Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6737694 Napisano: 20.10.2020 12:32:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
domika napisał(a):

14 paragonów Ferrero poszło do kosza emotka

Do kosza? To nie będzie dodatkowego losowania? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6737174 Napisano: 18.10.2020 11:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

pikawka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

polecam przeliczyć liczbę Lewiatanów w całej Polsce, następnie wyciągnąć z każdego średnią osób które zagrają w loterię spełniając wymogi ( nawet po 1 paragonie na osobę, chociaż jeden kupi na jeden inny na -naście,potem dodać liczbę osob z każdego Lewiatana do siebie.Następnie z tej liczby odjąć 4 ( to właśnie te osoby wygrywające Toyoty) no i taka własnie jest szansa na wygranie... emotka  aczkolwiek... czasami 1 paragonem się cos "ustrzeli"... kwestia farta... chociaż na tyle grających osob wygrać obecnie coś wartościowego w loterii to hmmm realna szansa to  emotka

Realna szansa to bardziej nie wygrać niż wygrać...  emotka w ostatnim czasie wygrać w loterii " batona, słuchawki czy inną pierdołe to cud" a co dopiero auto i "realna szansa"  emotka


A ja tam wierzę, że jakieś autko w końcu wygram. W tym roku, no może w 2021  emotka

Ja też wierze, ale to bedzie takie niespodziewane a nie wyczekiwane. emotka

Ja gram dość regularnie w różnych konkursach i loteriach od 20 lat;za ten czas tylko 1 auto wpadło.Żeby wygrać , trzeba grać- jak to mówią w reklamie. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6737082 Napisano: 17.10.2020 17:04:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

joaza111 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

reniii napisał(a):

-Violka- napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Widziałem w dziale Informują post iż Łowicz pocztą chce aby odesłać paragon,jakiej kwoty to dt.?

u mnie 50

W dobie pandemii to chyba nadgorliwość z ich strony.

u mnie strzał w 10, bo w autouzupełnianiu wskakuje mi kod miejsca zamieszkania, a ma być sklepu. Nie zawsze pamiętam, by to poprawić  emotka  Chociaż oczywiście wolałabym odsyłać skan

Ja dostałam maila z Tymbarka, żeby odesłać paragon bo stracę wygrane 20 zł 

Serio???

Dziwne, bo ja 3 razy po 20 zł  z Tymbarka wygrałam, wszystko zweryfikowane pozytywnie i nic odsyłać nie kazali. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6737081 Napisano: 17.10.2020 17:01:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joaza111 napisał(a):

Andzik napisał(a):

Czy już wszyscy dostali kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Euro RTV AGD z loterii E z pierwszego etapu?

Ja jeszcze nie dostałam

Też nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6736759 Napisano: 16.10.2020 07:05:04 w Wkurza mnie...
edi999a napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Powtórka z "rozrywki" - od poniedziałku znów nas chcą więzić w domach. Zamykają baseny, siłownie, itp. i wraca /w czerwonych strefach/ zdalne nauczanie. Biedne dzieciaki, biedni my  emotka

No nie wiem czy takie biedne dzieciaki,  we wszystkich pobliskich szkołach przychodzą ubrane na czarno, na znak protestu. Chcą zdalnego nauczania. Mam 3 nauczycielki w rodzinie, które są przeciwne zdalnemu nauczaniu. Ale dzieciaki same tego chcą emotka Ja na szczęście mam to już z głowy, moi studenci i tak mają zdalne...

No nie wiem, czy dzieciaki same tego chcą... te w moim otoczeniu wręcz przeciwnie... i na dodatek przeszli na zdalne.

U nas ma być nauczanie hybrydowe.Cokolwiek miałoby to znaczyć.3 klasy liceum już siedzą w kwarantannie, powiaty dookoła , z których dojeżdżają uczniowie są  w strefie czerwonej , tylko patrzeć jak się zaraza  będzie nadal roznosić.Tylko zamieszanie z tymi strefami.Nauczyciele uciekają na zwolnienia albo są w kwarantannie i robi się bałagan totalny.Pani z chemii Bogu dzięki zdrowa, to pół dnia chemię mają.Gdyby to ode mnie zależało zamknęłabym szkoły średnie i podstawówki 7-8 klasy na miesiąc, zarządzając zdalne i zbadała, czy przemieszczanie się uczniów oraz  ich przebywanie w zamkniętych , dużych skupiskach ma wpływ na ogólną  ilość zakażeń, czy nie.Moja licealistka jest za zdalnym- wtedy na spokojnie sobie przeczyta co w podręczniku, przerobi to, co zadadzą, wyśpi się- a tak to musi już o 5.30 wstawać.Na pewno małe dzieci na zdalnym to porażka,ale licealiści to już powinni być trochę ogarnięci i zdyscyplinowani. Wyświetl w wątku >>
1 bogna77 0

FBbeata7

#6736646 Napisano: 15.10.2020 16:20:14 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

jokan napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy ze słodyczami tu czekoladka Lindt, tam pralinki a tyłek rośnie  emotka

eee tam,...kupic mozesz, ale jesc juz nie emotka - takie cwiczenie silnej woli:)

Ja tak walczę z Ferrero, które uwielbiam - wkładam do szafy i tłumacze sobie ze to dodatek do prezentow świątecznych i nie mogę zjeść 

Mnie ciągle w sklepie coś skusi- ostatnio jajko-niespodzianka z Milki, parę drobnych czekoladek i minipuzzle w środku- szkoda kasy, no tak,ale to los na loterię przecież,a  i ciekawość zaspokojona, co to jest,takie fikuśne to pudełeczko. Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

FBbeata7

#6736640 Napisano: 15.10.2020 16:13:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mokate, Nałęczowianka, Almette, Pur pro nature, Łaciate- ech , czemu się  wciąż łudzę nadzieją? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6735995 Napisano: 13.10.2020 17:10:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Deszcz pada , a z konkursów nic nie wpada... Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

FBbeata7

#6735807 Napisano: 13.10.2020 06:49:07 w SZUKAM....
nataszka napisał(a):

Mam paragon na loterię gROSZEK Z UL. sUDECKIEJ 118 we Wrocławiu,czy ten sklep bierze udział w loterii?

Tam kiedyś był Groszek, jeśli na paragonie jest nazwa Groszek to tak, pewnie można zgłosić.Na oficjalnej stronie Groszka ten adres już się nie wyświetla- jedyny Groszek we Wrocławiu to na Bajana.Jest opis na paragonie,że to Groszek. Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

FBbeata7

#6734982 Napisano: 09.10.2020 17:11:51 w Wkurza mnie...
rare85 napisał(a):

donia7 napisał(a):

emotka Zamykają znów powoli szkoły emotka

Mnie też to wkurza. Jak tu porównywać szkołę "na zadupiu" z 100-ką uczniów z przepełnionym liceum np. w Warszawie gdzie jest 1600 uczniów. Miały być obostrzenia regionalne, a w sobotę się okaże jak to będzie. Już i tak cała Polska w żółtej strefie i noszenie maseczek na świeżym powietrzu. Ma to sens - zwłaszcza u mnie na wsi. Gdzie tu logika?

Też się zastanawiam, czy jak na wsi do sklepu mam 1,5 km i muszę przejść lipową alejką człowieka nie spotykając albo spotykając 1-2 osoby  po drugiej stronie ulicy, to maskowanie się ma jakikolwiek sens, lipy wszak na Covid nie chorują.A dystans zachowany.Przedszkole na wsi już było zamknięte, bo ktoś  pracujący w Niemczech przywiózł wirusa i dziecko złapało.Po 2 tygodniach otwarli. Wyświetl w wątku >>
0 1 pikawka

FBbeata7

#6734864 Napisano: 09.10.2020 12:49:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł  w bonie  do Castoramy z Castosondy,z września. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6734604 Napisano: 08.10.2020 12:46:42 w Wkurza mnie...
Karta z Farmio- jedynie w MacDonalds działa, a na stronie piszą,że w sklepach ze zdrową żywnością, dziś obeszłam 2 i nie działa.Co za durny pomysł takie karty jako nagrody wybierać , gdzie nawet na stronie nie ma  konkretnie, gdzie można je zrealizować.Tylko hotele, salony masażu,zdrowa żywność etc.Pewnie gdybym poszła do konkretnego salonu , znając moje szczęście, byłby to ten, który owej karty nie przyjmuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6734586 Napisano: 08.10.2020 12:08:27 w WC - rozmowy o wszystkim
U nas właśnie pojawiły się pojemniki na odpady zielone- oczywiście ludziska wrzucają obierki w reklamówkach, do tego stada muszek owocówek te kubły oblegają.Wywozić pewnie będą  raz w tygodniu...A po makulaturę to 2 razy w tygodniu przyjeżdżają.Masakra. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6734423 Napisano: 07.10.2020 16:03:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kalmia86 napisał(a):

Winiary : Ja 2:0

Ja dokładnie tak samo, na razie czekam ,aż zjem ten majonez, który mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6734040 Napisano: 06.10.2020 10:46:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
E- zawiodło na całej linii, specjalnie kupowałam małe proszki, by mieć więcej losów, a tu nic,poza zapasem śmierdzącego proszku na kilka miesięcy. Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

FBbeata7

#6733804 Napisano: 05.10.2020 13:24:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Łaciate i Bref pro nature nic, i Nałęczowianka bez torby. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6733763 Napisano: 05.10.2020 11:24:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

jokan napisał(a):

-Violka- napisał(a):

jokan napisał(a):

czy jesli na odeslanie danych mam 3dni lub 5 dni, to zawsze sa to dni robocze? Czyli sobota, niedziela sie nie licza?

Jeżeli nie jest napisane,  że robocze,  tzn, że kalendarzowe

no to klops...do wczoraj trzeba bylo ,

Wysyłaj,  może się uda 

nie ma sensu, bo w regulaminie pisza, ze po czasie nie beda uwzgleniane

Który konkurs, jeśli możesz napisać? Dziwne, że wypada w niedzielę.  Nie licz tego dnia ,w którym dostałaś inf 

Kiedyś dostałam info o wygranej w czwartek po południu , w poniedziałek rano wysłałam dane i mi nie uznali, bo trzy dni było: czyli ; piątek, sobota i niedziela na odesłanie.Ale próbować zawsze można. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6733551 Napisano: 04.10.2020 08:33:03 w Wkurza mnie...
rene napisał(a):

Czy mozna pomylić MAJONEZ Dekoracyjny z Delikatnym emotka
Ależ Tak emotka ...coż za Brak Dokładności!i Jak tu nie Wkurzać się na Wlasną Głupote! emotka

Tam są jeszcze sałatkowy i Omega3, i lekki .A u mnie w sklepie na paragonie  tylko opis : majonez.Ciekawe, czy będą żądać pieczątki sklepu w razie wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6732948 Napisano: 01.10.2020 12:42:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
mama2006 napisał(a):

voucher Develey  (rozumiem, że można zamówić dowolne produkty za 30 zł, czy tylko to pudełko promocyjne? )

Tylko pudełko, na dowolne produkty nie odejmuje rabatu. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6732620 Napisano: 30.09.2020 11:38:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wygrałam nic.Jeśli wątek nie zadziała, to się obrażę i nie będę grać w konkursach.Czy w loteriach też nie  - to się jeszcze zastanowię. Wyświetl w wątku >>
0 0