Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6495037 Napisano: 06.06.2018 11:43:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mountain napisał(a):

witam orientujecie się w jakich sklepach kupić wędliny Henryk Kania z Krainy lodu na konkurs kiory?

U mnie w intermarche, Tesco, kaufland i delikatesy centrum NIE MA emotka  


w Selgrosie, Carrefourze i Auchan też nie widziałam emotka  

To żeby dopełnić obrazu tej poszukiwawczej klęski - do sklepów, w których nie znalazłam, dopisuję Biedronkę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494670 Napisano: 05.06.2018 13:14:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
joasiunia napisał(a):

Czekałam, czekałam, no i doczekałam się w końcu swojej dzisiejszej nagrody - BUTELKA WÓDKI 0,7 - Stock informuje emotka II stopień, a więc i chłopakom się coś dostanie - piłka z podpisem Boruca emotka

Córka marudziła, że w piłkę grają tylko chłopaki, że też by coś chciała... emotka Mówi i ma. SMS - niespodzianka dla córki: Frozen z Oral-B Stages emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6494652 Napisano: 05.06.2018 12:45:44 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Stock Loża VIP to za który tydzień informowali? Za ten ostatni do 03.06. czy wcześniejszy?

Na pewno za wcześniejszy (ten, gdzie posiedzenie było 21.05), bo w późniejszym nie brałam udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494635 Napisano: 05.06.2018 12:19:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czekałam, czekałam, no i doczekałam się w końcu swojej dzisiejszej nagrody - BUTELKA WÓDKI 0,7 - Stock informuje emotka II stopień, a więc i chłopakom się coś dostanie - piłka z podpisem Boruca emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6494618 Napisano: 05.06.2018 11:43:56 w SZUKAM....
asia575 napisał(a):

Szukam osoby która poleci mi stronę do wykonania fotoalbumu emotka Prostego do wykonania samemu,bo jeszcze takiego czegoś nie zamawiałam emotka Jest tyle tego ,że trudno mi się odnaleźć  emotka  Z góry dziękuję  emotka

https://www.uwolnijkolory.pl/ emotka Polecamy. Robiliśmy tam ostatnio albumy na Dzień Babci emotka Fotoksiążki wyszły ślicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494614 Napisano: 05.06.2018 11:36:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

joasiunia napisał(a):

FBilona napisał(a):

Pierwszy raz się spotkałam,że zdjęcia z galerii I tury organizator nie udostępnia / co mnie cieszy bo swoje nisko oceniam/ Puma.

Udostępnia emotka Galerię normalnie można przeglądać, wystarczy kliknąć w czerwone "Galeria zdjęć tury I konkursu" emotka

ha ha ha a ja myślałam,że się pomylił i zamiast wpisać II tura to jest I tura.

Też tak na początku myślałam, ale mąż mnie z błędu wyprowadził emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494612 Napisano: 05.06.2018 11:31:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

Pierwszy raz się spotkałam,że zdjęcia z galerii I tury organizator nie udostępnia / co mnie cieszy bo swoje nisko oceniam/ Puma.

Udostępnia emotka Galerię normalnie można przeglądać, wystarczy kliknąć w czerwone "Galeria zdjęć tury I konkursu" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494566 Napisano: 05.06.2018 10:06:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marilla napisał(a):

Czy ktos pamieta do kiedy ma byc rozwiązanie konkursu Renault Kadjar " Han Solo " ??

19.06 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494324 Napisano: 04.06.2018 10:43:27 w Czy informują/ informowali?
marycha5565 napisał(a):

Czy z poprzedniego tygodnia LozaVip Stock ktoś dostał maila?

A ja pobijam pytanie o Stocka i pytam o więcej: czy z jeszcze wcześniejszego - 4 tygodnia były maile? (posiedzenie 21.05)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494296 Napisano: 04.06.2018 09:21:54 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...mój brak refleksu (lub zła taktyka) w Belrisowym klikaniu po RYŻne nagrody emotka Ile ja już razy próbowałam... ani torby, ani ręcznika! emotka I nie wiem, czy to już jakieś starcze spowolnienie mnie ogarnęło, że wydaje mi się, że klikam z sekundnikiem w punkt o podanej godzinie i nic, czy tam po prostu trzeba to zrobić jakoś inaczej...? No pęknę od tego Belriso i tego nie rozgryzę, przysięgam! emotka emotka

emotka ten recznik jest pozłacany,czy moze choc troche srebra w nim jest? emotka

Zapewne zwykły zwyklak, ale tu nie chodzi o jego wartość. Chodzi raczej o moje podejście, przy którym każda porażka nakręca jeszcze bardziej: "Co? Ale jak to? Że ja nie wygram? Że głupiego ręcznika nie wygram? Wygram!" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6494293 Napisano: 04.06.2018 09:07:07 w Wkurza mnie...
...mój brak refleksu (lub zła taktyka) w Belrisowym klikaniu po RYŻne nagrody emotka Ile ja już razy próbowałam... ani torby, ani ręcznika! emotka I nie wiem, czy to już jakieś starcze spowolnienie mnie ogarnęło, że wydaje mi się, że klikam z sekundnikiem w punkt o podanej godzinie i nic, czy tam po prostu trzeba to zrobić jakoś inaczej...? No pęknę od tego Belriso i tego nie rozgryzę, przysięgam! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6493028 Napisano: 29.05.2018 08:48:20 w Czy informują/ informowali?
Kiedy informuje wódka Stock? Informowała za 4 tydzień (posiedzenie jury było 21.05)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6492615 Napisano: 27.05.2018 07:55:01 w Wkurza mnie...
Poczta kwiatowa, która nie dowiozła wczoraj kwiatów emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6491585 Napisano: 23.05.2018 12:39:22 w Smolar
wesola napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

wesola napisał(a):

cb656 napisał(a):

wesola napisał(a):

Czy miał może ktoś tak, że dostał smsa o wygranej od Smolara, a na stronie z wynikami wyświetla Nic nie wygrałeś? emotka

Tak nie miałem, ale miałem odwrotnie: na stronie z wynikami byłem, a esemesa przysłali dopiero, gdy się mailowo zapytałem, o co kaman emotka
Smolar się wypiera bałaganu w systemie, ale mają go niewątpliwie. emotka

Nigdy wcześniej jak coś wygrałam nie sprawdzałam tej strony i nie wiem po jaką cholerę się pokusiłam. Teraz żyję w stresie;D Mam nadzieję, że to bałagan jedynie na ich stronie...


Numer paragonu nie zaczyna się od zera? Bo w takim przypadku należy je pominąć przy sprawdzaniu na stronie.

nie zaczyna emotka

Może jeszcze bazy danych nie uzupełnili? emotka Wyświetl w wątku >>
2 andii, wesola 0

joasiunia

#6491317 Napisano: 22.05.2018 12:13:34 w Wkurza mnie...
Ależ ja jestem na czasie! emotka Siadam z serkami Hochland przy biurku, pieczołowicie zdzieram papierek, co by odczytać kod, z namaszczeniem wpisuję w wujka Google "loteria hochland" i... czytam, że loteria skończyła się tydzień temu emotka Brawo JA! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6491043 Napisano: 21.05.2018 12:07:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Niespodzianka - kosmetyki bambino dla całej rodziny z konka "Wszędzie razem" w C4  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6490673 Napisano: 18.05.2018 15:04:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

Czy od Fortis mozna sie dowiedziec ktory paragon wygral?

Tak emotka  można zadzwonić albo wysłać maila z zapytaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6490649 Napisano: 18.05.2018 14:15:23 w Wkurza mnie...
Myję sobie spokojnie garnki, w międzyczasie jedną ręką przewracam kotlety, drugą zdejmuję Juniora ze stołu, aż tu nagle słyszę, że przyszedł SMS na konkursowy telefon emotka Rzucam gary, lecę w te pędy z Juniorem pod pachą, z mokrymi łapami, drżącymi dłońmi łapię komórkę, spodziewając się SMSa od Bobovity z ITM i czytam: "Twój numer ma nieodebrany amulet anielski chroniący od biedy, chorób i samotności! Pobierz go!" itd. emotka

Wkurza mnie SPAM SMSowy. Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6490633 Napisano: 18.05.2018 13:23:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

joasiunia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

lager napisał(a):

Czy na nagrody od agencji Truly zawsze się czeka miesiącami? emotka

Czeka się długo, może nie kilka miesięcy, ale schodzi im z wysyłką.

Kiedy Turly było jeszcze Przeagencją zdarzyło im się "jedynie" 6 miesięcy opóźnienia z wysyłką nagród (lustrzanki z Tesco)...

Niedługo mogą stracić swój niechlubny "rekord" - do dziś czekam na nagrodę - urządzenie do mikrodermabrazji ze świątecznego konka Perfumerii Douglas organizowanego przez Valkea Media. Za tydzień minie pół roku. Można dłużej? Można emotka

A dopytujesz się czy lepiej czekać cierpliwie? emotka

Dopytuję się dość regularnie emotka Podejrzewam nawet, że jak widzą wiadomość ode mnie, to ciężko wzdychają: "To znowu ona..." emotka Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

joasiunia

#6490595 Napisano: 18.05.2018 11:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

lager napisał(a):

Czy na nagrody od agencji Truly zawsze się czeka miesiącami? emotka

Czeka się długo, może nie kilka miesięcy, ale schodzi im z wysyłką.

Kiedy Turly było jeszcze Przeagencją zdarzyło im się "jedynie" 6 miesięcy opóźnienia z wysyłką nagród (lustrzanki z Tesco)...

Niedługo mogą stracić swój niechlubny "rekord" - do dziś czekam na nagrodę - urządzenie do mikrodermabrazji ze świątecznego konka Perfumerii Douglas organizowanego przez Valkea Media. Za tydzień minie pół roku. Można dłużej? Można emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0