Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rebelmen

rebelmen

#6493931 Napisano: 02.06.2018 06:53:46 w Giełda Kodów ; )
Ktoś ma kody piwniczanka? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6493851 Napisano: 01.06.2018 18:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy bylo juz info z Crunchips?

A co jest z Crunchips? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6493690 Napisano: 31.05.2018 22:56:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze chciał wysłać dziś zgłoszenie na TYSKIE TESCO? Przychodzi zwrotka że konkurs zakończył się 31.05 ...  emotka

ja dziś wysyłałem i była normalna zwrotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6493483 Napisano: 30.05.2018 19:15:17 w Czy informują/ informowali?
margobb napisał(a):

rebelmen napisał(a):

Kiedy GRAND informuje za 4 etap?

w poniedziałek informuje za 3

No tak chodziło o 3, dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6493479 Napisano: 30.05.2018 18:58:39 w Czy informują/ informowali?
Kiedy GRAND informuje za 4 etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6493325 Napisano: 30.05.2018 10:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

darog napisał(a):

Tu zapytam

Konkurs na impregnat do drewna/ farby?

dzięki za podpowiedź


Jest coś z DREWNOCHRONEM - chyba loteria, coś słyszałem w radio. Trzeba sprawdzić

Vidaron Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

rebelmen

#6493257 Napisano: 29.05.2018 23:14:27 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agakaz2 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Gdzie kupujecie Piwniczankę? U mnie w C4 "nie widziano, nie słyszano"słyszano"

Wrocław w Carrefour Ale tylko w jednym

U mnie Piwniczanki nigdzie nie widać ....nigdzie Wyświetl w wątku >>

rebelmen

#6493136 Napisano: 29.05.2018 15:05:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Superancko!!! Słowa dają moc jeszcze bardziej !!! Nagroda 1 stopnia !!!  Wyświetl w wątku >>

rebelmen

#6493036 Napisano: 29.05.2018 09:03:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fortis lubi bardziej wierszyki, czy prozę?
Jakie macie doświadczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6492982 Napisano: 28.05.2018 21:58:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cudaczek121 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Czasami to lepiej nie wygrać niż wygrać, bo co potem zrobić z tymi niepotrzebnymi nagrodami?Jak zjem wygrane  słodycze-przytyję.Kolejny mikser lub blender? W szafkach się nie zmieści.Gra planszowa- cała szafa takowych po dziecku, które już z nich  wyrosło.Jakoś rozdawanie też przestało mnie bawić, odkąd siostra obsztorcowała mnie ,że podarowałam jej wygrane noże, bo to ponoć źle wróży- kłótnię i niezgodę.

zawsze można przecież sprzedać nagrody i mieć z tego kasę zamiast np.dawać w prezencie rozkapryszonym członkom rodziny, którzy nie zawsze potrafią docenić gest i dobre intencje

Dokładnie !!! Albo potrzebującym. Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6492981 Napisano: 28.05.2018 21:57:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czyli niby jak tu się zamelduje to coś wygram???:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6492939 Napisano: 28.05.2018 18:11:08 w Visa Konkursy
joan napisał(a):

Tak w ramach ciekawostki, po porównaniu obu promocji z naszej bazy konkursowej...

Visa:
- przelot Wawa Moskwa,
- 3 noclegi BB w moskiewskim hotelu,
- bilet na mecz Polska vs Senegal,
- transfery,
- napoje i przekąski,
- ok. 500 zł na karcie Viisa,
WYCENIŁA NA 32.025 zł ZA OSOBĘ.


McDonals's:
- przelot Wawa Moskwa,
- 3 noclegi BB w moskiewskim hotelu,
- bilet na mecz Polska vs Senegal,
- 1.000 pln w gotówce,
WYCENIŁ NA 10.000 PLN ZA OSOBĘ.

emotka


No to z czego wynikają te różnice? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6491754 Napisano: 24.05.2018 00:29:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bezaczek7 napisał(a):

Lejsie, co z toba? Oj, nie kroczymy wspolna droga...

Na loterie Lays nie wymyśla się haseł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6491502 Napisano: 22.05.2018 22:33:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=



edi999a]
dwaburekoty napisał(a):

Niestety, nie mam czasu na konkursy, więc gram w loteriach. W loteriach za to nie mam w ogóle szczęścia, ale.... NIESAMOWICIE cieszę się z loterii Piwniczanki. Oczywiście bardziej z powodu promowanego produktu, niż ze sposobu wyboru zwycięzców. Ta woda jest fenomenalna. Od kiedy pamiętam, miałam problem z piciem nawet litra płynów dziennie, a teraz? 8 godzin w pracy i butli nie ma. Tak więc, Piwniczanko, zostaję przy Tobie (daj mi tylko jeszcze tego Fiacika)!

PS. To nie jest kryptoreklama. Nie zachęcam do kupna tego produktu. Nawet więcej, zniechęcam przez okres trwania loterii emotka  .

Popieram i potwierdzam- jedna z 2, 3 wód , które nie tylko z nazwy są mineralne. Ja też polecam Piwniczankę  emotka Tylko gdzie kupić promocyjna? Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6491188 Napisano: 21.05.2018 18:32:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
1 miejsce w Grandzie jest bardzo fajne. Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6491187 Napisano: 21.05.2018 18:31:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

Ponarzekajmy na wyniki Granda.. emotka emotka emotka

Pamiętając wszak o kluczowych zasadach emotka emotka
glena napisał(a):

Bo to działa mniej więcej tak:
jeśli nas NIE nagrodzili
- a wyniki były szybko - losowali
- wyniki były późno - zapomnieli i potem na szybko losowali
- poziom prac był wysoki - nagrodzili profesjonalistów, bardzo niefajnie, niech oni sobie piszą powieści czy tam robią sesje zdjęciowe, a konkursy zostawią w spokoju
- poziom prac był niski - nagrodzili mugoli, prostego kowalskiego itp., bardzo niefajnie bo po prostu nasza praca byłą lepsza, a dowodem tego jest fakt, że już ją kilka razy nagrodzono
jeśli nas NAGRODZILI
- a wyniki były szybko - rzetelnie i na bieżąco zapoznawali się z pracami
- a wyniki były późno - rzetelnie zapoznali się, długo obradowali i w ogóle mieli burzę mózgów
- poziom prac był wysoki - nasza była najlepsza, włożyliśmy najwięcej wysiłku, kreatywności, a dekoracje malowaliśmy pół roku
- poziom prac był niski - dali szansę normalnym ludziom, a nie osobom mającym całe sztaby ludzi, profesjonalny sprzęt itp.
Jeśli wygrywają ciągle te same osoby - jest to ewidentne oszustwo, albo ze strony agencji, albo tych pazernych wygrywaczy.
Jeśli rzadko wygrywają te same osoby - jest to ewidentne oszustwo, agencja ingeruje w wyniki, banuje nazwiska
Uwaga, żeby zweryfikować te ostatnie kwestie trzeba mieć tabelki w excelu sięgające wiele lat wstecz plus drzewa genealogiczne i wszystkie kontakty z social mediów większych graczy, oraz karty weterynaryjne chomików, psów i kotów
Generalnie jeden wielki ściem z tymi konkursami emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6490951 Napisano: 20.05.2018 20:30:36 w Paragony na trwające konkursy
Potrzebuje dziś na kinder Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6489948 Napisano: 16.05.2018 13:21:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=To, prawda bo budzą się dziwne emocje...


joan]
pikantny napisał(a):

Ale my Ci go joan nie przytoczymy, bo go nie ma emotka powiedzmy, że to są domysły emotka Chwalili się swego czasu, że do jednego testu zgłasza się nawet ponad 10 tys wizażanek. Nie wiem czy to prawda... Ale wtedy wiele osób zaczęło się zastanawiać, skąd w takim razie tak duża powtarzalność testerów przy tak ogromnej ilości zgłoszeń. Ile ludzi - tyle zdań, więc nie ma sensu drążyć kolejnego konkursu pod względem "losowanie czy nielosowanie oto jest pytanie" emotka


Aha, czyli podsumowując:
1) bierzecie udział w KONKURSACH (a nie: loteriach!),
2) nie podoba Wam się, że nagradzane są odpowiedzi przesłane przez innych ludzi,
3) dziergacie w Excellu listę z imionami + nazwiskami laureatów i ślecie do Wizażu, bo przecież "jak to prace tych osób mogą być często najlepsze?! To niezrozumiałe zupełnie."
No comments.

PS: I właśnie dlatego jestem przeciwna publikowaniu list laureatów w sieci. Im mniej wiecie, tym żeście zdrowsi emotka Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

rebelmen

#6489800 Napisano: 15.05.2018 21:32:26 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agakaz2 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Gdzie można znaleźć promocyjną Piwniczankę ?

U mnie Carrefour

Ale stare etykiety bez konkursu

Nigdzie tego nie widać. Wyświetl w wątku >>
0 0

rebelmen

#6489740 Napisano: 15.05.2018 18:13:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
[quote=Ja uważam ze fajne i ten dziwny kolor na dole tez ma swój urok



lager]
bagietkoweniebo napisał(a):

rogalino napisał(a):

boher401 napisał(a):

alan84 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

jak Wam się podobają wyniki Snickers hehe?

zenua niestety;(

To główne jak by było rozmazane na dole -_- i perspektywa w jakiej je zrobiono jest łudząco podobna do tego z 3 etapu emotka   Był wiele lepszych zgłoszeń -_-

Woda brudna wiec tak wyszło emotka  tez chciałem żeby wyszło lepiej ale jak widać starczyło :)

Nic personalnego, ale uważasz, że Twoje zdjecie było najlepsze z tych co były zgłoszone?:)

O gustach się nie dyskutuje, taki był wybór jury. Mi się może nie do końca podoba zwycięskie zdjęcie naszego forumowicza, ale komentarze "żenua" świadczą tylko o braku klasy i przede wszystkim pokory niektórych tu wypowiadających się. Wyświetl w wątku >>
0 0