Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6440713 Napisano: 12.12.2017 11:06:55 w Informują
Bajka i papier informują  emotka  tel. 508***111 emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6440432 Napisano: 11.12.2017 18:38:03 w Czy informują/ informowali?
tytomaszszczescie napisał(a):

Hoop Cola na jakim dniu stanęła?

Podbijam pytanie, bo i mnie to nurtuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6439787 Napisano: 10.12.2017 14:49:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

wiecie dlaczego w T mobile nie ma zwycięzcy z 07.12??

Pewnie chcą nam zrąbać niedzielę. Żeby zamiast spokojnie siedzieć na kanapie i oglądać skoki narciarskie, człowiek biegał do kompa i sprawdzał, czy już wstawili i czy wygrał... emotka

O, ulitowali się i już wstawili... emotka No nic. Zatem trzeba będzie dziś dalej się starać, bo znów bez sukcesu... Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6439786 Napisano: 10.12.2017 14:47:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
holaaolaa napisał(a):

wiecie dlaczego w T mobile nie ma zwycięzcy z 07.12??

Pewnie chcą nam zrąbać niedzielę. Żeby zamiast spokojnie siedzieć na kanapie i oglądać skoki narciarskie, człowiek biegał do kompa i sprawdzał, czy już wstawili i czy wygrał... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6439325 Napisano: 08.12.2017 20:31:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

marilla napisał(a):

dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie do wszytskich z troche innej beczki, odnosnie konkursów w których trzeba dokonczyc zdanie, albo wymyslic jakies hasło reklamowe. Czy  Waszym zdaniem w takich konkursach tylko jakosc odpowiedzi ma znaczenie, czy ilosc wysłanych zgłoszen mimo wszytsko tez?? Ja zazwyczaj wysyłam jedno przemyslane zgłoszenie, ale skutecznosc marna .. emotka


Moim zdaniem wszystko zależy od kaprysów jury. Zwłaszcza że polecenie "dokończ zdanie" większość ludzi olewa, i piszą wypowiedź na kilka zdań. Kiedyś się kłóciłem z jedną redakcją portalu, gdzie byłem jedną z dwóch osób na cały konkurs które rzeczywiście uczciwie podeszło do zadania. Oczywiście nie wygrałem. Nie to że pozostałe wypowiedzi był słabe, ale wydaje mi się że zgodnie z zasadami powinno być oceniane wyłącznie dokończenie pierwszego zdania. W innych przypadkach widywałem że wygrywało jakieś hasło z błędem ortograficznymi. Ale zdarzało się i tak, że wygrywało coś przemyślanego, fajnego. Pamiętam wygrane hasła z jakiegoś piwa, których nie dało się czytać. Z kolei hasła np. Łowicza (chyba niedawno się skończył konkurs) są w większości moim zdaniem świetne i chwytliwe.

Doszedłem więc do wniosku, że forma "wymyśl hasło" i "dokończ zdanie" jest masakrycznie nieprzewidywalna. Być może swoją rolę odgrywa też to, że w takich konkursach jest zwykle mnóstwo zgłoszeń, bo nie trzeba dużo pisać. Kiedy jest mnóstwo zgłoszeń, wiadomo, możliwość wygranej jest o wiele niższa bo wypowiedzi giną w tłumie bez względu na jakość.

A zdarzyło Wam się wygrać w konkursie smsowym z cyklu "dokończ zdanie" wysyłając w odpowiedzi kilka zdań zamiast jednego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6438496 Napisano: 07.12.2017 12:38:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
rufus napisał(a):

Rybka, ślimak, pomarańcze.. Teraz wygrają mandarynki. Trzeba iść tym tropem.  emotka

Ja obstawiam pierogi. Gdzieś mi takie zdjęcie mignęło w galerii... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6438159 Napisano: 06.12.2017 20:45:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

ace napisał(a):

w sensie zmienili na taką datę jaka była pierwotnie czyli, że do dzisiaj?

Wczoraj było poprawione i na stronie, i w regulaminie, że konkurs Wedel w Lewiatanie trwa do 10.12.
No a dziś kolejna poprawka, że jednak konkurs trwa do 06.12.  emotka

A faktycznie, jest też inna wersja regulaminu, że konkurs trwa od 15.11.2017 r. do 06.10.2017 r.  emotka

Buu... no to mnie zrobili w jajko. Miałam dziś jechać po zakupy, patrzę, przedłużony, myślę: a, pojadę jutro!
A skoro konkurs po kolejnej zmianie jednak do dziś, to już po sprawie. Dziękuję, Lewiatanie! emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

joasiunia

#6437620 Napisano: 06.12.2017 11:07:10 w Czy informują/ informowali?
Z Tymbarka informowali raczej za jednym zamachem, prawda? Znaczy, że jak nie ma smsa, to nie ma i nie będzie, i nie ma co się łudzić...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6435948 Napisano: 01.12.2017 19:46:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
rufus napisał(a):

maryam napisał(a):

rufus napisał(a):

Haaaa, znalazłem mocny argument w galerii TMOBILE, że zwycięzcy są losowani.  emotka

na Facebooku ich odpowiedz? emotka

Nie. Widziałem ich odpowiedź na pytanie kiedy są losowane i poźniej się poprawili, ale to nie to.

Jeśli to nie to, to co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6435617 Napisano: 01.12.2017 10:12:36 w Czy informują/ informowali?
Czy Skarby serowara informowały już o wszystkim, o zdobytych serach też? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6435422 Napisano: 30.11.2017 20:02:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miałam tak samo, dopiero za trzecim razem pojawiło się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6435399 Napisano: 30.11.2017 19:28:23 w Pomocy!!!!
amif napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy z konkursu Tymbark/Lewiatan po dodaniu zgłoszenia wyświetla się na stronie jakiś komunikat (z cyklu: Dziękujemy za dodanie...itp.)? Wpisałam wszystko, kliknęłam i nie wyświetliło się nic, tylko pojawiła się znów strona do dodawania zgłoszeń...

jest podziękowanie i przychodzi jeszcze @ z podziękowaniem za udział w konkursie oraz tekstem zgłoszonym do konkursu

To albo coś źle wypełniam, albo coś się ze stroną stało, bo za każdym razem jak wpisuję, to nic się nie wyświetla, ani nic na maila nie przychodzi... Tak to jest, jak się zostawia konkurs na ostatnią chwilę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6435397 Napisano: 30.11.2017 19:19:56 w Pomocy!!!!
Czy z konkursu Tymbark/Lewiatan po dodaniu zgłoszenia wyświetla się na stronie jakiś komunikat (z cyklu: Dziękujemy za dodanie...itp.)? Wpisałam wszystko, kliknęłam i nie wyświetliło się nic, tylko pojawiła się znów strona do dodawania zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6435341 Napisano: 30.11.2017 17:45:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Uzupełniam zaległości w wątku, bo się ostatnio nazbierało emotka 200 zł do empiku z lokalnego literackiego, Kufle Pilsnera, 400 zł do Zalando z Persilove, Kurs gotowania dla dwojga u Kurta Schellera od Skarbów serowara, blender z Electroluxa i Instax 9 z paczkami cukierków od Michałków z Wawelu emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6434818 Napisano: 29.11.2017 18:55:11 w Wkurza mnie...
Konkurs urodzinowy Neonetu - został dodany do bazy z błędną datą zakończenia (30.11.2017) emotka Skończył się w poniedziałek emotka A ja, głupia, nie spojrzałam w regulamin, żeby się upewnić... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6434468 Napisano: 29.11.2017 08:42:18 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Poczta wp coś mi nie działa emotka Mieliście kiedyś tak, że wpisujecie login, hasło (wszystko poprawnie), klikacie enter, a zamiast wejść na pocztę wyrzuca Was znów na stronę z logowaniem (bez żadnego komentarza, że coś jest nie tak)? Mam kilka adresów, sprawdziłam wszystkie, tylko z jednym się tak dzieje, pozostałe - wchodzi normalnie...

Teraz tak mam. Loguje normalnie a jak chce otworzyć jakiegoś emaila to wchodzi na stornę do logowania znowu...
mam tylko 1 adres na wp nie mam jak innych sprawdzić... coś ostatnio mają za dużo tych błędów z tą pocztą

Uff... nie jestem sama. Mam nadzieję, że to niedługo naprawią, bo to moja główna poczta konkursowa... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6434464 Napisano: 29.11.2017 08:32:14 w Pomocy!!!!
Poczta wp coś mi nie działa emotka Mieliście kiedyś tak, że wpisujecie login, hasło (wszystko poprawnie), klikacie enter, a zamiast wejść na pocztę wyrzuca Was znów na stronę z logowaniem (bez żadnego komentarza, że coś jest nie tak)? Mam kilka adresów, sprawdziłam wszystkie, tylko z jednym się tak dzieje, pozostałe - wchodzi normalnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6430400 Napisano: 20.11.2017 10:56:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
klamkorozec napisał(a):

Zafrapowała mnie kartka świąteczna z konkursu "do kogo wysłać kartkę" (dzisiaj konk dodany), powiedźcie mi, ten mikołaj w kominie to chory na coś, że mu takie banie wyskoczyły emotka emotka Ciekawe co autor miał na myśli emotka

Samo życie. Przyszedł, chciał wejść przez komin, nie mieścił się, uznał, że jak zdejmie spodnie, to może jakoś przejdzie (zawsze to jedna warstwa ciuchów mniej), zdjął, nie przeszedł, utknął i się wszystko odmroziło... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6430121 Napisano: 19.11.2017 17:44:15 w Pomocy!!!!
Wysyłał ktoś dziś zgłoszenie na konkurs Skarby serowara? Od godziny próbuję i za każdym razem po dodaniu zgłoszenia zamiast potwierdzenia wyświetla mi się strona z napisem błąd 404... Mieliście tak? emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6429810 Napisano: 17.11.2017 18:46:16 w Informują
holaaolaa napisał(a):

mattadore napisał(a):

4maticstudio.
Wnioskuję, że konta, które obserwują to pozostali nagrodzeni

dzięki emotka

A mnie obserwują i nie dostałam wiadomości... Ktoś też tak ma? O których nagrodach informują?  Wyświetl w wątku >>
0 0