Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika minionek

minionek

#6598828 Napisano: 13.05.2019 13:38:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla zainteresowanych kwestią publikacji zdjęć w konkursie gellwe:

Napisałam do producenta, odpowiedź dostałam z maila konkursowego, czyli dział marketingu przekazał sprawę do Pani z agencji Factoria...

Odpowiedź brzmi następująco: 
Szanowna Pani Agnieszko,Na stronie konkursowej zostały podane dane Laureatów. 
Zapis w regulaminie, o którym Pani wspomina informuje o stworzeniu przez Komisje Konkursową Listy Laureatów. 
Regulamin nie obliguje Organizatora konkusu do opublikowania zgłoszeń. 
Zgłoszenia, które zostały nagrodzone w przyszłości zostaną opublikowane jako materiały promocyjne marki Gellwe.Pozdrawiam, Organizator 
Szkoda tylko,że punkt 23  regulaminu wyraźnie mówi o tym,że Wybrane przez Komisję Konkursową zdjęcia przesłane przez Uczestników zostaną umieszczone na liście zwanej „Listą Laureatów”...

Farsa, szkoda nerwów na ten  konkurs...  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6597432 Napisano: 09.05.2019 11:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

minionek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

minionek napisał(a):

ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

Napisałam 5 mailowy w sprawie wyników z konkursu gellwe w biedronce bo wydawało mi się ze moja praca jest dobra i nie dostałam oni jednej odpowiedzi czy komukolwiek odpisali czy zwycięskie prace zostaną zgodnie z regulaminem opiblikowane?

Na stronie FB gellwe w jednym z komentarzy dziewczyna wrzuciła screena z odpowiedzi gellwe, napisali jej, że prace nie zostaną opublikowane. Czy ktoś się orientuje, czy takie łamanie regulaminu jest ok? Czy oni mogą tak zadecydować? Czy można to gdzieś zgłosić? Bo wydaje mi się, że i nagrody i laureaci w tym konkursie to jakieś widmo... 

Jesli w regulaminie zawarty był zapis o publikacji prac - powinni to zrobić. Najlepiej zglosic sprawe do koncernu FoodCare. Wydaje mi sie, ze to ci sami "agenci", ktorzy robili frugo w lidlu.

edzia21 a były jakieś problemy z frugo w lidlu? Już napisałam do foodcare  emotka  choć jestem daleka od tego typu działań, to tym razem z czysto kobiecej ciekawości napisałam hahah chętnie zobaczę prace laureatów emotka

A może nagrody poszły nie tam gdzie powinny pójść i co opublikują teraz???

reniii  no to będą mieli nie lada wyzwanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6597418 Napisano: 09.05.2019 11:36:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

minionek napisał(a):

ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

Napisałam 5 mailowy w sprawie wyników z konkursu gellwe w biedronce bo wydawało mi się ze moja praca jest dobra i nie dostałam oni jednej odpowiedzi czy komukolwiek odpisali czy zwycięskie prace zostaną zgodnie z regulaminem opiblikowane?

Na stronie FB gellwe w jednym z komentarzy dziewczyna wrzuciła screena z odpowiedzi gellwe, napisali jej, że prace nie zostaną opublikowane. Czy ktoś się orientuje, czy takie łamanie regulaminu jest ok? Czy oni mogą tak zadecydować? Czy można to gdzieś zgłosić? Bo wydaje mi się, że i nagrody i laureaci w tym konkursie to jakieś widmo... 

Jesli w regulaminie zawarty był zapis o publikacji prac - powinni to zrobić. Najlepiej zglosic sprawe do koncernu FoodCare. Wydaje mi sie, ze to ci sami "agenci", ktorzy robili frugo w lidlu.

edzia21 a były jakieś problemy z frugo w lidlu? Już napisałam do foodcare emotka  choć jestem daleka od tego typu działań, to tym razem z czysto kobiecej ciekawości napisałam hahah chętnie zobaczę prace laureatówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6597375 Napisano: 09.05.2019 10:37:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

Napisałam 5 mailowy w sprawie wyników z konkursu gellwe w biedronce bo wydawało mi się ze moja praca jest dobra i nie dostałam oni jednej odpowiedzi czy komukolwiek odpisali czy zwycięskie prace zostaną zgodnie z regulaminem opiblikowane?

Na stronie FB gellwe w jednym z komentarzy dziewczyna wrzuciła screena z odpowiedzi gellwe, napisali jej, że prace nie zostaną opublikowane. Czy ktoś się orientuje, czy takie łamanie regulaminu jest ok? Czy oni mogą tak zadecydować? Czy można to gdzieś zgłosić? Bo wydaje mi się, że i nagrody i laureaci w tym konkursie to jakieś widmo...  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6594609 Napisano: 30.04.2019 12:17:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

To info z profilu Gellwe na facebooku emotka No ale i tak lipa bo już po 12 emotka

Ale ja gapa hahah nawet nie pomyślałam, by szukać info na ich oficjalnym facebooku emotka  Najgorsze jest to,że jest rozbierzność z tym co piszą na FB i z tm co jest na stronie konkursowej, taki trochę bałagan. No nic czekamy dalej.... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6594605 Napisano: 30.04.2019 12:05:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

W konkursie gellwe w biedronce w regulaminie było zapisane, że zwycięskie prace zostaną opublikowane a na stronie się nie pojawiły.

Ciągle sprawdzam głupia z nadzieją, a tam nic emotka  Mi wyskoczyła wiadomość  na stronie konkursowej o 3 nad ranem,że  LAUREACI ZOSTALI POINFORMOWANI O WYGRANEJ 29.04.2019 ROKU.ŻYCZYMY SZCZĘŚCIA ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W INNYCH NASZYCH KONKURSACH. " 
  
A ktoś inny w wątku Czy informują/informowali napisał tak: 
Drodzy! 
Niezmiernie nas cieszy ilu z Was wzięło udział w naszym konkursie! Oficjalnie informujemy, że po bardzo długich obradach udało 
się wyłonić laureatów, którzy otrzymają nagrodę główną! Równie 
oficjalnie informujemy, że każdy ze szczęśliwców otrzyma informację 
mailem o wygranej - najpóźniej do godziny 12:00 dnia 30-04-2019!
Więc nie wiem skąd ma tą informację i o co chodzi, ale jestem bardzo ciekawa zwycięskich prac. W regulaminie było napisane, że opublikują.  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6594575 Napisano: 30.04.2019 11:35:11 w Czy informują/ informowali?
Rany to ja jakąś inną informację na stronie konkursowej widzę emotka  W takim razie nadzieja umiera ostatnia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6594479 Napisano: 30.04.2019 07:46:01 w Czy informują/ informowali?
domika napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

gellwe biedronka

Tez jestem ciekawa 

podbijam...
ktoś coś?

Jutro mają wysyłać maile.

domika skąd masz taką wiadomość? Na stronie jest napisane, że już wczoraj powiadomili laureatów. 
" LAUREACI ZOSTALI POINFORMOWANI O WYGRANEJ 29.04.2019 ROKU.ŻYCZYMY SZCZĘŚCIA ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W INNYCH NASZYCH KONKURSACH. "
Około 3 nad ranem zobaczyłam na stronie taką informację emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6352476 Napisano: 04.05.2017 14:51:00 w Albedo Marketing
W zeszłym tygodniu znów napisałam do Albedo z zapytaniem kiedy opublikują listę osób, które wygrały nagrody w zaprojektuj etykietę, i przede wszystkim, kiedy ogłoszą laureatów głównej wygranej. Cisza... W poniedziałek piszę oficjalny list do firmy Henkel o nierzetelnym przeprowadzeniu konkursu przez Albedo, o niedotrzymywaniu regulaminowych terminów i o tym,że to nie Albedo, a marka Henkel traci w oczach klientów poprzez tego typu akcje konkursowo-promocyjne. Zwłaszcza,że w rzekomej komisji konkursowej miało być 2 jurorów z albedo i jeden z henkela.  Być może przy następnej akcji promocyjnej powinni rozważyć zaangażowanie  innej agencji. Czekam jeszcze na ściereczkę i kubek z tego konkursu, ale nawet jak nigdy nie dotrą to nie będę już tracić na nich pieniędzy i nerwów, jeszcze tylko 4,20 na pierwszy i ostatni list polecony do sponsora konkursu i odpuszczam sobie temat albedo, a konkursy przez nich organizowane na przyszłość będę omijać szerokim łukiem.  Wyświetl w wątku >>

minionek

#6349228 Napisano: 23.04.2017 15:34:28 w Albedo Marketing
Ile by tych treści czy zdjęć do przejrzenia nie było powinni rzetelnie podchodzić do organizacji konkursów, przecież za darmo tego nie robią, a jeżeli mają zbyt wiele na głowie i sobie nie radzą z ogarnięciem wszystkiego to powinni brać nieco mniej zleceń równocześnie.  Wyświetl w wątku >>

minionek

#6349175 Napisano: 23.04.2017 11:53:46 w Albedo Marketing
Brałam udział już w kilku konkursach organizowanych przez różne agencje. Raz udało się wygrać nogrodę głowną, raz jakąś pocieszenia, a czasem nie było szczęścia w wygrywaniu. Ale wyniki zawsze były na czas, odpisywali na zadane pytania, konkursy były przejrzyste, neistety w tym przypadku bardzo się zraziłam do jakichkolwiek konkursów organizowanych w przyszłości przez Albedo, ponieważ bardzo mnie rozczarowało ich podejście do całej sprawy. Regulaminy się pisze po to by je przestrzegać, a nie po to by je łamać. Jak konkursowicze łamią regulamin to dostają po łapkach,a jak agencja to im można wszystko?  Wyświetl w wątku >>

minionek

#6349171 Napisano: 23.04.2017 11:44:38 w Albedo Marketing
kamyk101 napisał(a):

minionek napisał(a):

Ok wiem,że to jest trochę jak doszukiwanie się tzw. trotylu, ale..... Idąc tropem nagród dla znajomych: na allegro jest do sprzedania nowiutki thermomix z Poznania ( Winogrady) a tu już rzut beretem od Góralskiej hahahah http://allegro.pl...key-i6791872544.html  Osoba od "niedawna" ma profil na allegro. Do wygrania od PUR były 3 takie thermomixy.  Osoba ta w lutym sprzedawała już jeden thermomix  https://archiwum....key-i6713900896.html teraz sprzedaje kolejny? Przypadek? 

Z tego wcale nie wynika, że jest to kolejny. Może po prostu to ten sam, tylko niesprzedany w lutym.

Nie napisałam,że sprzedała, tylko,że sprzedawała... Za mniej i teraz jest ponownie wystawione za nieco więcej. Po prostu miejsce skąd sprzedaje to rzut beretem od siedziby Albedo, jak napisałam wyżej, można by się było doszukiwać w tym "przekrętu", bo to nagroda za prawie 5000zł. Niedotrzymanie przez nich terminów ustalonych regulaminem, brak ogłoszenia zwycięzców.... to wszystko jest dość frustrujące. Może faktycznie listy do Henkela coś zdziałają, bo to nie godzi w albedo, a w markę henkel - bo większość ludzi nawet nie będzie się doszukiwać,że zawiniła agencja promocyjna, a winą obarczą producenta,  w tym przypadku PURa, a w innym przypadku uchybień obarczą producenta innego produktu i ucierpi marka, a nie agencja, która organizuje konkurs Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

minionek

#6349167 Napisano: 23.04.2017 11:27:56 w Albedo Marketing
Ok wiem,że to jest trochę jak doszukiwanie się tzw. trotylu, ale..... Idąc tropem nagród dla znajomych: na allegro jest do sprzedania nowiutki thermomix z Poznania ( Winogrady) a tu już rzut beretem od Góralskiej hahahah http://allegro.pl...key-i6791872544.html  Osoba od "niedawna" ma profil na allegro. Do wygrania od PUR były 3 takie thermomixy.  Osoba ta w lutym sprzedawała już jeden thermomix  https://archiwum....key-i6713900896.html teraz sprzedaje kolejny? Przypadek?  Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

minionek

#6348302 Napisano: 20.04.2017 14:50:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
19.04.17 - bon 500zł od KinderBueno - dostarczone przez DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6348281 Napisano: 20.04.2017 14:28:11 w Albedo Marketing
Ja pierwszy raz brałam udział w konkursie organizowanym przez tą firmę i niestety w znaczący sposób niedotrzymywali terminów ustalonych regulaminem, nie odpisywali nawet na maile z zapytaniem o konkurs. Zdjęcia do galerii nie były dodawane w ciągu 24h - zajmowało im to nawet 3-4 dni! przez co nie wiem nawet, które zdjęcia brały udział, w którym z etapów. Bałagan niesamowity! Nie podali do wiadomości, kto wygrał nagrody główne, nie stworzyli nawet galerii czy listy zwycięzców. Czekam na wysłanie przez nich nagrody dodatkowej ( kubek i ścierka), mają na to 2 tygodnie - zobaczymy, jak to się rozwinie i czy w ogóle te nagrody dotrą. Chodzi o konkurs PUR - zaprojektuj etykietę, gdzie do wygrania były 3 x thermomix plus nagrody dodatkowe - ściereczki, kubki i fartuszki i codziennie do wygrania zapas płynów na rok. 

Niestety sponsorzy już chyba nie patrzą na to w jaki sposób przeprowadzane sa konkursy promocyjne, liczy się cena jaką daje im agencja za przeprowadzenie takiego konkursu, a jak wiadomo w przetargach wygrywa najniższa cena - jakość to tylko 10% kryterium wyboru emotka  Kiepska sprawa z tym Albedo jak czytam, być może wymienili ekipę i nowa ekipa nie ogarnia tematu za bardzo... przeprowadzka, nowi pracownicy i zrobił się bałagan emotka Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

minionek

#6348162 Napisano: 20.04.2017 12:10:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś na forum chwalił się główną nagrodą z PUR etykieta?  Od2 tyg nie wchodziłam na forum, więc próbuję ogarnąć co tu się działo przez ostatnie 2 tygodnie hahaha Nam przypadł kubek ( mąż ) i ściereczka ( ja ) emotka  Ciekawi mnie jednak niezmiernie nagroda główna, komu przypadł thermomix... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6341415 Napisano: 03.04.2017 12:12:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, czy ktoś brał udział w konkursie EL SOL, jak długo trzeba czekać na informację o ewentualnej wygranej po zakończeniu danego etapu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6341168 Napisano: 02.04.2017 10:01:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie Kinder Bueno - bonów do Zelando- czy ktoś na forum wygrał we wczesniejszych etapach? Czy oni to wysyłają mailem, jak wygląda procedura od momentu wygrania do otrzymania nagrody?  Wyświetl w wątku >>
0 0

minionek

#6340765 Napisano: 31.03.2017 18:26:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zelando z Kinder Bueno!emotka Tak to ja mogę zaczynać weekend emotka Wyświetl w wątku >>

minionek

#6340169 Napisano: 30.03.2017 15:13:32 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

minionek napisał(a):

Uparcie twierdzą,że wszyscy zostali powiadomieni tel. lub sms w razie braku kontaktu.

sorki wkleiło mi się nie pod tym postem co miało
Pisałam o Wedlu Carrefour

hahahah emotka  a już rzucałam talerzami po domu hahaha emotka   Wyświetl w wątku >>