Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6490105 Napisano: 16.05.2018 21:28:32 w Pomocy!!!!
maryam napisał(a):

joasiunia napisał(a):

maryam napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka

Napisz w tym polu, że wysyłasz zdjecie emotka

Łopatologicznie tak wypada zrobić, ale co, jeśli zdjęcie im się nie załaduje, bo zgłoszenie zostanie zakwalifikowane do tekstowych, i będę brała udział w konku "Co dodaje kolorów Twojemu życiu?" z odpowiedzią " Wybieram odpowiedź w formie zdjęcia"? emotka

Wszystko będzie ok, zobaczą to zdjęcie emotka

Zatem tak robię. Dzięki wielkie za radę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6490103 Napisano: 16.05.2018 21:25:29 w Pomocy!!!!
maryam napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka

Napisz w tym polu, że wysyłasz zdjecie emotka

Łopatologicznie tak wypada zrobić, ale co, jeśli zdjęcie im się nie załaduje, bo zgłoszenie zostanie zakwalifikowane do tekstowych, i będę brała udział w konku "Co dodaje kolorów Twojemu życiu?" z odpowiedzią " Wybieram odpowiedź w formie zdjęcia"? emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

joasiunia

#6490100 Napisano: 16.05.2018 21:18:32 w Pomocy!!!!
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć, co robię źle? Chodzi o konkurs BIC w Superpharm. Zamieszczam zgłoszenie (jest do wyboru tekst LUB foto), ładuję foto, wpisuję dane, a nie chce mi uznać zgłoszenia, cały czas w polu odpowiedzi tekstowej wyświetla się "To pole jest wymagane". Czego oni ode mnie tam chcą, skoro wybrałam formę odpowiedzi FOTO? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6489640 Napisano: 15.05.2018 13:54:47 w Informują
pioge7 napisał(a):

E-mail z tego konkursu
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-podejmij-wyzwanie-stylu-etapy.html#.WvrJNrQ9ehA
E-mail przed momentem (13:47), bon zalando 
osttani etap  emotka

Gratki! Pytanie do wszystkich: poprzednie etapy też poinformowane, czy po prostu zaczęli od końca? emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

joasiunia

#6489561 Napisano: 15.05.2018 10:32:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Mnie jedynie dziwi, że w galerii pretendentów do nagrody ostatniego etapu jest zdjęcie z doklejonymi batonami Snickers. Nie podejrzewałam, iż te batony są aż tak drogie, że kogoś może przerosnąć koszt ich zakupu. Uczcijmy to minutą ciszy...

Ja bym obstawiała, że po prostu ktoś nie dał rady dotrzymać batona do czasu zrobienia foty i po prostu zeżarł. Ja tak czasem mam. Ale wtedy nie wklejam, tylko kupuję, kolejnego, kolejnego i jeszcze kolejnego, aż w końcu mam dość i dany egzemplarz zostaje do zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6489550 Napisano: 15.05.2018 10:06:37 w Informują
SMS - Tymbark - Słowa dają moc - SMOLAR - I etap. Mąż dostał SMS, ale na stronie wyników jeszcze sprawdzić nie można, bo nie ma bazy... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6489536 Napisano: 15.05.2018 09:43:53 w Czy informują/ informowali?
Czy ja dobrze kojarzę, że dziś ostatecznie powinni informować z Nivea (tego z biało-czarnym wyzwaniem stylu)? Jeszcze nie informowali, prawda? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6488482 Napisano: 11.05.2018 11:07:07 w Dziś cieszę się z.....
Cieszy mnie, że Poczta Polska ma dziś ewidentnie DOBRY DZIEŃ. List wczoraj wysłany już jest na miejscu, wydany do doręczenia. Trasa, którą ostatnio taki sam list pokonał w półtora tygodnia, tym razem zajęła im jeden dzień emotka emotka emotka Nie wiem jak na Was, ale na mnie zrobili wrażenie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6488463 Napisano: 11.05.2018 10:07:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kerocna napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Oświećcie mnie, bo mam chyba jakieś zaćmienie umysłowe - gdzie można dokonać zgłoszenia do tego konkursu? https://www.e-kon...ry-piekna-z-bic.html Bo na stronie www.bicsoleil.pl go nie ma... emotka

http://www.bicsoleil.pl/konkurs/47  emotka

Dziękuję! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

joasiunia

#6488448 Napisano: 11.05.2018 09:23:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oświećcie mnie, bo mam chyba jakieś zaćmienie umysłowe - gdzie można dokonać zgłoszenia do tego konkursu? https://www.e-kon...ry-piekna-z-bic.html Bo na stronie www.bicsoleil.pl go nie ma... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6486993 Napisano: 07.05.2018 08:06:48 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że majówka się skończyła
i że znowu trzeba wrócić do roboty.
Chętnie bym jeszcze w domu odpoczęła,
na pracę – nie ukrywam – nie mam dziś ochoty emotka Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

joasiunia

#6486441 Napisano: 03.05.2018 16:42:53 w Dziś w telewizji polecam film...
Zerkam sobie w program tv, a tam dziś o 22.00 na TVP2 "Zaginiona dziewczyna". Miłe zaskoczenie wśród tylu odgrzewanych kotletów na każdym kanale emotka Film trzyma w napięciu prawie tak jak książka, POLECAM! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6486215 Napisano: 02.05.2018 10:16:55 w Wkurza mnie...
Ubruce napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie bolące gardło. I rój bzyczących krwiopijców na działce emotka

emotka Ja to już tylko piszczę. Te paskudne wirusy są nie do przejścia.  emotka

Dokladnie. Dziś już mogę sprecyzować, że wkurza mnie angina. Mam ja, ma mąż, ma córka... Tylko czekać, aż nabędą ją synkowie emotka  wracamy z apteki z workiem antybiotyków. Szkoda, że nie ma antybiotykowych konków, byśmy grali i grali...   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6486163 Napisano: 01.05.2018 19:38:42 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie bolące gardło. I rój bzyczących krwiopijców na działce emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6486162 Napisano: 01.05.2018 19:36:31 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

Po jakim czasie od zakonczeniu danego etapu w rowerowym NESTLE, kontaktuja sie ze zwyciezcami?

Przeważnie kontaktują się w dzień wyboru laureatów (tak było w przypadku II i III etapu). Ostatni etap skończył się wczoraj, w regulaminie dzień wyboru laureatów to środa (2.05.2018), więc jest wysoce prawdopodobne, że jutro będą informować emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

joasiunia

#6485423 Napisano: 27.04.2018 11:55:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

Czy wyniki z Kubuś Mus w Żabce są już na stronie smolara? Chodzi mi o II etap.
Jak wpisuję swoje dane, to pokazuje się komunikat, że nie wygrałam, ale nie wiem, czy to oznacza, że faktycznie nie wygrałam, czy może jeszcze nie wrzucili II etapu  emotka

Pewnie jeszcze nie wrzucili wyników II etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6485374 Napisano: 27.04.2018 08:41:22 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

joasiunia napisał(a):

BLACK w Tesco. Niby kończy się dziś...
A jednak skończył się wczoraj. GRRRR...
Znów - jak ostatnia sierotka - zaufałam dacie, którą mamy podaną tutaj, zamiast sprawdzić bezpośrednio na stronie konkursu emotka

PS. Moja wina, wiem, nie można ufać datom emotka

Hmm... na stronie konkursu też jest niby 27.04... Ale jak wysłałam SMS, to napisali, że przyjmowanie zgłoszeń zakończone emotka

O matko, dziś od rana, jak rasowy szaleniec, gadam sama ze sobą i cytuję samą siebie emotka
Napisałam do organizatora z pytaniem, dlaczego przychodzą zwrotki o zakończeniu, skoro konkurs jeszcze powinien trwać. Jak coś odpowie, dam znać emotka

Organizator odpisał, że przeprasza, że to błąd w komunikacji zwrotnej, który pilnie zostanie poprawiony, i że zgłoszenia przyjmowane są nadal emotka   Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6485371 Napisano: 27.04.2018 08:04:03 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

BLACK w Tesco. Niby kończy się dziś...
A jednak skończył się wczoraj. GRRRR...
Znów - jak ostatnia sierotka - zaufałam dacie, którą mamy podaną tutaj, zamiast sprawdzić bezpośrednio na stronie konkursu emotka

PS. Moja wina, wiem, nie można ufać datom emotka

Hmm... na stronie konkursu też jest niby 27.04... Ale jak wysłałam SMS, to napisali, że przyjmowanie zgłoszeń zakończone emotka

O matko, dziś od rana, jak rasowy szaleniec, gadam sama ze sobą i cytuję samą siebie emotka
Napisałam do organizatora z pytaniem, dlaczego przychodzą zwrotki o zakończeniu, skoro konkurs jeszcze powinien trwać. Jak coś odpowie, dam znać emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6485364 Napisano: 27.04.2018 07:23:38 w WC - rozmowy o wszystkim
To chyba jest po części kwestia charakteru, bo u mnie jest podobnie - dwójka dzieci do ogarnięcia, a Junior to istne tornado emotka Jak na moment go spuszczę z oka, to wdrapie się na stół, wywali na środek kuchni zawartość kosza na śmieci, wyciśnie mydło z dozownika, zrzuci z blatów wszystko, co tylko dosięgnie, ściągnie pranie z suszarki, cichaczem wypluje jedzenie na podłogę, zrzuci kwiatki z parapetów, będzie się bujał na firankach, wywali wszystkie ubrania z niższych szafek. Nie nadążam ze sprzątaniem po nim. I choć w całym domu od bladego świtu słychać moje gromkie okrzyki: "NIEEE, nie ruszaj, błagam!!!", to on i tak nic sobie z tego nie robi. Taki typ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6485077 Napisano: 26.04.2018 10:47:37 w Wkurza mnie...
Katarek. Niby brzmi niewinnie, a jak wystąpi u półtorarocznego dziecka, to potrafi zmienić noc w coś w stylu wojskowej musztry: wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, poleżeć 10 minut, usnąć na minutę, usłyszeć płacz, wstać do dziecka, podnieść, przytulić, położyć się, wstać, podnieść, przytulić, położyć się, wstać... Nawet nie pamiętam, ile razy dziś ten cykl powtórzyłam. Kilkanaście? emotka A wszystko przez KATAREK emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0