Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6462981 Napisano: 13.02.2018 12:17:54 w Czy informują/ informowali?
A czy wyniki z listerine są juz wklepane na stronie, czy ktoś sprawdzał paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6462622 Napisano: 12.02.2018 17:03:17 w Informują
kalmia86 napisał(a):

na stronie smolara są już wyniki listerine w hebe i w tesco

 A ktoś sprawdził paragon i ma wygraną?  Bo może jeszcze nie wklepali danych... Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6462616 Napisano: 12.02.2018 16:51:26 w Czy informują/ informowali?
Czy jak sprawdzacie na stronie Smolara wyniki Listerine (i w Tesco, i w Hebe), to macie potwierdzenie wygranej? Były SMS? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6462424 Napisano: 12.02.2018 12:28:59 w SZUKAM....
zaczytana-pola napisał(a):

Czy dzisiaj z baterii GP były SMS-y z ostatniego etapu, czy jakaś rezerwa? emotka

Podbijam pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6462391 Napisano: 12.02.2018 11:21:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
koper napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj karty do Empiku


Wyniki dostępne tutaj: https://dziendobr...zas-z-tvn,14613.html

Wyniki w komentarzu

Ja nie wiem, czy te wyniki są wiarygodne. TVN ogłaszałby je w komentarzu jako Gość322? emotka Dostał ktoś prawdziwego maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6462366 Napisano: 12.02.2018 10:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powinien być tu gdzieś wątek "Dziwi mnie"... Wpisałabym tam czym prędzej: galeria Monstermunch na ten tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6462336 Napisano: 12.02.2018 09:48:53 w Informują

joasiunia

#6462052 Napisano: 10.02.2018 18:34:57 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

Oj widze nikt nie wspomina sunsilka-3 nagrody na godzine, coca-coli z kamerkami co godzine kamera- na forum chyba kazdy mial po kilka sztuk cirrusa gdzie nic nie trzebabylo kupic tylko wyslac sms-a, konkursy cappy na stacjach - ile tam nagrod bylo, a edipresse mialo tyle konlursow o polnocy. Trzebabylo wybierac o co sie gra bo rak nie starczalo piwo karmi- jakie tam fajne zestawy kosnetykow byly. Oj jest co wspominac - najlepsze konkursowe czasy. A 10 lecie plusa ktos pamieta? 10 tys telefonow. Teraz nie ma takich konkursow. Kiedys na takie jak teraz sa sie nie patrzylo nawet . Sorrki za brak pl znakow.

Niestety, w tych czasach jedyne konkursy, o jakich wiedziałam to krzyżówki w gazetach... A i na to nie chciało mi się wysyłać.
Co mnie wkurza jeszcze bardziej, ile mnie ominęło... emotka

Żeby całkiem zaistnieć w temacie, to rozjuszona byłam dziś już wcześniej - zdołowały mnie skoki na olimpiadzie, po czym z nerwów mnie łeb rozbolał. emotka

O matko, mnie też dziś skoki zdołowały... emotka Szkoda mi chłopaków. Kubackiego chyba najbardziej, a potem Stefana, bo miał życiową szansę. Przez te przeliczniki, wiatry, dodawanie, odejmowanie przyznawanie miejsc jest czasami z kosmosu emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6461582 Napisano: 09.02.2018 09:33:28 w Pomocy!!!!
defed napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Help! Promocja "Czar star" - wpisuję tekst, a tu w kółko mi się wyświetla po zatwierdzeniu: dokończ zdanie - niepoprawna wartość. Co robię źle (tekst mieści się w 200 znakach na bank)? emotka

Masz za duzo znaków - wg formularza emotka  U mnie 196 znów nie przeszło, ale po usunięciu 1 wyrazu juz poszło, to może być źle ustawiony formularz, który jakąś jedną z polskich liter czyta jak kilka znaków, a nie jeden. 

Dzięki emotka Już znalazłam winowajcę. Przeszło po usunięciu wykrzyknika na końcu emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

joasiunia

#6461574 Napisano: 09.02.2018 09:14:52 w Pomocy!!!!
Help! Promocja "Czar star" - wpisuję tekst, a tu w kółko mi się wyświetla po zatwierdzeniu: dokończ zdanie - niepoprawna wartość. Co robię źle (tekst mieści się w 200 znakach na bank)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6461208 Napisano: 08.02.2018 12:58:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O, a w Monstermunchach praca nie przeszła moderacji, bo za mało mnie na focie emotka Jak pech to po całości.
Junior właśnie dorwał się do mojej kartki z wypisanymi konkursami na ten miesiąc. Normalnie bym się rzuciła, żeby ratować zapiski, ale po dzisiejszych wynikach powiedziałam mu tylko: "Gryź, Synu, gryź..." Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6461150 Napisano: 08.02.2018 11:58:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To co? Proponuję wspólnie usiąść i zapłakać. Co za dzień! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6461075 Napisano: 08.02.2018 11:02:21 w Informują
trebor1 napisał(a):

FBdominika napisał(a):

Czy poinformowali już wszystkie zmywarki?

Jeszcze dzwonią 

Czyli idą od końca? Bo moje zgłoszenia z 1 lutego, a skoro obdzwaniają teraz styczniowe, to rozumiem, że już pozamiatane? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6460956 Napisano: 08.02.2018 09:45:17 w Wkurza mnie...
...że na wieść o tym, że informują, reaguję jak szaleniec. Dobrze, że umyłam już dziś garnki, bo w oczekiwaniu na telefon od Albedo chyba wszystkie bym niechcący wytłukła, tak mi się ręce trzęsą... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6460911 Napisano: 08.02.2018 08:04:05 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):


Dzisiaj tłusty czwartek...
Tradycyjne, w czekoladzie, z nadzieniem, z posypką lub...
No właśnie... Jakie są Wasze ulubione pączki? Ile planujecie dzisiaj zjeść? emotka

Tradycyjne, z marmoladą, jak najwięcej! emotka (...i tu liczę na męża po pracy, bo pączków nie mam, a do sklepu nie pójdę, bo mam w domu trójkę małych dzieci z anginą) emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6460795 Napisano: 07.02.2018 18:23:16 w Pomocy!!!!
Czy jak ładujecie w formularzu fotę do konkursu Monstermunch, to czy jak się już załaduje, to też Wam się wyświetla jako taka kwadratowa pikseloza? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6460514 Napisano: 06.02.2018 21:27:24 w Zbieramy kasę!

joasiunia

#6460325 Napisano: 06.02.2018 12:36:29 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Zauważyłam też jakąś chorą prawidłowość, że sama informacja o wygranej przyprawia mnie prawie o zawał, euforia sięga zenitu. Ale jak już ta wygrana fizycznie przybywa to już się jakoś średnio raduję.
Coś jakby" nie chodzi o to żeby złapać króliczka, tylko żeby go gonić"
Nawet czytając mój wpis, stwierdzam,że nie jestem normalna. emotka

Chodźcie, wszyscy podobnie uzależnieni -skrzyknijmy się na jakąś wycieczkę rowerową dla dotlenienia i przewietrzenia, czy cóś, bo czuję, że obłęd już blisko emotka
Tak, tak, żeby nie było - mam te same objawy emotka
edit: a tak przy okazji: wpisaliście się już TUTAJ? emotka Czas najwyższy chyba... Lekarz-specjalista w razie czego będzie mieć ułatwienie... emotka

Chyba byśmy daleko nie zajechali. Co 3 minuty przystanek, żeby sprawdzić, co nowego w wątku Informują, co w wątku MDW, czy jakiś sms nie przyszedł, czy maila ktoś nie dostał, czy ktoś nie ma przypadkiem jakiegoś nieodebranego połączenia... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6460307 Napisano: 06.02.2018 11:59:09 w Wkurza mnie...
cotomabyc napisał(a):

emotka Wkurza mnie, że konkursy stają się moim nałogiem.
Po przebudzeniu wchodzę na e-konkursy.
Mieszając zupę nerwowo sprawdzam smsy bo może coś wygrałam.
Muszę wyluzować 

O to, to! Dokładnie tak mam! emotka Ja nawet jak wstaję w nocy do dziecka, to po omacku szukam koło łóżka telefonu, żeby na szybko sprawdzić, czy aby przypadkiem w nocy nie było jakichś wyników... emotka Wyświetl w wątku >>
1 cotomabyc 0

joasiunia

#6460126 Napisano: 05.02.2018 21:08:15 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że lada chwila Melvit się kończy, a ja mam blokadę mózgu emotka

Ja mam inną blokadę... Czy jest sens się wysilać na kolejny konkurs bez numeru paragonu... emotka

To prawdopodobnie jest jedną z przyczyn mej twórczej niemocy Jak widzę oczyma wyobraźni te miliardy odpowiedzi, tryliardy starterow, to te moje trzy zgłoszenia wydają się być niczym.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0