Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6527744 Napisano: 12.09.2018 12:14:34 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...jest podane moje konkursowe hasło. I kurier może sobie zobaczyć i przeczytać. I potem będzie się ze mnie śmiał, że takie farmazony wypisuję...

Skoro sama przyznajesz, że jesteś autorką tych farmazonów, to o co chodzi? emotka Bierz to na klatę! Skoro się powiedziało A, to kolej na B... Ja też bym się śmiał z farmazonów, więc skoro takie popełniłaś, to nic dziwnego emotka

cb656 Kiedy ja biorę na klatę, przyznaję się! emotka Tylko to trochę takie dziwne uczucie... Jak w szkole: wyobraź sobie, że np. w liceum pisujesz wiersze, aż tu nagle któregoś dnia Twój tajny kajet z poezją dostaje się w niepowołane ręce klasowych rozrabiaczy. I oni czytają to na głos i pół klasy się śmieje... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

joasiunia

#6527715 Napisano: 12.09.2018 11:07:01 w Wkurza mnie...
A mnie odrobinkę wkurza to, że na protokole otrzymania karty z C4/Haribo jest podane moje konkursowe hasło  emotka I kurier może sobie zobaczyć i przeczytać emotka I potem będzie się ze mnie śmiał, że takie farmazony wypisuję... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6527027 Napisano: 10.09.2018 10:00:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Dostał ktoś przypomnienie z Haribo C4, Że trzeba odesłać paragon? Wysyłałam już im, więc nie wiem czy tylko profilaktycznie przypominają?

Do mnie dziś odpisali, że wszystko ok, dziękują za dokumenty i potwierdzają nagrodę emotka  a wysłałaś tyle paragonów, ile zgłoszeń? Może o to chodzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6526311 Napisano: 06.09.2018 19:35:12 w Wkurza mnie...
pokrzywa30 napisał(a):

Wkurza mnie że próbuje od kilku dni zgłosić rafaello i cały czas ten sam komunikat NIEPOWODZENIE!! no masakra różne przeglarki czy z telefonu czy z komputera to samo nie używam zdjęć i kicha, paragon przepadnie chyba bo już się poddaje

Mnie dziś strona Raffaello też zdenerwowała, bo dziergałam tę owijkę chyba z godzinę, a jak chciałam zaakceptować i przejść dalej, to strona się zawiesiła i nie działało nic - ani zapisanie projektu, ani przejście dalej, ani cofnięcie czegokolwiek... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6526238 Napisano: 06.09.2018 14:49:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
-Violka- napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Bujaczek z Grilluj z pOLOMARKET..... kurier dhl... ale słitaśny emotka

Moi kurierzy to same stare chłopy  emotka  gratuluję słodziaka 
A w temacie leżak itm 

-Violka- Dziękuję za poprawę humoru! emotka
W temacie: rower Red Bull C4 + rękawiczki Bontrager emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6526229 Napisano: 06.09.2018 14:35:42 w Wkurza mnie...
Mój Boże, dziś wszystko mnie wkurza emotka Wkurza mnie, że żeby dostać 100 zł z ubezpieczenia dziecka od wypadków (syn senior rozciął sobie jakiś czas temu łuk brwiowy i miał zakładane 2 szwy), trzeba tyle zachodu, jakby człowiek chciał wysępić co najmniej 100000 zł. Ogrom czynności związanych z uzyskaniem tej niebotycznej kwoty, głupiej stówy mnie dziś przerósł.
Wkurzyli mnie lekarka w przychodni, kurier rano, facet na parkingu...
Chyba muszę iść się położyć i wziąć jakiś Nervomix emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6526207 Napisano: 06.09.2018 13:57:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Haribo C4 - karta podarunkowa emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6526137 Napisano: 06.09.2018 11:09:45 w Wkurza mnie...
...beztroski kurier dpd, który zostawił paczkę z rowerem i wszystkimi dokumentami na wierzchu u sąsiadów (a nadmienię, że to podejrzane towarzystwo), nie pytając mnie o zgodę, ani nie informując o tym emotka emotka emotka Najważniejsze, że paczka odhaczona. A że dostarczona do kogoś innego, to już ciul z tym... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6526003 Napisano: 05.09.2018 21:11:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wina z Cono Suremotka Jako nauczyciel będę wznosić toasty za nowy rok szkolny... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6526001 Napisano: 05.09.2018 21:06:37 w WC - rozmowy o wszystkim
malenka89 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

serce mi pęka jak mój maluch płacze gdy idzie do przedszkola...


mój też w tym roku poszedł pierwszy raz.... pierwszy dzień super, nie chciał nawet wyjść z przedszkola, wczoraj Pani mówiła, że wszystkie dzieci zaczęły płakać no to i on do nich dołączył, ale tylko popłakiwał, dzisiaj mu tłumaczyłam, że wcale nie musi płakać jak wszystkie dzieci płaczą, niby zrozumiał, ale zobaczymy jak to będzie, bo dzisiaj jak go zaprowadziłam to znowu lament straszny...  zrobił papa i poszedł się bawić, ale też cały czas myślę czy mu tam dobrze. 

Dacie radę, będzie dobrze! emotka emotka Jak moje maluchy do przedszkola prowadziłam przez pierwsze dni, to nawet jakoś wchodziły, dawały radę, za to ja miałam ochotę się położyć pod drzwiami i popłakać, tak to przeżywałam emotka Nie da się ukryć - pierwsze dni w przedszkolu to emocje dla wszystkich... emotka  

PS. Pierwszodniowa huśtawka emocjonalna to jeszcze nic. Zobaczycie, jak będziecie przeżywać, jak będą pierwsze przedstawienia grupowe - na dzień mamy, dzień taty, czy na święta... Wtedy - jak trafi na takiego mięczaka jak ja - człowiek płacze ze wzruszenia jak 44 bobry, bo nie może uwierzyć, że przecież dopiero co się urodzili, a teraz tyyyle potrafią... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6525825 Napisano: 05.09.2018 14:36:23 w Informują
Cono Sur informuje mailowo, wyniki już też na stronie emotka https://rowerconosur.pl/ Wyświetl w wątku >>
1 lowmacp 0

joasiunia

#6523081 Napisano: 28.08.2018 14:46:27 w Informują
Informuje NAŁęczowianka/C4 na Insta - komentarze pod zdjęciami emotka Wyświetl w wątku >>
2 alita, loser9 0

joasiunia

#6522804 Napisano: 27.08.2018 19:53:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Ostatnio jakiś dziwny trend na OLX nastał... Już kilka razy dostałam prośbę o podesłanie dokładnych danych sprzedawanej rzeczy i swojego numeru konta na czyjś adres e-mail. Przy czym wszystkie takie prośby były zawsze pisane jakąś dziwną łamaną polszczyzną. Jeden z użytkowników chciał numer konta i nawet chciał mi wpłacić w ramach przedpłaty wyższą kwotę niż ta, za którą sprzedawałam dany przedmiot. Czy to jakiś nowy sposób, żeby mnie wykiwać, czy to jakieś stare sztuczki OLXowych oszustów, tylko ja jestem sprzedawcą-mugolem i pierwszy raz się z czymś tak dziwnym spotykam? Podejrzane trochę... emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6521570 Napisano: 23.08.2018 14:14:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
joasiunia napisał(a):

I ja będę dumnie nosić Obaga z Activii/C4! emotka

O matko jedyna... i jeszcze Beckers! emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6521461 Napisano: 23.08.2018 10:17:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj dotarł grill z konkursu Soignon/Auchan. Będzie grillowanie - w domeczku, wygodnie, niezależnie od pogody na dworze! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6521460 Napisano: 23.08.2018 10:15:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
I ja będę dumnie nosić Obaga z Activii/C4! emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6521407 Napisano: 23.08.2018 07:57:29 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Red bull c4, ktoś moze coś wie?

Obstawiam, że dziś będą wyniki emotka Pewnie te dwa dni z zeszłego tygodnia potraktowali jako nierobocze-urlopowe. Od pn-śr - 3 dni na wybór i dziś - informowanie emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6521207 Napisano: 22.08.2018 14:53:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie zgubili przypadkiem dwóch rowerów? Patrzę już setny raz, a tam tylko 23 rowery... Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6520169 Napisano: 19.08.2018 19:40:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już korzystał w vouchera 2D, który dostawało się w konkursie Krówki Wawel? Ja za Chiny nie mogę go uruchomić. Wpisuję kod i cały czas mi wyskakuje "kod nie został znaleziony"... I nie wiem, czy ja coś robię źle, czy coś jest nie tak z samym kodem, że mi nie wchodzi... Czy może, żeby go wykorzystać trzeba posiadać już dłużej jakieś opłacone konto na Showmax, a nie takie zakładane na szybko, darmowe, jak moje? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6518617 Napisano: 13.08.2018 11:18:00 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Czy w Red Bullu C4 wszyscy dostali maila bez rodzaju nagrody, czy jednak rowery taką informację w mailu mają? Pytam, bo pamiętam, że w ubiegłym etapie jak niektórzy pisali, że wygrali ale nie wiedzą co, to ktoś napisał, żeby sprawdzić tytuł maila... Ale nie wiem, czy mu się nie pomyliło z konkiem Red Bulla w Biedrze... emotka

masz na stronie podane wyniki
masz na stronie konkursowej wymienione 5 inicjałów i miast, które zgarnęły rowery
  • Roman L.
    Bydgoszcz
  • Aleksandra M.
    Warszawa
  • Joanna M.
    Nowy dwór mazowiecki
  • Marcin P.
    Jędrzychów
  • Bartosz W.
    Tuszyn
https://www.scigajredbulla.pl/zwyciezcy

Aaa... dzięki emotka Zatem wszystko jasne. Będę pić Red Bulle lub gnieść puszki w rękawiczkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0