Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ongis

ongis

#6372520 Napisano: 27.06.2017 12:22:02 w Albedo Marketing
matys napisał(a):

Przepraszam wszystkich forumowiczów emotka , że w tym wątku jestem zmuszony odpowiadać trolowi \"ongis\" - jednakże aby ta dyskusja wniosła coś nowego zapewniam, że na końcu mojej wypowiedzi znowu znajdzie się wisienka na torcie emotka

ongis napisał(a): \"matys\" Ciekawe jest że założyłeś tu konto 3 m-ce temu i uaktywniłeś się w wątku o Albedo.


Jak kolega wie w loterii www.slodkiprezentodserca.pl ujawniła się pewna grupa osób - uaktywniłem się, bo po wielu latach \"rozbijania\" loterii przez takie grupy przyszła pora aby powiedzieć \"sprawdzam\", a zatem zweryfikowania czy tysiące zgłoszeń poszły z poszanowaniem prawa i regulaminu.

ongis napisał(a):  Może to twoje te zakwestionowane wygrane które Albedo wykasowało z list laureatów?


Trzeba działać z premedytacją, aby pisać takie absurdy. W wątku jestem aktywny zanim tych dwoje laureatów zniknęło.

ongis napisał(a):  Teraz namawiasz innych do zasypywania agencji skargami.


Nigdy tego nie robiłem. Nigdy w tym wątku, ani na tym forum nie namawiałem do jak to kolega nazwał \"zasypywania agencji skargami\".


ongis napisał(a):  Ja w loterie Albedo nie gram jak widzę sms 4321 od razu wiadomo że będą miliony zgłoszeń. Wystarczyło by zrobić premium za 63gr i już nagrody nie były by warte zachodu dla kombinatorów.


Dla osoby, która wydaje jako konsument 20 zł na produkty, wydanie 0,63 zł na SMS nie stanowi dużego problemu.
Tak samo, dla trochę większego ale uczciwego(!) gracza, który na przykład wyda na produkty 2 tys. zł (100 paragonów), nie będzie stanowiło problemu wydanie 63 zł na SMSy.

Można zatem dojść do wniosku, że zawsze koszt SMSów premium będzie marginalny dla osób, które grają uczciwie i wydają pieniądze na produkty.

Dla kogo zatem niby miałoby to być problemem, aby wysłać SMS-a premium?

Ano właśnie! -> dla tych \"kombinatorów\" i gangów oszustów, które wysyłają \"miliony zgłoszeń\" a nie ma to pokrycia w realnie dokonanych zakupach konsumenckich. Tak, zgadzam się z kolegą, dla tych oszustów, koszt SMS-a jest kluczowy, gdyż stanowi on główny składnik kosztów w przypadku brania udziału w loteriach i wysyłania ogromnej ilości zgłoszeń bez pokrycia w zakupach.

Kolega po raz kolejny pokazuje, że ma chyba wiedzę (\"od razu wie, że będą miliony zgłoszeń\"), której my nie posiadamy i ma obeznanie w środowisku oszustów.
Myślę, że kolega może być ważnym świadkiem w prowadzonej za niedługo sprawie.


Widzę że nasz troll \"matys\" dalej brnie w zaparte i postępuje w identyczny sposób jak poprzednik który niby zbierał listy laureatów.  Z tych twoich wypocin wynika że próbujesz wszystkich przekonać że zajmujesz się sprawą Albedo i będzie dalszy ciąg ze sprawą włącznie. A czy czasem nie chodzi ci o to aby inni faktycznie nie drążyli tematu dalej i dlatego grasz adwokata diabła? Matys czy czasem ten drugi profil zbierający niby listy laureatów to nie twój? Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6372491 Napisano: 27.06.2017 11:34:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lenora napisał(a):

W piątek miałam połączenie nieodebrane z nr 22...61. Ucieszyłam się, że to Brico, ale zgodnie z regulaminem powinni byli wczoraj zadzwonić. Przez cały dzień miałam telefon przy sobie i nic. Czy miał może ktoś podobną sytuację? Chyba za wcześnie się ucieszyłam emotka  

Najprościej oddzwonić Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6372387 Napisano: 27.06.2017 09:09:53 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że Smolar sobie życzy oryginał paragonu na vod. Serio... Na worek lniany, na kod vod... emotka  Mogliby się bardziej pochylić nad maluczkimi i nie wspierać aż tak bardzo poczty polskiej. Gdzie te czasy, że zwykły list kosztował 1 zł. 

ja pamietam swoje początki allegro, jak wyslanie paczki kosztowalo 5,50 zł emotka , ach, to juz nie wroci...tylko ciagle podwyzki emotka - co mnie oczywiscie wkurza

mnie też emotka ostatnio wysylalam list i przezylam szok - zwykly, nierejestrowany 2,60! wrrr

Poczta odkąd znowu  została monopolistą pojechała po bandzie list polecony priorytet 6.80zł to jeszcze trochę bardziej się będzie kurierem oświadczenia wysyłać opłacało. Wyświetl w wątku >>
2 jokan, nkba 0

ongis

#6372380 Napisano: 27.06.2017 09:00:34 w Lay's
synk napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Oni robią to wyrywkowo.

Ale żeby aż 16/20 nie odesłało skanów dnia 12-06-2017, albo 10/20 dnia 09-06-2017.Trochę dużo.

lista wyników jest robiona sporadycznie i nie odzwierciedla faktycznej ilości odesłanych oświadczeń. Mają zarobionego informatyka emotka

Ja scan odsyłałem w środe do dzisiaj nie ma mnie na liście więc chyba tak aktualizują tą stronę. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6372375 Napisano: 27.06.2017 08:45:07 w Albedo Marketing
matys napisał(a):

stamp2 napisał(a):

zaraz Was pogodze!

Niestety Stamp2 emotka   z kombinatorami i oszustami, którzy w nieuczciwy sposób dorobili się majątków XXX tys. zł ze szkodą dla uczciwych graczy nigdy mnie nie pogodzisz - zadanie niemożliwe! emotka

emotka

"matys" Ciekawe jest że założyłeś tu konto 3 m-ce temu i uaktywniłeś się w wątku o Albedo. Może to twoje te zakwestionowane wygrane które Albedo wykasowało z list laureatów? Teraz namawiasz innych do zasypywania agencji skargami. Wygląda to bardziej na wilka w owczej skórze a nie na Robin Hooda.  Ja w loterie Albedo nie gram jak widzę sms 4321 od razu wiadomo że będą miliony zgłoszeń. Wystarczyło by zrobić premium za 63gr i już nagrody nie były by warte zachodu dla kombinatorów. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6372276 Napisano: 26.06.2017 20:20:24 w Albedo Marketing
matys napisał(a):

Wysyp troli.ongis - rozumiem, że konto założyłeś, żeby trollować, wygłaszać sprzeczne poglądy, naśmiewać się, itp. Ta sprawa chyba Cię boli.

Czemu nie odniosłeś się do swoich sprzecznych poglądów, nabrałeś wody w usta?

Widzisz nie każdy żyje tylko tym forum jak co niektórzy. Co do trola to poszukaj w bliższym otoczeniu ten cały temat to jedno wielkie trolowanie. To że nie mam nic przeciwko że smolar zrobił stronę z wynikami jak zrobił to nie oznacza że mam tworzyć teorie spiskowe o Heniach Ziutkach i innych co zgarniają główne nagrody. Owszem zgarniają ale nie sądze aby ten Pan Henio był tak głupi aby kombinując odbierać na siebie kilka głównych nagród. 95% ludzi z tego forum gra zawodowo można powiedzieć i wygrywa więcej niż pozwala na to regulamin nawet czasem niechcący się pochwaląc.

Śmieszy mnie ten temat bo najwięcej mają do powiedzenia ci co sami nie są święci tyle że nie potrafią wykiwać na nagrody na większą skalę tak jak inni i mają ból .... Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6372125 Napisano: 26.06.2017 15:55:21 w Albedo Marketing
cb656 napisał(a):

ongis napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ciii, ziółku - ongis to na pewno tajna wtyka agencji, więc rozumisz - buzia na kłódkę emotka emotka emotka emotka emotka

Tak rozpracuje wasze metody i o autkach będziecie mogli zapomnieć emotka Z panem Heniem się podzielimy

emotka słusznie emotka (mnie tam autko niepotrzebne, to tylko kłopot - pisałem o tym wielokrotnie) ale cieszę się, że zrobisz na złość innym napalonym emotka

W końcu jakaś mądra wypowiedź emotka Konto owszem nowe założyłem a jak można przy okazji wsadzić kij w mrowisko to tylko dodatkowy bonus Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6371919 Napisano: 26.06.2017 10:45:38 w Smolar
darog napisał(a):

Czy Smolar zgodnie z regulaminem informuje?Tzn, czy w terminie?

Np losowanie w poniedziałek i informuje od razu? Czy tak jak w regulaminie w ciągu 7 dni i potrafi ostatniego dnia powiadamiać??

dzięki za odp.

Zgodnie z regulaminem czyli do 7 dni wszystko zależy od humoru i nastroju Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ongis

#6371854 Napisano: 26.06.2017 08:08:42 w Albedo Marketing
Aleście się nakręcili na to Albedo jak kiedyś na Smolara. Zawodowi gracze byli są i będą i jak wejdą w daną loterie czy konkurs to w 80% wygrywają. To tylko kwestia inwestycji. Nie wyślą 10 czy 100 zgłoszeń tylko kilka czy kilkadziesiąt tysięcy a jak loteria tego warta to i kilkaset. Co do winy w tym agencji jakaś minimalna jest ale agencję obowiązuje regulamin a graczy bardziej w teorii. Przestańcie się już opluwać bo i pan Henryk się z wami nie podzieli a i nie udowodnicie że wam auto się bardziej należało a takimi pyskówkami i teoriami spiskowymi tylko sprowadzacie to forum na dno. Wystarczy wejść do MDW i zastanowić się czemu forumowicze tak mało wpisów tam robią. Może właśnie przez taką zawiść? Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6371572 Napisano: 24.06.2017 22:42:00 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie mój chłop i to,że chwilowo nie mam komu zwierzyć się z moich problemów emotka

Dobrze trafiłaś. Ten wątek czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. emotka

Ta jasne na chłopa zawsze kij się znajdzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ongis

#6370648 Napisano: 22.06.2017 15:51:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośnik JBL z XL Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6370226 Napisano: 21.06.2017 15:03:25 w Czy informują/ informowali?
loteryjny napisał(a):

miketyson napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

magnez20 napisał(a):

Czy ktoś coś wie do jakie dnia informował Smolar w Loteria Dulux w Leroy Merlin ?

też czekam

i ja też - kto jeszcze  emotka  ?

i ja emotka  dodatkowo mam pytanie czy informują na bieżąco z Coca Coli w Makro?

Nic o makro nie było słychać ciekawe czy wysyłali cokolwiek Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6370041 Napisano: 21.06.2017 08:53:04 w Smolar
loteryjny napisał(a):

A w Smolarze nie istnieje już nic takiego jak rezerwa? Czyżby wszyscy na czas odsyłali dokumenty, nie rezygnowali z nagród itd? Ostatnia u nich to chyba w lutym była, dziwne emotka

W maju miałem 1 sms z rezerwą a w czerwcu 4 więc jak najbardziej istnieje emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ongis

#6369830 Napisano: 20.06.2017 13:50:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hm puściłem 2 zgłoszenia na lay's i jest lazy bag emotka Wyświetl w wątku >>

ongis

#6369185 Napisano: 19.06.2017 07:44:29 w moje dzisiejsze wygrane :)

ongis

#6368825 Napisano: 16.06.2017 23:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

giulietta napisał(a):

tego to jeszcze nie grali  emotka   emotka pierwsze, co mi przyszło na myśl to kto zezwolił na taką loterię (w reg. OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU  emotkahttps://planetako.../regulamin-konkursu/  ooO nawet w linku regulamin konkursu  emotka  

Jak bardzo ponury żart. Jak nagrodą może być żywe zwierzę??? emotka Niedługo, jak tak dalej pójdzie pewnie będzie sobie można wygrać dziecko (a potem je przebierać i zgłaszać fotki do konkursów)

Cóż europa staje się coraz bardziej liberalna więc nie powinno to nikogo dziwićemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6368581 Napisano: 16.06.2017 11:35:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Black 3/30 oby tak dalej emotka chyba się tego napiję bo nie wypada tylko kupować. Wyświetl w wątku >>

ongis

#6368576 Napisano: 16.06.2017 11:27:45 w Smolar
matys napisał(a):

Dla mnie agencja Smolar to jest żenada jeżeli chodzi o loterie właśnie ze względu na stronę z wynikami, czyli nie publikowanie wyników:

1.) Po pierwsze: sprawdzanie wyników przez http://www.wyniki.smolar.pl/ to dramat ze względu na captcha, która bardzo opóźnia sprawdzanie jeżeli ktoś ma do sprawdzenia kilkanaście lub więcej paragonów.
Marnowanie czasu, bo captcha w takim formularzu jest zupełnie niepotrzebna - nie ma uzasadnienia!

2.) Po drugie: wyniki tego formularza są wątpliwe!
Przed chwilą wpisałem swój numer telefonu i wymyślony numer paragonu - zamiast otrzymać komunikat w stylu:
"Nie zgłaszałeś takiego numeru paragonu!"
- otrzymałem komunikat:
"Niestety nie wygrałeś!"

Poszedłem za ciosem i wpisałem również zmyślony numer telefonu i znowu otrzymałem ten sam komunikat:
"Niestety nie wygrałeś!"

Oznacza to, że wpisywane dane są jedynie sprawdzane z wgraną bazą zwycięzców, nie zaś z całą bazą danych.

W skrajnych przypadkach, jeżeli mają wgraną bazę danych zwycięzców np. tylko do niedzieli, a Wy sprawdzacie swoje zgłoszenie z poniedziałku, to zostaniecie wprowadzeni w BŁĄD właśnie tym komunikatem "Niestety nie wygrałeś!"

Gdyby agencja była poważna, to otrzymalibyście komunikat w stylu:
"Niestety dla tego dnia w którym dokonałeś wskazane zgłoszenie nie publikujemy jeszcze wyników, spróbuj ponownie za jakiś czas. "

Po co się jednak przepracowywać pisząc właściwy skrypt, lepiej każdemu jak leci wyświetlać jeden komunikat.

Ta strona ma właśnie utrudnić życie cwaniaczkom co mają jakieś chore ilości do sprawdzenia. Jak masz jeden czy kilka numerów i parę  paragonów do sprawdzenia to nie problem. Na stronę ma wejść dopiero ten kto dostał sms o wygranej aby odnaleźć wygrany nr paragonu. Smolar to najsympatyczniejsza agencja i ludzie tam pracujący. Wyświetl w wątku >>

ongis

#6368521 Napisano: 16.06.2017 09:04:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Loteria black wczoraj druga 100$ 2/24 . Tam jest ograniczenie na osobę? W regulaminie nie widzę żadnego zapisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6366344 Napisano: 10.06.2017 11:30:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jakich sklepach można kupić XL ? Udało mi się raz znaleźć w osiedlowym i zabrałem ostatnie 40 . Właścicielka obiecała mi przywieźć więcej ale twierdzi że nie ma tych promocyjnych w hurtowni. W C4 widziałem ale były bez kodów. Jakaś sieciówka tym handluje  ? Wyświetl w wątku >>
0 0