Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joasiunia

joasiunia

#6552043 Napisano: 29.11.2018 21:20:37 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się, że miałam BARDZO UDANY DZIEŃ W PRACY! Oh yeah!!! emotka emotka emotka emotka
PS. Wiem, że do rzeczywistości konkursowej to nic nie wnosi, ale musiałam się tym z Wami podzielić emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6551212 Napisano: 27.11.2018 14:24:34 w Czy informują/ informowali?
masza napisał(a):

Dziś będzie rezerwa z Milki?

Właśnie idzie, bo dostałam maila o wygranym głośniku emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6551039 Napisano: 27.11.2018 09:16:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co dzis wozi gls?

Może bony do C4 z konkursu Kiri? Bo do mnie też jedzie i podejrzewam ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6551020 Napisano: 27.11.2018 07:27:43 w WC - rozmowy o wszystkim
Muszę się poradzić, bo sama jakoś nie potrafię ogarnąć tematu emotka Jak to jest z wygranymi produktami Apple - iPadami, iPhonami, MacBookami - jeśli je wygrywamy i nie mamy żadnych paragonów zakupu ani innych dokumentów od organizatora, to mamy na nie standardową roczną gwarancję producenta, czy nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6550124 Napisano: 23.11.2018 11:53:07 w Wkurza mnie...
Miałam się tu nie wpisywać, ale ten wątek mnie przyciąga  emotka Wkurza mnie mój pech. Upatrzyłam sobie torebkę. Pierwszy raz w życiu spodobała mi się torebka. Markowa. Śliczna. Ba, cudowna! Zwykle nie przywiązuję wagi do torebek, dzieci włóczą je po ziemi, targają na wszystkie strony, ale w tej się prawdziwie zakochałam. Myślę: dobra, raz w życiu: zaszaleję! Kupię ją sobie na grudniowe urodziny. I co? Dziś wchodzę na answear, chcę zamawiać, a ona WYPRZEDANA emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6549835 Napisano: 22.11.2018 13:40:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Heniek, chłopie, witaj ponownie w naszych skromnych progach! emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6549784 Napisano: 22.11.2018 11:20:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

Prywatna odp od Heinekena w sprawie wyników..

Jeśli chodzi o wyniki ze zgłoszeń poniedziałkowych, to laureaci zostali powiadomieni wczoraj.


:/


Pudła emotka .,...

Niemożliwe... i nikt nic...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6549736 Napisano: 22.11.2018 09:35:58 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

Już tak strasznie ale to strasznie zadowolony z tego że w jedynym sklepie na chyba nie wiem ile odwiedzonych znalazłem produkty "Kamill". Nie było Rexa tylko Kamill.... I co ... Uhahany wziąłem z mamą OSTATNIE 4 produkty (telefonu nie miałem swojego, żeby sprawdzić regulamin), na 4 paragony, Każdy po 7,99 zł!!! Łącznie 31,96 zł. W tym momencie szczęśliwy zasiadam do komputera, otwieram stronę konkursową, żeby zgłosić moje kochane 4 paragony, na tenże konkurs a tam jak byk:

  1. Kup dowolne produkty KamiII lub REX za minimum 10 zł.
Nosz kur emotka emotka

Przemęczenie? Listopadowa depresja emotka ? Ja już nie wiem emotka A czytałem ten konkurs tyle razy i jednak umknęło emotka
i to mnie dziś wkurza emotka

To chyba jakieś jesienne konkursowe przesilenie, bo ja też ostatnio tak mam. Biorę w sklepie nie to, co trzeba, nie tyle, ile trzeba, często za zbyt niską kwotę, czasem zapominam paragonu, a na koniec - jak psychiczna - zamykam ten cykl pomyłek tym, że zapominam wysłać zgłoszenie w terminie emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6549718 Napisano: 22.11.2018 08:45:34 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się:
1) że nic mnie nie wkurza
2) że nie rozchlapuję porannej kawy na prawo i lewo w trakcie dzikiej zabawy, bo Junior jeszcze śpi
3) że mamy czwarteczek (czyli już prawie, jedną nogą piąteczek, a jak piąteczek, to jeszcze momencik i będzie weekend) emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6549445 Napisano: 21.11.2018 12:02:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

czy były już wyniki?
https://www.debowekonkurs.pl/

wygrał ktoś?

Nie było wyników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6549103 Napisano: 20.11.2018 12:22:40 w Wkurza mnie...
anneks1 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...boląca głowa, mimo Ibupromu. Migrenowcy, łączę się z Wami w bólu! emotka

na migrenę Ibuprom nie pomoże. Bez recepty proponuję Migea  - 1 op. można kupić, więcej na receptę.

Ja polecam saszetki Nimesil - przepisze je każdy lekarz, ale są dobre na wszelkie bóle - od zębowych po migrenowe

Na migrenę najlepsze Solpadine zawiera kodeinę, która bardzo szybko uśmierza ból

Dziękuję, Dziewczęta, jak tylko się po południu wyczołgam z domu do pracy, to z pewnością któryś z tych specyfików zakupię emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6549047 Napisano: 20.11.2018 11:08:59 w Wkurza mnie...
...boląca głowa, mimo Ibupromu. Migrenowcy, łączę się z Wami w bólu! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joasiunia

#6548776 Napisano: 19.11.2018 14:37:59 w Wkurza mnie...
Moje dzisiejsze rozmemłanie emotka No za nic nie mogę się zebrać, żeby zakasać rękawy i powiedzić hardo: "Junior, ogarniamy ten burdel, za godzinę wraca tata!" emotka
Więc tak siedzimy, ja trochę przed kompem, trochę przed tv, trochę z Juniorem na podłodze, puszczamy resoraki, oglądamy poroznoszone po całym pokoju książki, nakrywamy głowę ubraniami i robimy "a kuku!"... i już pół poniedziałku zleciało... emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

joasiunia

#6547587 Napisano: 15.11.2018 13:58:08 w Wkurza mnie...
Przychodzi SMS. Na konkursowy numer. Biegnę w te pędy, bo słyszałam piknięcie. Łapię za telefon z nadzieją, że to jakaś wyczekana nagroda, a tam MMS-owy spam. I to jeszcze jaki - z fotką jakiejś gołej babki emotka I w tym MMSie pisze, że mieszka w willi z siłownią, że szuka partnera do wspólnego "ćwiczenia" (i żeby nie było - dla niedowiarków, prócz wyeksponowania golizny, w tle widać jakieś sprzęty do ćwiczeń). Numer jest nowy, niedawno kupiony, a tu takie wiadomości emotka Jestem zażenowana i zszokowana, bo na moje wcześniejsze numery nigdy coś takiego nie przychodziło emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6546702 Napisano: 13.11.2018 11:28:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tort z Kindera emotka Ooo... mniam, mniam, mniam... wygląda przeobłędnie, aż się boję pokazać dzieciom i mężowi, bo zaraz połowa zniknie emotka Ba! Sama walczę z pokusą emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6546251 Napisano: 11.11.2018 20:19:34 w Wkurza mnie...
Taka sytuacja:

Mąż: Aśka, ten konkurs, co to kupiłaś na niego wczoraj te sosy w słoikach, to nie miał być konkurs Pudliszek?
Ja: No miał.
Mąż: Ale kupiłaś cztery sosy Łowicza...
Ja: emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joasiunia

#6545952 Napisano: 10.11.2018 15:47:32 w Wkurza mnie...
Załamka. Pojechałam do Tesco, zrobiłam ogromne zakupy na całe 3 dni, kupiłam m.in. czekoladę Nussbeiser z orzechami. To był chyba najbardziej pożądany produkt, bo mam po prostu super-mega-hiper-wielką ochotę najeść się słodkiego. I co? Wracam do domu, przeszukuję torby - czekolady nie ma emotka Na rachunku też nie ma emotka emotka Musiała mi, biedaczka, gdzieś na taśmie wylecieć. Albo ktoś, kto stał za mną, ją zwędził na swoją zakupową kupkę... I nie mam czekolady... A naprawdę - była jedyną rzeczą, na którą z koszyka miałam ochotę... emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

joasiunia

#6544894 Napisano: 07.11.2018 10:01:30 w WC - rozmowy o wszystkim
79magda napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Na ławce podczas lekcji u każdego leży smartfon, w głowie tylko: czy ktoś napisał, czy ktoś wrzucił snapa, czy ktoś z kimś pisze, czy on/ona z nią/nim chodzi, jest beka z kogoś, ktoś zrobił siarę, itp.

Przecież szkoła może oficjalnie zabronić korzystania z telefonów, nie tylko na lekcjach, ale również w czasie przerw. U nas był to pierwszy temat poruszony na pierwszej wywiadówce, rodzice wyrazili zgodę (choć niektórzy niechętnie...) Każdy nauczyciel, który zobaczy dziecko korzystające z telefonu w szkole, ma prawo zabrać ten telefon i zanieść do specjalnego depozytu. Odebrać zaś może tylko rodzic...

To dobre rozwiązanie, ale trochę się boję, że wtedy, na czas tych kilku lekcji, szkoła zmieniałaby się w klinikę odwykową dla smartfonoholików emotka
I z uzależnionymi - odstawionymi na chwilę od nałogu - mogłoby pracować się równie trudno... emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

joasiunia

#6544863 Napisano: 07.11.2018 08:51:16 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Nie dajmy się zwariować ...świat do góry nogami się przewraca....!!! 

"W sytuacji, kiedy nauczyciel postawi dziecku ocenę za brak pracy domowej, rodzic ma prawo żądać pisemnego uzasadnienia i złożyć zażalenie do kuratorium, a nawet pójść do sądu - powiedział w Polsat News Mariusz... jakiś tam, organizator akcji "Dom nie jest filią szkoły". Podkreślił, że dzieci i ich rodzice nie mają obowiązku realizowania za szkołę podstawy programowej w domach"

U mnie w szkole dawali jedynki za brak pracy domowej i jakoś wszyscy przeżyliśmy.Te współczesne dzieci to są takie wyszczekane i mają tendencję roszczeniową.Nic tylko: "daj", "kup", "za mnie zrób", "bo mi się wszystko należy". Nic tylko by chcieli,aby im przyklaskiwać, ustępować we wszystkim, a potem wyrosną takie życiowe ciaparygi, nieprzystosowane do życia w społeczeństwie,ech.

Prace domowe są potrzebne, ale wiadomo, że wszystko w granicach rozsądku. Z perspektywy nauczyciela mogę powiedzieć, że czasem gdyby nie praca domowa, to uczeń nawet "nie liznąłby" tematu lekcyjnego - zwłaszcza jeśli chodzi o kilkunastolatków. Dzisiaj młodzież na lekcji jest tak rozproszona, że aż się czasami zastanawiam: czy moje pokolenie też było takie? emotka Na ławce podczas lekcji u każdego leży smartfon, w głowie tylko: czy ktoś napisał, czy ktoś wrzucił snapa, czy ktoś z kimś pisze, czy on/ona z nią/nim chodzi, jest beka z kogoś, ktoś zrobił siarę, itp. Zdarzają się porządni, skupieni, notujący i chcący się czegoś nauczyć uczniowie, ale na klasę jest to może 20-30%...
I jeszcze jedno, co mnie dziś zadziwia, to samo podejście do nauczyciela. Ja miałam zawsze jakiś taki dystans, bo to nauczyciel. A dziś - pełna swoboda. Uczeń w rozmowie z nauczycielem używa słów: okejka, sorki, a tłumacząc nieobecność uczennica potrafi powiedzieć np. Sorki, miałam pierwszy dzień okresu i wczoraj zdychałam, dlatego mnie nie było emotka Mnie kilkanaście lat temu by coś takiego do głowy nie przyszło. Pewnie powiedziałabym: Przepraszam Pani Profesor, że mnie nie było na sprawdzianie, ale źle się czułam... Wyświetl w wątku >>