Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6456679 Napisano: 26.01.2018 15:13:09 w WC - rozmowy o wszystkim
Ojej... a mi zawsze tak strasznie smutno, jak słyszę takie wiadomości. Oby ich uratowali! Nie wyobrażam sobie, co musi czuć jego żona emotka Mieć ukochaną osobę tak daleko, w takim niebezpieczeństwie, w takim stanie, a sama nic nie może zrobić, może tylko czekać... emotka   Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6456502 Napisano: 26.01.2018 10:21:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że czasem wszystko idzie jak pod górkę. Chcę podać starszemu synkowi lekarstwo - ok, ale muszę przez 15 minut negocjować, chcę ubrać córkę - ok, ale najpierw muszę ją przez pół godziny gonić i złapać. Chcę przewijać Juniora - bardzo proszę - tak wierzga nogami, że lada moment wybije mi zęby lub podbije oko i padnę zemdlona, a on będzie siedział na przewijaku do powrotu ojca o 16.00... No wszystko dziś pod górkę!emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6456159 Napisano: 25.01.2018 10:46:53 w Czy informują/ informowali?
nkba napisał(a):

joasiunia napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy z tego konkursu były już maile? Chyba mieli 7 dni? Może być PW emotka
https://www.e-kon...18.html#.WmmiwTQiFAg

Z tego co dziewczyny pisały na forum w MDW - maile były kilka dni temu. Pisały o nagrodach dodatkowych, nikt się główną nie chwalił, ale pewnie też już powiadomione emotka Wyniki powinni zamieścić na stronie do wtorku, zerkam codziennie z ciekawości, ale póki co - pustki emotka

Dzięki emotka No i następne do wykreślenia emotka

No, niestety, ja też zaliczam go do wykreśleń emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

joasiunia

#6456153 Napisano: 25.01.2018 10:38:46 w Czy informują/ informowali?
nkba napisał(a):

Czy z tego konkursu były już maile? Chyba mieli 7 dni? Może być PW emotka
https://www.e-kon...18.html#.WmmiwTQiFAg

Z tego co dziewczyny pisały na forum w MDW - maile były kilka dni temu. Pisały o nagrodach dodatkowych, nikt się główną nie chwalił, ale pewnie też już powiadomione emotka Wyniki powinni zamieścić na stronie do wtorku, zerkam codziennie z ciekawości, ale póki co - pustki emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

joasiunia

#6456083 Napisano: 25.01.2018 07:14:13 w Wkurza mnie...
O, jakiż smuteczek! Najbliższe wyniki, na które czekam będą dopiero 31.01... Tydzień bez wyników... toż to jak tydzień w kosmosie, w próżni, w niebycie! Jak ja to przetrwam??? emotka Wyświetl w wątku >>
1 justfine 0

joasiunia

#6455475 Napisano: 23.01.2018 12:02:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
XBOX od Smolara z Rexony w C4. Jestem w ciężkim, ale to naprawdę ciężkim szoku emotka

...no dobra, szok szokiem, ale tak naprawdę, to bardzo się cieszę emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6455400 Napisano: 23.01.2018 08:29:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
U nas też emotka Black - 50 zł emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6455257 Napisano: 22.01.2018 16:08:03 w Czy informują/ informowali?
Czy Black - Win the game informuje o czasie, tak jak piszą w regulaminie? Czy z jakimiś opóźnieniami? Pierwsze są wyniki na stronie czy maile? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6454970 Napisano: 21.01.2018 19:21:24 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z mega warsztatów z Kurtem Schellerem (z konka Skarby Serowara)  emotka   super klimat, przesympatyczna grupa, pyszne jedzenie i ciekawe przepisy do wypróbowania w domu. No i przekonałam się, że mąż potrafi zrobić np. genialny mus czekoladowy emotka , a nie tylko - jak twierdził dotychczas - wodę na herbatę emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6454435 Napisano: 19.01.2018 14:29:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
Lager - WIELKIE GRATULACJE!  emotka emotka To jedna z najpiękniejszych nagród, jakie można było wygrać w ubiegłym roku! emotka Szerokości! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6454215 Napisano: 19.01.2018 08:27:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

rudawka napisał(a):

Ja pisałam rymem, głownie o ciastkach i nawet walizki nie mam, także nie jest to chyba reguła emotka


ja o ciastach nie pisałam a walizkę mam emotka

My też mamy walizkę bez pisania o ciastkach, ale może właśnie do Kanarów trzeba było napomknąć, że to lato, to jednak - niech się schowają inne pomysły! - najbardziej zimą się czuje, gdy się je Belvitę... emotka Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

joasiunia

#6454203 Napisano: 19.01.2018 07:42:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przynajmniej wiadomo, że wypada jednak wspomnieć o ciastkach... Ech, a to miał być taki miły piątek emotka Wyświetl w wątku >>
2 rudawka, nkba 0

joasiunia

#6454097 Napisano: 18.01.2018 20:26:11 w Czy informują/ informowali?
Czy Cin Cin https://www.e-kon...in-lubie-tak-18.html informował już kogoś? (uwaga, nie ten Cin Cin z C4, tylko ten ogólny) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6453797 Napisano: 18.01.2018 08:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

Belvita - Czy do kogoś z tu obecnych dzwoniło radio RMF w sprawie wygranej walizki? Jeżeli tak - w jakich mniej więcej godzinach? emotka

Był jakiś jeden wpis w wątku "nieodebrane" kilka dni temu, do nas nie dzwonili emotka Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

joasiunia

#6453477 Napisano: 17.01.2018 13:39:41 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

Szukam pomocy w znalezieniu gry.. 
w latach ok. 1998-2003 w szkole graliśmy w grę coś na kształt KOŁA FORTUNY. pmaietam ze była taka czerwona, było koło i klipsy z literkami do przypięcia i tworzenia haseł. Graliśmy w to zawsze na świetlicy. 
Ktoś może pamieta taką grę i pamięta jak się ona nazywała? Szukam czy można kupić coś podobnego na Allegro czy w necie ale po nazwie KOŁO FORTUNY nie wychodzi nic przypomnającego tę grę. Ktoś coś pamięta.?.... 

Chodzi o tę, co się wyświetla na samej górze, gdy wpiszesz w Google: koło fortuny 1995 gra planszowa
i wybierzesz opcję:grafika? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6453331 Napisano: 17.01.2018 09:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

jokan napisał(a):

czy mozecie otworzyc regulamin FA w C4? Mi sie pokazuje jako polaczenie niebezpieczne....

U mnie jest to samo emotka

U mnie też, ale jak sobie potwierdzicie wyjątek bezpieczeństwa, to Wam się otworzy emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

joasiunia

#6453311 Napisano: 17.01.2018 08:04:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiek90 napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Czy pod kapslami z wygranych Heinekenów są jakieś kody? emotka

Tak

A do czego miałyby się przydać te kody? Bo nie widzę żadnych aktualnych loterii/konków... Przegapiłam coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6452971 Napisano: 16.01.2018 13:18:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cóż za dzień... ale żeby tak nigdzie nic? Serio? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6451879 Napisano: 12.01.2018 11:50:51 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

joasiunia napisał(a):

O, dziękuję, przynajmniej nie będę sama!  emotka emotka Hehe, mnie to spanie strasznie załamuje, bo Junior ma już ponad rok i mógłby chociaż spróbować przespać te parę godzin. Taki duży chłopak... A tymczasem on tak się budzi codziennie, noc w noc, od urodzenia. I nie wiem z czego to wynika... Nie jest głodny, nie jest mu zimno, nie jest mu niewygodnie, nie ma twardo, nie ma za miękko, jest cicho, już próbowaliśmy go usypiać przy lampce (może się boi ciemności?), bez lampki (może nie lubi światła?), już próbowaliśmy wszystkiego... emotka

Może spróbujcie na jakiś czas przenieść Jego łóżeczko do waszego pokoju. Pedagogiczne to nie jest, ale może chociaż trochę pośpicie.
Tylko z drugiej strony jak ta 2,5 letnia zobaczy to może być dym. A może chłopaków razem na noc położyć???

Junior śpi w naszej sypialni już dawno, bo uznaliśmy, że skoro tyle razy się budzi, to na współlokatora do innych się nie nadaje emotka 2,5 latka w spaniu jest najlepsza - budzi się albo raz, albo wcale. Tylko chłopaki nam tak wariują emotka Ten najstarszy znajduje sto tłumaczeń, dlaczego przyszedł: a to się boi okna, a to się boi duchów i potworów (chyba mu dam bana na bajki), a to lampka za słabo świeci, a to "nie widział lampki na oczy", "ta lampka nie jest nowa", "w pokoju lata mucha", "chcę piciu", "zgubiłem radiowóz/smoka/misia" (bo przecież trzeba spać z setką zabawek)... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6451784 Napisano: 12.01.2018 09:48:52 w Wkurza mnie...
lowmacp napisał(a):

Na pocieszenie, mnie to czeka już za kilka tygodni emotka
Z dwójką w wieku 3,5 i 1,5roku jakoś jeszcze daję radę, ale co będzie przy trzecim?. Mąż zawija się w środku nocy do pokoju dziecięcego ( zamienia się miejscem z córką), a ja zostaję z dwoma pożeraczami energii. A gdzie ja zmieszczę tego trzeciego emotka

O, dziękuję, przynajmniej nie będę sama! emotka emotka Hehe, mnie to spanie strasznie załamuje, bo Junior ma już ponad rok i mógłby chociaż spróbować przespać te parę godzin. Taki duży chłopak... A tymczasem on tak się budzi codziennie, noc w noc, od urodzenia. I nie wiem z czego to wynika... Nie jest głodny, nie jest mu zimno, nie jest mu niewygodnie, nie ma twardo, nie ma za miękko, jest cicho, już próbowaliśmy go usypiać przy lampce (może się boi ciemności?), bez lampki (może nie lubi światła?), już próbowaliśmy wszystkiego... emotka Wyświetl w wątku >>