Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6451768 Napisano: 12.01.2018 09:22:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój grafik nocny:
23.00 - I pobudka Juniora,
00.00 - II pobudka Juniora,
1.00 - III pobudka Juniora,
2.00 - przychodzi do nas najstarszy synek, śpi z nami, kopie, wierci się, kręci, po 15 minutach odnosimy go,
2.30 - IV pobudka Juniora,
3.15 - wraca najstarszy... po 15 minutach odnosimy go,
4.00 - woła mnie 2,5-letnia córka, bo coś jej się śniło,
4.30 - V pobudka Juniora,
5.00 - przychodzi najstarszy, już nie mamy siły go odnosić,
6.00 - VI pobudka Juniora,
7.00 - wstajemy
WITAJ NOWY DNIU! emotka Poczekaj tylko chwilę, muszę znaleźć mózg, bo go gdzieś zgubiłam pomiędzy pokojami dzieci w nocy... Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6451395 Napisano: 11.01.2018 10:54:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Robot z Duracella, III etap emotka Nie wiem jaki kurier, bo mama odbierała, a dla niej - jaki by nie był - kurier to po prostu kurier i kropka. Jak pytałam jaki, to odparła, że MIŁY emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6451384 Napisano: 11.01.2018 10:32:37 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Jak ekspresowo wyhodować limonkę (instrukcja w 5 krokach): 1) Przygotowujesz kotu porcję tabletek. 2) Próbujesz włożyć połówkę tabletki do kociego gardła. 3) Kot wypluwa tabletkę na kuchenną podłogę, co to była myta ok. godziny 22; rzucasz się na ratunek tabletce. 4) Przypier* skronią o drewniany kant. 5) Wyrasta Ci dorodne limo. A miałam się jutro obfocić na konek emotka

U Ciebie kot, a u mnie dziś Junior emotka emotka Otworzył szafkę w kuchni, żeby standardowo - wszystko ze środka wywalić na podłogę, patrzę, że wyciąga jakiś ciężki słoik, lecę na ratunek, żeby sobie na nogi nie zrzucił, schylam się po słój i walę czołem w kant otwartych drzwiczek emotka I co? Mam piękną kropkę na środku czoła, prawie jak hinduska emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, agicho 0

joasiunia

#6451327 Napisano: 11.01.2018 07:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

xpac napisał(a):

joasiunia napisał(a):

xpac napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy kiedyś ktoś potrzebował odzyskać paragon z jednej agencji, bo np. wygrał w drugiej? Jest to możliwe? Bo wysyłam paragon z Silana do Albedo, a tam mam Tigery na loterię u Smolara... I tak się zastanawiam, co by było, jakby jakimś cudem Smolar mnie wylosował emotka Oczywiście, raczej na to nie liczę, bo jakoś dotąd się to nie zdarzyło, ale gdyby stał się cud... emotka

znam takie przypadki emotka  paragon odsyłają emotka

Uff... od razu człowiekowi lżej na sercu! emotka Dzięki! emotka

Tylko musisz ich od razu ładnie poprosić, a nie za 2 miesiące jak wygrasz emotka

Ooo, to cenna wskazówka! emotka Bo pewnie bym prosiła za dwa miesiące... A czy jak proszę od razu, to powinnam kulturalnie załączyć jakąś zaadresowaną kopertę zwrotną ze znaczkami, czy oni to sami ogarniają i im nie potrzeba? emotka

Aaa, ja gapa. Przecież mają mi i tak przysłać kartę do Douglasa, to wsadzą w jedną paczkę! emotka Oj, jak to z rana człowiek nie myśli. Idę zrobić kawę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6451326 Napisano: 11.01.2018 07:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

joasiunia napisał(a):

xpac napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy kiedyś ktoś potrzebował odzyskać paragon z jednej agencji, bo np. wygrał w drugiej? Jest to możliwe? Bo wysyłam paragon z Silana do Albedo, a tam mam Tigery na loterię u Smolara... I tak się zastanawiam, co by było, jakby jakimś cudem Smolar mnie wylosował emotka Oczywiście, raczej na to nie liczę, bo jakoś dotąd się to nie zdarzyło, ale gdyby stał się cud... emotka

znam takie przypadki emotka  paragon odsyłają emotka

Uff... od razu człowiekowi lżej na sercu! emotka Dzięki! emotka

Tylko musisz ich od razu ładnie poprosić, a nie za 2 miesiące jak wygrasz emotka

Ooo, to cenna wskazówka! emotka Bo pewnie bym prosiła za dwa miesiące... A czy jak proszę od razu, to powinnam kulturalnie załączyć jakąś zaadresowaną kopertę zwrotną ze znaczkami, czy oni to sami ogarniają i im nie potrzeba? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6451323 Napisano: 11.01.2018 07:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy kiedyś ktoś potrzebował odzyskać paragon z jednej agencji, bo np. wygrał w drugiej? Jest to możliwe? Bo wysyłam paragon z Silana do Albedo, a tam mam Tigery na loterię u Smolara... I tak się zastanawiam, co by było, jakby jakimś cudem Smolar mnie wylosował emotka Oczywiście, raczej na to nie liczę, bo jakoś dotąd się to nie zdarzyło, ale gdyby stał się cud... emotka

znam takie przypadki emotka  paragon odsyłają emotka

Uff... od razu człowiekowi lżej na sercu! emotka Dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6451321 Napisano: 11.01.2018 07:39:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy kiedyś ktoś potrzebował odzyskać paragon z jednej agencji, bo np. wygrał w drugiej? Jest to możliwe? Bo wysyłam paragon z Silana do Albedo, a tam mam Tigery na loterię u Smolara... I tak się zastanawiam, co by było, jakby jakimś cudem Smolar mnie wylosował emotka Oczywiście, raczej na to nie liczę, bo jakoś dotąd się to nie zdarzyło, ale gdyby stał się cud... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6451036 Napisano: 10.01.2018 12:52:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Douglasowa karta od Silana z Tesco. Telefon 5 minut temu... a myślałam, że już wszystko obdzwonione emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6450612 Napisano: 09.01.2018 12:52:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Buuu... konkurs https://www.e-kon...przez-rymowanie.html skończyli, choć miał trwać do 9.01.2018 (bez podanej w regulaminie godziny) Zakładałam, że do końca dnia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6450217 Napisano: 08.01.2018 16:07:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

 Mail od Belvity!

Masz info o nagrodzie? Bo ja tylko, że jestem kandydatem do tygodniowej... Obawiam się, że wszyscy takie coś dostali, co grali. emotka

U nas ( u męża, u mnie nic) mail z info, że jest kandydatem do tygodniowej i do głównej, i że ma być dostępny po telefonem w dzień I finału emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

joasiunia

#6450205 Napisano: 08.01.2018 15:57:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luk1990 napisał(a):

maa napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Nie zdzaiwie się jak przejdą laurki w belvita...:/

może nie, napisali w końcu na facebooku ze muszą być odpowiedzi tekstowe

dokładnie-ktoś zapytał na tablicy i odpisali ,że tylko i wyłącznie teksty mają być !

iby się tego trzymali emotka

Zawsze można walnąć laurkę tekstową:
Belvita to moje ciastka ulubione,
z latem kojarzą mi się tylko one,
dlatego gdy zimą chcę by było lato,
siadam i je zjadam. No i co Wy na to? emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6450201 Napisano: 08.01.2018 15:54:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Nie zdzaiwie się jak przejdą laurki w belvita...:/

Laurki byłyby chyba za mało radiowe, RMF by takich nie chciał emitować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6450199 Napisano: 08.01.2018 15:51:47 w Czy informują/ informowali?
A Wawel z ITM który dzień poinformował ostatnio? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6450167 Napisano: 08.01.2018 15:11:13 w Czy informują/ informowali?
maa napisał(a):

czy smolar informował już z surf z wczoraj?

...i z przedwczoraj oraz przedprzedwczoraj (z piątku)? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6449924 Napisano: 08.01.2018 09:10:56 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

norweska20 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A mnie wkurza moje weekendowe wyczerpanie. W tygodniu emanuję siłą: robota, dom, dzieci, konki, no wszystko ogarnę, nie ma rzeczy niemożliwych. A w weekend? Jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze. Telepie mnie z zimna, głowa boli, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły, przerasta mnie nawet zrobienie herbaty... I tak jest co weekend. Co ze mną nie tak? emotka

Ostatnio jak byłam na szkoleniu z pracy kobitka mówiła że za to są odpowiedzialne hormony-tylko tak na szybko nie umiem sobie przypomniec , który to "pieron " jest za to odpowiedzialny. Jest on bardzo zdradliwy .Powoduje on że jak jestes na wysokich obrotach jest ok... i nie zachowujesz równowagi , gdy zaczynasz odpoczywac i jego poziom spada  -on nadal  chce wysokiego  poziomu i powoduje to że człowiek na wolnym zaczyna chorować -szybko łapie przeziebienie i nie ma sił na nic ....tylko jak ten hormon się nazywa- może ktoś bardziej w temacie 


obstawiam kortyzol. ale w sumie sami go u siebie wywołujemy zbytnim nakręcaniem się. praca,  dom, siłownia, konki, wszystko na raz. i po co? by później odchorować. tak więc proponuję nieco zluzować w tygodniu. bo - niestety - nie da się zrobić tak, że cykl dobowy się odeśpi w weekend i będzie ok. nie będzie. potrzebna jest równowaga na co dzień. 

Poczytałam i również to teraz obstawiam, dzięki Dziewczyny! emotka emotka W necie piszą, że kortyzol reguluje dobra muzyka, śmiech, taniec, masaż... Muszę więc małżonkowi powiedzieć, co by się trochę zaangażował w walkę z nieujarzmionym kortyzolem - porozśmieszał, pomasował i ze mną potańczył emotka No i z synem-roczniakiem muszę pogadać, bo te setka pobudek w nocy też mi nie pomaga emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

joasiunia

#6449846 Napisano: 07.01.2018 21:04:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

anet napisał(a):

andii napisał(a):

Hallo, widzieliście już jakieś słodycze  (opisane)na loterię kinder ?, 
ciekawa jestem których od jutra szukać emotka

W Lidl widziałam w opakowaniach promocyjnych Kinder Schoko Bons emotka  

A widział ktoś promocyjne Kinder Niespodzianki? emotka  miałam bzika na ich punkcie w dzieciństwie, chętnie sobie to przypomnę  emotka  

Oj, czasem kupujemy dla dzieci i muszę przyznać, że jakoś inaczej z dzieciństwa je zapamiętałam. Wtedy prawie w każdej była jakaś fajna zabawka - przeważnie figurki z kolekcji, a teraz - fajna trafia się pół na pół, albo i rzadziej, z badziewiem (jakieś pisaki, które ledwo piszą, farbki, którymi słabo się maluje, plastikowe pierdółki do rzucania, strzelania, itp.). Że już nie wspomnę, że w sklepach mają czasem straszny zastój i parę razy zdarzyło się w lato znaleźć choinkową ozdobę, a w grudniu - wielkanocnego zająca emotka Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, joan 0

joasiunia

#6449822 Napisano: 07.01.2018 20:05:06 w Wkurza mnie...
Bimbusia napisał(a):

Dostałam ofertę pracy o jakiej zawsze marzyłam wlasnie teraz gdy moje dziecko ma 3 lata i od niedawna chodzi do przedszkola i raz chodzi a raz choruje.... I wkurza mnie ze nie wiem co zrobic. Moja obecna praca jest oddalona o jakies 10 minut na nogach a nowa jest dwa miasta dalej.... I to jest wlasciwie jedyny minus. Wkurza mnie ze nie umiem łatwo podjac decyzji po ponad 8 latach pracy w jednym miejscu....

Ja - gdybym miała taki wybór - zostałabym tu, gdzie jestem. Dawniej też dojeżdżałam do pracy (jeździłam pociągiem przez kilka lat, codziennie, wstając o 5.00 i wracając o 20.00, przeżywając godzinne opóźnienia i inne pociągowe niedogodności) - i choć tę pracę kochałam, to jednak wiem, że dziś bym żałowała, gdybym tam była nadal. Bo dziś mam rodzinę. Pracuję w moim mieście i doceniam, że do pracy jadę 5 minut emotka Ile jest zaoszczędzonego czasu dla dzieci, męża, domu... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6449820 Napisano: 07.01.2018 19:57:49 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza moje weekendowe wyczerpanie. W tygodniu emanuję siłą: robota, dom, dzieci, konki, no wszystko ogarnę, nie ma rzeczy niemożliwych. A w weekend? Jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze. Telepie mnie z zimna, głowa boli, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły, przerasta mnie nawet zrobienie herbaty... I tak jest co weekend. Co ze mną nie tak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6449488 Napisano: 05.01.2018 19:35:32 w Czy informują/ informowali?
Czy konkurs Cosmo karmi psiaki na instagramie kogoś już informował?  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6449356 Napisano: 05.01.2018 14:40:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zawszebeznagrod napisał(a):

Z czego moze dzwonic Ambasada Marek?

Ze Skarbów Serowara? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0