Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBpawel4

FBpawel4

#6339924 Napisano: 30.03.2017 09:31:51 w Lay's
 
apoccalipsa napisał(a):

synk napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

 

tak, a gdzie królewska mość i goniec
tam serce zawsze za gońcem
poza tym koszulki wygrywają osoby, które samodzielnie wymyślają hasła, więc - bez uszczypliwości - nie jest to jeszcze sukces. Będzie tv - będą brawa. emotka  


może dla ciebie sukcesem w tym konkursie nie jest wygranie koszulki...nie musisz mierzyć innych swoją miarą. Wiem ile pracy kosztuje wpasowanie się w gust Lidki, więc szacun za każdą koszulkę. To nie jest tej miary konkurs co uśmiechy - gdzie byle szit wygrywał komin. Tu trzeba mieć to coś i szczęście.

miałam na myśli że wygranie koszulki przez mega hiper team KORPO nie uważam za sukces
jeśli wygra ją samodzielnie jedna osoba - jak najbardziej 
i właśnie to napisalam

  "miałam na myśli że wygranie koszulki przez mega hiper team KORPO nie uważam za sukces" -dziękujemy za to jakże budujące określenie naszego zespołu. Jesteśmy jednak skromnymi ludkami i nie uważamy się za mega hiper team. Po prostu bawimy się i chcemy przy tym być kreatywni. Co do haseł, to jak wspomnieliśmy, wymyśliliśmy ich sporo a wybraliśmy wg nas najlepsze i się udało. Jak wspomniał(a) cb656 na tym forum jest wielu wybitnie życzliwych więc postanowiliśmy zgodnie z jego radą wyluzować i  podjąć próby "osiągnięcia nirwany spokoju i zrozumienia". W tym celu zgłosimy więcej haseł i zobaczymy, czy rzeczywiście uda nam się wbić w gust jury. Wiemy, że to ryzykowne, bo hejterów i kpiarzy nie brakuje a w przypadku niepowodzenia będziemy obiektem "polewki", ale co tam. Do odważnych świat należy a kto nie ryzykuje szampana nie pije emotka Wyświetl w wątku >>
1 zonka78 0

FBpawel4

#6339867 Napisano: 29.03.2017 21:56:52 w Lay's
specjal napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

specjal napisał(a):

magisterek napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Ale fajniuchno! Wygraliśmy koszulkę na nasze unikatowe hasło! Czekamy na rozstrzygnięcie tygodniowe! Pozdrawiamy forumowiczów - ekipa "KORPO" emotka emotka emotka


Jak zatem brzmi to unikatowe hasło? emotka

Las rąk emotka

Nie wiedzieliśmy, że na tym forum wszyscy dzielą się ochoczo wygranymi hasłami. Proszę nam wybaczyć, jesteśmy tu chyba za krótko emotka

jedna koszulka na taką ekipę geniuszy to nie za wiele emotka  

Odstawią sushi i się zmieszczą emotka

Odnosimy wrażenie, że na tym forum nie brakuje kpin i uszczypliwości. Nie wiem czy wynika to z zazdrości, zawiści czy po prostu te typy "tak mają". Nie zrażamy się tym jednak, bo to ich problem. Co do koszulki, to  pójdzie na wewnętrzną licytacje a kaskę przeznaczymy na cele dobroczynne a jakie, to się jeszcze zastanowimy. Tak, czy siak cieszymy się bardzo, bo jak tu ktoś wspomniał, to element integracji i świetna zabawa. Chyba nas ten maleńki sukces zachęcił to dalszego działania. A dla "szczypawek" co to piszą "jedna koszulka na taką ekipę geniuszy to nie za wiele" wiadomość: tak, ta jedna koszulka dla naszej ekipy to bardzo wiele. emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6339796 Napisano: 29.03.2017 20:01:54 w Lay's
specjal napisał(a):

magisterek napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Ale fajniuchno! Wygraliśmy koszulkę na nasze unikatowe hasło! Czekamy na rozstrzygnięcie tygodniowe! Pozdrawiamy forumowiczów - ekipa "KORPO" emotka emotka emotka


Jak zatem brzmi to unikatowe hasło? emotka

Las rąk emotka

Nie wiedzieliśmy, że na tym forum wszyscy dzielą się ochoczo wygranymi hasłami. Proszę nam wybaczyć, jesteśmy tu chyba za krótko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6339660 Napisano: 29.03.2017 14:58:54 w Lay's
monisss napisał(a):

mi coś nie idzie tym razem wstrzelić się w gusta Jury.. ale konkurs trwa emotka moja piłka wciąż jest w grze emotka  

wiara czyni cuda, ale najpierw tę wiarę trzeba mieć...
Twoje motto nam się bardzo podoba, tak trzymaj a My za Ciebie trzymamy kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

FBpawel4

#6339658 Napisano: 29.03.2017 14:53:36 w Lay's
monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Ale fajniuchno! Wygraliśmy koszulkę na nasze unikatowe hasło! Czekamy na rozstrzygnięcie tygodniowe! Pozdrawiamy forumowiczów - ekipa "KORPO" emotka emotka emotka

no to gratulacje! emotka

 Dziękujemy wszystkim optymistom i życzącym dobrze. Dla nas szklanka jest zawsze do połowy pełna. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6339652 Napisano: 29.03.2017 14:44:09 w Lay's
Ale fajniuchno! Wygraliśmy koszulkę na nasze unikatowe hasło! Czekamy na rozstrzygnięcie tygodniowe! Pozdrawiamy forumowiczów - ekipa "KORPO" emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6338683 Napisano: 27.03.2017 13:49:30 w Lay's
aurorcia napisał(a):

joan napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Wy tu gadu gadu a wyników brak! emotka


A Ty jeszcze nie masz bana na nasze forum? Ponoć po ostatnim lejsowym wyznaniu mąż Cię nie puścił na spotkanie konkursowiczów emotka

Taaaa, jasne emotka  Wiesz, on mnie nie puszcza, sama się puszczam emotka i będę następnym razem emotka

Wow! Ciekawie zabrzmiało! Skro tak, to i ja chętnie na takie spotkanie bym się "wbił" emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6337327 Napisano: 23.03.2017 17:43:37 w Lay's
aurorcia napisał(a):

Kocham Avanti bardziej niż męża emotka emotka emotka

Brawo Ty! My kochamy Ciebie bardziej niż Avanti! Gratulacje! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6337180 Napisano: 23.03.2017 14:09:23 w Lay's
stokrotka238 napisał(a):

nie działa niech ich szlag trafi, nie mam kompa w domu bo w naprawie, przyszłam specjalnie do biblioteki wysłać zgłoszenie, a tu zonk! wrr. A na telefonie mam z koi\lei szalik bez kolorów i nie wiem czy u nich też będzie tak widoczne? Poza tym kręci kręci, ale nie ma potwierdzenia czy wysłane...

Jak tylko kręci to nie wysłane, trzeba próbować kolejny raz, niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6337046 Napisano: 23.03.2017 11:28:29 w Lay's
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

masz chyba jakieś dziwne fobie i złe doświadczenia. Twój awatar zresztą nam nieco podpowiada, bo wiadomo kim był Jack w Lśnieniu Stanleya Kubricka.
Nie znamy żadnych historii "wściekłego" ani innych jemu podobnych i nie interesuje nas to.
My chcemy się dobrze bawić a nie napinać się emotka emotka

emotka Od zabawy to jestem tu ja, a reszta się tylko spina - i z tego własnie się jawnie naśmiewam.
Tak, tak, w tym świecie tylko prawdziwy wariat ma odwagę innym w oczy rzucić, co mysli. emotka
Reszta zwykle kreuje się na tych "lepszych" emotka
Ludzkość w swojej historii powtarza się, mody, "wynalazki", osiągnięcia dublują się zupełnie niezależnie od siebie. Nie musicie "znać" emotka mechanizmów działania wściekłego czy innych, by stosować podobne, uznając je za własne odkrycie emotka Tak to działa. Po czasie dopiero historia dokonuje podsumowań emotka

Ja i moja ekipa doceniamy ludzi z poczuciem humoru, naśmiewanie się jawne zaś z "Bogu ducha winnych", tylko może "nieco myślących inaczej" i "nie tak bystrych" uważamy za niestosowne. To wszak nie ich wina, że się napinają. Napiętnowania zaś wymaga ewidentne wpuszczanie tu "w maliny" naiwnych, którzy wierzą w każde słowo pisane. To powinno być wyłapywane i korygowane. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6337012 Napisano: 23.03.2017 10:47:49 w Lay's
FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i zjawiskowy zespół. Nie ma to jak wespół w zespół, czyż nie? Poza tym lepiej jak grupa łebskich typów wybiera spośród kilkudziesięciu haseł to jedno. Przecież każdy wymyślał swoje a nie wszyscy myśleli nad jednym. Tu nie trzeba odhumanizowanego komputera tylko kilka kreatywnych pomyślunków (...) a wygraną tradycyjnie oddamy na licytacje na cele charytatywne! Nie samą kasą człowiek żyje, a dobre uczynki wracają. Grunt to się dobrze bawić i poczuć ten dreszczyk emocji w trakcie ogłaszania wyników. A jeśli przy okazji dobry uczynek się zrobi...

emotka Ot takie tam przemyślenia w odpowiedzi na sarkazm emotka

No to masz dopiero pozytywne wejście emotka Tutaj ludzie przepadają za takimi ofiarnymi dla innych. A wielu już było przed wami - choćby wściekły czy jemu podobni, urządzający zmasowane akcje wespół w zespół dla ratowania ludzkości, zbierali po forum nagrody, by je później przekazywać "bardziej potrzebującym" emotka
Najważniejsze, że duch czynienia dobra w narodzie nie ginie, a reszta jest tylko legendą... emotka

cb656 masz chyba jakieś dziwne fobie i złe doświadczenia. Twój awatar zresztą nam nieco podpowiada, bo wiadomo kim był Jack w Lśnieniu Stanleya Kubricka. Nie znamy żadnych historii "wściekłego" ani innych jemu podobnych i nie interesuje nas to. My chcemy się dobrze bawić a nie napinać się emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336999 Napisano: 23.03.2017 10:29:46 w Lay's
niunia-k napisał(a):

Nie chodziło mi o kasę emotka   Sama omijam takie nagrody emotka

Tylko zastanawiałam się nad tym kogo wybierzecie z grupy skoro tylko dwie osoby pojadą emotka

Akurat o tym , że dobro powraca wiem dobrze emotka

Jeśli to będzie wyjazd, to pojadą osoby, które kochają piłkę najbardziej. Jeśli to będzie 4 osoby to wylosujemy dwie! Zawsze jest jakieś wyjście!emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

FBpawel4

#6336998 Napisano: 23.03.2017 10:26:49 w Lay's
FBpawel4 napisał(a):

zonka78 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

A przed sekundą poszło.

Nasze genialne też poszło! Yuppppi! mamy BigSmartTv! Pooglądamy sobie w wypasionym full HD meczyki! Ale fajnie. (to się nazywa kreowaniem marzeń a podatek od nich kosztował tylko 4 zł-koszt dwóch paczek Laysów) emotka

heh ja tez myslalam,ze mam haslo na TV emotka i nawet koszulki nie ma, no ale trzymam kciuki za Was;)

Z mojego hasła byłam dumna cały weekend, domownicy mówili, że bilety na bank!  emotka Nawet koszulki na to hasło nie mam emotka

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv emotka  nic, zero.

zonka78 napisał(a):

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv  nic, zero.

zonka78 - -gratulujemy tej koszulki. Z tego co piszesz to Kuba skoczy i kupi jeszcze z dwadzieścia paczek i wyślemy wszystkie nasze hasła, skoro wg. Waszej opinii wygrywają "Takie se". Zdywersyfikujemy szanse. Dziękujemy za podpowiedź! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336996 Napisano: 23.03.2017 10:25:36 w Lay's
zonka78 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

A przed sekundą poszło.

Nasze genialne też poszło! Yuppppi! mamy BigSmartTv! Pooglądamy sobie w wypasionym full HD meczyki! Ale fajnie. (to się nazywa kreowaniem marzeń a podatek od nich kosztował tylko 4 zł-koszt dwóch paczek Laysów) emotka

heh ja tez myslalam,ze mam haslo na TV emotka i nawet koszulki nie ma, no ale trzymam kciuki za Was;)

Z mojego hasła byłam dumna cały weekend, domownicy mówili, że bilety na bank!  emotka Nawet koszulki na to hasło nie mam emotka

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv emotka  nic, zero.

zonka78 napisał(a):

U mnie jeszcze lepiej. Koszulkę wygrało hasło o którym myślałam" słabe, ale ciul zobaczymy" a te trzy które były pewniakami na trzy tv  nic, zero.

zonka78 - -gratulujemy tej koszulki. Z tego co piszesz to Kuba skoczy i kupi jeszcze z dwadzieścia paczek i wyślemy wszystkie nasze hasła, skoro wg. Waszej opinii wygrywają. Zdywersyfikujemy szanse. Dziękujemy za podpowiedź! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336991 Napisano: 23.03.2017 10:22:28 w Lay's
niunia-k napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi

emotka Rety, gdybyż to było takie proste... Im więcej osób "myśli" nad hasłem, tym ono jest lepsze, powiadasz? emotka No to jest dopiero myślenie życzeniowe, pogratulować emotka emotka
Swoją drogą, strasznie to zgrany zespół, skoro kilkanaście osób jest w stanie się ze sobą dogadać i MYŚLEĆ WSPÓLNIE.
Do niedawna tak połączyć rdzenie umiały tylko procesory komputerowe emotka

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i zjawiskowy zespół. Nie ma to jak wespół w zespół, czyż nie? Poza tym lepiej jak grupa łebskich typów wybiera spośród kilkudziesięciu haseł to jedno. Przecież każdy wymyślał swoje a nie wszyscy myśleli nad jednym. Tu nie trzeba odhumanizowanego komputera tylko kilka kreatywnych pomyślunków emotka Ot takie tam przemyślenia w odpowiedzi na sarkazm emotka

 Oczywiście życzę wygrania głównej emotka

Ale tu zastanawiam się jak podzielicie się wygraną emotka  

Tradycyjnie oddamy na licytacje na cele charytatywne! Nie samą kasą człowiek żyje, a dobre uczynki wracają. Grunt to się dobrze bawić i poczuć ten dreszczyk emocji w trakcie ogłaszania wyników. A jeśli przy okazji dobry uczynek się zrobi...emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6336988 Napisano: 23.03.2017 10:20:14 w Lay's
aurorcia napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

aurorcia - gdzieś nam się pałęta pod kopułką, że już chyba koszulkę masz...Więc coś już kreatywnego wymyśliłaś? Pozdrawiamy emotka

Owszem, ale koszulka nie wpadła na to genialne hasełko wg mnie, tylko na inne emotka

Czyli wiesz już jakim wilczym tropem podążać. Zazdraszczamy zatem. Pokrętne są bowiem meandry komisyjnych gustów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336985 Napisano: 23.03.2017 10:17:43 w Lay's
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi

emotka Rety, gdybyż to było takie proste... Im więcej osób "myśli" nad hasłem, tym ono jest lepsze, powiadasz? emotka No to jest dopiero myślenie życzeniowe, pogratulować emotka emotka
Swoją drogą, strasznie to zgrany zespół, skoro kilkanaście osób jest w stanie się ze sobą dogadać i MYŚLEĆ WSPÓLNIE.
Do niedawna tak połączyć rdzenie umiały tylko procesory komputerowe emotka

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i zjawiskowy zespół. Nie ma to jak wespół w zespół, czyż nie? Poza tym lepiej jak grupa łebskich typów wybiera spośród kilkudziesięciu haseł to jedno. Przecież każdy wymyślał swoje a nie wszyscy myśleli nad jednym. Tu nie trzeba odhumanizowanego komputera tylko kilka kreatywnych pomyślunków emotka Ot takie tam przemyślenia w odpowiedzi na sarkazm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336981 Napisano: 23.03.2017 10:14:16 w Lay's
aurorcia napisał(a):

monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

A przed sekundą poszło.

Nasze genialne też poszło! Yuppppi! mamy BigSmartTv! Pooglądamy sobie w wypasionym full HD meczyki! Ale fajnie. (to się nazywa kreowaniem marzeń a podatek od nich kosztował tylko 4 zł-koszt dwóch paczek Laysów) emotka

heh ja tez myslalam,ze mam haslo na TV emotka i nawet koszulki nie ma, no ale trzymam kciuki za Was;)

Z mojego hasła byłam dumna cały weekend, domownicy mówili, że bilety na bank!  emotka Nawet koszulki na to hasło nie mam emotka

aurorcia - gdzieś nam się pałęta pod kopułką, że już chyba koszulkę masz...Więc coś już kreatywnego wymyśliłaś? Pozdrawiamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336975 Napisano: 23.03.2017 09:59:55 w Lay's
monisss napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

A przed sekundą poszło.

Nasze genialne też poszło! Yuppppi! mamy BigSmartTv! Pooglądamy sobie w wypasionym full HD meczyki! Ale fajnie. (to się nazywa kreowaniem marzeń a podatek od nich kosztował tylko 4 zł-koszt dwóch paczek Laysów) emotka

heh ja tez myslalam,ze mam haslo na TV emotka i nawet koszulki nie ma, no ale trzymam kciuki za Was;)

@moniss - paka przystojniaków z korpo dziękuje Ci za pozytywny komentarz i jeśli tylko koszulkę wygramy, to się z Tobą uroczyście wymienimy za jakąś fajną bluzeczkę Twą. Życzymy Ci ponadto wygranej własnej takoż!emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6336971 Napisano: 23.03.2017 09:52:42 w Lay's
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Tym razem hasło jest genialne i nie tylko mnie się tak wydaje ale i kolegom z biura, bo myślało nad nim z tuzin ludzi. 

Masz rację. Aja, aja. emotka emotka
Nie zapomnij tylko pochwalić się tym hasełkiem, gdy już wygrasz coś wypasionego emotka

Oszyyyyyywiździe, podzielę się bo jest czym. Norwid przy nim to marny wierszokleta:) Yupppi! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0