Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika minionek

minionek

#6340165 Napisano: 30.03.2017 15:10:45 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

primaballerina napisał(a):

minionek napisał(a):

emotka  ah ten PUR...... emotka no ja wyjdę z siebie zanim ogłoszą jakiekolwiek wyniki... Z poprzedniego tygodnia mają czas do jutra, więc może jutro poinformują wszystkich? Kilka dni po terminie dodali jeszcze do galerii kolejne zdjęcia więc wszystko wskazuje na to,że mają tam niezły burdel emotka  Znów robią kolejny konkurs dla Kamisa - agencja wzięła na siebie więcej niż może przerobić, stąd te rozbierzności w trzymaniu się terminów określonych regulaminem. Ja tam wolę konkursy, gdzie wszystko odbywa się regulaminowo i na czas, przynajmniej bezstresowo na wyniki czekam emotka  

To jest jakiś konkurs widmo. emotka  Zasady są, galeria jest, ale jakichkolwiek oznak życia agencji brak. No poza uzupełnieniem galerii. Wyniki już powinny być. A tu nic, zero. Może jakieś smsy wysyłają, informują telefonicznie, ale nikt z forum nie chwalił się nawet wygranym gadżetem. 

Uparcie twierdzą,że wszyscy zostali powiadomieni tel. lub sms w razie braku kontaktu...

O czyli wybrali już zwycięzców? WOW.....  emotka  a liczyłam chociaż na kubek buahahahahah No coż może być może walory estetyczne zdjęcia nie były brane pod uwagę hahahah to tak jak na przetargach : cena - 90% gwarancja i pomysł 10%  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6340037 Napisano: 30.03.2017 11:53:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
siwieję i czekam na wyniki PURa - ciągle wielkie NIC.. każdy telefon przyprawia o bicie serca - a tu nic... natrętna baba z gazety, która chce mi sprzedać reklamę w gazecie o której pierwszy raz w życiu słyszę, albo telemarketerzy z banku, którzy chcą bym zainwestowała a inni chcą mi dać pożyczkę.....emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6340033 Napisano: 30.03.2017 11:47:13 w Czy informują/ informowali?
primaballerina napisał(a):

minionek napisał(a):

emotka  ah ten PUR...... emotka no ja wyjdę z siebie zanim ogłoszą jakiekolwiek wyniki... Z poprzedniego tygodnia mają czas do jutra, więc może jutro poinformują wszystkich? Kilka dni po terminie dodali jeszcze do galerii kolejne zdjęcia więc wszystko wskazuje na to,że mają tam niezły burdel emotka  Znów robią kolejny konkurs dla Kamisa - agencja wzięła na siebie więcej niż może przerobić, stąd te rozbierzności w trzymaniu się terminów określonych regulaminem. Ja tam wolę konkursy, gdzie wszystko odbywa się regulaminowo i na czas, przynajmniej bezstresowo na wyniki czekam emotka  

To jest jakiś konkurs widmo. emotka  Zasady są, galeria jest, ale jakichkolwiek oznak życia agencji brak. No poza uzupełnieniem galerii. Wyniki już powinny być. A tu nic, zero. Może jakieś smsy wysyłają, informują telefonicznie, ale nikt z forum nie chwalił się nawet wygranym gadżetem. 

15 marca ktoś chwalił się wygraną zapasu PURa na cały rok i to jedyne co znalazłam przeszukując forum. No i 28.03 wysłali te kupony do Rossmanna wszystkim, którzy brali udział. Na pytania zadane przez stronę internetową ( formularz) nikt nie odpowiedział do dziś.... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6340015 Napisano: 30.03.2017 11:33:12 w Czy informują/ informowali?
emotka  ah ten PUR......emotka no ja wyjdę z siebie zanim ogłoszą jakiekolwiek wyniki... Z poprzedniego tygodnia mają czas do jutra, więc może jutro poinformują wszystkich? Kilka dni po terminie dodali jeszcze do galerii kolejne zdjęcia więc wszystko wskazuje na to,że mają tam niezły burdel emotka  Znów robią kolejny konkurs dla Kamisa - agencja wzięła na siebie więcej niż może przerobić, stąd te rozbierzności w trzymaniu się terminów określonych regulaminem. Ja tam wolę konkursy, gdzie wszystko odbywa się regulaminowo i na czas, przynajmniej bezstresowo na wyniki czekam emotka   Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

minionek

#6338979 Napisano: 28.03.2017 10:27:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss no przecież nagroda, możesz w cenie jednego płynu kupić AZ 2 emotka  emotka  też jak zobaczyłam tego maila to serce podskoczyło, bo myślałam,że to jakaś fajniejsza niespodzianka.  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

minionek

#6338957 Napisano: 28.03.2017 09:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla zainteresowanych konkursem PUR-zaprojektuj etykietę - coś się ruszyło, dziś około 9:30 wysłali maile z jakimś nędznym kuponem niespodzianką do Rossmanna - przy zakupie 1 pura drugi gratis emotka   Także piszcie jak dostaniecie coś więcej niż kupon emotka  Jestem mega ciekawa wyników tego konkursu Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

minionek

#6338544 Napisano: 27.03.2017 10:07:49 w Czy informują/ informowali?
kinzao napisał(a):

Już raz pytałem, ale czy ktoś dostał info z konkursu PUR (zaprojektuj etykietkę) o wygranej z II etapu? Zakończył się już III etap a nie widziałem, żeby ktoś się nawet nagrodą 2 stopnia chwalił po II etapie...

Jedynie ktoś z I etapu chwalił się nagrodą 2 stopnia.... Miejmy nadzieję,że w tym tygodniuw szystko się rozstrzygnie. Niestety w III etapie zdjęcia dodawali po 4 dniach, a nie tak jak w regulaminie po 24h, więc ogłoszenie wyników też pewnie przeciągnie się w czasie Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6336522 Napisano: 22.03.2017 12:53:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oj tam oj tam, ten pomysł z rycerzem  to bardzo kreatywny pomysł. Wszyscy tak chwalą znajomi tego thermomixa,że i ja zapragnęłam go mieć,a takiej $$$ na niego nie wydam więc kiedyś go sobie wygram emotka  Marzył mi się kiedyś Kitchen Aid  to go sobie wygrałam, teraz kolej na Thermomix, jak nie w tym konkursie to w nastepnym emotka   Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

minionek

#6336483 Napisano: 22.03.2017 12:23:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss PURfekcyjan Pani Domu to ja hahahah emotka  Cieszę się,że się podobało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6336479 Napisano: 22.03.2017 12:19:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

minionek napisał(a):

kalka napisał(a):

minionek napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie brania udziału w konkursach organizowanych przez Albedo Marketing sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu ? Czy oni zawsze tak olewają kwestie ogłaszania wyników czy publikowania dodanych zdjęć? Konkurs Zaprojektujetykiete mam wrażenie,że jest jakąś ściemą.... Nie trzymają się regulaminu, nie odpowiadają nawet na zadane pytania przez formularz  emotka emotka  Ktoś z forumowiczów bierze w nim udział? Wygraliście już coś? Cokolwiek? 

Moje osobiste odczucia i opinie o Albedo Marketing są negatywne pod wieloma względami   emotka  
Często moje wygrane są wprost proporcjonalne do ilości wysłanych zgłoszeń  i nie mają wiele wspólnego z kreatywnością i oryginalnością emotka  
 

Ehhh no to widzę,że nawet nie ma co się łudzić na thermomixa emotka  A szkoda, bo poluję na niego w konkursach i dopiero pierwszy raz udało mi się trafić na aktualny konkurs w którym mogłam wziąść udział. 


Graj, graj, w końcu ktoś jednak wygrywa emotka  Próbuj -osobiście proponuję iść w ilość-nawet bardziej niż w jakość  emotka

Poszłam i na ilość i na jakość, bo miałam nadzeję,że skoro jednym z kryteriów są walory estetyczne no jakaś szansa będzie.... Nawet nie wiem, które ze zdjęć rywalizują z moimi na danym etapie emotka  Ehh no nie ma co się frustrować tylko czekać, aż łaskawie ogłoszą i opublikują zwycięzców Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

minionek

#6336462 Napisano: 22.03.2017 12:11:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss a w którym etapie brałaś udział?  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6336459 Napisano: 22.03.2017 12:10:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

minionek napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie brania udziału w konkursach organizowanych przez Albedo Marketing sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu ? Czy oni zawsze tak olewają kwestie ogłaszania wyników czy publikowania dodanych zdjęć? Konkurs Zaprojektujetykiete mam wrażenie,że jest jakąś ściemą.... Nie trzymają się regulaminu, nie odpowiadają nawet na zadane pytania przez formularz  emotka emotka  Ktoś z forumowiczów bierze w nim udział? Wygraliście już coś? Cokolwiek? 

Moje osobiste odczucia i opinie o Albedo Marketing są negatywne pod wieloma względami   emotka  
Często moje wygrane są wprost proporcjonalne do ilości wysłanych zgłoszeń  i nie mają wiele wspólnego z kreatywnością i oryginalnością emotka  
 

Ehhh no to widzę,że nawet nie ma co się łudzić na thermomixa emotka  A szkoda, bo poluję na niego w konkursach i dopiero pierwszy raz udało mi się trafić na aktualny konkurs w którym mogłam wziąść udział.  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6336446 Napisano: 22.03.2017 12:00:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie brania udziału w konkursach organizowanych przez Albedo Marketing sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu ? Czy oni zawsze tak olewają kwestie ogłaszania wyników czy publikowania dodanych zdjęć? Konkurs Zaprojektujetykiete mam wrażenie,że jest jakąś ściemą.... Nie trzymają się regulaminu, nie odpowiadają nawet na zadane pytania przez formularz emotka emotka  Ktoś z forumowiczów bierze w nim udział? Wygraliście już coś? Cokolwiek?  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6335895 Napisano: 21.03.2017 12:54:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy po zgłoszeniu do konkursu Kinder Bueno przychodzi jakaś zwrotka mialem,że zdjęcie zostało dodane i czeka na weryfikację?   Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6335521 Napisano: 20.03.2017 15:54:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Albedo Kamis 
Wyslalam im oświadczenie poleconym.
Poczta informuje , ze odebrali 27 lutego o 18.17 
Twierdzą , że nie mogą go znaleźć bo mieli ostatnio przeprowadzkę i maja problem z pocztą tz nie mogą mi wydać nagrody.
Mam potwierdzenie ze wysłałam a oni odebrali chyba powinni mi ją wydać .....

Mieliście taka sytuacje ??

Walcz z nimi, jeżeli masz potwerdzenie,że odebrali, to znaczy, że ktoś musiał to odebrać. Jeżeli z ich winy został list zagubiony powinni dać Ci czas na wysłanie nowego potwierdzenia danych pocztą albo mailowo. A jak to nie zaskutkuje złóż zażalenie do Kamisa- być może ktoś od nich z marketingu zadziała w twojej sprawie u Albedo Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

minionek

#6335304 Napisano: 20.03.2017 11:14:54 w NA CO CZEKAMY?
ZAPROJEKTUJ ETYKIETE PUR - drugi Etap Konkursu - W terminie 3 dni roboczych od zakończenia każdego Etapu Konkursu Jury wyłoni jednego Zwycięzcę Nagrody I Stopnia i kilku zwycięzców  Nagrody II Stopnia,  terminie 2 dni roboczych od dnia wyłonienia Zwycięzców Konkursu przez Jury, ZwycięzcyNagród zostaną powiadomieni przez Organizatora o wygranej.... to powinno być w piątek 17.03




Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6335298 Napisano: 20.03.2017 10:58:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mmika26 napisał(a):

No to dalej sobie tutaj pomarudzę... wątku możesz coś zadziałać? chcę wygrać cokolwiek, może być coś malusiego... emotka no to czekaj, działaj!

Obyś dobrze czarowała emotka  Od piątku z niecierpliwością czekam na wyniki z PURa emotka  Chociażby kubeczek, ściereczka, cokolwiek..... Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6335295 Napisano: 20.03.2017 10:47:01 w Czy informują/ informowali?
Według regulaminu  z zaprojektujetykiete pura powinni informować do piątku, ciekawe czy ktoś coś wygrał. Publikacje zwycięzców będą ponoć dopiero jak ustalą i potwierdzą co kto wygrał, szkoda,że nie widać jakie prace wygrały, bo nie wiadomo jakimi kryteriami się kierują. Dziś dodali kolejne zdjęcia. Czy ktoś już coś dostał od pura? Pierwszy konkurs w jakim biorę udział, który tak nie przestrzega regulaminu, który sam stworzyli. 
kinzao napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

monisss napisał(a):

anneks1 napisał(a):

kinzao napisał(a):

Czy PUR może się odzywał? emotka

Z tego co pamiętam nam są etapy, 3 kończy się 24 marca + 3 dni na wyłonienie zwycięzców, więc jeszcze trochę czasu emotka

Z 1 etapu na forum chwalili sie nagrodami najnizszego stopnia, ale nikt sie nie chwalil wyzszymi ... strasznie po macoszemu ten konkurs ogarniaja

dzienne informowali a na etao jest 1 główna wiec mogł nie trafic nikt z forum

Chodziło mi o etap II. Kończył się 12 marca. 3 dni na wyłonienie, 2 dni na informacje, więc mieli czas do wczoraj (17.02).

Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0