Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika niewyspanamama

niewyspanamama

#6887467 Napisano: 08.09.2022 18:34:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wierzyć mi się nie chce,że na 51 zgłoszeń w Nestle ani 1 z 1000 zestawów nie trafił do mnie... emotka
zakichane bramki!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6875377 Napisano: 10.08.2022 17:22:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wszystkie smaki lata do kiedy był 1 etap kojarzy ktoś ? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6871616 Napisano: 21.07.2022 19:02:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WHHHHIIISSSKKKAAASSSS !!! Wystąpił problem podczas przesylania twojego zgłoszenia.Zejdź niżej by poprawić blędy i spróbuj jeszcze raz.Błąd.Prześlij zdjecie swojego rachunkuemotka emotka  o co tu chodzi????!!! Pomniejszałam już nawet zdjęcie nic nie przechodzi emotka  próbowałam z lapka , telefonu...nie idzie w żaden sposób.Miał ktoś tak ??? dodam że chciałam pierwszy raz się zglosić.. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6870496 Napisano: 15.07.2022 20:59:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wow - loteria bez ograniczeń bon Empik i u mnie emotka ... A dopiero co marudziłam ze nic nie wpada emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6870465 Napisano: 15.07.2022 17:31:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Nivea hebe - wie ktoś czy tym produktem moze byc najzwyklejsze mydło w kostce ?? Czy musi być np zel , antyperspirant czy kulka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6869192 Napisano: 08.07.2022 22:50:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti mnie olewa...
Smollllaaarrr każe spadać na drzewa...
Albedo wcale nie lepsze-pudłuje moje zgłoszenia w najlepsze...
Unique One wygrać w bramkach mi nie daje...
...od dziś na starcie każdego konkursu się poddaje emotka emotka
Kiedy przyjdą lepsze dni?? Wątku-dopomóż mi !!!!emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6849513 Napisano: 14.03.2022 16:30:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Wie ktoś może czy wygrana w 1 etapie Haribo wyklucza zagranie i WYGRANIE   w 2 etapie na te same dane? Czy może jeśli już sie udalo w 1 etapie to w 2 juz nie nagrodzą?  

"Jeden Uczestnik Konkursu może wygrać dowolną ilość nagród pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków niniejszego Regulaminu Konkursu, w szczególności zasad opisanych w pkt. IV. Regulaminu Konkursu"

bardzo dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6849505 Napisano: 14.03.2022 16:05:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś może czy wygrana w 1 etapie Haribo wyklucza zagranie i WYGRANIE   w 2 etapie na te same dane? Czy może jeśli już sie udalo w 1 etapie to w 2 juz nie nagrodzą?   Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6815125 Napisano: 15.10.2021 11:24:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdyby nazwa użytkownika zależała od skuteczności w bramkach już mogłabym nazywac się SPUDŁOWANA ..emotka emotka emotka emotka  czas chyba zmienić..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6814228 Napisano: 11.10.2021 12:30:36 w Wkurza mnie...
norweska20 napisał(a):

Wkurzyła mnie kobita w sklepie  i powiem wam gdybym się nie spieszyła na spotkanie ze znajomymi to  swoje by usłyszała...a mianowicie
Moja 8latka "wyszkolona "w zakupach będąc u babci poszła do osiedlowego sklepu po paragony z Prince polo (20szt) bo tam najtańsze .
A kobita w sklepie ją zdrowo opierniczyla :że to ostatni raz i że to marnotrawstwo czasu i papieru. Dodam ,że zaznaczyła, że to dla mamy na loterię ....i nie myślcie że ją wykorzystuję w zakupach ,ona ma radoche jak sama chodzi do sklepu,a że często ze mną bywa w sklepach to "ogarnięta konkursowo"dziewucha moja emotka  
Kolejek nie było ,to średniej wielkości osiedlowy sklepik .
I dopiero w aucie jak po nią przyjechałam to mi to powiedziała ,babcia czyli moja mama nie powiedziała wcześniej bo się bała ,że im tam w sklepie napyskuje . 

jak to się mówi...Klient nasz pan.Gdybym miała ochotę całe niekonkursowe zakupy rozłożyłabym na kilkanaście paragonów i kasjerce nic do tego że mam taki kaprys emotka  To jej praca...taka jak każda inna-każda ma swoje plusy i minusy.Ode mnie też napewno w takiej sytuacji swoje by usłyszała zwlaszcza że niech mi znajdzie punkt w którym pisze że 1 osoba=1 paragon...nie ma? więc prosze na osobno. Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6814115 Napisano: 10.10.2021 14:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wiecie może czy paragon z nazwą produktu " Płatki Mix" przejdzie w loterii Nestle z Myszką Miki ? Kupiłam nesquik alphabet a dopiero w domu zorientowałam sie że opis do bani emotka  a sklep strasznie marudny o pieczątki..i sama juz nie wiem czy warto na taki grać.Wiecie może czy przejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6814114 Napisano: 10.10.2021 13:59:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Develey poza wynikami na stronie internetowej, rozsyłał już maile do laureatów? 

moje inicjały są na stronie ale żaden mail nie przyszedł więc w sumie nie wiem czy to ja czy nie ja?

Właśnie mam to samo, nie wiem, czy te inicjały to ja, czy nie ja. To czekamy:)

inicjały też są moje, w tym dniu co grałem, ale e-maila brak. Więc pewnie nie rozsyłali @

W czwartek albo piątek czytałam na fb jak ktoś się dowiadywał i pisali że @ do laureatów wyślą do poniedziałku emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6813787 Napisano: 08.10.2021 10:33:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj rezerwa z Kinder Bueno ,a dziś sms za 3 etap emotka  Wreszcie coś !emotka emotka Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6813444 Napisano: 07.10.2021 00:05:02 w Wygraj mi / Wygram za...
quaresma86 napisał(a):

aniunia1900 napisał(a):

Szukam pomocy w wygraniu plecaka nestle

Warto grać wcześnie rano.. około godziny 4 lub nawet 5 są duże szanse

musze mieć wyjątkowego pecha bo w tych godzinach na 19 zgłoszeń 1 wielkie 0 emotka  a przypadkowa godzina w poludnie wkoncu dała plecak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6812205 Napisano: 01.10.2021 11:13:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
wreszcie się Kinder Bueno zlitowało emotka emotka  sms Wyświetl w wątku >>

niewyspanamama

#6810513 Napisano: 24.09.2021 13:33:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
50 do 0 dla Kinderemotka emotka  nawet slodyczy nie dali... emotka  zamiast BUENO ROZPIESZCZANIA będzie BUENO WYCIE... im bardziej się staram tym skutek odwrotny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6794083 Napisano: 09.07.2021 13:58:20 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Wkurza mnie fakt iż wygrane bilety do Energylandii przepadły w ilości sztuk 6 !!!  emotka  na stronie jak wół wyczytałam że ważne do 31.10 (bo przedłużają) przez pandemie...a okazuje się że przedłużyli ale ....do czerwca emotka  fajnie że zarezerwowałam pobyt 2 dniowy i zostałam na dodatek bez biletów...

A może poprosisz o kolejne przedłużenie?

mają to gdzies... emotka  masa osob straciła przez to bony... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

niewyspanamama

#6794081 Napisano: 09.07.2021 13:57:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Profi... serio ???emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6793934 Napisano: 09.07.2021 02:50:38 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie fakt iż wygrane bilety do Energylandii przepadły w ilości sztuk 6 !!! emotka  na stronie jak wół wyczytałam że ważne do 31.10 (bo przedłużają) przez pandemie...a okazuje się że przedłużyli ale ....do czerwca emotka  fajnie że zarezerwowałam pobyt 2 dniowy i zostałam na dodatek bez biletów... Wyświetl w wątku >>
0 0

niewyspanamama

#6787342 Napisano: 10.06.2021 17:01:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
LejziDejzi napisał(a):

kumulacja napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

monnikk napisał(a):

doris1 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Czy wszyscy już dostali fotele/kosze ogrodowe z konkursu "Wiosna w sklepach Euro"?

Ja nadal czekam emotka

Ja też nadal nie mam, mimo że niby miał być do końca zeszłego tygodnia. 

też czekam... Ale my z podlasia - z tego co wiem najpierw obwożą południe...

Pisałam do Smolara, ale brak odpowiedzi. Czy ktoś z Was kontaktował się w sprawie foteli?

Nie piszcie do Smolara tylko dzwońcie do osób,które są odpowiedzialne za dostarczenie lub dzwońcie do osoby rozwożącej.
Sama zadzwoniłam dopytać kiedy co i jak żeby nie było jaj że nikogo nie będzie wtedy w domu i bardzo miły pan sam zapytał na kiedy mi pasuje żeby dojechali.
Dzień później fotel był u nas. emotka  

Oni bankowo nie jeżdżą za porządkiem emotka
Tego dnia kiedy do mnie miał dotrzeć rozwoził w 2 końcu Polski fotele a dokładniej- Białystok.Stamtąd dotarł do mnie tego samego dnia mimo ,ze do mnie była kupa kilometrów,a koleżanka obok miejsca w którym był jeszcze nie dostała emotka  także chyba wożą jak popadnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0