Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6518614 Napisano: 13.08.2018 11:12:25 w Czy informują/ informowali?
Czy w Red Bullu C4 wszyscy dostali maila bez rodzaju nagrody, czy jednak rowery taką informację w mailu mają? Pytam, bo pamiętam, że w ubiegłym etapie jak niektórzy pisali, że wygrali ale nie wiedzą co, to ktoś napisał, żeby sprawdzić tytuł maila... Ale nie wiem, czy mu się nie pomyliło z konkiem Red Bulla w Biedrze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6517465 Napisano: 08.08.2018 12:35:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ten Stock to etap ostatni, czy przedostatni? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6515485 Napisano: 01.08.2018 20:24:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sierpniu, zaczynasz się obiecująco  emotka  Rower z Red Bulla! emotka
PS. I chwała Bogu, że się udało, bo już sterty puszek Red Bulla zalegają w każdym kuchennym kącie. Będę na nie od dziś patrzeć łaskawym okiem... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6514252 Napisano: 29.07.2018 18:43:55 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

Pieruna wtorek i środa ma być 33C w cieniu emotka emotka emotka emotka

Umrzem ugotowani emotka
Pocieszam się, że może właśnie ten dziki żar - prócz kuchni, salonów i sypialni - rozpali nam mózgi do czerwoności i w ten sposób powstaną jakieś wiekopomne, genialne konkursowe wiersze, które to agencje będę nagradzać jedna po drugiej, bez mrugnięcia okiem, samymi głównymi emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6514155 Napisano: 29.07.2018 10:40:26 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...że w upały nagrzewa się w domu dach. I dzięki temu - temperatura w kuchni o 10.12 to "jedyne" 28,5 stopnia emotka
PS. I żeby nie było - nic nie gotowałam. To przez ten ****** dach emotka

Ja przed laty - zapominając niestety o przestrogach babci - zgodziłam się na kuchnię od południa-zachodu oraz użytkowe poddasze bez strychu.  emotka Gotowanie obiadu to naprawdę jest katorga (a ja akurat uwielbiam gotować i ogólnie "pichcić"), a codziennie wietrzenie poddasza od rana do zmroku łaskawie obniża temperatury w sypialniach z trzydziestu dwóch do trzydziestu.  emotka Kiedy wieje, jak to miało miejsce choćby podczas zaćmienia, da się jeszcze coś wpędzić do domu dzięki gigantycznym przeciągom, ale np. wczoraj i dziś wszystko stało - zero powiewu.  emotka

No, jakbym czytała o swojej kuchni! emotka Dziś na obiad będzie zamówiona pizza, bo przy garnkach idzie się zapocić na śmierć... emotka
PS. za to nie muszę wydawać na saunę. Ma się ten luksus w domu emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6514141 Napisano: 29.07.2018 10:15:18 w Wkurza mnie...
...że w upały nagrzewa się w domu dach. I dzięki temu - temperatura w kuchni o 10.12 to "jedyne" 28,5 stopnia emotka
PS. I żeby nie było - nic nie gotowałam. To przez ten ****** dach emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6513690 Napisano: 27.07.2018 12:33:28 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że mąż za 2,5 godziny zaczyna urlop emotka emotka emotka Na horyzoncie jedna wielka dwutygodniowa randka! (z której tydzień spędzimy nad morzem) emotka Żyć nie umierać! emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6512702 Napisano: 24.07.2018 20:59:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bianco napisał(a):

a ja dzisiaj idę sobie do Alior banku gotowa zalozyc konto żeby wziać udział w konkursie
wyjazd do Wenecji, pytam się grzecznie o konkurs, o kartę którą trzeba wyrobić emotka
pani patrzy na mnie jakoś nieobecnie
nie wie nic o konkursie, klika i klika
i w końcu poważnym głosem mówi, że to jest dla PRIVATE BANKING
myślę sobie - dobra, angielski znam - łapie emotka
i dodaje że muszę mieć konto i MILION w aktywach
- nie mogłam się powstrzymać ze śmiechu  (więcej chyba do Alior nie wstąpię )
bo mnie jeszcze gdzieś odwiazą... i to raczej nie do Wenecji  emotka emotka  

MILION W AKTYWACH...  emotka Alior naprawdę myśli, że milionerzy grywają w konkach?  emotka emotka Alior, you made my evening! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6512422 Napisano: 24.07.2018 09:56:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dodałam zgłoszenie na Krówkę Wawel 22.07.2018 przez www i do dziś nie ma go na stronie. Ktoś też tak ma, czy raczej powinnam się zacząć martwić, że coś z nim było nie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6511413 Napisano: 20.07.2018 09:15:52 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Rozwiązanie bankowo skuteczne emotka   ale wiesz - wtedy prócz bezpiecznych batonów w kuchni, "leżałoby" pewnie również kilka innych spraw: niezrobiony obiad, ogólny bałagan, biegające samopas, skaczące po stołach i meblach dzieci emotka
Że już nie wspomnę, że komputer mam w innym pokoju i pewnie bym w tych dybach umarła, gdybym przez godzinę nie mogła tutaj zajrzeć emotka

Och, to chyba niewielka cena za zwycięstwo hartu ducha emotka Nie można być wiecznie niewolnikiem internetu  emotka

Racja, racja... emotka Muszę nad tym w wakacje popracować emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6511407 Napisano: 20.07.2018 09:06:55 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

regularnie kupuję po dwa batoniki i wiecznie, ZANIM ZROBIĘ FOTO to je ZJADAM... emotka To jest silniejsze ode mnie. Dziś rano było tak samo: wchodzę do kuchni, rozglądam się, co by tu z rana pożreć, patrzę - leży Kinder Bueno. Pierwsza myśl: "Dooobra, kupię potem nowe..."  CHRUP, CHRUP - i po Kinder Bueno...

Coś jest na rzeczy w tym "przysłowiowym łańcuchu trzymającym kobietę w kuchni"...
Jedyna rada, zakuć w dyby w salonie dla odmiany emotka

Rozwiązanie bankowo skuteczne emotka , ale wiesz - wtedy prócz bezpiecznych batonów w kuchni, "leżałoby" pewnie również kilka innych spraw: niezrobiony obiad, ogólny bałagan, biegające samopas, skaczące po stołach i meblach dzieci emotka Że już nie wspomnę, że komputer mam w innym pokoju i pewnie bym w tych dybach umarła, gdybym przez godzinę nie mogła tutaj zajrzeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6511391 Napisano: 20.07.2018 07:19:58 w Wkurza mnie...
Moje świńskie łakomstwo emotka Konkurs Kinder Bueno trwa od 25.06, od tego też czasu regularnie kupuję po dwa batoniki, i wiecznie ZANIM ZROBIĘ FOTO to je ZJADAM... emotka To jest silniejsze ode mnie. Dziś rano było tak samo: wchodzę do kuchni, rozglądam się, co by tu z rana pożreć, patrzę - leży Kinder Bueno. Pierwsza myśl: "Dooobra, kupię potem nowe..."  CHRUP, CHRUP - i po Kinder Bueno... Chyba nigdy nie zrobię tego zdjęcia! emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6510943 Napisano: 18.07.2018 20:51:24 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

UWAGA. To mnie nie wkurza, to mnie doprowadza do dzikiej rozpaczy, ale nie ma takiego wątku... emotka

pionas , za jedno, jedyniutkie niewinne pytanie, karniak? Karniak w miejscu, gdzie spędzam przynajmniej połowę doby? Karniak na moim  emotka forum? No nieee... tylko nie to  emotka To już bardziej bym zrozumiała, gdyby mi mąż dał karniaka w kuchni, bo obiad niedobry (spaliłam schaboszczaki), ale karniaka tutaj? Za tak małe przewinienie, które - nota bene - pierwszy raz mi się zdarzyło? emotka

pionas ja tu wołam o rozgrzeszenie, ale chyba mnie nie słychać... emotka Miejże litość i karniakami karaj upartych recydywistów, a nie biedotę, której się raz zdarzyło emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6510939 Napisano: 18.07.2018 20:42:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

zakończył się kilkuetapowy konkurs w McDonalds, z naprawdę dużą ilością nagród (poza tymi natychmiastowymi spod wirtualnej zdrapki). Czy mi się wydaje, czy jakoś nikt niczym się nie chwalił? Przeoczyłam coś? Wraz z rodziną wysłaliśmy naprawdę dużo zgłoszeń, i marne nic!

Wydaje mi się, że nie doceniamy tłumów, które tam grały. Apkę McDonald's posiada chyba 80-90% nastolatków, i podejrzewam, że wśród starszych osób również sporo. Jeśli do tego policzyć, że w wakacje w McDonald's przewijają się tłumy ludzi, to chyba brak nagród na forum mnie jakoś bardzo nie dziwi. To nie był konk dla wtajemniczonych, tylko dla szerokich mas emotka Znam np. dziewczynę, która wygrała kamerkę, ale z racji tego, że nie jest typową konkursowiczką, nie wiedziała, że trzeba było zachować paragon. I po kamerce. Myślę, że na tym poległo wielu mugolskich zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

joasiunia

#6510855 Napisano: 18.07.2018 17:11:14 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

pionas sprawdź proszę swój system powiadamiania za pomocą małpy przed nickiem, bo już kolejny raz spotykam się z takim zjawiskiem, że jeśli za nickiem jest przylepiony znak interpunkcyjny (w tym przykładzie przecinek), to SYSTEM NIE ZADZIAŁA!

W celu sprawdzenia, czy teraz zadziała - edytowałam i przed przecinkiem dałam spację, ale mam wrażenie, że nie działa nadal... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6510809 Napisano: 18.07.2018 15:25:25 w Wkurza mnie...
UWAGA. To mnie nie wkurza, to mnie doprowadza do dzikiej rozpaczy, ale nie ma takiego wątku... emotka

@pionas , za jedno, jedyniutkie niewinne pytanie, karniak? Karniak w miejscu, gdzie spędzam przynajmniej połowę doby? Karniak na moim emotka forum? No nieee... tylko nie to emotka To już bardziej bym zrozumiała, gdyby mi mąż dał karniaka w kuchni, bo obiad niedobry (spaliłam schaboszczaki), ale karniaka tutaj? Za tak małe przewinienie, które - nota bene - pierwszy raz mi się zdarzyło? emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

joasiunia

#6510753 Napisano: 18.07.2018 13:45:24 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kermit napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W Henryk kania nie ma kodu. Ma być produkt z nadrukiem Disneya kraina lodu. Na paragonie wybija literkę D przy produkcie. Sprawdziłam w kilku sklepach i nawet jak jest byle jak opisane to i tak jest literka D 

A ta literka D to nie jest po prostu oznaczenie stawki Vat (A - 23%, B- 8%, D-5%) emotka

Nie to jest oznaczenie opakowania z disneyem. Na tym samym paragonie mialam henryka bez krainy lodu i tam nie ma D

Teraz z ciekawości sprawdziłam na jedynym paragonie: nie mam żadnej litery D, za to zaraz po cenie mam literę C.  emotka

Ja na paragonie z ITM mam przy parówkach skrót DIS emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6510745 Napisano: 18.07.2018 13:35:33 w Czy informują/ informowali?
kawazczekolada napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Ktoś jeszcze nie otrzymał maila z Hebe, a widzi się na liście? emotka

To ze ktoś znalazł siebie na liście to nie znaczy że to On... To jest tylko imię i pierwsza litera nazwiska emotka

Wiem, wiem... Gdybym się nazywała Genowefa Q., to prawdopodobieństwo, że to jestem ja zapewne byłoby większe, obyłoby się bez pytań emotka Ale niestety - z moimi pospolitymi inicjałami, często miewam takie wątpliwości emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6510661 Napisano: 18.07.2018 11:24:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mietowa napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

I ja potwierdzam, że nic nie wygrałam. 

Potwierdzam - u mnie też nic emotka

emotka  potwierdzam! 

To i ja oficjalnie potwierdzę. Nic. Telefonu jak nie było o 11.20, tak nie ma nadal, a mamy już 11.24 emotka Wyświetl w wątku >>
2 mietowa, mysia 0

joasiunia

#6510607 Napisano: 18.07.2018 10:31:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O losie, nie rób mi tego... Czyli tam na liście w Hebe to nie ja??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0