Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBsebastian3

FBsebastian3

#6871619 Napisano: 21.07.2022 19:22:15 w Dziś cieszę się z.....
Ciesze sie,ze kolezanka "wskoczyla"do mnie nad morze i nie zbankrutowała. Pociag do Kolobrzegu 28zl, spanie 40zł. Obiad 25zł. Mniejszy kotlet ,ziemn.surówka,kompot i zupa z wazy!! ,a wróciła z nami. Wieczór cudny,nad morzem do 1 w nocy.    Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

FBsebastian3

#6866843 Napisano: 27.06.2022 10:53:00 w Giełda Kodów ; )
Zywiec plus winstin,ld,camel po 1zl Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6866767 Napisano: 26.06.2022 15:59:23 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam kody zywiec i 2 kody LD, 6 kodow Winston i 2 kody camel po 1zl Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6864713 Napisano: 13.06.2022 21:22:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
 LECH Nagroda 1 Stopnia – w postaci głośnika bezprzewodowego Sony SRS-XP500  Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6859517 Napisano: 15.05.2022 12:39:08 w Wkurza mnie...

FBsebastian3

#6857552 Napisano: 05.05.2022 19:11:57 w Giełda Kodów ; )
Sprzedam kody żywiec  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6854728 Napisano: 19.04.2022 12:31:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
budryska napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Coca cola konkurs w aplikacje gdzie jest kod? Pisze, że pod etykieta. Mam tam pole, niby pod nim powinien być numer ale nic nie ma

A zdrapałeś to pole? To jest zdrapka, a od nią kod.

Faktycznie. Ale mam następny problem. Czy kod wpisuje w aplikacji Coca coli bo gdy wbijam w miejsce"kod" to mam informacje "nieprawidłowy kod" a jest wyraźny więc nie mogłam się pomylić  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6854689 Napisano: 19.04.2022 10:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Coca cola konkurs w aplikacje gdzie jest kod? Pisze, że pod etykieta. Mam tam pole, niby pod nim powinien być numer ale nic nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6851829 Napisano: 29.03.2022 09:50:42 w Wkurza mnie...
icotynato napisał(a):

 już w zeszłym roku była afera naboru bo pierwsze miejsca na uczelniach zajęli z maxymalne ilością punktów Ukaincy. Powód to tinteresowne władze uczelni, które za obcojrajowca dostają większą kasę. Ponoć przeliczają na punkty świadectwo ukończenia szkoły średniej. 

Wyświetl w wątku >>
1 Ferdia 0

FBsebastian3

#6851802 Napisano: 29.03.2022 00:11:03 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Przyszli Rosjanie to ratował siostry częstując  winem i prezentami (...)dziewczyny że wsi siedziały na górnych belkach od stodoły. Chroniły się przed przemocą jak mężczyźni szli w pole

Nooo... Straszne to jest. Nieporównywalne z niczym. Ne, ne, ne... emotka
Zbrodnia w Gorajcu – zbrodnia dokonana przez POLSKI 2 Samodzielny Batalion Operacyjny Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 6 kwietnia 1945 na ukraińskich mieszkańcach wsi Gorajec
Zbrodnia w Lachawie
– zbrodnia dokonana przez jednostkę ludowego Wojska Polskiego (oddział manewrowy 28 pułku piechoty) 1 stycznia 1946 na ukraińskich mieszkańcach wsi Lachawa.
Uroczysko „Baran” w Kąkolewnicy koło Radzynia Podlaskiego zwane przez okoliczną ludność Małym Katyniem. Nie jest znana liczba osób, na których wykonano egzekucje. Najostrożniejsi mówią o kilkuset ofiarach, ale inni podają 1300 do 1800 zabitych. Zamordowano tam też 30 młodych mężczyzn aresztowanych w kościele w Trzebieszowie, oraz żołnierzy z oddziałów zza Bugu, w tym z 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty.
Zbrodnie w Zawadce Morochowskiej – zbrodnie dokonane 25 stycznia, 28 marca i 13 kwietnia 1946 we wsi Zawadka Morochowska przez oddziały ludowego Wojska Polskiego na ukraińskiej ludności cywilnej.

...i tak dalej. Mnożyć można w nieskończoność.
Zrozumcie wreszcie podstawową prawdę: LUDZIE SĄ ŹLI W SWOJEJ NATURZE BEZ WZGLĘDU NA NARODOWOŚĆ!!!!!
Trzeba tępić ZŁO, a nie narodowość.   emotka

Jakoś blado to wygląda przy prawie 100000 Polaków zabijanych na 365 sposobów przez Ukraińców - Wołyń.. Nie szukaj na siłę wojennych przypadków bo są nieuniknione. Szczególnie gdy idzie się pod zabór i na potrzeby zmienia się historie. Mówimy tutaj o okrucieństwie "wyzwolicieli" i "przyjaciół  Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

FBsebastian3

#6851773 Napisano: 28.03.2022 21:25:51 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

anialistopad napisał(a):

cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Strasznie jestem zła,że dopiero w liceum dowiedziałam się,że naród rosyjski nas nie wyzwolił a te wszystkie filmy co się oglądało za dzieciaka były bajkami.

Tak, dalej wierz w to, co chcesz emotka Choćby w to, że tylko jeden front (zachodni) rozwiązał sytuację wojenną zupełnie bez absolutnie żadnego wkładu ze strony Armii Czerwonej.

Cb656 tu muszę się z Tobą zgodzić . Dziadkowie mi opowiadali jak było. Faktem jest ,że rosyjskie wojska też byli tymi złymi ,ale nie wszyscy. Babcia mówiła ,że doznała wiele krzywd od Niemców ,a Rosjanie bardzo im pomagali. Był głóg,bieda ,a oni dzieli się chlebem z Polakami. Wiem jaka jest oficjalna wersja historii po zmianach,ale jednak wierzę w taka ,która opowiadali dziadkowie. Oni to przeżyli i widzieli jak było naprawdę. Babcia (ponad 80 lat już ma) zawsze powtarza,że wojna wyzwala w ludziach bestie i tylko nieliczni potrafią nad. nimi zapanować.

Moja prababcia z koli mówiła ze Rosjanie to było największe zło jakie chodziło po ziemi. Gwałcili, kradli, mordowali z zimną krwią nawet małe dzieci.

Mój tato, rocznik 1917 został jako najstarszy opiekunem rodziny bo dziadek dostał zawał jak Niemcy ich wysiedlil. Przyszli Rosjanie to ratował siostry częstując  winem i prezentami, a sąsiadka mówi, że dziewczyny że wsi siedziały na górnych belkach od stodoły. Chroniły się przed przemocą jak mężczyźni szli w pole  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6848519 Napisano: 08.03.2022 14:39:25 w Wkurza mnie...
gizoon napisał(a):

Jak mnie wkurzyła Ukrainka z 4 dzieci. Moi rodzice udostępnili kreaturze za darmo mieszkanie. Opłacili media, kupili jedzenie itp.a ta ,,,,, sprowadza sobie męża na weekend,  który jeździ tirami ... Uważajcie z pomocą na Ukraińców, którzy żyli sobie w Polsce przed wojną!  Sprawdzajcie czy w paszportach mają wbite przejście przez granicę w ostatnim czasie.

Prawnicy ostrzegają, że obowiązują przepisy pandemicznie, które uniemożliwiają pozbycie się w przyszłości lokatorów. Prawo bardzo ich chroni i nawet sąd nie pomoże. Jestem przeciwna udostępnianiu mieszkań. Jestem maxymalne za pomocą ale to rząd powinien zapewnić obozy dla uchodzcow. Teraz wsadza Polaków na minę wykorzystując wielkie serducho, i przypisze sobie zasługi.  Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6841584 Napisano: 31.01.2022 19:33:07 w Paragony na trwające konkursy
Intermarche wawel Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

FBsebastian3

#6840218 Napisano: 25.01.2022 15:22:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie narzekanie. Wyjaśniam raz na zawsze, że im więcej "trzymaj się kochaniutka", "my też to przeszliśmy", "węch i smak, a przy okazji rozum" tym będzie gorzej. Bieganie, tes.. Anie, blokowanie tylko będzie sprzyjać drożyznie, podnoszeniu oprocentowania, świadomym blokadom dostaw i produkcji. Najgorsze, że sprzyja bez umiearu zadłużaniem kraju, pkb upss. Bombelki to spłacą.  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

FBsebastian3

#6839042 Napisano: 20.01.2022 22:19:26 w Dziś cieszę się z.....
Z powolnego obrazu nadchodzącego cyfrowego pieniądza. Zniknie szara strefa i więcej będzie kasy w budżecie. Po pandemii to miła niespodzianka  Wyświetl w wątku >>

FBsebastian3

#6832881 Napisano: 22.12.2021 14:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Ktoś czeka na kawiarkę z Primy z początków listopada?ps. Mój ekspres odżył, to już nie ubolewam, że MkCafe mi żadnego nie dało emotka

Ja czekam

Z 19.11 czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

FBsebastian3

#6830794 Napisano: 13.12.2021 22:06:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje!!!! Czekam na swój dzień i kibicuję wszystkim aby grali i wygrywali  Wyświetl w wątku >>
1 kalina590 0

FBsebastian3

#6829510 Napisano: 09.12.2021 14:24:15 w Dziś cieszę się z.....
tadziuuu napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.    Kraje użyłam słowa kraje! Nie myśląc o Polsce. Choroby sercowa najwyraźniej wynik "leczniczych" maratonów jak i u Pana Lisa. Współczuję choroby ale pewnie jest następstwem wydrenowania organizm. Wszystko z umiarem i będzie cacy.  Ps. Chcemy do końca swoich dni bać się wirusa? Być zastraszani? Wyolbrzymiać każdy znany przypadek choroby jakby dawniej ich nie było? Jakby ludzie nie umierali? Biegajcie na teściki, miejcie siły na opisywanie wyników, a obudzicie się w ustroju, w którym ja zylam. Miska ryżu! Weźcie wszystko pod rozwagę. Piszcie do MZ oni odpowiadają natychmiast, porównajcie statystyki teraz i z lat poprzednich, zobaczcie średnia wieku zgonów. Ps.stopy procentowe dla kredytów znów w górę

Wyświetl w wątku >>
0 0