Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6721916 Napisano: 13.08.2020 20:10:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Najpierw się wpiszę, potem zagram.Ciekawe , czy  wątek zadziała. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6721168 Napisano: 10.08.2020 19:04:27 w SZUKAM....
samuraj napisał(a):

ondine napisał(a):

Szukam informacji na temat konkursu z piwem, który ma czerwoną zawleczkę (wiem tylko, że nie jest to Żywiec). Dostałam zawleczki z kodami i nie wiem co to za konkurs... emotka
Kody mają 8 znaków, zawleczka czerwona.

hmm kozel moim zdaniem

To Lech, Kozel jest brązowawy. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6721166 Napisano: 10.08.2020 19:00:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Prymat i Żywiec mnie nadal nie lubią, buu... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6721165 Napisano: 10.08.2020 18:53:57 w Wkurza mnie...
Na pewno gdzieś jest ktoś bardziej pasujący do nas, a na siłę nie można nikogo trzymać.Ja cieszę się,że rozstałam się z pierwszym facetem, bo potem spotkałam mojego męża , właśnie mija 21 lat małżeństwa, a z tym pierwszym to by było takie szarpanie się,bo sam nie wiedział, czego chce. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

FBbeata7

#6718975 Napisano: 30.07.2020 11:10:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
frodo napisał(a):

Nawet kawy omijają mnie szerokim łukiem emotka

Mnie też, a taką niedobrą Tchibo  kupiłam na konkurs, brr... nigdy więcej Tchibo. Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

FBbeata7

#6718542 Napisano: 28.07.2020 15:17:07 w Wkurza mnie...
primaballerina napisał(a):

halliday napisał(a):

primaballerina napisał(a):

Wkurza mnie pewna konkursowiczka, która notorycznie podbiera pomysły na foty innym uczestnikom i potem wrzuca je szybko do konkursu, by "autor" już nie zdążył.  emotka  Niby wszystko na legalu, bo to inspiracja, ale ona robi to ciągle, od dawna. Co ktoś lepszego wymyśli, to ta zaraz zżyna. 

ale skąd ona wie jak będzie wyglądało to zgłoszenie? Przecież autor tego zgłoszenia niby nie zdąży wysłać, czyli musi wysłać jako pierwsze czyli przed autorem.

Chodzi o patenty. Ktoś wymyśli ciekawą formę zdjęcia stworzoną w konkretnym programie czy aplikacji i użyje jej kilka razy (choć za każdym razem w innej wersji), a potem zaczyna się kopiowanie przez tę panią tego samego patentu. 

Plagiatem jest dokładnie to samo zdjęcie,  skopiowane.Robienie zdjęć inspirowanych jakimś pomysłem plagiatem nie jest, bo to zupełnie inne zdjęcie, a że podobne, to nic nie znaczy.Programy i aplikacje są po to by z nich korzystać.Nie ma czegoś takiego jak patent na jakieś zdjęcie, ujęcia się powtarzają, wystarczy przeglądnąć bazę jakichkolwiek fotografii, np plenerowych, kulinarnych,portretowych.Potem w  photoshopie można coś ulepszyć, dodać, odjać , zmienić.Poza tym często w konkursach wymagają, by dany produkt był na zdjęciu.Widziałam kilka zwycięskich zdjęć na fb opartych na podobnym koncepcie, ale były to różne zdjęcia.Z czasem łatwo wyczaić , co się komisjom  podoba i próbować iść utartymi szlakami. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6718081 Napisano: 26.07.2020 15:57:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wątek narzekania działa, ,,wklepałam" zawleczkę z Żywca i ,, wyszła' zniżka 10 zł. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6718078 Napisano: 26.07.2020 15:15:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dno, kilo mułu i wodorosty. Wpisuję się jednak  w nadziei,że wątek zadziała i  w końcu  coś podaruje. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6717442 Napisano: 22.07.2020 14:24:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba przestanę grać, bo nic, a nic  nie wygrywam.Oszczędzę pieniądze i sobie  zawodu,że tak bardzo się starałam , a tu nic.Zupełnie nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6717381 Napisano: 22.07.2020 11:43:09 w Wkurza mnie...
gosiak351 napisał(a):

ojej Wy też:) przypomniało mi się, że kiedyś, kiedy miałam chłopaka, porozdawał moje nagrodzy po swojej  rodzinie, bo były za darmo, to było tak z 5 lat temu

i pamiętam, że kiedy wzięłam go do spa (on mnie nigdy nigdzie nie zabrał) to marudził

teraz nie mam się z kim dzielić i w zasadzie czego dzielić, bo rzadko coś wygrywam, 

dzięki, bo myślałam, że to tylko moje smutne przeżycia emotka

jakoś mi trochę lżej dzięki Waszym trudnym historiom_

A moja siostra pogniewała się na mnie, gdy podarowałam jej wygrane noże.Ponoć nie wolno dawać w prezencie niczego ostrego, bo to źle wróży relacji.Teraz coraz mniej wygrywam i nie gram o nagrody, które mi się nie przydadzą , więc nie mam za bardzo  , co rozdawać.Poza tym część ludzi czuje się zobowiązana ,żeby się odwdzięczyć, jakoś nie mogą pojąć,że daję,bo sprawia mi to radość,iż  dana rzecz komuś będzie służyć.Zawsze staram się dawać rzeczy odpowiednim osobom,którym mogą się  przydać, ale jak widać noże są be.Ciekawe, czy jest jeszcze coś czego nie powinno się dawać? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6716701 Napisano: 19.07.2020 10:31:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

kermit napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kermit napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

Kiora jestem zawiedziona:-(

ktoś się chwalił na jednym forum że rodzinnie wygrał kilka konsol... to jak tu wygrać gdy ktoś ma patent na tą agencję? Dobija mnie to że ktoś wcale tych konsol tyle nie potrzebuje a temu komu by się przydała jedna to ich nie wygra bo rysował z sercem a nie pod agencję...


Nie obraź się, ale piszesz tak jakbyś była na forum od wczoraj. Nagrody za pracę "z sercem" serio? Gramy żeby wygrać, najczęściej potem sprzedać i dobrze o tym wiesz.

ja tak nie robię, gram po to aby mieć i używać a nie żeby handlować. Ale doskonale wiem że takich jak ja jest coraz mniej i ludzie grają głównie po to aby sprzedawać.

A ja tak robię i ważne żeby pamiętać że świat nie jest czarno-biały. Ja każdą pozyskaną złotówkę przeznaczam na kosztowne leczenie. Ktoś inny na życie, na załatanie budżetowej dziury, spłatę kredytu, utrzymanie dziecka na studiach czy babci w domu opieki. I każdy z nas wkłada w swoje zgłoszenia serce bo te pieniądze są nam zwyczajnie potrzebne.

Gdyby tak było jak piszesz to ludzie nie sprzedawali by wygranych rzeczy za takie straszne ceny. Kilka razy miałam ochotę odkupić wygrane nagrody ale ich cena była anty-okazyjna bo "w regulaminie wartość 1350 zł" to "mniej niż za 900 zł nie sprzedam" mimo iż to samo tylko nie z wygranej można kupić za 600 zł w sklepach internetowych... Nie wiem czy tak każdy wkłada serce, raczej Ci co potrafią coś fajnego stworzyć to to robią i grają na pół rodziny bo w sumie czemu nie...  Wiadomo, kasa każdemu potrzebna ale kiedyś konkursy to była po prostu zabawa a teraz to już jest wyścig szczurów i po plagiatach do celu...

Moim zdaniem to wina agencji,że nie zastrzegają(czasem jednak to robią), że np. jedna osoba i osoby z jednego gospodarstwa domowego mogą zdobyć tylko jedną nagrodę- ukróciłoby to granie o produkty na ,,handel".I być może zwykły konsument , który kupi jeden produkt konkursowy,jakiś  jeden zestaw promocyjny-  miałby szanse na wygraną.Ja wyznaję zasadę,że jeśli dana nagroda mi się nie przyda albo komuś z rodziny -to nie gram. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6716430 Napisano: 17.07.2020 14:09:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
escada napisał(a):

loterie mnie zdecydowanie nie lubią, ani prymat, ani belvita, a co najgorsze w Groszku poległam emotka   motywacja siada emotka

Motywacja siada?Padasz? Powstań , popraw koronę i dalej...W końcu  szczęście głównej wygranej kiedyś  dopadnie  każdego. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6715694 Napisano: 14.07.2020 01:51:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

FBviola napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

A mnie wkurzają kasjerki w kauflandzie. O kupony na loterie trzeba się po zakupach upominać. Miałem rozdzielone zakupy na 2 paragony, ale z wielka łaska dostałem jeden kupon. Kasjerka stwierdziła, ze klient nie może sobie rozdzielac zakupów i za jedne zakupy jest jeden kupon. Nie chciałem robić scen. Ale powiedziałem, ze zapoznam się jeszcze raz
szczegolowo z regulaminem, bo czytałem go pobieżnie i jestem przekonany, ze kupon jest do kazdych
zakupow na jeden paragon jeden kupon bez wzgledu na wartość paragonu i ze następnym razem przyjdę na duże zakupy. Wtedy poproszę o każdy produkt na osobnym paragonie z karta Payback i będzie mi musiała wydać sto paragonów i sto kuponów. Kasjerka mało mnie nie zjadła wzrokiem i patrzyła jak na psychicznego. A ja z uśmiechem na ustach pożyczyłem jej miłego dnia. Ktoś próbował dostać na kilka paragonów kilka kuponów na loterię przy jednej kasie?

Ja też dostałam tylko jeden kupon, chociaż miałam kilka paragon bo zakupy rozdzieliłam, 
mnie pani kasjerka wytłumaczyła ze tylko jeden kupon mogę otrzymać jeśli robię zakupy w tym samym czasie , ale jak przyjdę za godzinę to drugi kupon mi przysługuje 

Mi niestety powiedziała to samo, dodając, że 1 karta payback to max 1 kupon dziennie emotka

Niestety punkt 4.3 regulaminu o tym mówi, bo mi bardzo nieuprzejma pani machała w sklepie tym regulaminem przed nosem (z nieukrywaną satysfakcją), a innego dnia musiałam się upomnieć o kupon, bo nie dawała nikomu, że niby nie pamięta o takich tam "pierdołach". Fatalnie jest to zorganizowane, nie spodziewałam się po tej  agencji, ale jest oczywiste, że spora część kuponów nie trafi do klientów, tylko do zaradnych kasjerek emotka

,,Wielokrotność zakupu promocyjnego dokonanego, na jednym dowodzie zakupu (paragoniefiskalnym, fakturze VAT wystawionej na uczestnika wskazanego w pkt. 8 regulaminu),
uprawnia do otrzymania tylko jednego kuponu loteryjnego. W przypadku rozbicia zakupu
promocyjnego na kilka dowodów zakupu (paragonów fiskalnych, faktur VAT) uczestnikowi
przysługuje prawo do otrzymania tylko jednego kuponu loteryjnego."  Trzeba czytać regulamin.Byłoby mniej nerwów i kombinowania. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6715611 Napisano: 13.07.2020 18:18:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
ilona162 napisał(a):

Carrefour Magnesia bon 50 zł, sms przed chwilą emotka rezerwa?

Też się zdziwiłam, mam bon 50 zł , a  myślałam,że ten konkurs już dawno się skończył. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6715373 Napisano: 12.07.2020 14:41:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
iwona0103 napisał(a):

Rekord wszech czasów w konkursie promocyjnym, czyli 6 zgłoszeń w delikatesach... a wygranych oczywiście zero  emotka

Ja tylko 3 i też nic, a tak się starałam ciekawie i oryginalnie napisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6715126 Napisano: 10.07.2020 14:48:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żywiec wyraźnie jest na nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6714481 Napisano: 07.07.2020 20:34:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

halliday napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W selgros może grać każdy czy tylko osoba, która prowadzi działalność gospodarcza? 

nie wiem w jakim konkursie, ale w selgrosie od przynajmniej dwóch lat może każdy sobie wyrobić kartę, bez żadnej firmy. Więc zapewne w większości konkursach w tej sieci może każdy brać udział  .

MC cafe i kawa Fort za 20 zł. Letnie bujanie czy jakoś tak loteria

W Selgrosie można brać udział jako indywidualna osoba, ja tam szczęścia za bardzo nie mam: kiedyś  tylko przybory z Coca-coli badziewne wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6714115 Napisano: 05.07.2020 16:55:00 w co chcielibyście wygrać?
vivi napisał(a):

100 000 zł z Delikatesów Centrum emotka  

Ja też, ja też... Wyświetl w wątku >>
1 vivi 0

FBbeata7

#6714036 Napisano: 04.07.2020 23:12:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani Prymat, ani Żywiec...Letnia posucha w pełni... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6712813 Napisano: 30.06.2020 00:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Hej, co kupujecie w Leroy Merlin? Nie mam potrzeby na konkretne zakupy tam.

Róże-będę upiększać ogród.Jest też dużo kwiatów- ogrodowych oraz doniczkowych. Wyświetl w wątku >>
0 0