Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika southlander

southlander

#6868877 Napisano: 07.07.2022 14:17:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Box z eko-gadżetami od Inpost. Niby pierdółka, ale zawsze to jakieś podtrzymanie motywacji żeby się nie żalić że znowu nic nie wpadło w kilku-kilkunastu konkursach z rzędu. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#6867452 Napisano: 30.06.2022 00:01:35 w Dziś cieszę się z.....
Zaskakujący deszcz drobnych nagród. Prosiłem w wątku "nic nie wygrałem" o cokolwiek dla podtrzymania motywacji i już dzięki drugiej połowie czerwca mam mniej więcej nagród o podobnej wartości co przez cały poprzedni rok. emotka  Nawet się odezwali z jednego konkursu na którym mi zależało a gdzie byłem pewien że nagrody już dawno nagrody rozdane.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6867341 Napisano: 29.06.2022 12:46:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
sabanerro napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

notta napisał(a):

cb656 napisał(a):

PRZYPADEK?! emotka

Nie sądzę. Wałek, przekręt, lipa, lewizna. emotka emotka

może tylko tyle było zgłoszeń na ten konkurs emotka  

Dzień dobry,
 
Na etapie wyboru laureatów komisja konkursowa bierze pod uwagę:
- zdjęcie konkursowe- analiza paragonu (data, numer, produkt)- adres e-mail z którego przyszło zgłoszeniePodane przez Panią numery to 3 różne paragony, 3 różne adresy zgłoszeniowe.Na etapie oświadczeń laureatów, jeśli okaże się, że dane zgłoszenia będą z jednego gospodarstwa domowego – wówczas zgodnie z Regulaminem będzie przysługiwała 1 nagroda.
 emotka

no cóż, myślę że jedna osoba kupiła i zagrała najpierw na siebie, potem na swoją matkę a na końcu np babcię więc będą 3 adresy. Nieważne że autor wszystkich fotek jeden. A potem na olx wystawi 3 leżaki do sprzedaży emotka    

No tez mi się nie chce wierzyć, że taki zbieg okoliczności z tymi nr

Z drugiej strony może to i dobrze? Przecież mogli sobie pomyśleć w komisji "eee zbyt bliskie siebie numery paragonów, lepiej wybierzmy inne zgłoszenia żeby potem nie było przypału, przecież nikt nam nie udowodni że uwaliliśmy jakąś pracę mimo że była ładna, ale nam paragony nie pasowały". A tu stwierdzili: "te są najlepsze, więc wybieramy zgodnie z regulaminem właśnie te, a reszta się wyjaśni na etapie formalności."

Nie zdziwiłbym się gdyby w niektórych komisjach niejedno zgłoszenie zostało uwalone mimo że było dobre, ale coś im nie pasowało i woleli machnąć ręką żeby uniknąć komplikacji i wybrać coś wg nich gorszego.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

southlander

#6867333 Napisano: 29.06.2022 12:05:38 w Informują
Informują z Konkurs "DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ WYDAĆ ZALEGŁY HAJS Z KOMUNII"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
brak info który stopień Wyświetl w wątku >>

southlander

#6866934 Napisano: 27.06.2022 15:47:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Klasycznie: im lepsze zgłoszenia piszę w kreatywnych, im więcej poświęcam im czasu i sił, tym bardziej nic nie wygrywam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6866053 Napisano: 22.06.2022 11:22:14 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie własne nieogarnięcie. emotka
Piszę fajne zgłoszenie na konkurs na którym mi zależało, ale widzę że termin na zgłoszenia mija dopiero następnego dnia. Byłem potwornie zmęczony, więc stwierdziłem że na drugi dzień wypoczęty i ze świeżym spojrzeniem zrobię jakieś poprawki i dopiero wtedy wyślę. Następnego dnia wieczorem oczywiście zapomniałem o sprawie i teraz zdziwiony, widzę niewysłane zgłoszenie które mogę śmiało wykasować. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6865649 Napisano: 20.06.2022 16:57:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
NIC.
Czy tylko ja mam wrażenie że o wiele trudniej coś wygrać niż jeszcze ze 3-4 lata temu?  Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

southlander

#6863470 Napisano: 06.06.2022 20:38:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wygląda na to że znowu na parę tygodni albo i miesięcy dam sobie spokój z konkursami bo motywacja spada ojjj spada po seryjnych porażkach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

southlander

#6862789 Napisano: 02.06.2022 12:32:55 w co chcielibyście wygrać?
Aktualnie: cokolwiek, nawet jakąś drobnicę typu bilety do kina, butelkę alkoholu, czy jakiś voucher na 100 zł żeby tylko podtrzymać motywację do konkursów, bo ta ostatnio spada. emotka   Wyświetl w wątku >>

southlander

#6862557 Napisano: 01.06.2022 12:02:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Vougeinthecity napisał(a):

No to dzisiaj jest mi wyjątkowo smutno. Konkurs, na który poświęciłam dużo czasu i energii, kompletnie nic nie dał. ☹️ Tak mi szkoda. 

Do tego trzeba się niestety przyzwyczaić. Stara zasada konkursowa:
Szanse na wygraną w konkursie maleją wraz z wkładanym czasem, siłami i chęcią zdobycia nagrody. Oddasz całe swoje serce, posiedzisz dwa dni nad dopieszczaniem odpowiedzi, i nic. Jednocześnie w innym gdzie Ci nie zależy, zrobisz swoją pracę od niechcenia w kilka chwil, i jest zwykle co najmniej wyróżnienie.  Wyświetl w wątku >>

southlander

southlander

#6861386 Napisano: 25.05.2022 14:42:52 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie dzisiaj moja senność przez którą od 2 godzin ogarnąłem dopiero jeden konkurs. Wbija już dzisiaj trzecia kawa, mimo że normalnie tyle to wypijam przez tydzień. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6860923 Napisano: 23.05.2022 15:19:31 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

Wkurza mnie desperacja ludzi. Dla nagrody są w stanie ukraść nawet czyjeś wspomnienie z mamą i opublikować je w konkursie jako swoje emotka

To nie desperacja, tylko bezczelność i elementarny brak przyzwoitości.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6844797 Napisano: 16.02.2022 12:24:48 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

A ja się mimo wszystko zastanawiam, czy wierszyki są jeszcze wyróżnianiem się. W niektórych konkach, to pewnie co trzeci komentarz jest pisany rymem, więc trudno tu mówić o wyróżnianiu się z tłumu. Osobiście najwięcej wygrałem na długich esejach, co oczywiście rzadko sprawdza się w konkursach promocyjnych bo tam mają zwykle limity znaków.

emotka nie przyznawaj się do tego głośno publicznie emotka Tutaj to nie uchodzi po prostu "robić swoje" i nie przejmować się narzekaniem znawców, co to jedyni mają rację i wyznaczają normy i zasady. emotka

Czy mi się wydaje, czy to jest właśnie ta próba wyznaczenia norm i zasad ?  emotka
Wobec tego będę się przyznawał do czego będę chciał.  Wyświetl w wątku >>

southlander

#6844783 Napisano: 16.02.2022 12:02:57 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr

Zauważ proszę, że tak robią nie jakieś przypadkowe świeżynki, mugole, a właśnie te nazwiska, które często można znaleźć na konkursowych stronach. Nazwijmy ich: "zawodowcy" wyznający zasadę, że tylko skuteczność się liczy, nie jakieś gupie zasady. emotka Aż kusi, by zacytować Gogola:"Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?! SAMI Z SIEBIE SIĘ ŚMIEJECIE!"
emotka

no niestety, to jest obecny konkursowy świat - trzeba się w nim wyróżnić bo nijakość jest omijana. Eseje, wiersze, rymy, piosenki, filmiki, mieszana czcionka, historie w które trudno uwierzyć - wszystko to ma większą szansę niż szczera, krótka odpowiedź.

A ja się mimo wszystko zastanawiam, czy wierszyki są jeszcze wyróżnianiem się. W niektórych konkach, to pewnie co trzeci komentarz jest pisany rymem, więc trudno tu mówić o wyróżnianiu się z tłumu. Osobiście najwięcej wygrałem na długich esejach, co oczywiście rzadko sprawdza się w konkursach promocyjnych bo tam mają zwykle limity znaków. Wyświetl w wątku >>

southlander

#6839935 Napisano: 24.01.2022 19:55:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
No i mamy kontrowersje w wynikach konkursu na plakat filmowy, na profilu NEONET:
https://www.facebook.com/Neonetpl/posts/3044252919183378?comment_id=3068878760054127
Pozostali uczestnicy zauważyli, że nagrodzone prace łamią prawa autorskie osób trzecich, stąd jednocześnie łamią regulamin konkursu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander

#6838731 Napisano: 19.01.2022 13:57:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedystobylo napisał(a):

Zero (sensownych) wygranych od kilku miesięcy. Porażki w konkach, na które tak liczyłam (moja "skuteczność" w Avanti). Żebym chociaż po czasie dostrzegła, że teksty były lipne, ale naprawdę je lubię. Czas iść na odwyk, bo chyba nikt nie lubi mojego języka. A już na pewno nie na tyle, żeby przyznać mi jedną, malutką główną, o której tak marzę. emotka

Doskonale Cię rozumiem. Miałem tak przez cały poprzedni rok, ale pod względem nagród było tak marnie, że stwierdziłem, że nie ma co walić głową w mur, to jednak nie mi się ma podobać tylko komisjom, może po prostu mam zbyt odważne pojęcie kreatywności i zbyt specyficzne poczucie humoru.   emotka  Póki co cały konkursowy styczeń, oduczam się nawyków i dotychczasowego naturalnego stylu pisania, na rzecz rzemieślniczych, chłodno wykalkulowanych tekstów. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

southlander

#6838377 Napisano: 18.01.2022 12:56:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Połowa stycznia za nami a tu brak nawet jednej nagrody. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

southlander