Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBbeata7

FBbeata7

#6761384 Napisano: 27.01.2021 16:52:52 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie ilosc sniegu jaka spadla w ciagu 48 h- nie bylo tyle sniegu od x lat. Od odsniezania plecy mnie bardzo bola. Do tego kinder, kinder pingui i wszystkie konkursy maja mnie gleboko... echhh ;((

O jej to chyba w górach? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6761212 Napisano: 27.01.2021 08:46:19 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
halliday napisał(a):

czy jeszcze gdzieś sprzedają jednorazowe chusteczki Velvet w jednym opakowaniu? Jak tak gdzie i w jakiej cenie.

W moim osiedlowym sklepie Społem Południe Wrocław  są po 60 gr.Na sztuki- 60 gr jedna paczuszka. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6760971 Napisano: 26.01.2021 08:51:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Loterie schodzą na psy, nie dość,że wygrać nic nie można,to jeszcze nagrody marne.Koniec z obciążaniem wątroby syropem glukozowo- fruktozowym i cukrem, niech sobie koncerny spożywcze trują innych naiwnych za marne 50 zł.Gram tylko tam, gdzie produkt jest zdrowy i użyteczny, nie kupuję zaśmiecaczy, bo nawet nie ma ich komu dać. Wyświetl w wątku >>
1 patyk 0

FBbeata7

#6760898 Napisano: 25.01.2021 17:57:30 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

joan napisał(a):

skipperq napisał(a):

Cześć!
Jeśli poproszę Panią w Dino aby zostawiała mi śmietniczek pełen paragonów do odbioru i późniejszej selekcji i rejestracji to to dobra taktyka? Jestem nowy w tym wszystkim, ale raczej jeśli na paragonie są różne produkty + ten promocyjny to to i tak przejdzie na stronie? Prawda?

Najlepiej to ją poproś o rękę.
A tak na poważnie: miej honor! Prawdziwy konkursowicz o nic nie prosi - paragony samodzielnie wygrzebuje z hasioka w ramach konko-skippów. 
Aj te profesory, co na forach studentów udają... 

Prawilny konkursowicz po prostu zakłada sobie sklep. Może być Dino, tam jest sporo konków ostatnio...

U takiego prawilnego przynajmniej produkty byłyby dobrze opisane na paragonie, bo te w dino przeważnie wołają o pomstę do nieba emotka

U nas w osiedlowym sklepie do kubłów wyrzucają- można sie zakraść nocą i zwinąć cały worek paragonów, tylko przebieranie tego nie za bardzo się opłaca, już zrobiłam dawno temu takowy eksperyment : z całego worka ok. 30 litrowego na śmieci, znalazłam 2-3 paragony.Łatwiej niestety kupić niż niszczyć sobie kręgosłup szyjny oraz oczy, oraz , być może, ściągając w dobie epidemii zakażenie do domu.Metody nie polecam.Choć, gdy w Pani z Dino zakochasz się platonicznie i o paragony poprosisz ślicznie, to może wspólnymi siłami coś wygracie i nagrodę otrzymacie.Trzymam kciuki za przyszły  wyjątkowy fart. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6760706 Napisano: 25.01.2021 07:33:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
2 razy Velvet pudło, do tego strona pokazuje jakiś błąd techniczny, ale potem na meila przychodzi normalne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i jego numer. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6760578 Napisano: 23.01.2021 20:55:44 w Wkurza mnie...
inska napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

U nas we Wrocławiu w dużym  Auchan są, o ile się nie mylę, kody kreskowe na paragonie  od poszczególnych produktów, więc łatwo będzie zakup zidentyfikować.W małym Auchan widzę na starym paragonie ciągi cyfer pod produktem- to pewnie też towar jakoś identyfikuje.

o!, mam na paragonie kod kreskowy, czyli wysyłać taki paragon a w razie wygranej iść do Auchana po potwierdzenie tak to się odbywa?

Raczej nie trzeba iść po potwierdzenie, bo agencja powinna mieć jakieś wytyczne i zidentyfikować taki produkt.Wysyłać, a w razie wygranej się dopytać w agencji  i już. Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

FBbeata7

#6760538 Napisano: 23.01.2021 17:33:56 w Wkurza mnie...
inska napisał(a):

escada napisał(a):

robiłam w C4 zakupy i przy okazji Haribo na konkurs, na 2 oddzielne paragony oczywiście. A na paragonach - na jednym pada słowo Haribo a na drugim jakies żelki kwaśne, a dropsy identyczne, ale pewnie z innej dostawy.
wrrrrrr, tak ciężko wstukać w komputer nazwę marki?

specjalnie raniutko dzisiaj byłam w Auchan bo covid a zaraz po otwarciu ludzi mało - w domu oglądam paragony... a na paragonie nic nie wskazuje, że to Haribo emotka  (dwa wzięłam specjalnie bo mnie siostra prosiła), już do gellwe się przyzwyczaiłam,
a dodatkowo sos z kucharka też nie ma nic o kucharku w opisie pozycji...

U nas we Wrocławiu w dużym  Auchan są, o ile się nie mylę, kody kreskowe na paragonie  od poszczególnych produktów, więc łatwo będzie zakup zidentyfikować.W małym Auchan widzę na starym paragonie ciągi cyfer pod produktem- to pewnie też towar jakoś identyfikuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6760532 Napisano: 23.01.2021 16:57:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ani farba do włosów wygranej  nie dała, a i Belvita też  jej pożałowała... Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6760492 Napisano: 23.01.2021 12:04:18 w co chcielibyście wygrać?
Dużo pieniędzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6760437 Napisano: 22.01.2021 17:59:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBbeata7

#6760429 Napisano: 22.01.2021 17:36:32 w Wkurza mnie...
rubik napisał(a):

Wkurza mnie że nie moge wygrać piniaty ani niczego innego .Tyle konkursów i nic.Szkoda słów czyzby nie czytali co pisza a losuja tylko.Myśle,że wreszcie los i do mnie sie uśmiechnie może sie los odczaruje.

Spróbuj wygrać misia z Coccolino- ma wartość 10 zł - dziś wygrałam, bo pewnie tam nikt nie bierze udziału. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6760333 Napisano: 22.01.2021 13:11:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
glamlady88 napisał(a):

Ja nie umiem ani w Milice, ani w Nestlé, ani w Crunchipsach, nie trzeba wspominać o Prince Polo... 

Dostałam od forumowicza za zużyte karty mastercard z konkursów 20 paragonów na Prince Polo - wszyskie wprowadziłam, napracowałam się jak osioł, bo tam nawet daty urodzenia żądają, nie wiem po co, wystarczyłoby w regulaminie napisać: konkurs dla osób pełnoletnich i tyle.Nic nie wygrałam.Ale mam satysfakcję: żaden paragon się nie zmarnował.Czekam na finał... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6760322 Napisano: 22.01.2021 12:32:32 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

...że nie umiem wygrać piniaty a ci co ją wygrywają wystawiają ją na olx za ponad 40 zł (bez cukierków oczywiście).

W Biedrze sa te koniki  emotka

w biedrze po ile? nie widziałam...

Ludzie !Nie karmcie dzieci tym świństwem, naprawdę zdrowie jest ważniejsze.Nabijacie kabzę wielkim koncernom kosztem swoich pociech, ich zdrowia i dobrego samopoczucia.Upieczcie  jakieś domowe ciasteczka albo zróbcie domowe, zdrowe słodycze ; z musli, orzechów itd.Zabijanie się o głupie piniaty nie ma sensu, ja od tygodnia nie jem cukru i wiecie:  lepiej się czuję, mam więcej energii.Pewnie kiedyś kostkę czekolady zjem abo ciastko- ale starajcie się to ograniczać, bo wyrabiacie złe nawyki żywieniowe w swoich dzieciach.Możni tego świata bogacą się  kosztem zdrowia waszych pociech, oglądnijcie:,, Cały ten cukier" czy jakoś tak, może jest w Internecie, ja byłam na tym w kinie.Aborygeni jak zaczęli jeść wg. naszej ,,zachodniej" diety, zaczęli przedwcześnie umierać.Zróbcie z dziećmi własną piniatę.W ten sposób rozwiniecie kreatywność u pociech- jak ktoś chce to ja mam mnóstwo kolorowych papierów, mogę podesłać jak otrzymam adres na priv. Można to skleić, a na pewno w Internecie pomysłów na domową piniatę jest full.I jeszcze zęby- cukier sprzyja próchnicy, wiem , bo jestem ,,słodkojeszką" od dzieciństwa, teraz w wieku 52 lat nie mam już 4 stałych zębów.Możecie zignorować mój apel,bo co ta ,, dziaderska" wie, ale czasem może warto posłuchać starszych.Dziękuję za uwagę. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6758182 Napisano: 13.01.2021 15:33:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
joasiajulia napisał(a):

Voucher na odkurzacz - Bricomarche Loteria urodzinowa emotka emotka

Też sobie poodkurzam, tylko czeka mnie 50 km wyprawa do sklepu, na szczęście to po drodze do moich rodziców. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6758026 Napisano: 13.01.2021 10:03:35 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

veldominik napisał(a):

A mnie wkurza to ze nie mogę brać udziału w konkursach fb których jest dużo, bo nie mam konta na fb i nie zamierzam mieć u tych szpiegów emotka

A ja się cieszę, że nie biorę udziału w konkursach na fb, bo nie mam zamiaru pokazywać "obcym" swojej kreatywnej twórczości.
A wkurza mnie to, że się wkurzacie przez konkursy. To ma być zabawa, świetny relaks i powód do zadowolenia. Głowa do góry!

Fb jest już tak oblegany ,że szok.Po 900 zgłoszeń, gdzie nagroda za 50 zł.Szkoda czasu i atłasu.Jedynie jakieś lokalne konkursy, gdzie wygraną  trzeba odebrać osobiście np. w jakimś sklepie, mają mniejsze powodzenie.Kilka razy wygrałam tak bilety na różne imprezy i atrakcje. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBbeata7

#6757995 Napisano: 13.01.2021 07:36:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś trzynasty- Nowy Roku może już pora na pierwszą nagrodę AD 2021? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6757857 Napisano: 12.01.2021 15:26:10 w Wkurza mnie...
Znów jest wysyp jakiś Olivii i Dian chcących się spotkać, w spamie, pewnie mail mają z jakiejś konkursowej agencji, no bo skąd? Nie rozdaję maila na prawo i lewo. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6756766 Napisano: 07.01.2021 16:50:30 w Wkurza mnie...
inska napisał(a):

Coraz bardziej mnie wkurza, że mój mąż ma taką lekkość układania wszelkiego rodzaju odpowiedzi na pytania, historyjek, rymowanek, wyliczanek, takiego lekkiego posługiwania się słowem ... a nie chce grać w konkursach. Ja to myślę, i myślę, i czasem nic nie wymyślę ciekawego i się paragon zmarnuje. Albo coś mi wpadnie do głowy po terminie już.
No wkurza mnie, bo mu wcale nie zależy emotka  a jest mu tak łatwo operować tekstem a mi zależy a idzie mi jak po grudzie.

Mój przekonał się do konkursów, gdy za tekst,który napisał,wygrał samochód, a orłem polonistycznym nie jest , zawsze miał mocną trójkę. Wyświetl w wątku >>

FBbeata7

#6756367 Napisano: 05.01.2021 14:08:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Garnków brak i po co ja ten niesmaczny pasztet jadłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBbeata7

#6756365 Napisano: 05.01.2021 14:07:44 w Wkurza mnie...
Opis paragonu w osiedlowym sklepie: ani słowa Gellwe, kupiłam kwasek cytrynowy tej firmy : opis Przyprawy i cena -1 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0