#6644450 Napisano: 01.10.2019 09:48:45 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie, że jest już 1 października! Ten wrzesień tak szybko zleciał... emotka  Echh... tyle paragonów niewykorzystanych dzisiaj... a właściwie wczoraj  emotka  Ale tak to jest jak człowiek zamiast grać w konkursy to po lesie chodzi i grzyby zbiera, a potem obiera, suszy i przerabia... Fantasia Społem, Jesienny relaks Albedo, Auchan Almette (!!!) i to 4 razy, nie mówiąc już o Kubusiu  emotka  Kiedy ja się nauczę, żeby kupować produkty/paragony dopiero jak będę mieć gotowe zgłoszenie? 

Szkoda,że komuś nie sprzedałaś albo nie oddałaś paragonów, może by wygrał, byłby Ci mega wdzięczny, a nic tak nie poprawia humoru jak możliwość uszczęśliwiania innych. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6644198 Napisano: 30.09.2019 13:42:16 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

znalazłam porzucony piękny długi paragon, ponad 300zł a na nim NIC konkursowego, no jak tak można kasę marnować emotka

a w moim Tesco spora część sklepu pusta, wyprzedaż kosmetyków i drobiazgów, czyżby się zwijali? profilaktycznie wydałam do końca całą kwotę z wygranej karty TESCO żeby potem niespodzianek nie było, strzeżonego....

Tesco najwyraźniej się zwija-bynajmniej we Wrocławiu, w dwóch miejscach. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6644197 Napisano: 30.09.2019 13:40:43 w Wkurza mnie...
faworek napisał(a):

Wkurza mnie, że nagrody w loteriach są o wiele bardziej wartościowe niż w konkursach promocyjnych...I loterii ostatnio jest wysyp  emotka  
A moje szczęście w loteriach polega na tym, że go po prostu nie ma emotka

Trzeba próbować i nie zrażać się, zwłaszcza na początku i na końcu loterii, tak mi się wydaje , są większe szanse.Bo na początku jeszcze nie wszyscy o niej wiedzą, a na końcu, ci , co wygrali i ci, co nie wygrali, już się zniechęcą, bo ileż można zgłoszeń wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6644155 Napisano: 30.09.2019 12:30:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6643371 Napisano: 26.09.2019 16:01:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

I to jest zdrowe podejście- granie o rzeczy, które się nam przydadzą, a nie na handel, bo widziałam już tu na stronach oferty sprzedaży krówek z Milki za 30 zł.


Ale przecież każdy może sprzedać, co tylko ma ochotę, o ile obrót danym przedmiotem jest w Polsce legalny. Czy gra o auto "żeby sprzedać" czy też o krowę "żeby sprzedać" - co za różnica? Problem leży w rodzaju nagrody, jej ciężarze środowiskowym / etycznym, nie w samym fakcie jej sprzedaży. Można i używane majtki sprzedać. Ba! Można po januszowemu wygrać bon na Zalando, nakupić stringów, ponosić i wtedy sprzedać emotka

Można, nawet kubki z Primy , co za darmo dawali sprzedawać.Mam nadzieję,że coraz mniej będzie kupców na takie ,,gadżety". Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6643339 Napisano: 26.09.2019 13:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

Też mnie cieszy kiedy coś konkretnego wpada ale jakbyście widzieli radość moich dzieci na wczorajsze stado krów z Milki emotka  Gram o Alpy  - Alp ani widu za do 6 krów wpadło - chciałam nam jedną zostawić a resztę rozdać sąsiadom ale moje dzieci jedno po operacji, drugie chore, trzecie uziemione w domu bo  za mała by być sama na ogrodzie zrobiły z wielkiego kartonu oborę i trzymają tam Milkowe krowy. Dziś zabawa w pociąg 6 kartonów i śmigają a ja mogę obiad robić i nie słyszę co minutę "mama.."
Po raz pierwszy cieszą mnie te kurzołapy bo w bakusie i danio nie grałam bo tego nie jemy a czekolady z Milki zużywam do ciast. Pewnie za jakiś czas pójdą w odstawkę i będę mysleć co z nimi zrobić ale teraz w tej sytuacji sprawują się super emotka

I to jest zdrowe podejście- granie o rzeczy, które się nam przydadzą, a nie na handel, bo widziałam już tu na stronach oferty sprzedaży krówek z Milki za 30 zł. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6643257 Napisano: 26.09.2019 09:56:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Zielonaszpilka: Ja sama nie robię zapasów na kilka miesięcy emotka   Za małe mieszkanie. Proszek kupię jeden na 3 miesiące, pasty z 3 razy w roku... Mało kto wie ze znajomych, że gram, ale kiedyś prosiłam tę garstkę osób, by mi odkładali wszystkie paragony.
Tylko kumplowi się chciało, skany podsyła... Jak wygrałam mu wycieczkę za 3 tysiące, dwie koleżanki się obraziły
Jedna do mnie: Ale ja bym ci potem za produkty, jakie kupiłaś, wróciła. Tylko wygraj mi taką wycieczkę emotka
 

Myślę,że więcej można by wygrać w konkursach, gdyby rodzina bądź przyjaciele pomagali i dostarczali paragony, ale też nie do końca tak jest, bo na loterię paragonową zmobilizowałam, kogo mogłam, wrzuciłam bardzo dużo paragonów i nic nie wygrałam.Zauważyłam,że większe prawdopodobieństwo wygrania jest na początku loterii albo w konkursach zupełnie niszowych, gdzie np.trzeba kupić farbę do włosów w konkretnym sklepie i jeszcze coś napisać od siebie- w takim konkursie kiedyś  wygrałam iphona. Również konkursy z nagrodami mniej cennymi są, moim zdaniem, mniej oblegane.Loterie ogólnopolskie, np. Almette mają  ponad tysiąc zgłoszeń dziennie( wywnioskowałam to z numerów przydzielonych moim zgłoszeniom dzień po dniu), więc prawdopodobieństwo wygranej jak  ok.7: 1000, co nie zmienia faktu,że 2 lata temu, w  jednej z poprzednich edycji, zmieściłam się w tym prawdopodobieństwie.Generalnie przyjęłam zasadę: gram w co uważam za stosowne, nie liczę na wiele, a zawsze można być mile zaskoczonym.Ostatnio rocznym zapasem wody Nałęczowianki, ludzie z klatki myśleli,że jakaś dłuższa awaria się szykuje, o której spółdzielnia nie poinformowała. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6643070 Napisano: 25.09.2019 16:56:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Pytanie o konkursowe wydatki. Prowadzicie jakieś zestawienie konkursowych wydatków? Konkursy promocyjne to często spora kasa. Zwraca Wam się to, jesteście na plusie? Ja póki co tak, ale tak mocno w promocyjne gram od niedawna, a sierpień był bogaty jeśli chodzi o wygraną gotówkę emotka A w tym miesiącu widzę, że znowu sporo zainwestowałam w konkursy i martwię się o wynik. Jak jest u Was?

Nie kupuję produktów, których nie zużyję albo nie używam.Czasem dam się skusić na wypróbowanie czegoś, co jest w miarę  zdrowe i potrzebne.Nie kupuję odświeżaczy powietrza, Danio, Mokate, tic-taców - bo są niezdrowe.Staram się jak najmniej kupować słodyczy, choć czasem kupię coś z myślą o konkursie .Często gram w konkursach facebookowych- tam nic zazwyczaj nie trzeba kupować-tylko kreatywnie się wypowiedzieć lub wrzucić zdjęcie.Raz w życiu zainwestowałam w loterię- kupiłam półroczny zapas papieru toaletowego, po czym stwierdziłam, patrząc na wyniki,że ten konkurs to jakaś ściema- w kółko wygrywały osoby z tej samej, małej miejscowości na Podkarpaciu.Pewnie miały jakieś konszachty w sklepach i panie ekspedientki odkładały im paragony niezabrane przez klientów.Od tego czasu nie kupuję hurtowo produktów na konkursy, tym bardziej,że samochód wygrałam kiedyś jednym zgłoszeniem, a gadżetów typu krówka, miś, kubeczek -nie potrzebuję, bo tylko zagracają mieszkanie i nie za bardzo mam komu je oddawać.Wydatków konkursowych nie uważam za stricte konkursowe, bo i tak potrzebuję proszków do prania, pasty do zębów, przecieru pomidorowego,serka, ściereczek do kuchni czy orzechów do pochrupania.I tak bym kupiła te produkty. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6642727 Napisano: 24.09.2019 18:19:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Instax koloru niebieskiego z Actimela. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6642240 Napisano: 23.09.2019 11:14:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Idzie zima,nagród ni ma. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6642176 Napisano: 23.09.2019 07:10:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

Pytanie odnośnie konkursu Almette w Lewiatanie.
Zobaczcie jaki jest serek na plakacie - taki normalny.
I taki kupiłam na konkurs. W moich Lewiatanach nie było serka Mini.
Czy to znaczy, że Almette z plakatu nie bierze udziału w konkursie?
http://www.almette-konkurs.pl/lewiatan/
PS. Nigdy w życiu nie widziałam serków Mini emotka

Almette mini w kilku smakach był w Lewiatanie, przynajmniej we Wrocławiu. W regulaminie, w załączniku, jak byk jest napisane, które serki biorą udział w konkursie. Regulamin to regulamin i jest podstawą wszystkich działań. Zwykle konkursowicze złoszczą się, że agencje go nie przestrzegają, a moim skromnym zdaniem, powinien on być wiążący dla obu stron. Regulaminy trzeba czytać! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6640972 Napisano: 18.09.2019 10:40:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon 50 zł, Kaufland,  Nałęczowianka- mała rzecz, a cieszy.  Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6640298 Napisano: 16.09.2019 16:53:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Plakat z Somersby. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6639975 Napisano: 15.09.2019 17:18:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie dość,że nie wygrywam, a jak wygrywam to ,,problemowe "(albo niepotrzebne,albo są trudności z ich odebraniem) nagrody, to jeszcze fajnych konkursów brak, same słodycze promują, a tych nie chcę kupować. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6637630 Napisano: 08.09.2019 16:42:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nagrody przybywajcie do mnie ze wszystkich stron!Niech ten pech pójdzie won! Wyświetl w wątku >>