Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6732377 Napisano: 29.09.2020 12:18:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Winiary - zero. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6732322 Napisano: 29.09.2020 10:20:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

slomkab napisał(a):

Tez czekam...chyba w nutelli wszyscy juz wygrali tylko nie ja...

Nie tylko Ty emotka Los dobitnie przypomina mi, że nie mam w mieszkaniu miejsca na nową patelnię, opiekacz czy toster emotka

Ja już nie gram , toster z poprzedniej edycji stoi i graci mi mieszkanie.Może gdzieś na prezent będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6732286 Napisano: 29.09.2020 07:18:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

superloser napisał(a):

sylwijka napisał(a):

Konkurs ALMETTE zgłosiłam kod na stronce, a tam napis: KOD ZOSTAŁ WYKORZYSTANY ! Dzwoniąc do Firmy, prosili abym wysłała kod + paragon listem poleconym do weryfikacji i będzie brał udział w konkursie nagrody głównej. Dlaczego ja mam ponieś koszty? Chciałam wysłać emaila zeskanowanego kodu, ale niestety regulamin na to nie pozwala. Zamiast wysłać list polecony to wolę kupić 2 serki, chociaż straciłam zaufanie do tej firmy. Piszę abyście wiedzieli jak się taka sytuacja komuś zdarzy.

Bo tak ktos kreatywnie napisal regulamin  emotka
Bylo malo zgloszen w poprzednich edycjach, to teraz zmienili zasady i grajacy otrzymuje info. o wygranej automatycznie po dokonaniu zgłoszenia... i organizator daje szanse wszystkim sklepikom do podbicia statystyk, bo potrzebny tylko jeden paragon na jeden serek by odebrac nagrode.
Plus "bramki" oszczedzaja czas, bo jest tylko jedno losowanie wygranych "czasówek"

Jak nie masz sklepiku, albo nie masz czasu i pewnosci siebie, by cykac zdjecia kodow w sklepach to Almette raczej nie dla Ciebie... no chyba, ze lubisz przepłacać za serek emotka

Wyslalam na Almette juz 16 kodow, bo ojciec bardzo lubi te serki i uzywa zamiast masla.My z mama tez kilka zreszta kupilysmy dla siebie.Uczciwie kupione serki w sklepie,trzymam wieczka z kodami w domu, a glupiego tysiaczka nie moge wygrac.Szkoda

To jest bardzo popularna loteria.Gram w niej w każdej edycji i tylko w 2 z 5 edycji, udało mi się wygrać 1000zł.A zawsze kupuję podobną ilość- tyle, co zjem.Tegoroczne bramki premiują , moim zdaniem , kombinatorów.Bo mając mały sklep można ,,powrzucać "kody- może się uda i  wtedy taki serek ,, zwycięski "kupić albo nawet nie,gdy się już ma jakiś wcześniejszy paragon, tylko  zrobić zdjęcie i odłożyć na półkę. Obserwuję zgłoszenia i wyszło mi,że  tylko w ciągu 2 dni było ich 53.992.To bardzo dużo.A serek nie należy do najtańszych, gdy nie ma loterii kupuję zupełnie inny.Nie zauważyłam też, w naszym osiedlowym sklepie, by ludzie jakoś szczególnie się na niego ,, rzucali"-stoi po kilka sztuk zaledwie.W kolejnym sklepie jest jeszcze drożej(bo o  70 gr) i tam pewnie te serki będą ,, kwitnąć" aż do końca okresu ważności. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6731858 Napisano: 26.09.2020 16:41:57 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Moze dziwne pytanie ale nie jestem na biezaco.... czy ktoś mi podpowie co znaczy słowo " lechendy " ?

Myślę,że to samo co legendy, tylko od słowa ,, Lech"  utworzono takie nowe słowo, by było zabawnie. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6731857 Napisano: 26.09.2020 16:39:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tymbark 20 zł o godz. 13:07 Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6731855 Napisano: 26.09.2020 16:32:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czekacie pol roku żeby sprzedać swoje wygrane?

Nie, tylko samochody trzeba trzymać pół roku.

Nie trzeba czekać z samochodem.Na pewno jeśli się sprzedaje trochę taniej  lub po cenie  regulaminowej.Podatku się nie płaci, ale trzeba zgłosić fiskusowi. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6731616 Napisano: 25.09.2020 10:35:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

u mnie gorzej niż nic kilka dni temu ustrzeliłam 100 zł z Prymatu odesłałam dane i dziś negatywna weryfikacja,bo Kucharek produkowany przez Prymat to nie Prymat tak mi odpisali emotka

O jej, też wysłałam zgłoszenie z Kucharkiem, nawet ładnie paragon był opisany: Prymat Kucharek.To teraz tylko liczyć,że żadna główna na to zgłoszenie nie padnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6731575 Napisano: 25.09.2020 07:03:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Może jak się wpiszę, to wątek zadziała.Jakiś cud się stanie - nagródka jakaś wpadnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6731572 Napisano: 25.09.2020 06:32:00 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Wkurza mnie nowy wygląd Facebooka. Chciałam przełączyć na starą wersję, ale już nie ma takiej opcji  emotka emotka emotka

łączę się w bólu, nie przyzwyczaję się chyba

Mnie też denerwuje.Taka pstrokacizna , brak przejrzystości. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBbeata7

#6731018 Napisano: 23.09.2020 08:01:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rene napisał(a):

A Tak liczylam na rezerwe "Familijne" emotka
smuteczek  emotka

No to posmućmy się razem.Tylko kilogramów mi przybyło od tych ciastek. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

FBbeata7

#6731015 Napisano: 23.09.2020 07:57:09 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Żeby nie mieć numerów paragonów na konkurs po kolei poszłam do sklepu w odstępie 3 dni i na inna kasę. Teraz gapię się i gapię...
7-cyfrowy numer różni się tylko ostatnią cyferką. Jeden ma 9, drugi 7. Taki numer! 
Równie dobrze mogłam się nie fatygować. Dodatkowo na kasie leżał paragon, zwinęłam go , a tam też produkt konkursowy... Mam 3 pod rząd. Taka konspiracja. 

Ciesz się, że jeden ma 7, a drugi 9 emotka  Kiedyś w Leclercu na kasach samoobsługowych miałam taki numer, że "ogarnęłam" jeden paragon, poszłam zanieść produkty do samochodu, wróciłam...zrobiłam zakupy, poszłam do innej kasy samoobsługowej i wydrukował mi się DOKŁANIE taki sam numer paragonu, jak z kasy obok!  emotka  Oczywiście skroiłam się dopiero w domu, 35 zł w plecy, bo nawet nie zagrałam na niego.

Trzeci, zdobyczny ma 6...  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6731014 Napisano: 23.09.2020 07:51:45 w Wkurza mnie...
-Violka- napisał(a):

edzia21 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Żeby nie mieć numerów paragonów na konkurs po kolei poszłam do sklepu w odstępie 3 dni i na inna kasę. Teraz gapię się i gapię...
7-cyfrowy numer różni się tylko ostatnią cyferką. Jeden ma 9, drugi 7. Taki numer! 
Równie dobrze mogłam się nie fatygować. Dodatkowo na kasie leżał paragon, zwinęłam go , a tam też produkt konkursowy... Mam 3 pod rząd. Taka konspiracja. 

Ciesz się, że jeden ma 7, a drugi 9 emotka  Kiedyś w Leclercu na kasach samoobsługowych miałam taki numer, że "ogarnęłam" jeden paragon, poszłam zanieść produkty do samochodu, wróciłam...zrobiłam zakupy, poszłam do innej kasy samoobsługowej i wydrukował mi się DOKŁANIE taki sam numer paragonu, jak z kasy obok!  emotka  Oczywiście skroiłam się dopiero w domu, 35 zł w plecy, bo nawet nie zagrałam na niego.

Trzeci, zdobyczny ma 6...  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6730834 Napisano: 22.09.2020 12:21:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Może nie do końca wygrane ,ale taki optymistyczny tekst,że aż wkleję:Gratulujemy! Zwyciężyłeś!Znalazłeś się wśród szczęśliwców otrzymujących nagrodę.Na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy zostanie wypłacona nagroda w wysokości 15zł.Pozdrawiamy,
Zespół Mola Complex 3w1
molacomplex.pl Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6730832 Napisano: 22.09.2020 12:18:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak zamawiać IE za darmo te unikalne pudełko z develey? Mi wskakuje cena 30 zł z groszami,a wysyłkę mogę opłacić dukatami 

https://develey.pl/unikalnie-napakowane/

Najpierw przysyłają kod , jeśli się wygra.Kod opiewa na 30 zł, ciekawe, bo pudełko nieco droższe jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6730534 Napisano: 21.09.2020 12:48:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
flinta_13 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

gdzie te czasy co się wygrywało jednym zgłoszeniem  emotka

Za dużo ludzi gra...szczęście nas opuściło emotka  wąteczku....

Z Almette przez weekend 12043 zgłoszenia.Piszę to na podstawie numerów zgłoszenia, jakie są automatycznie przydzielane, wysłałam w sobotę rano i dziś o podobnej porze.Szanse  marne, nawet na nagrody dodatkowe.A ten, kto wygra dom to już naprawdę będzie szczęściarzem. Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

FBbeata7

#6730253 Napisano: 19.09.2020 14:34:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta pre-paid 100zł z Jacobs Barista. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6729933 Napisano: 18.09.2020 08:48:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Develey 30 zł na zestaw produktów. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6729932 Napisano: 18.09.2020 08:43:35 w Pomocy!!!!
klamkorozec napisał(a):

Nie za bardzo wiem, gdzie umieścić tę prośbę. Szukałam wątku coś w stylu "kliknij mi - zrewanżuję się" ale nie potrafię znaleźć tak, że przepraszam jeżeli kogoś oburzę. Otóż syn był ostatnio w Muzeum Śląskim na warsztatach z performencu dokamerowego. W ramach zajęć stworzył razem z jedną dziewczyną niebanalny 4 minutowy filmik. Jest on do obejrzenia na fb stronie "see the sound" i nosi tytuł "Twoje, moje, niczyje" autorstwa Doroty Makosz i Leonarda Laskowskiego. Jeżeli ktoś byłby tak miły i stwierdził, po obejrzeniu, że warto to prosiłabym o polubienie - autorzy byliby przeszcześliwi emotka Dziękuję. Oczywiście, mogę się zrewanżować.

Jakby podać link to więcej osób może kliknie. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6729749 Napisano: 17.09.2020 12:21:38 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Co dla jednego jest śmieciem...................
Ogólnie zgadzam się z wypowiedzią ale nie jej tonem wyższości ja nie gram o śmieci.To o co grasz o auta,bony na wyjazdy,no nie wiem już o karty po 30 tysięcy.To tak prosto napisać ja nie gram o takie rzeczy bo to badziew.I ile aut czy wyjazdów za grube tysiące już masz wygranych?Jak człowiek chce poczuć ten dreszczyk emocji gra dla gry.Ja też myślałam oj po co mi takie bluzy a już mam w szafkach trochę zapasu gum do żucia bo tych ich pastylek szczerze nie znoszę.Grześki też mam a ich nie lubię a jestem zmuszona wciskać w siebie po 1 raz na kilka dni bo nikt u mnie tego nie zje.I po co mi te sznurówki bo bon za 200 zł to by był nadmiar szczęścia.A obudziłam się bo ja nawet sznurówek nie trafiłam.Kinder Bueno akurat lubię ale tak jak w poprzednich ich promocjach niczego nie wygrałam tak i w tej wiem,że nie wygram.Za to odniosłam duży sukces wyleczyłam się z kupowania chipsów i chrupek bo tego to ja nie zjem.A nie będę spragnionym pato pod Biedrą tego wciskać zamiast taniego wina lub piwa bo mnie by wyzwali a cenię sobie jednak spokój i ciszę.
A wracając do tematu nie lubię tak,że kilka dni po 30 stopni teraz 16 i zaraz mam kaszel.A teraz mieć kaszel to jest prawdziwa udręka.

Ja tylko się odniosę do tego, że pomiędzy badziewnymi bluzami a voucherami za 30 tysięcy i autami, jest cała masa mniejszych, ale fajnych nagród, o które można grać emotka Jak ktoś gra dla dreszczyku emocji to jest cała masa konkursów choćby z książkami, płytami, kosmetykami, głośnikami, produktami spożywczymi - rzeczami, które można wykorzystać albo bez wstydu podarować komuś bliskiemu, czy choćby do biblioteki, domu dziecka czy domu samotnej matki emotka

Mnie niezmiennie wkurzają badziewne nagrody w konkursach promocyjnych i ceny usług dentystycznych emotka

Chodzi o to,że gracze sami napędzają rozdawanie takich,, śmieciowych" nagród- gdyby jedna akcja , druga ,zakończyła się niepowodzeniem i  bardzo nikłym zainteresowaniem, to może agencje  oraz sponsorzy  poszliby  po rozum do głowy.Jasne , można komuś podarować wygraną, ale to jest wciskanie komuś tego, co nam niepotrzebne.Jaka gwarancja,że jemu się przyda i spodoba?
Aut wygranych mam  1,drugie rodzinnie, wycieczkę na Kretę, 12 tys., meble za 10 tys.- bo kiedyś to były konkursy...Teraz 50 zł z  Magnesii to wielki wyczyn, ale wodę wypiłam , do zlewu nie wylałam.

no osobiście bluzy z tic tac nikomu bym na prezent nie dała. I co niektórych innych nagród również (pufy, lazy bagi, kubki z reklamą, koszulki, torby itepe) Głośniki - słuchawki - od biedy ujdą. Jak mogę komuś z rodziny oddać to co wygram i jemu się przyda - to tak robię aczkolwiek coraz mniej jest takich nagród do rozdawania. Pół roku temu ludzie rzucili się na bransoletki minky z fantasi i wciąż co niektórzy próbują je sprzedać. Mi osobiście się mega nie podobały choć też raz zagrałam, ale raczej dla zasady (i dla zasady nie wygrałam). Gratuluję Ci takich fajnych wygranych - ja raczej cienki bolek, najwyższa moja wygrana to tysiąc złotych.

Generalnie im więcej się gra , tym więcej się wygrywa.Sama  jednak długo grałam bez głowy- na zasadzie: a przyda się może taka nagroda.Po raz pierwszy mnie olśniło, gdy podarowałam siostrze noże  a ona mnie ofuknęła,że noży się nie daje, bo to źle wróży. Myślałam,że ją uszczęśliwię,gdyż  miała mało  przyborów do krojenia w domu.Teraz czasem wygrywam ,, mimochodem" dziwną nagrodę i mam zgryz , co z nią zrobić.Jakoś do handlu smykałki nie mam: jak raz dałam sąsiadce rzeczy w komis,to do dziś nie odzyskałam pieniędzy, a sąsiadka omija mnie szerokim łukiem, wiadomo ,że za 100-200 zł do sądu nie pójdę.Kiedyś coś tam sprzedałam na osiedlowym pchlim targu, ale to małe kwoty, bo każdy chciałby najlepiej za darmo dostać.Lecz piąty  mały plecak to już  za dużo w domu.Książki po przeczytaniu  dawałam do biblioteki, ale bez gwarancji,że znajdą się na półkach.Jeśli chodzi o mnie to lepiej, żeby dawali nagrody w gotówce- nawet małe -jak teraz  w  Tymbarku- zakup się zwróci i na następny będzie.Swego czasu miałam  kolekcję kubków z logo różnych firm- część już się zbiła, część rozdałam-pożytek marny.Tylko tato się cieszył, bo dostawał kubki  w gabarytach i kształtach jakie lubił.Miło popatrzeć,że pije kawę z tego kubka.Bluza z Oreo leży- bo moja nastolatka ogłosiła,że to obciach w takim czymś chodzić- choć wcześniej  pomagała mi wybierać nadruk,a bluza jest  dobrej jakości.Żałuję,że nie wzięłam rozmiaru dla siebie.Nagrody cieszą krótko, potem zagracają przestrzeń.Szkoda wyrzucić, a koncepcji komu podarować coraz mniej.Uszczęśliwianie kogoś na siłę przestało już mnie uszczęśliwiać. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6729727 Napisano: 17.09.2020 11:12:57 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Co dla jednego jest śmieciem...................
Ogólnie zgadzam się z wypowiedzią ale nie jej tonem wyższości ja nie gram o śmieci.To o co grasz o auta,bony na wyjazdy,no nie wiem już o karty po 30 tysięcy.To tak prosto napisać ja nie gram o takie rzeczy bo to badziew.I ile aut czy wyjazdów za grube tysiące już masz wygranych?Jak człowiek chce poczuć ten dreszczyk emocji gra dla gry.Ja też myślałam oj po co mi takie bluzy a już mam w szafkach trochę zapasu gum do żucia bo tych ich pastylek szczerze nie znoszę.Grześki też mam a ich nie lubię a jestem zmuszona wciskać w siebie po 1 raz na kilka dni bo nikt u mnie tego nie zje.I po co mi te sznurówki bo bon za 200 zł to by był nadmiar szczęścia.A obudziłam się bo ja nawet sznurówek nie trafiłam.Kinder Bueno akurat lubię ale tak jak w poprzednich ich promocjach niczego nie wygrałam tak i w tej wiem,że nie wygram.Za to odniosłam duży sukces wyleczyłam się z kupowania chipsów i chrupek bo tego to ja nie zjem.A nie będę spragnionym pato pod Biedrą tego wciskać zamiast taniego wina lub piwa bo mnie by wyzwali a cenię sobie jednak spokój i ciszę.
A wracając do tematu nie lubię tak,że kilka dni po 30 stopni teraz 16 i zaraz mam kaszel.A teraz mieć kaszel to jest prawdziwa udręka.

Ja tylko się odniosę do tego, że pomiędzy badziewnymi bluzami a voucherami za 30 tysięcy i autami, jest cała masa mniejszych, ale fajnych nagród, o które można grać emotka Jak ktoś gra dla dreszczyku emocji to jest cała masa konkursów choćby z książkami, płytami, kosmetykami, głośnikami, produktami spożywczymi - rzeczami, które można wykorzystać albo bez wstydu podarować komuś bliskiemu, czy choćby do biblioteki, domu dziecka czy domu samotnej matki emotka

Mnie niezmiennie wkurzają badziewne nagrody w konkursach promocyjnych i ceny usług dentystycznych emotka

Chodzi o to,że gracze sami napędzają rozdawanie takich,, śmieciowych" nagród- gdyby jedna akcja , druga ,zakończyła się niepowodzeniem i  bardzo nikłym zainteresowaniem, to może agencje  oraz sponsorzy  poszliby  po rozum do głowy.Jasne , można komuś podarować wygraną, ale to jest wciskanie komuś tego, co nam niepotrzebne.Jaka gwarancja,że jemu się przyda i spodoba?
Aut wygranych mam  1,drugie rodzinnie, wycieczkę na Kretę, 12 tys., meble za 10 tys.- bo kiedyś to były konkursy...Teraz 50 zł z  Magnesii to wielki wyczyn, ale wodę wypiłam , do zlewu nie wylałam. Wyświetl w wątku >>
0 0