Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika trabik

trabik

#6809648 Napisano: 21.09.2021 12:14:54 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
baxter napisał(a):

A czy dostał ktoś nagrodę rzeczową z Tofflairs?


też jeszcze nic nie dostałem, nawet powiadomienia o przesyłce Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

trabik

#6804847 Napisano: 30.08.2021 21:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
matgal napisał(a):

Z tofflairs jak się wygra 100 to jakieś potwierdzenie na email przychodzi? Jak sie wypełni formularz to po jakim czasie jest sie na liscie zwyciezców?Wygrana jakis tydzien temu i nie ma mnie na liscie 


Chciałem spytać o to samo. Teoretycznie organizator powinien skontaktować się mailowo, na razie u mnie cisza, a wygrałem 26 sierpnia. Natomiast z powiadomienia o wygranej, jakie pojawiło się na stronie, ściągnąłem formularz laureata do wypełnienia i odesłania Wyświetl w wątku >>
0 0

trabik

#6804339 Napisano: 27.08.2021 22:36:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noorey napisał(a):

Tofflairs - czy ktoś z Was wie może, po jakim czasie powinnam być na liście zwycięzców?  emotka

Odesłałam paragon, ale kupowałam na wagę i stoi po prostu "cukierki czekoladowe"... Do tego zero potwierdzenia, czy mail dotarł, czy zgłoszenie przeszło weryfikację, a minęły już właśnie 2 tygodnie... 


Właśnie chciałem zapytać o ten konkurs. Wczoraj uśmiechnęło się do mnie szczęście (chyba), bo od razu po zgłoszeniu wyskoczył komunikat o wygranej. Maila potwierdzającego nie dostałem, ale zgodnie z instrukcją wysłałem wypełnione oświadczenie. Kiedy odsyłałaś im paragon?  Wyświetl w wątku >>
0 0

trabik

#6727690 Napisano: 08.09.2020 13:42:07 w Czy informują/ informowali?
Czy już ktoś dostał informację SMS z konkursu związanego z zakupem w Lidlu kabanosów Dudy "Nasze polskie"? Wyświetl w wątku >>
0 0