Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6756000 Napisano: 03.01.2021 18:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneczka128 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy już gdzieś są promocyjne sery Hochland z naklejką w sklepach

Widziałam wczoraj w Polomarkecie.

W Selgrosie są. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6755626 Napisano: 01.01.2021 06:45:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czemu po probie zgloszenia gellwe wyskakuje komunikat Wystapil blad! I odpalaja sie gdzies w tle "Kawiarenki"???  emotka emotka

u mnie też zagrało miło w nowym roku  emotka

Zgłoszenie przyjęte-informacja jest u góry strony, a ,, Kawiarenki" to pewnie noworoczny bonus. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6755553 Napisano: 31.12.2020 16:43:57 w Wkurza mnie...
16.41 a już tłuką fajerwerkami.Smog z kominów i z fajerwerków roznosi się po osiedlu-masakra. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6755410 Napisano: 31.12.2020 00:58:32 w co chcielibyście wygrać?
W przyszłym roku, jak będzie kolejna edycja loterii Almette- domek w górach. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6753708 Napisano: 21.12.2020 11:04:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piwo Heineken, pierwszy karton. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

FBbeata7

#6753109 Napisano: 17.12.2020 14:50:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natik999 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

natik999 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

natik999 napisał(a):

Czy w waszych Biedronkach są jakiej "małe" produkty E do kupienia? np. płyn do prania, u mnie same wielkie proszki po 25 czy 30 kg .... emotka emotka

Proszek 30 kg?  emotka  To chyba taczką trzeba po niego przyjechać? emotka  

takie wielkie tekturowe pudło z raczką...ile tam jest? emotka  może przesadziłam  emotka

5.8 kg  emotka

ale wielkie worki foliowe tez były  emotka  ja to tylko kapsułki wiec nie mam  dobrego porównania 

Są też małe ok.2kg, ale cenowo to raczej opłaca sie wziąć pudło,bo 2 razy więcej proszku, a tylko ok.10 zł różnicy w cenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6752624 Napisano: 16.12.2020 12:28:19 w Wkurza mnie...
paula27 napisał(a):

Że mąż zgubił konkursowy paragon i nagroda nam przepadnie...

Może się znajdzie, trzeba poszukać.Mój zgubił kiedyś ślubną obrączke, już spisaliśmy ją na straty i ... znalazła się.Jeszcze raz trzeba przeszukać wszystko. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBbeata7

#6752404 Napisano: 15.12.2020 17:24:45 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6751797 Napisano: 13.12.2020 11:39:03 w Smolar
aanneettaa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

aanneettaa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Jak to jest z konkursem z Brico .Zrobiłam zakup , dostałam kartę i zarejestrowałam ją w domu. A  nie powinna być odwrotna kolejność ? Przy zakupach mieć zarejestrowaną  .Jest jakaś informacja na paragonie z numerem kary ?

Ja poprosiłam o kartę w pierwszej kolejności, zarejestrowałam ją i dopiero podałam przy zakupach. Numer karty/klienta drukuje się na paragonie.

A możesz sprawdzić na paragonie, czy jest numer tej karty ?

Napisałam wyżej, że się drukuje.

To raczej nie ma znaczenia,czy zakupy są na kartę  zarejestrowaną czy nie .Warto ją jednak zarejestrować przed zgłoszeniem konkursowym, bo pytają, czy się gra bez karty(wtedy jest mniej losów) czy z kartą- wtedy naliczają więcej szans.Ja kartę dostałam podczas zakupów i zarejestrowałam po zakupie.A naliczyło mi punktów jak na kartę. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6751795 Napisano: 13.12.2020 11:31:09 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurzyłam się dzisiaj na siebie. Po co ja kupiłam milkę, delicje i prince polo w w Polo jak konkurs jest w ABC? No ja to jestem dobra..

A ja na kobitke w Biedrze, bo kupila 3 Winiary i pudlo E a paragon zgniotla i w kieszen wcisnela emotka  Nie mogla zostawic  emotka

Trzeba było poprosić,żeby dała, jak jej niepotrzebny, ja kiedyś faceta przy kasie poprosiłam i podarował  mi swój paragon z konkursowym produktem. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6751293 Napisano: 10.12.2020 19:01:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata28 napisał(a):

Jak udaje się Wam wygrać w Heinekenie? 
Wiele zgłoszeń? Gracie w konkretnych godzinach?
U mnie w tym roku nic, w zeszłym nic, 2 lata temu 2 wygrane - wtedy wielu zgłoszeń nie wysyłałam, ale kojarzę, że o konkretnych godzinach wysyłane, nie pamiętam jednak w jakich.
Jak to u Was wygląda? Jakieś podpowiedzi? Może być priw

Tam pewnie losują, podobne życzenia wysyłam i 2 lata temu wygrałam, rok temu - nie , w tym roku -tak.Wygląda mi to na przypadek. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6751193 Napisano: 10.12.2020 13:44:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

natik999 napisał(a):

jaki rozmiar lub rozszerzenie ma mieć skan paragonu do konkursy Jonhson (święta z rodziną-duck itd.)? mam pdf 354 Kb i odrzuca... emotka

spróbuj jpg

Tam trzeba zrobić zdjęcie, mi skany w jpg odrzucało,zdjęcie jpg przyjęło. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6751057 Napisano: 10.12.2020 08:23:38 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

hmmm

pomocy bo mi chyba siada już "myślenica" emotka

"każdy jednorazowy zakupu dowolnego produktu lub dowolnychproduktów do pielęgnacji i oczyszczania twarzy marki NIVEA"


czy wg tego zapisu wyżej mogę mieć zakupiony krem do twarzy ? Bo rozumiem że kremy służą do pielęgnacji tak?  emotka  Czy chodzi o produkt który będzie jednocześnie pielęgnował i oczyszczał ? emotka

Ja ten regulamin rozumiem tak,że to mają być kosmetyki do twarzy.Nie pianki do golenia, nie szampony ani żele pod prysznic , tylko produkty do twarzy, więc pewnie jakieś kremy, pilingi, mleczka do twarzy,toniki itp. Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

FBbeata7

#6750482 Napisano: 08.12.2020 06:22:30 w Wkurza mnie...
misialala79 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zaraz mnie szlak trafi. Mąż będąc na wyjeździe służbowym kupił pepsi i "zyskałam" 3 paragony pepsi Tesco. Pół dnia go dziś mecze dawaj te paragony bo chce wysłać. Po czym przed chwilą były wielkie poszukiwania bo on nie wie gdzie są.. I jeszcze wkurw jakby to moja wina była. Poszedł spać marudząc coś, że ostatni raz mi kupował.  A ja  emotka emotka emotka emotka  kurła no i  paragonów nie ma  emotka emotka    emotka

Chłopisko zmarznięte, zmęczone, a Ty o paragony rewolucje robisz . 

Pewnie się  gdzieś znajdą, mój mąż też wiecznie szuka, teraz kazałam mu chować do portfela zaraz  po zakupie- jakoś coraz łatwiej mu znależć-chyba nabywa konkursowego doświadczenia, ale dwa piny do karty ,którą wygrał, zgubił, teraz 100 zł nie do odzyskania, gdzieś tam napisał i oświadczył,że jak  zapłaci za PIN,  to 85 zł odzyska.Cóż faceci tak mają... Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6750075 Napisano: 06.12.2020 14:19:52 w Smolar
sasaaabp napisał(a):

każdy wie jaki jest Smolar i ma o nim swoje zdanie, ale tak swoją drogą, j

jeśli kupiło mi się na 1 paragonie produkty do 2 różnych loterii Smolara, to głupio zgłaszać jeden paragonu do obu, skoro ten sam nr paragonu będzie ??? 

Jeśli regulamin tego nie zabrania, to jest to dozwolone, np. teraz Tymbark z Carrefour i ogólnopolski.Nic w tym nie ma zdrożnego ani głupiego.Choć kiedyś była jakaś loteria , czy konkurs,już nie pamiętam, gdzie ewidentnie regulamin nie zezwalał na takie podwójne  zgłoszenie- trzeba było wybrać- to albo to. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

FBbeata7

#6749819 Napisano: 04.12.2020 16:12:03 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Kurier Poczty Polskiej, jego telefon milczy ,ustawiona poczta głosowa,a ja siedzę z informacją:uzgodnij bezpieczną dostawę.Trochę się  niecierpliwię.

A domyślasz się co idzie? Też dostałam smsa..

Przesyłka , którą zamówiłam -szkoda,że nie nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6749756 Napisano: 04.12.2020 13:33:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic ostatnio nie wygrywam, obserwuję tylko,że ludzie rzucają się na każdą, nawet najmniejszą, najdziwniejszą nagrodę- na facebooku pod postami konkursowymi zgłoszeń mnóstwo, a nagród kilka.W loterie powoli przestają wierzyć, podobnie jak w kreatywne konkursy- bo kto by przeczytał  te tysiące zgłoszeń przychodzących codziennie, np w Heinekenie.Chyba przerzucę się na totolotka-przynajmniej kilogramów od promowanych słodyczy mi nie przybędzie. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

FBbeata7

#6749736 Napisano: 04.12.2020 12:34:31 w Wkurza mnie...
Kurier Poczty Polskiej, jego telefon milczy ,ustawiona poczta głosowa,a ja siedzę z informacją:uzgodnij bezpieczną dostawę.Trochę się  niecierpliwię. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6749734 Napisano: 04.12.2020 12:29:45 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie nowa szata.Nie wiem gdzie wyszukać konkurs.

Można wrócić do starej wersji, ja tak zrobiłam, coś tam na górze kliknęłam. Wyświetl w wątku >>
0 0