Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6699078 Napisano: 25.04.2020 10:49:15 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

Właściwie to nie jest klasyczny wkurz... emotka Chcę jedynie zasygnalizować pewną taką bezskuteczność/bezsens/bezprawie pewnych unormowań. Bo wystarczy porównać prawo Danii, Francji, Holandii czy Belgii zakazujące zasłaniania twarzy z... obecnym nakazem chronienia twarzy przy użyciu maseczki! Z praktycznego punktu widzenia - właśnie wcześniejsze przepisy straciły sens. Wystarczy porównać efekt końcowy, czyli zabawa z cyklu "znajdź różnice" emotka

Tak, ale w większości to kobiety muzułmańskie zasłaniały twarz.Dziś jest równość: pan i pani musi, profesor i robotnik musi, mąż i żona musi. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

FBbeata7

#6699065 Napisano: 25.04.2020 08:09:52 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Wkurza mnie, ze w moim lidlu jest fuzetea. Widzialam zapiski na forum, ze po 2,49, juz sie ucieszylam, ze znalazlam, dobrze, ze przyjrzalam sie firmie. To tea i to tea  emotka
Rabat mi sie naliczyl przy kamisie, tez nie mialam 5zl, tez sie wkurzylam...
4 osoby byly zainteresowane jednym ogloszeniem na olx, dwie maja zablokowane konta, dwie zrezygnowaly. Po co ludzie pytaja? Tylko nadzieje na sprzedaz robia...  emotka

jesli chodzi o sprzedaz na olx, to faktycznie padaczka....ja z kolei polecam vinted...nie tylko ciuchy tam ida, fajne i wygodne rozwiazanie,

Konkurs dotyczy Nestea:   ,,Poczuj smak wolności z Nestea" Lidl Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6698864 Napisano: 24.04.2020 00:39:30 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Kupiłam staropolanke na konkurs, patrze a mi kobieta policzyla nie 8 a 7 sztuk i wyszło  9,53 emotka


Zawsze mi się w tej sytuacji przypomina historia jak kupiłam tymbarka i wbiła się jakaś promocja czy coś że nie weszła suma która potrzebowalam na konkurs i się przy kasie kłóciłam że było napisane że jest po tyle to ma być po tyle, a kasjerka w szoku że się wykłócam o to że jest taniej niż powinno być, coś tylko konkursowicz jest do tego zdolny

Mi dziś w lidlu dali rabat na staropolankę 3 zł... kupiłem 6 sztuk po 1,79 i by było prawie 11 zł i minus 3 zł wyjdzie 7 coś emotka  zauważyłem dopiero w domu bo większe zakupy były emotka  
a o wyższe ceny już nie raz się wykłócalem... miało być 5 zł a liczą 4 coś... pani patrzą jak na debila ale cóż emotka  

Ja tez nie zauważyłam, bo kobieta była jakas taka nieprzyjemna i w ogole, poczułam sie wrecz, ze ma do mnei pretensje,ze cos kupuje.
Wiecie co, wkurzają mnie właśnie ludzie,którzy gdzies pracuja czy to w sklepie czy gdzies no posrod ludzi i zachowują się jakby łaskę robili,ze to robią.  Czasem mam im chęc powiedziec- hej jesli nie chcesz, chetnie wezmę Twoje miejsce i na pewno nie bede warczec na nikogo.

Zawsze trzeba tą jedną,dwie butelki więcej kupić- wodę się wypije i zaraz zniknie mina kwaśna, bo Staropolanka umysł rozjaśnia.A propos: Nestea w Lidlu po 2,49, czyli chcąc nie chcąc trzeba kupić trzy.Wrrr.... Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6698559 Napisano: 22.04.2020 17:44:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Na święta nie pojechaliśmy do rodziny na wieś,choć mieliśmy to w planie  w tym roku, a po świętach okazało się,że wirus już dotarł na wieś, na szczęście nie do rodziców, ale jest w okolicy. Jeździmy rzadziej na zakupy, zwykle rano do supermarketu, duże zakupy na tydzień, półtora.Raz poszłam pospacerować na okoliczne działki i zonk- zamknęli  bramę, dobrze,że jakiś przechodzący  działkowiec mi otworzył, bo musiałabym skakać przez płot.Przez te maseczki to nie bardzo się oddycha, no i okulary zaparowują- więc komfortowo nie jest.Ale dziś widziałam,, stada" ludzi idących do parku i wielkie kolejki przed sklepem budowlanym.Ruch w mieście oceniam ,że normalny, adekwatny do pory dnia i godziny- chyba już trochę mija lęk przed tym ,że wirus czai się za każdym rogiem.Do Selgrosa można było wejść dziś bez problemu, oczywiście dezynfekcja i rękawiczki obowiązkowe.Rossmann też nieoblegany, Piotr i Paweł pusty, bo drogi.Dalej w miasto się nie zapuszczałam.Siedzimy w trójkę na 44 m- praca zdalna, zdalne nauczanie i non stop razem, niby fajnie, niby  cieszy, ale trochę już męczy, drobne spięcia są  nieuniknione.I utarczki o pilota, bo mój mąż ciągle oglądałby wiadomości- już mam przesyt: koronawirus to, koronawirus tamto.Ja wolę oglądać rybki, przyrodę i podróże. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6698518 Napisano: 22.04.2020 15:38:20 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6697605 Napisano: 18.04.2020 19:57:35 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

androm napisał(a):

I jak tu wytłumaczyć, że wskutek tego, że w Chinach ktoś zeżarł nietoperza, w Polsce nie ma konków:)

To się nazywa efekt motyla  emotka

Bez paniki, konki są : Lays w Biedronce, Pudliszki w Lidlu, Persil C4 do dzisiaj, Jerzyki,Góralki,Gellwe i całe mnóstwo facebookowych- ale tam pewnie trudniej wygrać niż zwykle, bo ludzie siedzą w domu i główkują, jak patrzę,że przyszło po 600 odpowiedzi jakoś odchodzi mnie ochota na wysyłanie swojej. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6697419 Napisano: 17.04.2020 15:54:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
50 zł Tymbark C4, organizowany przez Amooco. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6697383 Napisano: 17.04.2020 13:02:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Perwoll z C4.Dwie butle płynu do czarnych ubrań i dwie saszetki, jedna do czyszczenia pralki, druga, by kolory nie płowiały. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6695639 Napisano: 08.04.2020 12:24:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątek się zepsuł i narzekanie nie pomaga.Gorzej,że zepsuła się też moja twórcza wena,bo muszę się bardzo nabiedzić, by coś stworzyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6695000 Napisano: 05.04.2020 19:16:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, nic i nic.Czekam cierpliwie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6693763 Napisano: 31.03.2020 16:13:12 w Wkurza mnie...
Jestem tak zakręcona przez te złe informacje,że nie zauważyłam dobrej, wygranej 100 zł i nie odesłałam na czas danych- mam nadzieję,że ktoś się ucieszy w dodatkowym losowaniu lub rezerwie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBbeata7

#6693638 Napisano: 31.03.2020 11:48:02 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Dobiła mnie jeszcze pogoda. Spojrzałam teraz w okno i nie wierzę, biało i sypie śnieg.
Na dworze -2 stopnie emotka "W marcu jak w garncu" emotka

Jest pięknie, biało i romantycznie.Do końca dnia pewnie stopnieje, ale trzeba wkładać rękawiczki, bo ręce marzną, a nie tylko z powodu koronawirusa. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6693637 Napisano: 31.03.2020 11:43:27 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

synk napisał(a):


W tym tygodniu zmarł na koronawirusa młody mężczyzna z pobliskiego powiatu. Był zupełnie zdrowy, w pełni sił, niewiele ponad 30 lat. Niektórzy młodzi ludzie myślą, że są nieśmiertelni. Otóż nie są. Jeden wrócił z zagranicy. Mega wkur***** na kwarantannę. I gdyby nie to, że po 2 razy na dobę w różnych godzinach był sprawdzany przez policję i wojsko, kwarantanny by nie zachował.
Chciałabym powiedzieć, że te rządowe ograniczenia coś dadzą, ale dopóki ludzie nie będą mądrzejsi, nic z tych ograniczeń nie będzie.

rządowe źródła nie odnotowały śmierci z powodu koronawirusa żadnego młodego mężczyzny - musiał umrzeć z innego powodu
https://tvn24.pl/...0-marca-2020-4514590

https://iotwock.i...-koronawirusa/943998
Nie mnie odpowiadać na pytania, dlaczego rządowe źródła tego nie odnotowały. Jest wpis siostry na FB. Jest wpis znajomych na FB, jeśli dobrze poszukasz.
Cóż, może tu też przyczyną była ostra niewydolność krążeniowo- oddechowa, zapalenie płuc albo inna sepsa....

Widziałam ten wpis na fejsie...i też zastanawiałam się dlaczego oficjalne źródła nie wspominają o żadnym młodym mężczyźnie. Zaczęłam nawet myśleć, że ten wpis to jakiś fejk, ale fejki nie są aż na taką skalę (wpisy znajomych).

Statystyka uwzględnia tylko zdiagnozowanych i leczonych z powodu koronawirusa.Pewnie , gdy ktoś umrze nagle w domu  to nikt nie docieka dlaczego.Dlatego mamy takie niezłe statystyki.I istną epidemię chorób współistniejących. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6691790 Napisano: 23.03.2020 10:53:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Plecak + mleko z Nestle.Pan kurier w rękawiczkach.Mogliby poczekać z tą wysyłką. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6689779 Napisano: 13.03.2020 11:58:35 w WC - rozmowy o wszystkim
babariba napisał(a):

Joan,
ja zrezygnowałam z wyjść na siłownię, ze względu na to, że to jednak skupisko ludzi, często bardzo nieodpowiedzialnych: dezynfekując sprzęt czułam się niejednokrotnie jak kosmita, bo nieliczne osoby to robią, przychodzą przeziębione, a bardzo często są to jeszcze osoby, które dużo podróżują po Europie i świecie. Dodatkowo nie wierzę w skuteczną dezynfekcję chropowatych rączek i uchwytów oraz mat. A dodatkowo jeszcze zamknięty obieg powietrza i klimatyzacja...

Uważam, że można poćwiczyć w domu lub na dworze, co będzie bezpieczniejsze dla wszystkich.

A poza tym przy wykupionych karnetach właściciele klubów tak naprawdę nie tracą finansowo, inaczej ma się sprawa z instruktorami, których to jest jedyna praca i mają podpisaną umowę-zlecenie lub inny typ umowy.

Staram się nie panikować, ale uważam, że wszyscy powinniśmy przestrzegać kwarantanny i, o ile nie jest to konieczne, nie chodzić tam, gdzie jest więcej ludzi.

Sytuacja jest poważna, Chińczycy tak walczą:https://www.youtube.com/watch?v=J3U2tfsxxik&feature=youtu.be
Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6689760 Napisano: 13.03.2020 11:15:20 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

Radom:
Kaufland w środę (ale to pewnie przez ogłoszenie wolnego w szkołach) tłok i pełno pustych półek, dzisiaj rano (zaraz po otwarciu) na warzywach tylko cukinia, długie kolejki na stoisko mięsne, a reszta chyba już unormowana
Sklep mięsny w którym zaopatruję się wprowadził zakaz krojenia wędlin, mielenia mięsa. Ponoć świnie powoli im się kończą i prawdopodobnie ceny pójdą w górę jak sytuacja się utrzyma...

Wrocław: wczoraj tłum przed południem w Selgrosie( czy wszyscy nagle przestali pracować?), w alejce promocji: kasza, ryż , mąka, makarony i ogórki konserwowe oraz dania gotowe z pudliszek.Mydło - tylko to droższe, ale dużo mydła w płynie z Polleny Ostrzeszów- różne opakowania; ludzie wykupują konserwy, tuńczyka w puszce, dania gotowe i papier toaletowy.O podobnej porze w osiedlowych Delikatesach Społem - luzik, tłumu brak, wszystko jest , nawet szare mydło z dwóch konkurencyjnych  firm. Dziś: Rossman puste półki z mydłem,żelami antybakteryjnymi i chusteczkami nawilżonymi do rąk, zostało tylko mydło za 8 zł, ale jakie: bakłażanowe i marchewkowe(wow!), gdyby nie koronawirus, nie wiedziałabym,że takie istnieją. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

FBbeata7

#6689232 Napisano: 11.03.2020 15:02:50 w Wkurza mnie...
A mojego męża wkurza Śliwka Nałęczowska, przysłali kartę i PIN- zły, drugi przysłali- też nie wchodzi.Co to za mądry wymyślił- nie przelać 100 zł na konto, tylko karty jakieś, sms-y z PIN i wnerwienie.Iść do banku, znowu reklamować, czy odpuścić sobie tą stówę?Oto jest pytanie? Osobiście wolałaby,żeby było mniej nagród, ale takie, z których się ktoś naprawdę ucieszy, a nie nędzne ochłapy na pocieszenie.I jeszcze z kłopotami. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6687620 Napisano: 04.03.2020 07:00:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
roksana2802 napisał(a):

Coś nie pyka ostatnio, albo ja się starzeje i mózg już nie tworzy..

Myślę,że to wina konkurencji- ludziska  nawet  na małe nagrody rzucają się jak psy na kości. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6687353 Napisano: 03.03.2020 09:23:00 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

Wkurza mnie to jaka ze mnie niedojda zakupowa... Raz w tygodniu mam po drodze Carrefoura... Co prawda w Los Mejores jakoś mnie nie lubią (a konkretniej mojej twórczości), ale mówię co tam... dam im jeszcze jedną szansę na ocieplenie naszych relacji... Najpierw 5 minut w ogóle past szukałam... Ta konkretna regulaminowa jest teraz za 6,99 zł... No to luz, past w domu (dziwnym trafem) mam po kucyki, więc dobiorę jakąś szczoteczkę i gra... No to znalazłam szczoteczkę za 8,49 zł, zrobiłam jeszcze jakieś zakupy i  do pracy...
Teraz patrzę na paragon... a tam szczoteczka za 6,49 zł... Jasny gwint... mam paragon na Colgate na 13,48  emotka   emotka  

Wczoraj też nie mogłam się doliczyć, ale pasta u nas za 8,29, a szczoteczka za 6,89, co szczęśliwie dało 15,18zł.Uff!

Chodzi tylko o te czerwone Max white, Czy biale pudelka tez sa po 75ml w sprzdazy? 

Max White o gramaturze 75 ml w moim Carrefourze tylko  w czerwonych pudełkach. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6687326 Napisano: 03.03.2020 06:54:39 w Wkurza mnie...
FBmarta22 napisał(a):

Wkurza mnie to jaka ze mnie niedojda zakupowa... Raz w tygodniu mam po drodze Carrefoura... Co prawda w Los Mejores jakoś mnie nie lubią (a konkretniej mojej twórczości), ale mówię co tam... dam im jeszcze jedną szansę na ocieplenie naszych relacji... Najpierw 5 minut w ogóle past szukałam... Ta konkretna regulaminowa jest teraz za 6,99 zł... No to luz, past w domu (dziwnym trafem) mam po kucyki, więc dobiorę jakąś szczoteczkę i gra... No to znalazłam szczoteczkę za 8,49 zł, zrobiłam jeszcze jakieś zakupy i  do pracy...
Teraz patrzę na paragon... a tam szczoteczka za 6,49 zł... Jasny gwint... mam paragon na Colgate na 13,48  emotka   emotka  

Wczoraj też nie mogłam się doliczyć, ale pasta u nas za 8,29, a szczoteczka za 6,89, co szczęśliwie dało 15,18zł.Uff! Wyświetl w wątku >>
1 FBmarta22 0