Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBpawel4

FBpawel4

#6349525 Napisano: 24.04.2017 14:50:15 w Lay's
cb656 napisał(a):

emotka Dla mnie bomba! emotka emotka
Od siebie dodam wyrównanie rytmu:
"Termity kibicom zeżarły bejsbole, od czegóż jest Pepsi i Lay's, ja pitole... Gabrycha"

Dzięki za korektę. Faktycznie nie jesteś Jokerem tylko Dobrą Duszą Tego Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Cytując klasyka: dzięki, że jesteś!emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6349522 Napisano: 24.04.2017 14:43:00 w Lay's
nataszka napisał(a):

Męczący zrobił się wątek Lays .....szkoda emotka

Mnie wydaje się, że męczycym jest ciągłe powtarzanie: Kiedy będą wyniki? Dziś, jak sadzicie? Da Lidka wyniki, jak sądzicie? Ciekawiej jest jak coś się dzieje, nawet jakieś małe przekomarzanka, które w sumie nikomu krzywdy nie robią a ubarwiają nudę. Może jednak mnie się tak wydaje...emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 synk 0

FBpawel4

#6349519 Napisano: 24.04.2017 14:38:13 w Lay's
cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

...wymyśliłem coś takiego na szalik: "Bez BEJSBOLA wygrywamy, LAY'S i PEPSI w dłoniach mamy" świadczące, że Pepsi i Lay's łagodzą trybun obyczaje.

Dźwiękonaśladownicze skojarzenie każe mi podpowiedzieć, że warto pochylić się nad pomysłem polepszenia (choć to zakrawa na absurd, bo nie da się poprawiać ideału) i na przykład powielić fragment kodu, uzyskując w efekcie takie oto coś:

Bez, bez, bez, bez BEJSBOLA wygrywamy, LAY'S i PEPSI w dłoniach mamy


...zaraz przypomina mi się kreskówka z termitem-twardzielem w roli głównej, który podglądany podczas kąpieli, chwycił to, co miał pod ręką, czyli mokry ręcznik i przyfanzolił podgladającemu w oko, nie przerywając swojego śpiewania "Bez, bez, bez, bez..."
No a przecież ręcznik to jak szalik (albo odwrotnie? emotka ) i wszystko pasi emotka emotka

jestem fanem kreskówek i dobrze pamiętam tą z psem Huckelberry. Może zatem pójść w takie skojarzenie "Termity kibicom zżarły bejsbole, mamy jednak Lay's i Pepsi, ja pitole...Gabrycha", choc chyba nie wejdzie bo za długie, szkoda...:( Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6349516 Napisano: 24.04.2017 14:34:50 w Lay's
niunia-k napisał(a):

Zresztą chcesz się upierać , że masz genialne hasło , to pisz dalej o bejsbolach ...
Inni wtedy będą mieć większe szanse i będą Ci zapewne wdzięczni  emotka

Dzięki Niunio22 Kochana za troskę...Mam parę haseł o bejsbolach w zanadrzu oraz kilkaset o innych formach kibicowania- no problem. Poprosiłem o jakieś Twoje wskazówki ale ich nie otrzymałem, stąd poprzestanę na swojej kreatywności i bystrości heh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6349511 Napisano: 24.04.2017 14:30:58 w Lay's
cb656 napisał(a):

Źle interpretujesz mój avatar - to nie Joker emotka
...w każdym razie nie ten film emotka

Oj tam, oj tam...Czy to Polańskiego Chinatown, czy Kubricka Lśnienie...Dla mnie Nicholson zawsze będzie Jokerem a ta postać najbardziej mi pasuje do enfant terrible tego forum czyli CB hehe emotka Co to za jakas czerwona coopa mi się włączyła ugrhhhhh emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6349498 Napisano: 24.04.2017 14:20:24 w Lay's
niunia-k napisał(a):

A moim zdaniem nie tędy droga ...  emotka

A którędy Niunio22?  Wskaż zatem właściwy kierunek, nie tylko ja Ci będę wdzięczny! Wal śmiało, nie patrz na nic!emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 niunia-k

FBpawel4

#6349495 Napisano: 24.04.2017 14:16:30 w Lay's
cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Wywołany niejako do tablicy powtórzę hasło, które napisałem i uważam, że jest na temat. Jak wiadomo wielu kibiców nie wyobraża sobie wygranej bez kija bejsbolowego, więc wymyśliłem coś takiego na szalik: "Bez BEJSBOLA wygrywamy, LAY'S i PEPSI w dłoniach mamy" świadczące, że Pepsi i Lay's łagodzą trybun obyczaje. Coś sie komuś w tym nie podoba? Walcie śmiało! emotka

emotka Super dziwne że głównej Ci nie przyznali emotka emotka

Mnie tam takie wyjasnienie przekonuje w stu procentach emotka Jest logiczne, a co więcej, ma bardzo pozytywny wydźwięk. Oczekiwania nagrody przynajmniej tygodniowej są moim zdaniem całkowicie uzasadnione. emotka

Dziękuję koledze Jokerowi za pozytywną ocenę, choć akurat na tym forum nie jest to pozytyw dla autora emotka Ale CB masz u mnie browar! emotka I do zobaczenia w Cardiff emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6349489 Napisano: 24.04.2017 14:12:34 w Lay's
stamp2 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

 Liczy się pisanie na temat, bez wplatania wątków z bejsbolami, jak kolega z forum emotka

To przecież  ewidentnie była prowokacja ze strony tej osoby ... mam nadzieję że nikt się na to nie złapał  emotka

Jak znów prowokacja! Wywołany niejako do tablicy powtórzę hasło, które napisałem i uważam, że jest na temat. Jak wiadomo wielu kibiców nie wyobraża sobie wygranej bez kija bejsbolowego, więc wymyśliłem coś takiego na szalik: "Bez BEJSBOLA wygrywamy, LAY'S i PEPSI w dłoniach mamy",świadczące, że Pepsi i Lay's łagodzą trybun obyczaje. Coś sie komuś w tym nie podoba? Walcie śmiało! emotka

emotka Super dziwne że głównej Ci nie przyznali emotka emotka

Oczywiście, że dziwne. Nie przyznali głównej bo to hasło nie znalazło się w puli ocenianych, ot co! Jak się znajdzie to wyjazd do Cardiff murowany!emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6341903 Napisano: 04.04.2017 12:25:25 w Lay's
cb656 napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

(pół żartem, pół serio) nie będziemy zabierać szans stałym konkursowiczom, którzy swój udział traktują bardzo poważnie.
I jeszcze jedno: inne formy "integracji" wychodzą nam znacznie lepiej, choć później czasem boli głowa emotka

emotka
Dla takich upodobań jest cała grupa konkursów promocyjnych "+18" emotka


Ta koncepcja nam się bardzo podoba. Jeśli coś znajdziemy z chęcią popróbujemy a jak wygramy to zdegustujemy. Koszulek niestety wypić się nie da! C2H5OH To jest to, co takie "tygrysy" jak my lubią najbardziej emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6341901 Napisano: 04.04.2017 12:23:37 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Wyniki są, wygraliśmy 3 koszulki na 28 zgłoszeń. Kiepska średnia, ale zawsze to coś. Poczekamy jeszcze na ogłoszenie zwycięzców tygodnia, jednak już podjęliśmy decyzję, że czas zakończyć przygodę z konkursami. W sumie....warto było. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia, jedne fajne, inne mniej, jak w życiu emotka

bardzo dobra średnia, myślę że jedna z wyższych wśród grających

też myślę, że to dobry wynik 
przecież zgłoszeń są zapewne tysiące


Właśnie to nas przeraża, tysiące zgłoszeń...Spirala się tak mocno nakręciła, że wygrać teraz będzie coraz trudniej. To "road to nowhere", jakieś kupowanie kodów, kosmiczne ilości zgłoszeń. To przecież przestaje być zabawą a staje się poważną ...grą. Dokąd to prowadzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6341890 Napisano: 04.04.2017 12:14:53 w Lay's
synk napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

Wyniki są, wygraliśmy 3 koszulki na 28 zgłoszeń. Kiepska średnia, ale zawsze to coś. Poczekamy jeszcze na ogłoszenie zwycięzców tygodnia, jednak już podjęliśmy decyzję, że czas zakończyć przygodę z konkursami. W sumie....warto było. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia, jedne fajne, inne mniej, jak w życiu emotka

bardzo dobra średnia, myślę że jedna z wyższych wśród grających

Dla nas to lekka ...porażka. W sumie to dużo "efortu" nie kosztuje, ale jednak trzeba kupić te Laysy, Pepsi a potem, chcąc nie chcąc, zjeść a to niezbyt zdrowa żywność (nie jest to choćby sławetne sushi:) ). Poza tym (pół żartem, pół serio) nie będziemy zabierać szans stałym konkursowiczom, którzy swój udział traktują bardzo poważnie. I jeszcze jedno: inne formy "integracji" wychodzą nam znacznie lepiej, choć później czasem boli głowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6341882 Napisano: 04.04.2017 12:01:38 w Lay's
Wyniki są, wygraliśmy 3 koszulki na 28 zgłoszeń. Kiepska średnia, ale zawsze to coś. Poczekamy jeszcze na ogłoszenie zwycięzców tygodnia, jednak już podjęliśmy decyzję, że czas zakończyć przygodę z konkursami. W sumie....warto było. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia, jedne fajne, inne mniej, jak w życiu emotka Wyświetl w wątku >>
1 synk 0

FBpawel4

#6340631 Napisano: 31.03.2017 13:54:52 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

koszulka z Lays ( 17 dzień (  emotka

Wielkie gratulacje od skromnej ekipy KORPO. Czyli nie taka znów apokalipsa ten konkurs, da się? Da! Znów promyk nadziei emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6340617 Napisano: 31.03.2017 13:23:46 w Lay's
mia napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

To takie dywagacje, nigdy nie pójdziemy tą zgubną drogą! emotka

Zgubna jak zgubna, ale ździebko kosztowna. emotka

Fakt, takie "inwestowanie" mija się z celem. Pozostajemy przy swoim: 3-4 zgłoszenia na dzień i czekanie na wyniki. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6340614 Napisano: 31.03.2017 13:20:47 w Lay's
joan napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

(...) Może metodą jest dywersyfikować szanse i dawać wiele zgłoszeń? (...)


Odradzam, już jeden burak się trafił, co poszedł na ilość i na 500 zgłoszeń nic nie wygrał emotka Jeszcze długo będziemy wspominać jego historię, hihi emotka

To takie dywagacje, nigdy nie pójdziemy tą zgubną drogą! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6340611 Napisano: 31.03.2017 13:15:38 w Lay's
cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

no ja juz sil nie mam... dobre teksty daje i nic o co chodzi...

Jak to, 'o co"? Nie wiesz? emotka
Od początku wiadomo, o co chodzi w takich akcjach promocyjnych - O ZWIĘKSZENIE SPRZEDAZY PROMOWANYCH PRODUKTÓW! emotka
Kusi się i judzi Konsumentów, podpuszcza, drażni obietnicą wygrania, a wszystko po to, by KUPILI PRODUKT! emotka

...jestem głęboko przekonany, że przykładanie się Organizatorów do rzetelności, obiektywizmu ocen prac zasługujących na nagrody jest CELOWO nacechowane CHAOSEM, by zwiększyć starania uczestników, by zmusić ich do działania według schematu "tym razem się nie udało, ale ja się nie poddam, wyślę nowe zgłoszenie".
Za każdym zgłoszeniem idzie przecież KOLEJNY ZAKUP emotka W interesie Organizatora takiej promocji lezy, by uczestnik nie rozszyfrował "schematu", dlatego NIE MA ŻADNEGO schematu emotka
Taka jest moja teoria spiskowa. A co, jak wszyscy kombinują, to nie będę gorszy, też mam swoją emotka


Ciekawa teoria i im dalej w las tym więcej drzew, im dłużej gramy, tym bardziej jesteśmy przekonani, że nie chodzi o wybitne hasła, że zwycięzcy (nic im nie ujmując) są wybierani troszkę "na chybił trafił". Może metodą jest dywersyfikować szanse i dawać wiele zgłoszeń? Tyle, że to nie będzie już zabawa, tylko jakaś szalona galopada po nagrody a to nas nie interesuje. Chcemy się dobrze bawić, ale jak nas to przestanie cieszyć to damy sobie spokój. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6340529 Napisano: 31.03.2017 10:51:55 w Lay's
mvrcia napisał(a):

Jest koszulka! Dziękuję bardzo, nic więcej mi nie trzeba  emotka emotka emotka

Wielkie gratki! My też jedną mamy! emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6340461 Napisano: 31.03.2017 09:26:22 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

A nasi forumowicze powygrywali telewizory samodzielnie wymyślając hasła
brawa dla nich!  emotka

Serdecznie gratulujemy! Zasłużone brawa dla nich! Co do nas, to oczywiście możemy wypowiadać się w liczbie pojedynczej, ale wtedy to już (niestety) nie będziemy EKIPĄ. Co do wygrywania tv do też wrzucamy hasła wymyślane przez pojedynczych ludków, choć traktujemy to jako pracę w grupie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBpawel4

#6340445 Napisano: 31.03.2017 08:44:54 w Lay's
specjal napisał(a):

bethan napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

a jak tam nasze genialne KORPO?

Nie wywołuj wilka z lasu  emotka

A tam cisza..dźwięk klawisza? Nadstaw uszy...nikt już nie zamawia sushi emotka


Oświadczenie genialnej ekipy KORPO (skoro już tak nas nazywacie):
dziękujemy za pamięć o naszej skromnej ekipie (tak sami siebie nazywamy). Otóż śpieszymy donieść, że nie wygraliśmy telewizora! Nie zniechęciło nas to jednak, bo traktujemy udział w tym konkursie jako zabawę i oderwanie od codziennych stresów i obowiązków. Wręcz przeciwnie, zachęciło nas to do podjęcia kolejnych prób. W mijającym tygodniu zgłosiliśmy ok 30 haseł "z różnych parafii" (po 4 w każdym dniu), dodawanych w różnych porach dnia i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pierwszy dzień nie przyniósł koszulki, czekamy na kolejne wyniki. Jesteśmy bardzo pozytywnie nakręceni tym konkursem i Waszymi komentarzami, które nas dodatkowo motywują i choć niektóre w sarkastycznym tonie, to w sumie...miłe. Przynajmniej na forum nie jest nudno i jednostajnie. Pozdrawiamy wszystkich Laysożerców i forumowiczów. emotka Wyświetl w wątku >>

FBpawel4

#6339931 Napisano: 30.03.2017 09:47:31 w Lay's
aurorcia napisał(a):

FBpawel4 napisał(a):

 

  "miałam na myśli że wygranie koszulki przez mega hiper team KORPO nie uważam za sukces" -dziękujemy za to jakże budujące określenie naszego zespołu. Jesteśmy jednak skromnymi ludkami i nie uważamy się za mega hiper team. Po prostu bawimy się i chcemy przy tym być kreatywni. Co do haseł, to jak wspomnieliśmy, wymyśliliśmy ich sporo a wybraliśmy wg nas najlepsze i się udało. Jak wspomniał(a) cb656 na tym forum jest wielu wybitnie życzliwych więc postanowiliśmy zgodnie z jego radą wyluzować i  podjąć próby "osiągnięcia nirwany spokoju i zrozumienia". W tym celu zgłosimy więcej haseł i zobaczymy, czy rzeczywiście uda nam się wbić w gust jury. Wiemy, że to ryzykowne, bo hejterów i kpiarzy nie brakuje a w przypadku niepowodzenia będziemy obiektem "polewki", ale co tam. Do odważnych świat należy a kto nie ryzykuje szampana nie pije emotka

Ja często korzystam z rad mojego team'u (mieszkającego ze mną emotka ) i wysyłam hasełko, które wszyscy uważają za genialne...i to hasełko czasem nie zdobywa nawet nagrody pocieszenia, wiec nie zawsze to co podoba się nam, to spodoba się jury emotka  Aha, co do polewki w moim przypadku, to ja mam często sama z siebie, więc inni są już zbędni emotka Grunt to zabawa emotka

aurorcia...mamy bardzo duży dystans do siebie i poczucie humoru też, często zatem "polewamy" z siebie a przy wymyślaniu haseł niektórzy trzymali się za brzuchy, żeby ze śmiechu nie pęknąć, takie absurdalne propozycje padały emotka Nie mamy żadnej królewskie manii wielkości, jak to ktoś wcześniej napisał i zdajemy sobie też sprawę, że nasze hasła nie muszą się spodobać jury. Napiszemy uczciwie, ile haseł wysłaliśmy i jaki był tego efekt. Nawet jak ktoś będzie miał temat do "kpinek" to nas to nie ruszy, bo mamy uciechę czytając wybitnie intelektualne posty niektórych forumowiczów. Uważamy, że powinni pisać książki, bo tekstów i przemyśleć mógłby im pozazdrościć sam Paulo Coleho. emotka Wyświetl w wątku >>
2 aurorcia, synk 0