Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rebelmen

rebelmen

#6489555 Napisano: 15.05.2018 10:20:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda 1 stopnia od Tymbark:Telewizor Samsung, kino domowe, zestaw puf, koszulki piłkarskie !!!!!!!! emotka emotka emotka
Słowa jednak dają moc. Wyświetl w wątku >>

rebelmen

#6489497 Napisano: 15.05.2018 07:09:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie można kupić piwniczanke? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6489421 Napisano: 14.05.2018 19:27:57 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupie paragony z wycieczka na Bali Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6489420 Napisano: 14.05.2018 19:25:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doładowanie 50 zł z MB plus Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6487989 Napisano: 09.05.2018 18:23:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale przecież brak wyników z 2 tury. Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6487988 Napisano: 09.05.2018 18:18:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Doładowanie 50 Plus z MB Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6487651 Napisano: 08.05.2018 19:27:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Ktoś wie czy w konkursie lays udział biorą rowniez male paczki. Jesli tak to gdzie je mogę znalezc?

Lewiatan Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6487321 Napisano: 07.05.2018 21:07:39 w Visa Konkursy
misiamarysia napisał(a):

violka88 napisał(a):

czekam na maila z visy ale się zapewne nie doczekam emotka bo zapewne nie wygram emotka

A to zupełnie tak samo jak ja emotka

Czekajcie a będzie Wam dane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

rebelmen

#6486487 Napisano: 03.05.2018 22:30:22 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragony Biedronka coca cola Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6486185 Napisano: 02.05.2018 07:06:38 w Paragony na trwające konkursy
Potrzebuje paragonow na konkurs w Biedronce, coca cola lub fanta  Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6486092 Napisano: 01.05.2018 06:43:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co się dzieje ??? Crunchips nie wysyła potwierdzenia na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6485733 Napisano: 28.04.2018 20:34:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doładowanie 50 plus  Wyświetl w wątku >>
0 1 deva

rebelmen

#6483504 Napisano: 20.04.2018 15:44:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
cudaczek121]
mietowa napisał(a):

bruce napisał(a):

mietowa napisał(a):

 

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa emotka . Uznanie od grona konkursowiczów to już coś, zwłaszcza w tym okresie, gdy czuję się konkursową pokraką i nie wygrywam, mimo olbrzymiego wysiłku emotka .

emotka Przy takim znaczeniu "pokraką konkursową" czuje się tu pewnie każdy, bo przecież nie ma chyba konkursowicza, który zgarnia nagrody codziennie.  emotka Fotka jest super, bardzo pomysłowa, ma znakomity humorystyczny smaczek.  emotka Od razu przypomniała mi reklamę z Rodowiczką sprzed lat, kiedy to gwiazda jest ponaglana na koncert, a ona siedzi nadal uparcie w garderobie i ciągle "jeszcze próbuje" koralowe lody emotka , z tym że Twoje zdjęcie jest o niebo lepsze i nie wymaga żadnych słów ani dopowiedzeń, a wszak na pewno przy tamtej  telewizyjnej reklamie głowił się sztab ludzi i to za niemałe pieniądze.  emotka
Przy okazji miło mi, bo jesteśmy zdaje się imienniczkami.  emotka

A w takim razie mnie również jest bardzo miło  emotka  :). Niesamowicie poprawiliście mi dzisiaj humor tymi wieloma miłymi słowami - a jako, że dowiedziałam się, że moje dziecko nie dostało się do żadnego z 3 przedszkoli, przyda mi się takim emocjonalny plaster  emotka .

Ja to się w ogóle dziwię,że Ty jeszcze trzymasz suknię ślubną emotka Niektóre kobiety sprzedają ją tuż po ślubie. No to już wiesz po co trzymała sukienkę ślubna, bo wiedziała ze będzie konkurs GRAND i wszystko jasne emotka Wyświetl w wątku >>

rebelmen

#6483478 Napisano: 20.04.2018 13:18:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

mia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Ta Pani w lodówce w szpilkach!!!  emotka   emotka

Wyobrażam sobie, co się pod koniec konkursu będzie tam wyprawiało!  emotka emotka

Z ciekawości zobaczyłam panią w lodówce.  emotka Czy ludzie nie mają dzieci, znajomych, sąsiadów itp, że wstawiają takie zdjęcia?

To chyba nie widziałaś zdjęć w galerii Netto. emotka Tam to jest dopiero opcja "zrób z siebie kretyna" na całego.
Dla mnie ta zakonnica to przegięcie, choć do bigoterii mi daleko. Wolę już panią w lodówce. Generalnie wolę, jak ludzie sami z siebie robią durnia, niż wysługują się dziećmi w tej materii, a tam niestety dzieci urodzaj... emotka
A żeby coś pochwalić, to mnie bardzo podoba się to zdjęcie:


Czuj się jakbyś wygrała.... mina sąsiadki bezcenna :=)















O rany, jak mi się miło z rana zrobiło!:). Zwłaszcza, że ta fotka wymagała ode mnie dwudniowego przekonywania Męża ("no chyba zwariowałaś"), skombinowania opieki nad dziećmi, odkopania sukni ślubnej w piwnicy i ogarnięcia jej (wciąż śmierdzi piwnicą;) ). A jeszcze nam sie w ostatniej chwili "fotograf" rozchorował i musieliśmy gnać po teścia:).
Najlepsza mina mojej sąsiadki, gdy schodziłam na klatce w sukni ślubnej  emotka  i moje: "a, nie miałam sie w co ubrać, dzień dobry".
Dwa razy nam pogratulowano, ale prezentów nie odnotowaliśmy emotka

Zdjęcie świetne , zasługuje naprawdę na wysoką nagrodę emotka

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa emotka . Uznanie od grona konkursowiczów to już coś, zwłaszcza w tym okresie, gdy czuję się konkursową pokraką i nie wygrywam, mimo olbrzymiego wysiłku emotka .

Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6483356 Napisano: 19.04.2018 23:26:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

rebelmen napisał(a):

jokan napisał(a):

rebelmen napisał(a):

Nieelotta napisał(a):

jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Ta Pani w lodówce w szpilkach!!!  emotka   emotka

Wyobrażam sobie, co się pod koniec konkursu będzie tam wyprawiało!  emotka emotka

gdzie ta pani, w konkursie netto czy innym? chetnie tez zerknę:)

Grand emotka

Nie mogę tej pani namierzyć,która strona?

https://grand.blo...wile.pl/zgloszenia,5

lewa strona, na samym dole

Jutro rano wywalam wszystko z lodówki i włażę do środka 

a masz się w co ubrać?;-) żebyś się za dlugo nie zastanawiał, bo lody się roztopią emotka

No Conchity Wurst z siebie nie zrobię raczej Wyświetl w wątku >>

rebelmen

#6483352 Napisano: 19.04.2018 23:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

rebelmen napisał(a):

Nieelotta napisał(a):

jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Ta Pani w lodówce w szpilkach!!!  emotka   emotka

Wyobrażam sobie, co się pod koniec konkursu będzie tam wyprawiało!  emotka emotka

gdzie ta pani, w konkursie netto czy innym? chetnie tez zerknę:)

Grand emotka

Nie mogę tej pani namierzyć,która strona?

https://grand.blo...wile.pl/zgloszenia,5

lewa strona, na samym dole

Jutro rano wywalam wszystko z lodówki i włażę do środka  Wyświetl w wątku >>

rebelmen

#6483345 Napisano: 19.04.2018 23:09:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nieelotta napisał(a):

jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Ta Pani w lodówce w szpilkach!!!  emotka   emotka

Wyobrażam sobie, co się pod koniec konkursu będzie tam wyprawiało!  emotka emotka

gdzie ta pani, w konkursie netto czy innym? chetnie tez zerknę:)

Grand emotka

Nie mogę tej pani namierzyć,która strona? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6483333 Napisano: 19.04.2018 22:44:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Ta Pani w lodówce w szpilkach!!!  emotka   emotka

Wyobrażam sobie, co się pod koniec konkursu będzie tam wyprawiało!  emotka emotka

Z ciekawości zobaczyłam panią w lodówce.  emotka Czy ludzie nie mają dzieci, znajomych, sąsiadów itp, że wstawiają takie zdjęcia?

Chęć wygranej jest ponad wszystko!:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6483282 Napisano: 19.04.2018 20:37:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Byłoby super w Żywcu np. 300 x 1000 tygodniowo....superancko a ilu ludzi byłoby zadowolonych .. Wyświetl w wątku >>