Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6712563 Napisano: 29.06.2020 06:58:43 w Wkurza mnie...
Padający znowu od rana deszcz, halo -pogodo! Lato jest, obudź się! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6712562 Napisano: 29.06.2020 06:57:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
3 zdrapki w ,, Zielonej Loterii" i nic, Prymat - pudło, Żywców już nie liczę... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6712390 Napisano: 27.06.2020 14:12:10 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

Rozwaliło mnie właśnie zadanie konkursowe:
"Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe: W jaki sposób radzisz sobie z dbaniem o higienę podczas pandemii?"
Serio zabrakło mydła w sklepach, albo komuś wodę odcięli?  emotka

Można napisać poemat o myciu rąk mydełkiem bakłażanowym,pomidorowym  albo marchewkowym( tego ostatniego nie polecam, bo ,, puszcza farbę"). Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6712389 Napisano: 27.06.2020 14:08:56 w Wkurza mnie...
siewcazamieszania napisał(a):

bruce napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie emotka
Byłam dziś w Kauflandzie, zrobiłam zakupy na konkurs, na 3 paragony.
Nie dość, że nic z tych paragonów nie wygrałam, to jeszcze nie zabrałam 1 paragonu z kasy na 4 konkursy,
bo pani szybko,szybko emotka
Co mi po towarze, jak nie mam na niego paragonu emotka emotka
Ale to mogę tylko ja tak zrobić emotka emotka

emotka Ja tak mam ciągle. Stale zapominam zabrać, kasjerkom oraz innym kupującym tak się spieszy, ze człowiek w pośpiechu i nerwach o wszystkim zapomina. emotka  Do tego - jeszcze te maseczki...  emotka

Ja rzadko biorę udział w tych konkursach promocyjnych, ale jak już się zdecyduję to połowa moich zakupów "na konkurs" jest bez paragonu, bo zapomnę zabrać. Ciekawe ile nagród mi tak przeleciało koło nosa emotka

Myślę,że najrozsądniej jest korzystać obecnie z kas samoobsługowych- nikt nie pogania, paragonów można ,, stworzyć" tyle, ile komu potrzeba.Nikt z kolejki nie ma pretensji,że długo się kasuje, bo obok są  zazwyczaj wolne kasy. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6712168 Napisano: 26.06.2020 11:14:34 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
as32572 napisał(a):

halliday napisał(a):

dzisiaj w kauflandzie lody 1+1 czyli można kupić kaktusy shake w dobrej cenie.
https://www.faceb.../?type=3&theater

a te Kaktusy wchodza w promocje? Bo mam wyslac brata a dzownilam na infolinie i nie wiedza jakie lody bora udzial a zdjecie jest tylko pogladowe,wiec powiedzieli ze nie mozna sie nim sugerowac, tylko tym co bedzie napisane na polce w sklepie.
Inna sprawa,ze pewnie ich wogole nie bedzie w sklepie emotka

Są dwa rodzaje kaktusów.Te shake i zwykłe - oba w podobnych opakowaniach.Muszą być shake do loterii.U mnie w Kauflandzie na początku były tylko te zwykłe, teraz nie wiem, bo dawno nie byłam.W innych sklepach wszystkie kaktusy shake, które kupiłam miały na patyku kod do loterii- więc pewnie  wszystkie shake go mają. Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

FBbeata7

#6711742 Napisano: 24.06.2020 15:40:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zachęcamy do wgrywania kolejnych paragonów,
  • by zwiększyć swoją szanse na wygraną.
  • NIC!
Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6711609 Napisano: 24.06.2020 08:00:22 w Wkurza mnie...
Miałam wysłać zgłoszenie na Benecol, patrzę a termin już minął 4 dni temu.Ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6711162 Napisano: 22.06.2020 11:47:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tym razem nie wygrałeś, ale próbuj dalej...Jakoś ochota na próbowanie coraz mniejsza ... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6710861 Napisano: 20.06.2020 09:29:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBviola napisał(a):

Jak u Was wyglada loteria Milion Nagród w Żabce- czy dostajecie zdrapki?
bo u mnie sklep oklejony info z konkursem - kupuje 4 żywce - daje paragon ale zdrapki  nie dostaje - bo pani ekspedientka twierdzi ze zdrapek NIE MA!!!!
Ale się wkurzyłem!!!

Ja zawsze po wejściu do sklepu pytam, czy są zdrapki na loterię, jak nie ma , to rezygnuję z zakupów.U nas Żabka na każdym rogu, więc 50 metrów dalej zdrapki  są.Na razie tylko zniżkę 2 zł  na Desperadosa wygrałam. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

FBbeata7

#6710704 Napisano: 19.06.2020 14:14:31 w Dziś wygrane - dużo i (prawie) dla każdego
pikawka napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

niestety fejm MDW nie pozwoli co nie którym przenieść się do wątku-niższej-klasy nad czym ubolewam. Poza tym nazwa wątku jest nieoczywista, może by ją zmienić na "moje DROBNE dzisiejsze wygrane"

Zgadzam się. Bo jak czytam o kolejnej przekasce z żabki to mi się śmiać chce.  emotka  

Bo przekąską każdy się pochwali, wygranym autem już niekoniecznie.Zastanawiające,że nieczęste są wpisy o większych wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6710686 Napisano: 19.06.2020 13:44:23 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

lager napisał(a):

Akurat argument prawdziwy, że to na konkursy, nie jest zbyt rozsądny emotka  czy tylko ja nie chwalę się obcym? Kasjerka się zainteresuje tematem, powie ośmiu koleżankom, te sie wkręcą, powiedzą 20 osobom z rodziny, te pochwalą się o wygranym piwie czy skarpetkach 15 sąsiadom, oni puszczą dalej, z 1 kasjerki zrobi się 100 graczy, zdobędą doświadczenie, a potem wątek "dziś nic nie wygrałem" pęka w szwach emotka

Ja mam dokładnie te same odczucia.  emotka emotka
Kiedy mąż mnie pyta w sklepie, czemu to czy tamto kupuję, przekazuję mu na migi, że to na konkurs, aby ktoś przypadkiem tego nie usłyszał. Obserwujący monitoring muszą mieć niezły ubaw.  emotka

Szczególnie,gdy całe standy konkursowych produktów stoją w supermarkecie, niektóre nawet z ulotkami albo a widoczną informacją, by wiedzieć jak wziąć udział. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6710524 Napisano: 18.06.2020 20:18:57 w Wkurza mnie...
FBewa36 napisał(a):

domika napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

ziolko napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak ktoś mi stoi za plecami, to mówię, żeby sobie na monitoringu na mnie patrzyli. Uznają to za chamstwo (to oburzenie!), ale odchodzą. Najczęściej są zaciekawieni. Jak ktoś jest ok i tylko pyta „dlaczego tak” to wciskam jakiś kit... standardowe kity mam trzy

Zawsze można powiedzieć, że robisz zakupy dla teściowej, mamy i siebie i każdy chce mieć swój paragon  emotka

Ja, żeby nabić transakcje na darmową obsługę karty w banku emotka

Ja to do tej pory się wstydzę kupować ten sam produkt na osobne paragony.Gdybym nie była konkursowiczką, uznałabym,że to jest nienormalne emotka  Natomiast moja mama nie ma absolutnie żadnych oporów i gdy kupuje przykładowo Prymat, zawsze rozbija na kilka paragonów emotka

Ja też nie mam żadnych oporów emotka
Ostatnio w Carrefour miałam 16 paragonów. 8 to były milki po 99 gr emotka  
Pani w kasie stwierdziła że bez różnicy co i ile i jak komu kasuje skoro i tak jest to jej praca  emotka


Ja miałam patent na takie zakupy kiedy była narodowa kwarantanna, mówiłam że robię zakupy dla innych osób, żeby jak najmniej chodzili po sklepach, starszych ludzi, ludzi na kwarantannie itd i przecież muszę się z nimi jakoś rozliczyć, przy okazji robię też zakupy dla siebie więc muszę tak dzielić paragony

Dziwne,że macie takie problemy, ja na kasie zawsze mówię,że to na konkursy i muszę mieć na kilku paragonach.Nigdy nikt żadnego focha nie strzelał.A na kasach samoobsługowych to już zupełny luz- kasuję, ile chcę i jak chcę.Zakupy robię w tygodniu, nie w weekend, wtedy jest mniej ludzi, a jak w sobotę to wcześnie rano,np. w Kauflandzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6710518 Napisano: 18.06.2020 20:05:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chapnęłam Hapsa-nie przejem się. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6710327 Napisano: 18.06.2020 10:41:06 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
superloser napisał(a):

anaesth napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Jakie macie doświadczenia z odsyłaniem paragonu przez agencje, jeśli się dołączy kopertę ze znaczkiem? Chodzi konkretnie o UGMedia. Mam na tym samym paragonie inne konkursy, a do wydania bonu na 50zł życzą sobie wysłania im oryginału paragonu...  emotka  

Ja wcześniej ich spytałam e-mailowo czy odeślą to nawet nie odpisali. któryś rok wstecz odesłałam na jakiś bon a potem wygrałam u innego organizatora rower i rower niestety przepadł emotka

Dzięki za odpowiedź. Staram się jednak rozdzielać rzeczy na różne paragony, ale tu akurat mąż robił zakupy i nie chciałam go zmuszać do kombinowania. No i mam nauczkę emotka Chyba po prostu zrezygnujemy z tego bonu, chociaż szansa, że wygramy na ten paragon samochód jest mikroskopijna.

Jak wygrasz samochod, to chyba osobiscie po ten paragon do agencji pojedziesz emotka

Mikroskopijna , ale jest:  mój mąż wygrał na ten sam paragon najpierw 50 zł, a potem  samochód, na szczęście paragon zdążył wrócić z agencji listem poleconym ; mąż nauczył się od tego czasu,że każdy promocyjny produkt należy kupować na oddzielny paragon. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6710323 Napisano: 18.06.2020 10:34:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ivanotta napisał(a):

Ja to nawet z visy na przekąskę się nie załapałam emotka . Można mieć farta w loteriach? można emotka

Ja też nie, choć specjalnie kupowałam sporo razy w Żabce, bo ponoć  zakup-los  liczył się podwójnie, z drugiej strony mojej nadwadze kolejna przekąska się nie przysłuży, więc może lepiej, że nie wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6710318 Napisano: 18.06.2020 10:25:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
zelazo napisał(a):

VISA przekąska x2.
Że też nie wysilili się na nieco lepsze nagrody w tej promocji... 

Nie narzekajcie, niektórzy to nawet na przekąskę się nie załapali. emotka Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6709594 Napisano: 15.06.2020 13:55:23 w Wkurza mnie...
Dwa razy ( niechcący) kliknęłam  to samo zgłoszenie na Żywca, przyszły 2 maile z potwierdzeniem.Czyżby oni nie weryfikowali, czy dany kod już był wprowadzony? Być może to jest sekret tego, że tak trudno wygrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6709546 Napisano: 15.06.2020 11:49:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żywiec i Kaktus mnie nie lubią, buu... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6708857 Napisano: 10.06.2020 17:48:54 w Wkurza mnie...
 Konkurs "Gilette i Head&Shoulders" SelgrosPoślij męża- co przyniesie? Szampon dobry, a piankę  Nivea. Wyświetl w wątku >>
0 0