Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6708609 Napisano: 10.06.2020 10:14:38 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
@gnieszk@ napisał(a):

honcia4 napisał(a):

29renata napisał(a):Regina papier rumiankowy 4 rolki jest w ITM za 7,99 zł. Czy gdzieś można kupić go taniej?

A co to za konkurs z Regina???


https://www.regin...cja-papierrumiankowy

Szkoda,że tam trzeba aż 8 opakowań kupić, by  te ręczniki dostać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6707720 Napisano: 05.06.2020 15:42:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
katake napisał(a):

Haribo mnie nie lubi... chociaż ja Lubię Haribo... emotka

choć na 2 zgłoszenia nie wiem na co liczyłam...

Mnie też nie lubi.Na 2:0 mnie nie lubi.Jedyne pocieszenie: pianki z Haribo były dobre. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6707419 Napisano: 04.06.2020 12:46:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic i nic, i niczym pogania. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6707149 Napisano: 03.06.2020 10:11:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
werix7 napisał(a):

Wielki PRYMACIE .... proszę, daj  mi te 12 tysięcy...... jesteś moją ostatnią deską ratunku..... emotka  Jak wygram, to obiecuję, oddam część nagrody na jakiś szczytny cel  emotka

O tak , Wielki Prymacie ,skoro dziś mną znów  pogardziłeś, to przynajmniej na koniec się zrehabilituj i pokaż,że potrafisz szarym graczom , niehurtowym, coś podarować. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6707134 Napisano: 03.06.2020 09:06:46 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,że ludzie tak śmiecą.Kubeł parę kroków dalej , a papierki, opakowania rozrzucone, gdzie popadnie.Nie dość ,że epidemia, to jeszcze  bałagan. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6707120 Napisano: 03.06.2020 06:18:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
misiamarysia napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

Loteria "zapewniamy lepszy klimat w twoim domu" karta przedpłacona (zapewne rezerewa)

u mnie również

I u mnie karta przedpłacona, niniejszym czerwiec rozpoczęty emotka

Śmieszne: moja karta przepadła na początku loterii, bo termin odesłania danych  minął, kupiłam drugi zestaw produktów, mąż wysłał zgłoszenie i wygrał.Chyba on ma  większe szczęście niż ja.Będzie teraz wysyłał zgłoszenia... A co... Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6706970 Napisano: 02.06.2020 12:54:15 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

https://prawo.gaz...sms-owe-loterie.html

Stary artykuł.. ale ciekawe czy taka praktyka nadal jest powszechna w loteriach?
Widzicie jakies zaleznosci na listach zwyciezcow?

Tak ,kiedyś w Velvecie bardzo dużo wygranych było z pewnej małej podkarpackiej miejscowości, a niedawno w loterii Pronto i Duck z Zielonej Góry.Moim zdaniem mało prawdopodobne na tysiące zgłoszeń Małgorzata T.Zielona GóraKinga S S.Zielona GóraMałgorzata H.DobieszowiceŁukasz W.Zielona GóraAgnieszka T.WarszawaKatarzyna T.Zielona GóraKatarzyna J.Zielona GóraWanda L.Zielona GóraJarosław J.Zielona GóraTomasz J.Zielona GóraIzabela G.Skarżysko - KamiennaMałgorzata J.Zielona GóraAniela Ż.Zielona GóraMateusz P.LubskoEryk J.Zielona GóraPiotr Ż.Zielona Góra Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

FBbeata7

#6706502 Napisano: 31.05.2020 12:20:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kaktus mnie nie lubi... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6705760 Napisano: 28.05.2020 11:55:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kaktusie i Ty przeciwko mnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6704850 Napisano: 23.05.2020 19:16:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pozostaje tylko nadzieja na lepsze czasy i pocieszająca myśl z kalendarza:,, Kiedy już pomyślisz, że w tym jeziorze nie ma ryb, zarzuć wędkę jeszcze raz."  Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6704703 Napisano: 22.05.2020 17:48:55 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
nataliii napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Gdzie można kupić produkty Balcerzak i najtańsze aguafresh kids ? 

Balcerzak jest w Tesco ale ma slaby opis bo pisze tylko np. szynka gotowana. U mnie sa w Stokrotce i z ładnym opisem;)

W Żabce też Balcerzak jest opisany tylko jako szynka. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6704582 Napisano: 22.05.2020 11:13:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedystobylo napisał(a):

Przez długi czas nic. Tak się tylko ,,pochwalę" jaka ze mnie ciamajda: pierwszy konkurs promocyjny, Albedo ,,E". Dokładnie sprawdziłam liczbę znaków ze spacjami w Wordzie. Potem przepisuję na telefonie i wbudowana aplikacja mi pokazuje, że jeszcze mam ze 20 wolnych znaków. I dopisałam  emotka

Dzisiaj uprzytomniłam sobie, że przecież telefon pokazuje znaki bez spacji! (Przynajmniej mój). To już takie ociemnienie umysłu od długiego czasu. Nic dziwnego, że nic nie wygrane .

Ja zawsze mam problem , czy dopisać te parę brakujących znaków, czy uznać,że tekst jest ok. -pełny , składny i dopracowany , ale z mniejszą ilością znaków, ciekawe jak agencje do tego podchodza, czy te krótsze niż regulamin dozwala teksty, już na wstępie nie uważają za gorsze? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6704419 Napisano: 21.05.2020 15:11:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ludzka_istota napisał(a):

A idź Pan w pieruny z takim  konkursowym żywotem. Skończę pod płotem. Z błotem. tracę ochotę.

Nie należy się poddawać- proszek, przyprawy,piwo- to się nie zmarnuje...Choć kolejna porażka w Prymacie deprymuje. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6704416 Napisano: 21.05.2020 15:04:12 w Smolar
FBbeata7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

kammaro napisał(a):

e-e napisał(a):



Czy Smolar prosi o wysłanie paragonu pocztą w jakiejkolwiek loterii? Pytam bo mam na jednym paragonie 2 produkty konkursowe i zastanawiam się czy jest sens słać zgłoszenie tu i tu. Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka

Ostatnio prosił (nie na główną)

Zawsze można poprosić,żeby po weryfikacji wygranej agencja odesłała paragon.A wcześniej zrobić sobie kopię.Mnie już dwa razy paragon odesłano, raz zdarzył  się przypadek,że na tym samym paragonie trafiły się 2 różne wygrane, z różnych konkursów, na szczęście zdążyli odesłać oryginał.

Ale to na pewno nie smolar odsyłał, bo tez prosiłam o odesłanie i zero odpowiedzi z ich strony emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6704413 Napisano: 21.05.2020 14:54:44 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

kammaro napisał(a):

e-e napisał(a):



Czy Smolar prosi o wysłanie paragonu pocztą w jakiejkolwiek loterii? Pytam bo mam na jednym paragonie 2 produkty konkursowe i zastanawiam się czy jest sens słać zgłoszenie tu i tu. Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka

Ostatnio prosił (nie na główną)

Zawsze można poprosić,żeby po weryfikacji wygranej agencja odesłała paragon.A wcześniej zrobić sobie kopię.Mnie już dwa razy paragon odesłano, raz zdarzył  się przypadek,że na tym samym paragonie trafiły się 2 różne wygrane, z różnych konkursów, na szczęście zdążyli odesłać oryginał.

Ale to na pewno nie smolar odsyłał, bo tez prosiłam o odesłanie i zero odpowiedzi z ich strony emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6704376 Napisano: 21.05.2020 13:02:10 w Smolar
kammaro napisał(a):

e-e napisał(a):



Czy Smolar prosi o wysłanie paragonu pocztą w jakiejkolwiek loterii? Pytam bo mam na jednym paragonie 2 produkty konkursowe i zastanawiam się czy jest sens słać zgłoszenie tu i tu. Będę wdzięczna za odpowiedź  emotka

Ostatnio prosił (nie na główną)

Zawsze można poprosić,żeby po weryfikacji wygranej agencja odesłała paragon.A wcześniej zrobić sobie kopię.Mnie już dwa razy paragon odesłano, raz zdarzył  się przypadek,że na tym samym paragonie trafiły się 2 różne wygrane, z różnych konkursów, na szczęście zdążyli odesłać oryginał. Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

FBbeata7

#6704208 Napisano: 20.05.2020 18:59:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kaktus zero i  Żywiec zero- czekam na główne- marne pocieszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6703984 Napisano: 19.05.2020 18:47:21 w PLAGIATY
Jedynie osoba, która wcześniej wygrała tym hasłem oraz  ma na to dowody, np screeny, pisma z agencji może plagiat  udowodnić.Zresztą też kiedyś pisałam do agencji , bo wyniki ,akurat  wtedy pewnej loterii ,były ewidentnie podejrzane, ale mnie podobnie zbyli.Kombinatorzy mogą spać spokojnie. Pani Marzena G. też. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6703974 Napisano: 19.05.2020 17:07:18 w PLAGIATY
koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

A czy ktoś ma pomysł jak dotrzeć do faktycznej autorki tego tekstu, może ktoś ją zna (wydaje mi się, ze pierwszy publikowany był absolwent). Chyba tylko ona może tu zadziałać i udowodnić, ze hasło należy do niej. Rzygać mi się chce jak widzę takie rozwiązanie sprawy. emotka

Absolwent (ten opublikowany) był dopiero w 2014 r a wcześniej już skopiowała(M z Cieszyna)w nalewce w 2009. Zapisywałam od początku grania wszystkie hasła jakie wysyłam i te w których wygrywałam by łatwo było znaleźć. Niestety w starych czasach nie było dysków i miałam zapisane na komputerze, jak padł to padły też dane emotka Od 2009 zapisuje na 2 nośnikach dla pewności. Ale jak teraz udowodnić to co słało się kilkanaście lat temu pocztą?!

Czyli laureatka z Absolwenta (Janina) też splagiatowała tekst kogoś z nalewki z 2009 roku? Mówię o hasłach publikowanych.

Tak, a potem p. Wojtek i pewnie jeszcze wiele innych osób. Ale ja robię print screny, fotki itp tylko tych w których wygrałam więc nie wiem ilu jeszcze i gdzie splagiatowało

To chyba już wiadomo, dlaczego nikt się nie upomina o to hasło, skoro tyle osób plagiatowało plagiat i już nie wiadomo co było pierwsze - kura czy jajko... Nie tylko ręce opadają. Tyle że w absolwencie to hasło jest dokładnie takie samo, nie częściowo, więc miło by było, gdyby objawiła się pani Janina.

Wiesz- ja już w 2010 na pewnym spotkaniu organizatorów i konkursowiczów w W-wie dowiedziałam się, że nawet pracownicy organizatorów wykorzystywali nasze hasła i sami je słali. To dopiero jest porażka emotka I jak takiemu pracownikowi udowodnię, że zerżnął moje hasło, np to o choleryku? Musiałabym wzywać do sądu swojego teścia, który mnie tak nazwał i zainspirował kilkanaście lat temu emotka A sądów już ma dość, bo wygrana dawno temu a i tak komornik nic nie może odzyskać...

MarzenaG.ZGóralkami każdy stan to stan dobrej zabawy, bo... rozbudzi
flegmatyków, uspokoi choleryków,skoncentruje roztrzepanych,
wyluzuje zaganianych a do tego dodam skrycie, budzi w nas apetyt na
życie! 

Jak   dla mnie to ewidentny plagiat: powinna być liczba mnoga: rozbudzą ,
skoncentrują itd. lub jeśli tekst dotyczy zabawy  powinno być
słowko: która rozbudzi , uspokoi itd.  Pani nawet pomyśleć się nie chciało, skopiowała na rympał.
Wyświetl w wątku >>
0 0