Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6498701 Napisano: 15.06.2018 16:00:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma już ktoś maila o głośniku z Kiory? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6498674 Napisano: 15.06.2018 15:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

maverick napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kiedy się dowiemy, co wygraliśmy z Lidl Kiora Disney emotka

po otwarciu paczki od kuriera? emotka

Spoko, pytam, bo jak kiedyś wygrałam u nich 2 razy, to po odesłaniu danych pisali w mailu, co się wygrało emotka

już rozsyłają e-maila emotka czyli nie będzie niespodzianki, jak kurier przyjdzie, miałaś rację emotka

Maile ślą indywidualnie, czy grupami? W sensie - jak nie mam żadnego maila, tzn. że Gwiazdy śmierci juz na bank nie mam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6498528 Napisano: 15.06.2018 10:35:34 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

Mysia napisał(a):

jackk76 napisał(a):

toka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Działa Wam poczta O2?

o to samo miałam zapytać.Nie mozna się zalogować emotka

A już myślałem, że tylko u mnie coś się ......

U mnie to samo ;/


u mnie tez, ale na WP

Dokładnie. Sto razy wpisałam login i hasło, i za każdym razem pisze, że są błędne. W pierwszej chwili zaczęłam się podejrzewać o sklerozę lub zeza przy wpisywaniu, ale jak zobaczyłam Wasze wpisy, to się uspokoiłam emotka Wyświetl w wątku >>
2 toka, defed 0

joasiunia

#6498137 Napisano: 14.06.2018 16:10:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że na zakupionym opakowaniu ryżu nie było pełnej informacji o produkcie. Zamiast "RYŻ", powinno pisać "RYŻ Z MOLAMI" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6496635 Napisano: 11.06.2018 18:24:39 w Wkurza mnie...
budryska napisał(a):

Wkurza mnie moja teściowa emotka
Jak jej córka (siostra męża) miała małe dziecko, to biegała do niej codziennie. A do nas nie dość, że na samym początku powiedziała, że "ona już wnuki wychowała, teraz moja mama niech się zajmuje", to jeszcze powiedziała ostatnio mojej mamie (gdy przyszła ją zmienić dosłownie na godzinę), że "obcy to chociaż by zapłacili", a jak moja mama wracała dziś od nas  i spotkały się na mieście, to ją spytała: "już po służbie?" emotka

O rany, jaka miła teściowa emotka  Współczuję... emotka Wyświetl w wątku >>
1 budryska 0

joasiunia

#6496631 Napisano: 11.06.2018 18:03:56 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Kiora Lidl? Lubią dzwonić popołudniami, czy dziś przypadkiem nie dzwonią?

W Regulaminie jest napisane, że mają informować SMS, więc na pewno dziś nie dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6496627 Napisano: 11.06.2018 17:46:20 w Połączenia nieodebrane
Jakieś zastrzeżone teraz do kogoś dzwonią? Bo do mnie dzwonił zastrzeżony, słyszałam, ale byłam na piętrze i nim doleciałam, to przestał... emotka A co jeśli to była jakaś nagroda życia, a przez mój ślamazarny bieg - przepadła? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6496538 Napisano: 11.06.2018 13:48:46 w Połączenia nieodebrane
joasiunia napisał(a):

maverick napisał(a):

22 815 73 48

Wujek Google mówi, że to: Centrum Zdrowia Dziecka, Klinika Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii emotka

A dokładniej: sekretariat emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6496537 Napisano: 11.06.2018 13:47:35 w Połączenia nieodebrane
maverick napisał(a):

22 815 73 48

Wujek Google mówi, że to: Centrum Zdrowia Dziecka, Klinika Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

joasiunia

#6496533 Napisano: 11.06.2018 13:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
warcik napisał(a):

W jakiej sprawie mógł dzisiaj dzwonić Happen House?

Może coś odnośnie konka Oral-B Stages w C4? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6496412 Napisano: 11.06.2018 06:36:51 w Dziś cieszę się z.....
1. Wreszcie nastał miły chłodek, bo pada emotka  2. Dzieci śpią, więc jest mega cicho emotka  3. Poranna kawa w takich okolicznościach to rzadkość, więc delektuję się chwilą emotka  4. Przy okazji ogarniam konkursowe zaległości. Ach, te konki!  Ileż one wnoszą w moją szaro-burą zawodową rzeczywistość emotka  Niczym businesswomen ogarniam faktury, rachunki, maile, oświadczenia, koncepcje, teksty,  plan pracy na ten tydzień.  Uwielbiam! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6496284 Napisano: 10.06.2018 11:58:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś brał udział w konkursie BicSoleil i wypełniał formularz ze zdjęciem http://bicsoleil.pl/konkurs/47?

Dopytuję bo rozumiem że jak załączam zdjęcie to tekstu nie muszę tworzyć? Podczas próby wysłania zgłoszenia otrzymałam komunikat pod formularzem tekstowym że to pole jest wymagane...
Więc jak to rozumieć,  i zdjęcie i tekst trzeba wstawić? emotka  

Też się ostatnio na tym zacięłam emotka Ale okazało się, że w pole tekstowe wystarczy wpisać, np. Wybieram odpowiedź w formie zdjęcia. I tyle emotka Poszło, co więcej - wygrało! emotka

to już były wyniki?

Ja pisałam o ostatnim konku BIC w Superpharm, tym ogólnopolskim, gdzie były do wygrania rowery dla niej i dla niego. Oni do wszystkich mają te same formularze, więc też miałam kłopot co zrobić z polem tekstowym, gdy chciałam wysłać tylko zdjęcie emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6496260 Napisano: 10.06.2018 10:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś brał udział w konkursie BicSoleil i wypełniał formularz ze zdjęciem http://bicsoleil.pl/konkurs/47?

Dopytuję bo rozumiem że jak załączam zdjęcie to tekstu nie muszę tworzyć? Podczas próby wysłania zgłoszenia otrzymałam komunikat pod formularzem tekstowym że to pole jest wymagane...
Więc jak to rozumieć,  i zdjęcie i tekst trzeba wstawić? emotka  

Też się ostatnio na tym zacięłam emotka Ale okazało się, że w pole tekstowe wystarczy wpisać, np. Wybieram odpowiedź w formie zdjęcia. I tyle emotka Poszło, co więcej - wygrało! emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

joasiunia

#6495846 Napisano: 08.06.2018 13:56:04 w Wkurza mnie...
alita napisał(a):

freyja88 napisał(a):

No to juz przesada. Dostać maila o takim tytule. Otwierasz a tu tadam! Nie wygrałeś emotka

Byłam pewna, że to moja nagroda główna  emotka kto rozsyła maila o takim tytule....  ??!! emotka

Boże, jak dobrze, że tu weszłam i to zobaczyłam. Od razu się zalogowałam na pocztę męża i mu tego maila skasowałam, co by zawału w pracy nie dostał emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6495696 Napisano: 08.06.2018 08:36:28 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w kółko bezmyślnie wertuję stronę ekonków, w tę i we w tę, przesiaduję na niej długie godziny, chociaż nie czekam na żadne wyniki ani na żadne specjalne info emotka Moje uzależnienie od tej strony ostatnio sięga zenitu. Wczoraj chciałam sprawdzić program tv i oczywiście gdzie wpisałam "telemagazyn"? W wyszukiwarkę na ekonkach. Oczywista sprawa! emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6495695 Napisano: 08.06.2018 08:32:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

kermit napisał(a):

darog napisał(a):

Coś mi nie pasuje. Ariel/ C4 100 zestawów i pare os dało znać? Może coś im się 'zatamowało" w wysyłaniu sms?


Też tak uważam Z dwóch.powodów Moje zgłoszenie było takie extra że normalnie niemożliwe że ich nie pojawiło (joke) A poważnie Na 14 pralek pochwaliły się 3 osoby a na 100 zestawów 2 Brak logiki Tak tak wiem że nie wszyscy się chwalą ale takimi nagrodami akurat dość chętnie.

Dokładnie - co widać po wczorajszych wynikach Blend-a-Med (nie mogę sobie wybaczyć, że zapomniałam posłac moich paragonów na ten etap emotka ). Kiedyś, gdy Karlsbad rozdawał bony do Polo, też wszyscy bardzo chętnie się chwalili. Z drugiej strony tej agencji, o ile się nie mylę, zdarzało się informować kilka dni - może dziś będą jeszcze słać  emotka .

Podejrzewam, że będą jeszcze słać, no bo popatrzcie: poinformowanie 50 walizek musieli rozłożyć na dwa dni, a 300 zestawów poinformowaliby zgrabnie w 1 dzień? To chyba NIE-MOŻ-LI-WE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6495355 Napisano: 07.06.2018 09:20:35 w Popraw sobie humor...

joasiunia

#6495132 Napisano: 06.06.2018 15:09:48 w Czy informują/ informowali?
A loteria Martes Sport - losowanie 4.06 - informowali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6495118 Napisano: 06.06.2018 14:14:01 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Wiecie co.... Wkurza mnie wszystko. Wkurza mnie, że z pracy już mam zero satysfakcji, denerwuje mnie szef. Wkurza mnie, że nie wygrywam w konkursach i loteriach choć bardzo się staram (jedyny plus -1kg od wyksztalcanego nawyku picia dużej ilości wody). Wkurza mnie taka duża liczba konkursów, w których nie zdążę wziąć udziału. Wkurza mnie, że jeszcze lwia część remontu przed nami. Wkurza mnie, że mi się nie chce posprzątać w samochodzie. Wkurza mnie, że nie mam czasu dokończyć książki (ciotka Poldi i sycylijskie lwy-polecam!). Wkurzam się, że pierogi z kapustą i grzybami nie były tak dobre jak powinny być. Wkurzaja mnie porażki....

Nie przejmuj się, będzie lepiej, musi być! emotka Doba pracującego konkursowicza powinna mieć przynajmniej 48 godzin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6495040 Napisano: 06.06.2018 11:46:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kerocna napisał(a):

joasiunia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mountain napisał(a):

witam orientujecie się w jakich sklepach kupić wędliny Henryk Kania z Krainy lodu na konkurs kiory?

U mnie w intermarche, Tesco, kaufland i delikatesy centrum NIE MA emotka  


w Selgrosie, Carrefourze i Auchan też nie widziałam emotka  

To żeby dopełnić obrazu tej poszukiwawczej klęski - do sklepów, w których nie znalazłam, dopisuję Biedronkę... emotka

Biedronka jest wykluczonym sklepem w tym konkursie.

Ooo, dzięki za ważne info, bo gdzieś to po drodze przeoczyłam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0