Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6501766 Napisano: 24.06.2018 21:05:24 w Sport
pioge7 napisał(a):

emotka emotka Przestaję pić 4movy bo chyba już nie daje siły tyle co kiedyś emotka  nie psikam sie już Rexoną, nie piję teś turbogrosika ani Tymbarka, odchodzę z playa ... bojkotuję wszystko co reklamują nasi  emotka fftopic: emotka emotka
co jeszcze tam reklamowali żeby tez zbojkotować?

Parówki trzeba przestać jeść, konkursowe Lay'sy, piwo Tyskie... Oj, z konkursowego punktu widzenia - nie opłaca się tego bojkotować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6501762 Napisano: 24.06.2018 21:02:21 w Sport
Nasi grają tak, jakby byli w drużynie z Kolumbią. Polak podaje do Kolumbijczyka, Kolumbijczyk do Polaka, Polak do Kolumbijczyka... jeden chaotyczny team emotka

PS. Nie, nie - nie to, że nie ma nadziei i że ze mnie marny kibic. Nadzieję na wygraną cały czas mam, tylko trochę mniejszą niż godzinę temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6501756 Napisano: 24.06.2018 20:58:30 w Wkurza mnie...
budryska napisał(a):

Wkurzył mnie wczoraj wieczorem facet na rowerze. Wracam z zakupów samochodem, z dziećmi na pokładzie, a tu nagle ten gość zasuwa sobie ulicą, mimo zakazu i tego, że obok chodnik i ścieżka rowerowa emotka Mało tego - facet jedna ręką trzymał kierownicę, bo w drugiej miał telefon, z którego sobie coś czytał. Z naprzeciwka był duży ruch i nie dało się go tak łatwo wymiąć, wiec za jego plecami zrobił się korek.
Czy ludzie to naprawdę nie mają żadnej wyobraźni?  emotka

To ostatnio chyba jakaś moda, żeby tak jeździć i jednocześnie coś czytać na telefonie. Mnie ostatnio minął chłopak, który kierownicy nie trzymał wcale. Za to smartfona - owszem - obsługiwał na dwie ręce. I wcale wolno nie jechał emotka Przerażają mnie tacy akrobaci, ale może dlatego, że wszystkich sądzę mierzę swoją miarą. Ja bym tak ułamka sekundy nie ujechała. Zaryłabym w chodnik szybciej, niż zdążyłabym dotknąć telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6501527 Napisano: 23.06.2018 16:51:02 w Czy informują/ informowali?
mampytanie napisał(a):

Czy z Daj się poruszyć j wygraj dwa koła z INTERMARCHE już były wyniki?

Były emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6501498 Napisano: 23.06.2018 14:19:38 w Czy informują/ informowali?
maverick napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy wczoraj informowali z Loży Vip - Stock? Bo widziałam jakiś jeden wpis w MDW.. Ale tylko jeden, nikt więcej się nie chwalił. Jedna wódka na forum na sto nagród - stąd moje wątpliwości - informowali? emotka

Tak, informowali o butelkach na pewno emotka

Dzięki emotka A z którego tygodnia? Bo jakoś w tym konku straciłam orientację, czy informują o czasie czy z opóźnieniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6501450 Napisano: 23.06.2018 08:50:33 w Czy informują/ informowali?
Czy wczoraj informowali z Loży Vip - Stock? Bo widziałam jakiś jeden wpis w MDW.. Ale tylko jeden, nikt więcej się nie chwalił. Jedna wódka na forum na sto nagród - stąd moje wątpliwości - informowali? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6501124 Napisano: 22.06.2018 12:48:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

nataszka napisał(a):

szukam linka do konkursu kaufland  aygo gdzie początek był LATEM.....?

Kaufland, gdzie początek zdania to "Latem..." to ten konk:
https://www.e-kon...ea-sun-kaufland.html

...ale aygo tam nie ma emotka

A drążąc temat - aygo było tutaj: https://www.e-kon...slonca-kaufland.html Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6501122 Napisano: 22.06.2018 12:45:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

szukam linka do konkursu kaufland  aygo gdzie początek był LATEM.....?

Kaufland, gdzie początek zdania to "Latem..." to ten konk:
https://www.e-kon...ea-sun-kaufland.html

...ale aygo tam nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6501011 Napisano: 22.06.2018 07:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropka-82 napisał(a):

Czy dostał już ktoś grę z Lubisi?

Raczej nikt. Jeszcze nie wysyłają. Ja mam wygraną z drugiego dnia trwania loterii i gra jeszcze nie przyszła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6500862 Napisano: 21.06.2018 18:03:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Candi. Ponarzekałam, ale zwracam honor. Jednak rower u męża emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6500702 Napisano: 21.06.2018 12:55:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Uuu... Candi. No tego się nie spodziewałam... nic a nic? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6500676 Napisano: 21.06.2018 12:35:05 w Informują
Czy Candi dzwonią, czy wysyłają SMS? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6500662 Napisano: 21.06.2018 12:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Dziś SMS z Saatchi&Saatchhi
co to może być?

Może Blend-a-med "Wyślij uśmiech w podróż"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6500365 Napisano: 20.06.2018 15:36:04 w Informują
Underground Media - 4Move BP emotka  SMS Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6500206 Napisano: 20.06.2018 11:59:39 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Szukam pomysłu na imieninowe prezent dla teściowej..  emotka
Kompletnie nie wiem co wybrać bo ta kobieta wszystko ma emotka


Ostatnio czytałam (chyba w okolicach Dnia Matki), że są pewne przedmioty, których nie daje się w prezencie. Min.: suplementy diety, lekarstwa itp. ORAZ kosmetyki typu krem, maseczka, szampon itd. Dla mnie to logiczne, żeby sobie takie coś odpuścić, chyba że solenizant sam wskaże, że chce dokładnie to-a-to.

Może sprawdzi się rodzinna wyprawa do kina / teatru / na kabarety? Albo jednodniowa wycieczka połączona ze zwiedzaniem (koniecznie z przewodnikiem)? Wtedy nie fundujesz niczego szwagierce, zaś integrujesz rodzinę.

Teściowym trudno dogodzić emotka Jak moja miała urodziny, to pomyśleliśmy z mężem, że ucieszy ją voucher do restauracji - wiadomo - pójdzie z Teściem na randkę, coś dobrego zjedzą, wypiją... Zawsze jak opowiadała, że w pracy koleżanki gdzieś z mężami wychodzą, to słychać było nutkę zazdrości. No więc kupiliśmy i daliśmy. I wiecie co? Jak dostała ten voucher, to jakby ją coś opętało: "O matko! A co ja tam będę robić? Co my tam mamy  jeść? Pewnie będzie niedobre! Tam nas otrują! Krewetki?  Krewetek nie lubię, dziczyzny nie jadam, pewnie stare mięso mają... Deser? Będę gruba, nie zjem. Ile pieniędzy? Za 300 zł?! To się przejemy! Będą nas brzuchy boleć. Się pochorujemy. Czy możecie to odwołać? A może Wy pójdziecie? Nie mam się w co ubrać! Mam obiad w domu, zmarnuje się. Po co my tam pójdziemy?" Tak marudziła, jakby ją człowiek wysyłał na tydzień ciężkich robót do kamieniołomu, a nie na obiad. Od tego czasu uznaliśmy, że nie ma się co silić na wymyślne prezenty - lepiej dać ładne kwiaty. Przynajmniej uniknie się nerwów emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6500193 Napisano: 20.06.2018 11:46:27 w Czy informują/ informowali?
Czy 4move na stacjach BP (Na szwajcarskim szlaku) już kogoś informowało? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6500133 Napisano: 20.06.2018 10:12:11 w WC - rozmowy o wszystkim
andziulka21 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Szukam pomysłu na imieninowe prezent dla teściowej..  emotka
Kompletnie nie wiem co wybrać bo ta kobieta wszystko ma emotka

Może voucher na jakiś zabieg kosmetyczny lub masaż. Albo zaproszenie do restauracji. Są te wszystkie strony, które sprzedają takie rzeczy w formie voucherów. Jest to jakaś alternatywna dla zwykłych prezentów. 

Obawiam się niestety, że wouchery i inne karty podarunkowe dała by córusi.. A szwagierki uszczęśliwiac nie będę emotka

Może jakaś wypasiona ramka z rodzinnym zdjęciem? Albo jakaś super ładna filiżanka (taka na przykład szklana, z podwójną ścianką, jakie teraz modne)? emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6499745 Napisano: 19.06.2018 10:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam 
Czy są już wyniki z RENAULT ? -> star wars ?
jakoś nie widzę na stronie  a może źle widzę /

pozdrawiam

Nie ma... odświeżam co minutę, więc jestem na bieżąco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6499449 Napisano: 18.06.2018 13:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pinka998 napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

Jeśli chodzi o Bricomarche to się tak nie ekscytujcie z jakiej miejscowości i czy alfabetycznie dzwonią bo jeśli będzie tak jak w zeszłym roku to dam wam przykład że do mojego męża dzwonili na początku a do mojej siostry pod koniec a wrzucali do urny w jednej miejscowości i skonczylo się tak że moja siostra miała wyższą nagrodę niż mój mąż wiec kolejność telefonów o niczym nie świadczy. Po prostu czekajmy z myślą że do Nas też wkoncu zadzwonią. 

a czy to nie jest tak ze nagrode przydzielaja pod wielkosc paragonu? im wyzszy paragon tym lepsza nagroda? 

Obalam tę teorię emotka Musieliby mieć paragony przed oczami już teraz, zanim zadzwonią ze sklepu i poinformują o rodzaju nagrody emotka Nikt nie będzie rozwijał iluś tam metrów rolki paragonowej, jednej albo i kilku, żeby sprawdzić na jakie sumy były wygrane paragony emotka Raczej ocenią rymowanki, nie kwoty. Poprawcie mnie, jeśli się mylę i macie na ten temat większą wiedzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6499422 Napisano: 18.06.2018 13:18:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pinka998 napisał(a):

marocco napisał(a):

Jak z Brico dzwonią dziś?

do mnie dzisiaj dzwonili. nieodebrane mialam w sobote. a swoja droga - oni nie informuja jaka nagrode sie wygralo. pytanie mam wiec czy czasami nagrod nie przydzielaja na podstawie wysokosci paragonu? im wiekszy paragon tym lepsza wygrana? pierwszy raz spotkalam sie z czyms takim ze wygralalam ale nie wiadomo co. 

Do mnie też dzwonili na nieodebrane. Nie podawali, co się wygrało, ale dzwoniący pan wyraźnie powiedział, że na początku lipca będzie się ze mną kontaktował sklep i wtedy mnie poinformują o sposobie odbioru nagrody, oraz o tym CO wygrałam emotka Więc zanim pójdę odebrać, to będzie wiadomo co. Wątpię, żeby dawali nagrody za wysokość paragonu. Kto by to szukał i sprawdzał, kto, co i za ile kupił emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0