Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ongis

ongis

#6386120 Napisano: 03.08.2017 22:52:45 w Dyskusje o loteriach
kammaro napisał(a):

ongisOlej temat. Tu i tak wiedza swoje! 

Olałem już parę kont wcześniej ale z racji swojego charakteru tak już mam że lubię wbić szpilę teraz giulietta i matys robią zakupy po te 100 paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6386118 Napisano: 03.08.2017 22:46:29 w Dyskusje o loteriach
giulietta napisał(a):

ongis napisał(a):

norweska20 napisał(a):

wredzia napisał(a):

Podziwiam Was Kochani za te szczegółowe wyliczenia, dociekliwość i podsumowania, kto, kiedy i gdzie wygrał za dużo w konkursach z uwzględnieniem parametrów geograficznych, koligacji rodzinnych jak i koleżeńskich  emotka Coś niesamowitego. Sama raz zainspirowana dociekliwością co poniektórych z forum próbowałam zrobić coś podobnego. i niewiele mi wyszło...Pewnie macie bardzo dużo czasu. Daliście mi inspirację do tego co będę robić gdy będę mieć za dużo wolnego czasu na emeryturze.Uwielbiam Was  emotka emotka emotka

Ale to nie chodzi o kogoś prześwietlanie, ale o fakt że np. wpiszesz 200 paragonów z Blacka o różnych porach, z różną częstotliwością na godzinę i nie ugrasz ani 1 nagrody...a sprawdzisz listę laureatów - a tu dziwa i cudy- ktoś wygrał kilkanaście razy ,a potem ktoś następny ...i tu pytanie : to ile on zgłosił tych "losów "  i czy to właściwie możliwe

No i tu popełniasz błąd. Zgłoś te 200 paragonów jeden po drugim co minute i na 100% trafisz jak nie w 1 to 2 godzinie. Różne tu chodzą legendy i bajki ale jako że już w blacka nie gram to napisałem tą instrukcję emotka    Gdy przysiadałem do black z minimum 100 paragonami nie zdarzyło mi się nie wygrać przynajmniej 100$

ale jak można Tobie wierzyć jak Ty do dziś na moją prośbę wieki temu nie wrzuciłeś tu uwiarygodniającej fotki tych swoich setek paragonów... p.s. nie wiem kim jesteś, ale np. loczeq się przynajmniej zdefiniował, że jest kobietą  emotka

I ty w to wierzysz ? Naprawdę nie wiesz kim jest loczeq  czy tylko pracujesz dla niego i próbujesz zagmatwać tak aby nikt się nie dowiedział a najlepiej bał się grać w loteriach wtedy torcik będzie większy prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6386106 Napisano: 03.08.2017 22:23:07 w Dyskusje o loteriach
norweska20 napisał(a):

wredzia napisał(a):

Podziwiam Was Kochani za te szczegółowe wyliczenia, dociekliwość i podsumowania, kto, kiedy i gdzie wygrał za dużo w konkursach z uwzględnieniem parametrów geograficznych, koligacji rodzinnych jak i koleżeńskich  emotka Coś niesamowitego. Sama raz zainspirowana dociekliwością co poniektórych z forum próbowałam zrobić coś podobnego. i niewiele mi wyszło...Pewnie macie bardzo dużo czasu. Daliście mi inspirację do tego co będę robić gdy będę mieć za dużo wolnego czasu na emeryturze.
Uwielbiam Was  emotka emotka emotka

Ale to nie chodzi o kogoś prześwietlanie, ale o fakt że np. wpiszesz 200 paragonów z Blacka o różnych porach, z różną częstotliwością na godzinę i nie ugrasz ani 1 nagrody...a sprawdzisz listę laureatów - a tu dziwa i cudy- ktoś wygrał kilkanaście razy ,a potem ktoś następny ...i tu pytanie : to ile on zgłosił tych "losów "  i czy to właściwie możliwe

No i tu popełniasz błąd. Zgłoś te 200 paragonów jeden po drugim co minute i na 100% trafisz jak nie w 1 to 2 godzinie. Różne tu chodzą legendy i bajki ale jako że już w blacka nie gram to napisałem tą instrukcję emotka    Gdy przysiadałem do black z minimum 100 paragonami nie zdarzyło mi się nie wygrać przynajmniej 100$ Wyświetl w wątku >>

ongis

#6386012 Napisano: 03.08.2017 17:54:24 w Smolar
mahuska napisał(a):

Glosniczek tylko 1 na forum ?

Przyznawanie się stało niepolityczne na forum więc raczej będzie mało wpisów emotka Wyświetl w wątku >>
1 karola-00 0

ongis

#6385675 Napisano: 02.08.2017 22:57:18 w Lay's
mia napisał(a):

Uwaga na Lay's z Biedronki! emotka Właśnie nacięłam się na 2 opakowania promocyjne bez kodów. I proszę mi nie wmawiać, że są, tylko ich nie widzę. Akurat kody w tych paczkach są dobrze widoczne. Rozcięłam całe opakowania na płask - gładziutki zgrzew. Ponieważ obie feralne paczki były wzięte z jednego kartonu, więc najwyraźniej po prostu niektóre partie omyłkowo poszły bez kodów.
Zła jestem jak sam diabeł - mało, że dziadostwa nie jem, to jeszcze opakowania do wyrzucenia. Tzn. właściwie do odesłania Avanti - jutro mnie mailowanie czeka. emotka

Odsyłasz do organizatora na ich koszt i dają dobre kody. Ja miałem chyba ze 20 takich opakowań Wyświetl w wątku >>
2 mia, tadziuuu 0

ongis

#6385661 Napisano: 02.08.2017 22:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

nikopl napisał(a):

@superloser W tym przypadku papierek za 2 złote, to zgodnie z regulaminem 149 złotych. Jednak przy policzeniu ile ich miałem, wychodzi już mniej. Na śmieci niby wyrzuca się tylko śmieci, a później potrafi przyjść inny człowiek i wyciągnąć coś wartościowego. Nazwałem coś śmietnikiem, ale nie śmieciami oraz nikogo nie nazwałem śmieciarzem. Jak jakaś pani nalepi w sklepie taśmę, to nie będzie fabryczna.
Głośnik nalepki mieć nie powinien, tylko pudełko. Powinien na logikę działaś z i bez nalepki tak samo - mogę się jednak mylić.
"Buty tez kupujesz hermeticznie zamknięte?" Odpowiem na Twoim poziomie: mózg znalazłaś w paczce po czipsach? Jak masz pisać, tylko po to żeby pisać, to gdzie jest w tym sens?

Skończ proszę z łaski swojej tę jałową dyskusję, bo mnie niemiłosiernie wkurzasz emotka Jak dla mnie to może organizator mi nawet wysłać nagrodę w czystym worku na śmieci- obym tylko zaczęła cokolwiek wartościowego wygrywać, ech. Widzisz problemy tam, gdzie ich nie ma emotka Nie podoba Ci się sposób, w jaki Organizator zapakował nagrodę? To przestań grać w konkursy!

Jak ja lubię twoje posty prosto w m.... emotka Wyświetl w wątku >>

ongis

#6385621 Napisano: 02.08.2017 20:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Opanujcie się jeden chce mieć nalepki drugiemu to wisi każdy ma prawo do własnych upodobań. Po to są reklamacje albo wygrasz albo przegrasz jak w loterii. A teraz weźcie konkursowego emotka i nie napinajcie się tak bo wam żyłka strzeli. Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

ongis

#6385490 Napisano: 02.08.2017 16:09:07 w Smolar
kermit napisał(a):

Tak naprawdę wysyłanie tego samego numeru paragonu z kilku numerów telefonów jest takim samym oszustwem jak wysyłanie kilku zgłoszeń w konkursach, gdzie nie trzeba tego numeru podawać (jeśli zakupu dokonaliśmy tylko jednego). Nie widzę między tymi praktykami żadnej różnicy jeśli chodzi o kwestię uczciwości. Jedyna różnica jest taka, że to pierwsze można w jakiś sposób udowodnić. To agencje mogą jedynie takie praktyki ukrócić żądając zawsze podania numeru paragonu +np. numeru kasy fiskalnej.

emotka a ja naprawdę myślałem że tu wszyscy tacy święci emotka Wyświetl w wątku >>

ongis

#6385108 Napisano: 01.08.2017 18:38:41 w Smolar
delvitto napisał(a):

no ja się nie znam:( kiedyś chciałam przy czymś pokombinować, ale gdy poprosiłam syna, by mi pomógł z tym IP, to skwitował, że u nas się nie da, bo mamy net z kablówki, i coś tam nie pasuje. A czy to prawda to nie wiem, w każdym bądź razie ja nie umiem tego tak ustawiać...

Macie w domu telefony komórkowe? I to powinno wystarczyć w naprowadzeniu na właściwy trop Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6385078 Napisano: 01.08.2017 17:21:34 w Smolar
delvitto napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

superloser napisał(a):

delvitto napisał(a):

ale każdy sms 62 grosze, więc policzcie... jaki to będzie wydatek, jeśli się jednak w te autko nie trafi? No chyba że korzystać z różnych IP w różnych komputerach, ale tyle zgłoszeń, to by się przydało jakąś sekretarkę zatrudnić emotka

Ale strona na necie jest FREE a wpisujesz tylko numer telefonu + numer paragonu.

I podajesz w pakiecie IP emotka Nie każdy ma zmienne emotka

no właśnie, podawanie tego samego nr paragonu do różnych nr telefonów może by nawet przeszło, gdyby nie to, że posiadają mianownik wspólny, czyli IP. Podobno można zmieniać IP, zawodowcy sobie pewnie z tym poradzą emotka  ale jeśli organizator to wyłapie, to powinni zabrać nagrodę, wg mnie. Jest opcja by korzystać z wielu różnych komputerów, np u zaprzyjaźnionych sąsiadów, ale kilka tysięcy zgłoszeń wbijać, to naprawdę trzeba nie mieć własnego życia emotka

Co wy macie z tym ip . Do każdego zgłoszenia możesz mieć inne ip nawet gimnazjalista sobie z tym poradzi bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6385039 Napisano: 01.08.2017 15:45:10 w Smolar
superloser napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Już kilka lat temu jadąc przez śląsk zatrzymałam się przy Groszku by kupić promocyjne produkty na 3 paragony. Byłam zadowolona bo sklep pusty ale pan właśnie nabijał konkursowe  produkty na 100 paragonów. Pani otwarła dla mnie drugą kasę emotka i mówiła, że nie pierwszy raz jest taka sytuacja, że kasjer w wolnej chwili nabija "zleceniodawcy" paragony- oczywiście nie bezinteresownie, ale nie przyszło mi wtedy do głowy spytać ile taka "usługa" warta emotka Ja nadal zostane przy kilku paragonach ale od dawna nie dziwie się, że Ci sami ludzie wygrywają skoro sporo inwestują

Jaka inwestycja?Nabić 200 sztuk Fanty na 200 paragonów , a potem jednym zrobić ZWROT - bo ktoś sie pomylił I zamiast Fanty chce 200 butelek Sprite.
I masz 400 paragonów.

Do zwrotu trzeba oddać paragon. Ten konkurs jest tak tani że nikomu nie chciało by się robić zwrotów. A co do zakupów to jak kupują 2 zgrzewki na 1 kasie 48szt to przy ogarniętej kasjerce nie trwa to dłużej jak 5 minut. Wyświetl w wątku >>

ongis

#6384903 Napisano: 01.08.2017 11:19:27 w Dyskusje o loteriach
visserarthur napisał(a):

cayenne napisał(a):

Smolar robi tyle loterii i konkursów bo jest wiarygodny i weryfikują też paragony pod kontem podróbek.Podobno w ostatniej loterii ktoś podrobił na auto i skończyło się prokuraturą. Oby tak dalej 

Zgłupiałem... pod kątem, czy kontem? Ps: Skąd masz takie bogate info emotka ?

Mam nadzieję że przy tej loterii też zrobią dokładną weryfikację. Swoją drogą jakim trzeba być d... żeby na auto wysłać podróbkę albo tak pewnym siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6384312 Napisano: 30.07.2017 21:12:15 w Smolar
Na to czekałem emotka może w końcu 4 kółka się trafią. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6381943 Napisano: 23.07.2017 15:39:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

ongis

#6381853 Napisano: 22.07.2017 21:57:25 w Albedo Marketing
Jeśli jesteś jesteś tego pewien co napisałeś to nie ma się nad czym zastanawiać. Z tego co piszesz to zwykła kradzież a to się chyba nie przeterminowało. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6378662 Napisano: 12.07.2017 18:02:56 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

A ta rozmowa powyżej o Łodzi - padłam! Agnes: "a ja mieszkam w centrum Łodzi i nie wygrywam "

Pierwsza odważna emotka Jeszcze trochę okaże się że wszyscy są z Warszawy a każda inna wiocha będzie na celowniku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6377292 Napisano: 08.07.2017 14:16:46 w Dyskusje o loteriach
matys napisał(a):

Wygląda to tak:Koszt startera: 1,5 zł (na nim jest 5 zł)
Koszt odblokowania SMS Premium: 5 zł doładowanie
Razem koszty: 6,5 zł (a na karcie mamy 5+5, czyli 10 zł)

Z 10 zł wyślemy 16 SMS-ów, za które realnie zapłacimy 6,50 zł a zatem:

6,50 zł / 16 SMS = ~ 0,41 zł brutto

Ongis, a nie martwi cie że ta miejscowość "OW" leży niedaleko pewnej 2 tys. miejscowości na "J", której to laureat został usunięty z loterii Wedel Eurocash za stosowanie niedozwolonych praktyk?
Nie martwi cie to, że ta osoba gra w black, jest nawet na liście zwycięzców, tylko teraz zmienił miejscowość na 1 tys. wieś na "S" położoną 8 km obok?

To cię nie martwi i nie zastanawia jako dużego gracza?

Ja podchodzę do tego na trzeźwo. Tam szczególnie gdzie są auta do wygrania zawsze grają ci co inwestują duże pieniądze. Z tej listy widać co najmniej 2 takich. Czasówka z bramkami jest lepsza niż zwykła loteria bo tu ilość zgłoszeń nie ma aż takiego znaczenia no chyba że w minute ktoś by wysyłał 60 zgłoszeń i tak przez godzinę ale to raczej było by nie opłacalne.
Co do tego twojego wyliczenia z sms za 41gr musisz dodać koszt paragonów i okaże się że wcale to tak tanio nie wychodzi.
Do dużego gracza mi dużo brakuje no chyba że inwestycja 500-1000zł w taką loterię to tak dużo dla ciebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6377283 Napisano: 08.07.2017 13:54:04 w Dyskusje o loteriach
giulietta napisał(a):

ongis napisał(a):

@giulietta to co napisałaś zaprzecza samo sobie. Jaki sens było by kupić starter za 1.5zł na którym jest 1zł potem doładować za 5zł żeby odblokować premium? Z takiego startera wyślesz 9sms co w sumie wyjdzie cię 70gr za zgłoszenie. Blacki np kupisz najtaniej za 1.60zł sprzedasz za 1zł i masz zgłoszenie za 60gr i nie ma problemu co wysłać.

coś ci się mota  emotka  albo mnie z kimś mylisz, bo ja napisałam o  d a r m o w y c h starterach doładowanych 1zł, piszę ogólnie o loteriach, nie o zgłoszeniach na black  emotka  czas leci, a dalej nie wrzuciłeś fotki z tymi setkami par  emotka

Nawet jeżeli darmowe startery są doładowane 1zł na 100% mają blokadę premium. Widać wiesz że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele. Moje setki paragonów mają się dobrze i czekają na odebranie autka a o fotkach już ci napisałem żebyś zapomniała nie dla psa kiełbasa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6377272 Napisano: 08.07.2017 13:08:46 w Dyskusje o loteriach
@giulietta to co napisałaś zaprzecza samo sobie.
Kod
Jaki sens było by kupić starter za 1.5zł na którym jest 1zł potem doładować za 5zł żeby odblokować premium? Z takiego startera wyślesz 9sms co w sumie wyjdzie cię 70gr za zgłoszenie. Blacki np kupisz najtaniej za 1.60zł sprzedasz za 1zł i masz zgłoszenie za 60gr i nie ma problemu co wysłać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ongis

#6377054 Napisano: 07.07.2017 15:43:20 w Dyskusje o loteriach
matys napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

a da się wysłać 2 zgłoszenia z jednego paragonu??? ja jak czasem mi się pomieszają to odrazu wyskakuje,że paragon już jest zarejestrowany  emotka  zagadka jak dla mnie

Czytaj uważniej emotka emotka
Z jednego paragonu możesz wysłać nawet 1000 zgłoszeń, tylko najpierw musisz udać się na Allegro i kupić 1000 kart SIM po 1,5 zł za sztukę.

Raczej było by to nie opłacalne. Policz koszty doładowania aby premium odblokować no i nie masz w razie wygrania auta paragonu bo wysłałeś na 100@ to by bolało emotka . Tu racje bytu mają duże zakupy potem odsprzedanie i wysyłanie przez stronę. Jak kupisz na promocji i odsprzedasz to paragon cię wyjdzie 50-80groszy. Co najważniejsze jak trafisz autko to je odbierasz bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0