Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika deva

deva

#7193847 Napisano: 23.07.2024 14:52:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada?

Zazwyczaj przy koncie masz też konto oszczędnościowe o innym numerze. Niech poda ten numer.

edit: może nie zazwyczaj, ale często emotka  można tez takie konto otworzyć przy swoim rachunku.

Klapa. Siostra ma konto oszczędnościowe, a szwagier nie. Trzeba by założyć.

Szwagier mógł podać konto żony emotka  obecnie nie ma znaczenia, że dane na przelewie nie zgadzają się z danymi konta.

Bardzo, bardzo Ci dziękuję, nie wiedziałam, że tak można.emotka

Przy czym trzeba uważać, bo niektóre agencje mają zapisy w regulaminie, że mogą chcieć dostać potwierdzenie, że numer rachunku należy do laureata. Przy stówce raczej nie ma stresu, ale przy lepszych nagrodach trzeba na to uważać emotka

Dobrze wiedzieć, bardzo dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7193768 Napisano: 23.07.2024 12:07:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada?

Zazwyczaj przy koncie masz też konto oszczędnościowe o innym numerze. Niech poda ten numer.

edit: może nie zazwyczaj, ale często emotka  można tez takie konto otworzyć przy swoim rachunku.

Klapa. Siostra ma konto oszczędnościowe, a szwagier nie. Trzeba by założyć.

Szwagier mógł podać konto żony emotka  obecnie nie ma znaczenia, że dane na przelewie nie zgadzają się z danymi konta.

Bardzo, bardzo Ci dziękuję, nie wiedziałam, że tak można.emotka Wyświetl w wątku >>

deva

#7193644 Napisano: 23.07.2024 05:50:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada?

Zazwyczaj przy koncie masz też konto oszczędnościowe o innym numerze. Niech poda ten numer.

edit: może nie zazwyczaj, ale często emotka  można tez takie konto otworzyć przy swoim rachunku.

Klapa. Siostra ma konto oszczędnościowe, a szwagier nie. Trzeba by założyć. Wyświetl w wątku >>

deva

#7193534 Napisano: 22.07.2024 19:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

deva napisał(a):

słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada?

Zazwyczaj przy koncie masz też konto oszczędnościowe o innym numerze. Niech poda ten numer.

Wow, dziękuję, spróbuję tak emotka Wyświetl w wątku >>

deva

#7193529 Napisano: 22.07.2024 19:07:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
słuchajcie siostra i szwagier wygrali w Favicie, siostra wypełniła formularz, a szwagier chciał wypełnić formularz i nie przepuszcza, bo jest ten sam numer konta...
może ktoś miał taka sytuację? Jest na to jakaś rada? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7192626 Napisano: 18.07.2024 20:53:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Enjoy_today napisał(a):

Z favity na Instagramie ja otrzymałam wiadomość z linkiem do wypełnienia formularza zwycięzcy.

Dziękuję 🌹 Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7192606 Napisano: 18.07.2024 20:13:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

7eli75 napisał(a):

pumba napisał(a):

banka-manka napisał(a):

pumba napisał(a):

Mam pytanie do znawców TikToka 🙂 Wstawiłam zdjęcie na konkurs Favita, chyba wszystko dobrze zrobiłam. Ale jak szukam po hasztagu #fetowaniezfavita to nie wyświetla mi się moje zdjęcie. Inne konkursowe też mi się nie wyświetlają 🤷🏼‍♀️ Jak to jest z tymi hasztagami, jak to wyszukać? 🧐 Zdjęcie napewno mam publiczne, bo jakaś obca osoba mi polubiła.

Wrzuć lepiej na Ig. TT lubi ukrywać zgłoszenia pod # mimo, że wszystko jest prawidłowo oznaczone.
Czasem jak jest mało postów pod # to też w ogóle ich nie wyświetla, dopiero jak nazbiera się ich kilka.

Dzięki za odpowiedź. Teraz już wszystko jasne 🙂

Niestety wszystkie te platformy jak TIK TOK i INSTAGRAM wprowadziły ostatnio ograniczenia co do wyświetlanych filmów po # i pokazuje np. tylko część prac mimo że dodanych jest więcej, dlatego pewnie nie widzisz swojej.

A w jakim terminie informują?

ciekawe, czy będa informować na bieżąco, czy trzeba czekać do września??? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7192605 Napisano: 18.07.2024 20:07:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pumba napisał(a):

Mam pytanie do znawców TikToka 🙂 Wstawiłam zdjęcie na konkurs Favita, chyba wszystko dobrze zrobiłam. Ale jak szukam po hasztagu #fetowaniezfavita to nie wyświetla mi się moje zdjęcie. Inne konkursowe też mi się nie wyświetlają 🤷🏼‍♀️ Jak to jest z tymi hasztagami, jak to wyszukać? 🧐 Zdjęcie napewno mam publiczne, bo jakaś obca osoba mi polubiła.

Dlatego wolę zgłosić na Facebooku Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

deva

#7190052 Napisano: 09.07.2024 14:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawaga napisał(a):

Jest jeszcze ktoś, kto nie dostał nagrody z powiedz tak na smak w Biedronce?
Pisałam do nich wczoraj wieczorem, na maila z którego przyszła informacja o wygranej ale do teraz cisza. Dostał ktoś dzisiaj voucher?

Ja do nich zadzwoniłam bo na maila nie odpisywali. Okazało się że maile poszły, tylko nie dotarły. Po interwencji telefonicznej wysłali jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7189840 Napisano: 08.07.2024 21:06:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

deva napisał(a):

Powiedz tak na smak ☺️

Jejku, ponawiali wiadomość z prośbą o podanie danych dzień później, ale żadnego  "dodatku z nagrodą" tam nie było.
Dzięki deva za wiadomość - wiem, że trzeba to ruszyć  emotka

Cieszę się że mogłam pomóc ☺️ Wyświetl w wątku >>
1 mamimamu 0

deva

#7189821 Napisano: 08.07.2024 20:31:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

deva napisał(a):

anulka72 napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

deva napisał(a):

Słuchajcie, jeśli chodzi o bony Heinz Biedronka to ja interweniowałam. Zadzwoniłam do nich i powiedzieli że bony były wysłane. Powiedziałam że nie dotarły i czy mogliby wysłać jeszcze raz. Wysłali maila z kodem i już mam.


Podaj proszę kontakt emotka

Ja też nie dostałam jeszcze

Możesz jeszcze przejrzeć foldery, spam chociaż u mnie nie było. Mogę podać kontakt na priv

Kurczę, też nic nie dostałam... czy możecie podpowiedzieć, jak zatytułowany był ten mail z nagrodą? może poniosła ich kreatywność i olałam wiadomość, bo wyglądała jak śmieć zapychający skrzynkę? emotka

Powiedz tak na smak ☺️ Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7189814 Napisano: 08.07.2024 20:12:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anulka72 napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

deva napisał(a):

Słuchajcie, jeśli chodzi o bony Heinz Biedronka to ja interweniowałam. Zadzwoniłam do nich i powiedzieli że bony były wysłane. Powiedziałam że nie dotarły i czy mogliby wysłać jeszcze raz. Wysłali maila z kodem i już mam.


Podaj proszę kontakt emotka

Ja też nie dostałam jeszcze

Możesz jeszcze przejrzeć foldery, spam chociaż u mnie nie było. Mogę podać kontakt na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7189796 Napisano: 08.07.2024 19:28:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie, jeśli chodzi o bony Heinz Biedronka to ja interweniowałam. Zadzwoniłam do nich i powiedzieli że bony były wysłane. Powiedziałam że nie dotarły i czy mogliby wysłać jeszcze raz. Wysłali maila z kodem i już mam. Wyświetl w wątku >>

deva

#7189722 Napisano: 08.07.2024 14:47:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bmacieja napisał(a):

deva napisał(a):

maixys napisał(a):

deva napisał(a):

Dostaliście wszyscy bony Heinz Biedronka 🐞 na maila?

Tak

Dziękuję 
U siostry jeszcze nie ma, czy jest ktokolwiek kto nie dostał?

U mnie też jeszcze brak

Bardzo dziękuję, nie jestem sama, u siostry do tej pory nie ma Wyświetl w wątku >>
1 bmacieja 0

deva

#7189705 Napisano: 08.07.2024 13:57:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

deva napisał(a):

maixys napisał(a):

deva napisał(a):

Dostaliście wszyscy bony Heinz Biedronka 🐞 na maila?

Tak

Dziękuję 
U siostry jeszcze nie ma, czy jest ktokolwiek kto nie dostał?

Do mnie też nie dotarł jeszcze

Bardzo dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7189698 Napisano: 08.07.2024 13:44:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

deva napisał(a):

Dostaliście wszyscy bony Heinz Biedronka 🐞 na maila?

Tak

Dziękuję 
U siostry jeszcze nie ma, czy jest ktokolwiek kto nie dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7189684 Napisano: 08.07.2024 13:20:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostaliście wszyscy bony Heinz Biedronka 🐞 na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7189150 Napisano: 05.07.2024 12:48:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś jeszcze nic nie wpadło Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#7188726 Napisano: 04.07.2024 11:36:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
escada napisał(a):

tez bon 100zł do Biedronki i tez 2 x mail, odpowiedziałm na 1
(wpadło do segregatora oferty, wiec sprawdzajcie dobrze, sprawdzam od kogo i tam ok biedronka konkurs,ale odpowiadając na maila idzie pod jakiś dziwny adres, nie rozumiem tego)

Tam były bony na 200☺️
Taki dziwny adres, rzeczywiście, też odpowiedziałam na jednego maila, ciekawe czy będzie dobrze?

Też mam bonik na 200 😍 Wyświetl w wątku >>

deva

#7188049 Napisano: 02.07.2024 13:52:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Coś idzie od Smolar DPD, chyba bon do Stokrotki ☺️ Wyświetl w wątku >>
0 0