Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6703969 Napisano: 19.05.2020 16:48:43 w PLAGIATY
koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

A czy ktoś ma pomysł jak dotrzeć do faktycznej autorki tego tekstu, może ktoś ją zna (wydaje mi się, ze pierwszy publikowany był absolwent). Chyba tylko ona może tu zadziałać i udowodnić, ze hasło należy do niej. Rzygać mi się chce jak widzę takie rozwiązanie sprawy. emotka

Absolwent (ten opublikowany) był dopiero w 2014 r a wcześniej już skopiowała(M z Cieszyna)w nalewce w 2009. Zapisywałam od początku grania wszystkie hasła jakie wysyłam i te w których wygrywałam by łatwo było znaleźć. Niestety w starych czasach nie było dysków i miałam zapisane na komputerze, jak padł to padły też dane emotka Od 2009 zapisuje na 2 nośnikach dla pewności. Ale jak teraz udowodnić to co słało się kilkanaście lat temu pocztą?!

Czyli laureatka z Absolwenta (Janina) też splagiatowała tekst kogoś z nalewki z 2009 roku? Mówię o hasłach publikowanych.

Tak, a potem p. Wojtek i pewnie jeszcze wiele innych osób. Ale ja robię print screny, fotki itp tylko tych w których wygrałam więc nie wiem ilu jeszcze i gdzie splagiatowało

To chyba już wiadomo, dlaczego nikt się nie upomina o to hasło, skoro tyle osób plagiatowało plagiat i już nie wiadomo co było pierwsze - kura czy jajko... Nie tylko ręce opadają. Tyle że w absolwencie to hasło jest dokładnie takie samo, nie częściowo, więc miło by było, gdyby objawiła się pani Janina.

Wiesz- ja już w 2010 na pewnym spotkaniu organizatorów i konkursowiczów w W-wie dowiedziałam się, że nawet pracownicy organizatorów wykorzystywali nasze hasła i sami je słali. To dopiero jest porażka emotka I jak takiemu pracownikowi udowodnię, że zerżnął moje hasło, np to o choleryku? Musiałabym wzywać do sądu swojego teścia, który mnie tak nazwał i zainspirował kilkanaście lat temu emotka A sądów już ma dość, bo wygrana dawno temu a i tak komornik nic nie może odzyskać...

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6703878 Napisano: 19.05.2020 11:28:00 w Paragony na trwające konkursy
nitka310 napisał(a):

nataliii napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś będzie w Carrefour? Kupię 1 paragon (skan/zdjęcie) na konkurs ORAL B z bohaterami Disneya - najchętniej pastę, bo najtaniej.

O jakim konkursie mówisz?:) 
Czy tylko Ja go nie mogę znaleźć?

przepraszam że tak mało widoczne, ale chyba o ten konkurs chodzi, organizator kiora.

Konkurs jest na stronie Carrefour, dotyczy tylko hipermarketów, jak na moje oko. Jest podana  lista sklepów. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6703875 Napisano: 19.05.2020 11:25:26 w Paragony na trwające konkursy
nitka310 napisał(a):

nataliii napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś będzie w Carrefour? Kupię 1 paragon (skan/zdjęcie) na konkurs ORAL B z bohaterami Disneya - najchętniej pastę, bo najtaniej.

O jakim konkursie mówisz?:) 
Czy tylko Ja go nie mogę znaleźć?

przepraszam że tak mało widoczne, ale chyba o ten konkurs chodzi, organizator kiora.

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6703674 Napisano: 18.05.2020 14:32:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tylko spokój, czekam na wygranie czegokolwiek.Może być mała rzecz. Wyświetl w wątku >>
1 marcella 0

FBbeata7

#6703432 Napisano: 17.05.2020 04:50:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

FBbeata7

#6703348 Napisano: 16.05.2020 10:10:41 w Paragony na trwające konkursy
zezowaty_kot napisał(a):

Kupię paragony na Harribo w CFR  emotka

To dopiero od poniedziałku. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6703064 Napisano: 14.05.2020 21:14:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jolkahilja napisał(a):

Chciałam zrobić bratu prezent na urodziny i wygrać mu karton Warki, gram od pierwszego dnia loterii, jutro urodziny i nadal nic emotka  

Zwycięzcą jest ten , kto spróbował kolejny raz... Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6703022 Napisano: 14.05.2020 16:29:06 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Najpierw problem z komputerem, domagał się aktualizacji, ale mnie termin gonił, więc pracowałam na zbuntowanych sprzęcie. Około 12 poddałam się, uruchomiłam pobieranie aktualizacji. Udało mi się wszystko uruchomić teraz. Cóż, do 15 powinnam wystawić faktury. Super. Cała w nerwach uznałam, że zrobię kawę, usiądę, uspokoję się. Postawiłam filiżankę do espresso, kliknęłam na ekspresie kawę (espresso) i poszłam do komputera zobaczyć, czy włączą mi się potrzebne programy. Ekspres przestał warczeć, oddychając ciężko weszłam do zalanej kawą kuchni. Aromat na pół domu. Strumyczek czarnego napoju na pół kuchni. Z racji mojego rozkojarzenia wyrokuję, że zamiast espresso kliknęłam dużą kawę, której nie dało się upchnąć w małej filiżance. Włosów dziś nie suszę, bo mi pewnie suszarka wystrzeli w rękach.

Nie przejmuj się, ja dziś dzieciom zamiast kakao zrobić i kliknąć ciepłe mleko, to zrobiłam kawę z mlekiem emotka

Dziś poszłam do Empiku odebrać zamówiony młynek do kawy, a tam wielka paka.Pani ekspedientka zdziwiona bardzo, bo rzadko takie pudła przychodzą.Mówię,że to tylko młynek...Pani otwarła , a tam oprócz młynka czajnik elektryczny, kawiarka, waga kuchenna, maszynka do strzyżenia i coś tam jeszcze,  wszystko za 69,90zł.Uśmiałyśmy się , wydała mi młynek, bo tak miałam na zamówieniu i powiedziała,że sprawę wyjaśni.Ależ bym się obłowiła, gdybym nie protestowała, tylko potulnie paczkę odebrała. emotka Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6703017 Napisano: 14.05.2020 16:17:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Jestem pewna, że ten zwycięski tekst z Góralek widziałam już kiedyś w innym konkursie, tylko nie wiem w jakim emotka

O tych flegmatykach i cholerykach pisałam w konkursach kilkanaście lat temu emotka potem widziałam podobny tekst w wynikach innych konkursów...
Udziału w góralkach nie brałam, projekt graficzny nawet mi się podoba ale ludzie emotka postarajcie się coś napisać od serca a nie zżynać teksty innych

Projekt graficzny - jest chyba od nich. Główna była tylko za hasło emotka   mi też się wydaje, że już go gdzieś widziałam ;(

Również gdzieś już widziałam tę odpowiedź (kojarzy mi się z jakimś "kawowym" konkursem?!?!)...i nawet się zastanawiam czy COKOLWIEK zostało w niej zmienione. 

Chyba masz rację, teraz też mi się z kawowym skojarzył

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konurs-fresh-cafe-moj-smak.html#.Xr0WK0Qzapo
wyszukałam po frazie choleryka na starym dysku i jest ...
 
A w innej odpowiedzi z tego konkursu przeplata się też kwestia "apetytu na życie", porażka.

Ja znalazłam swoje z maślanki  odnośnie "choleryków"  w nalewce babuni w 2009r, potem w Kamisie 2011 roku  w haribo kilka lat później napisanego przez p. W.Pastucha. Wszystkie to 8 słów.  A dokładnie to co napisał pan Wojciech dziś opublikowały Góralki. Kiedyś już pisałam, że auto wygrał pan który kropka w kropkę zerżnął moje hasło z Herballa emotka   Każde hasło od początku swej działalności  zapisywałam w zeszycie, potem w  na dysku gdzie można sprawdzić daty wpisywania emotka Ludzie weźcie się do roboty a nie kopiowania tekstów innych emotka

Trochę słabo, że główna w konkursie przypada za tekst - plagiat. Współczuje wszystkim, którzy brali udział i "pocili czoła" nad autorskimi tekstami. Swoją drogą od zawsze zastanawiam się nad kolejnymi rozwiązywanymi konkursami bez podawania "wybranych" haseł - ile tam plagiatów wygrywa. 

Ile jest plagiatów? Na pewno mnóstwo. Pewnie właśnie najczęściej wykorzystywane są teksty sprzed lat, gdy agencje praktykowały publikacje zwycięskich tekstów. I ludzie na pewno na nie wygrywają do dzisiaj. Dlatego ja swoje wypracowane teksty wysyłam tylko na konkursy, gdzie nie publikują wyników. A na wszystkie konkursy, gdzie Twoja odpowiedź jest widoczna, jak np. fb wrzucam teksty, których mi nie żal. 

Jeśli macie dowód ,że konkretne hasło(tekst) już wygrało  wcześniej w jakimś konkursie  warto to zgłosić organizatorowi.Pobłażanie plagiatorom powoduje bezkarność i  cwaniactwo.Poza tym uważam ,że ten sam tekst powinien być nagrodzony tylko raz,nawet jak należy do tej samej osoby, powinno być takie  zastrzeżenie w regulaminie.Tak samo  ze zdjęciami- nie wystarczyłoby wkleić produkt promocyjny do starego zdjęcia. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6702935 Napisano: 14.05.2020 11:56:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

W c4 u was sa te wymagane farby z LONDY? W moim tylko kilka z innej seri, szykalam standow i tez nie widzialam..

Ten konkurs to tylko w dużych C4- u nas mnóstwo na Hallera, ale ułożone na samym dole na regale z farbami. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6702567 Napisano: 12.05.2020 13:55:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Halo! Wątku !Jestem tutaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6702244 Napisano: 11.05.2020 10:29:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dwaburekoty napisał(a):

Nie płaczę jakoś specjalnie, ale... dzisiaj sąsiad wystawił działkę na sprzedaż, która przed wojna stanowiła jedność z naszą częścią. dobrze było by je mieć obie na początek, żeby zaspokoić moje imperialne dążenia (gdy byłam dzieckiem chodziłam i powtarzałam, że wykupię cała wieś). Tak więc losie, masz gdzieś tam w zanadrzu 380tysiecy dla mnie?

To tylko w totolotku.Jeden zakład z plusem na chybił trafił albo jakieś ,,ciekawe" liczby i wystarczy.Warto spróbować.4zł nie majątek. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

FBbeata7

#6702025 Napisano: 09.05.2020 17:17:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
10 zł zniżka z Żywca. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6701680 Napisano: 07.05.2020 20:45:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani Żywiec, ani Prymat, ani Activia... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6701077 Napisano: 05.05.2020 14:42:12 w Paragony na trwające konkursy
magie1982 napisał(a):

Kupiec Knorr kupię

Uwaga mała z regulaminu:,, Nagrody wszystkich stopni zostaną przekazane w sklepie, z którego pochodzi paragon upoważniający do udziału w konkursie".Czyli odbiór nagrody w sklepie. gdzie się zakupy zrobiło. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6701076 Napisano: 05.05.2020 14:35:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon z Nutelli do sklepu sportowego. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6700862 Napisano: 04.05.2020 16:59:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 Padła strona loterii z farbą Jedynką, bo pojawia się komunikat: odmowa dostępu.Miałam zamiar pomalować krzesło, nawet farbę wyszukałam w Castoramie, ale tak bez konkursu to ,, nie uchodzi" kupować.Chyba poczekam aż stronka zacznie działać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6700548 Napisano: 02.05.2020 16:59:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
1:0 dla Żywca. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6700396 Napisano: 01.05.2020 14:09:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Specjalnie poszłam do Żabki na spacer, kupiłam Prymat i pudło- jak zwykle, do tego paragon opisany:przyprawa.Gdy jakimś cudem wygram nagrodę główną to będzie znów problem.Czy oni nie mogą jakoś sensowniej tych paragonów opisywać? Wyświetl w wątku >>
0 0