Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nicoletta

nicoletta

#6780183 Napisano: 10.05.2021 13:52:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
karta prezentowa Apart do realizacji w sklepach stacjonarnych ważna do października 2021 o wartości 150zł sprzedam za 110zł (cena z wysyłką)
2 vouchery na trampki personalizowane, białe, wysokie sprzedam oba za 160zł Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6770383 Napisano: 17.03.2021 13:47:06 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

nicoletta napisał(a):

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Dzień dobry,dziękujemy za udział! Dziś nie udało Ci się wygrać, ale głowa do
góry -
konkurs wciąż trwa i nadal możesz wziąć udział w naszej zabawie.
Codziennie czeka 10 x 100 zł, a nagroda główna to 10 000 zł!

Zarejestruj nowy paragon - masz szansę sprzątnąć 100 zł!

Zapraszamy do udziału w konkursie na sprztanijnagrody.pl

Pozdrawiamy!
I po co ta informacja, nie wygrałam , to nie. Tylko skrzynkę zaśmiecają, chyba bardzo się nudzą w tej agencji albo chcą sie wykazać.

Bys wiedziala, ze JUZ dzienne rozdane.... by ludzie nie pisali na mail z tym samym pytaniem... a jesli agencja fobra, to MUSZA odpisywac na maile, bo sponsor placi za to emotka

Moim skromnym zdaniem wysyłając ten głupi e-mail o braku wygranej chcą poinformować że nie ma się co łudzić na wygraną i według agencji TRZEBA CZYM PRĘDZEJ biec do sklepu po kolejne zakupy i spróbować szczęścia jeszcze raz...a agencja ma w ten sposób multum zgłoszeń i będzie się mogła pochwalić przed sponsorem jak to konkurs cieszył się dużą popularnością.

Kazdy konkurs z ograniczeniem "jedna nagroda na glowe albo jeszcze lepiej gospodarstwo domowe" cieszy sie jeszcze wieksza popularnoscia od "3 na uczestnika"  emotka

A to "TRZEBA BIEC..." - to powaznie, grajacy to juz tacy nałogowcy bez blokady?

Chcą napędzić sprzedaż i tyle a ja grających nie oceniam ale są tacy co się wkręcają w kupowanie bez końca...zajrzyj sobie do wątku DZIŚ NIC NIE WYGRAŁEM...12/0 Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6770375 Napisano: 17.03.2021 13:24:25 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Dzień dobry,dziękujemy za udział! Dziś nie udało Ci się wygrać, ale głowa do
góry -
konkurs wciąż trwa i nadal możesz wziąć udział w naszej zabawie.
Codziennie czeka 10 x 100 zł, a nagroda główna to 10 000 zł!

Zarejestruj nowy paragon - masz szansę sprzątnąć 100 zł!

Zapraszamy do udziału w konkursie na sprztanijnagrody.pl

Pozdrawiamy!
I po co ta informacja, nie wygrałam , to nie. Tylko skrzynkę zaśmiecają, chyba bardzo się nudzą w tej agencji albo chcą sie wykazać.

Bys wiedziala, ze JUZ dzienne rozdane.... by ludzie nie pisali na mail z tym samym pytaniem... a jesli agencja fobra, to MUSZA odpisywac na maile, bo sponsor placi za to emotka

Moim skromnym zdaniem wysyłając ten głupi e-mail o braku wygranej chcą poinformować że nie ma się co łudzić na wygraną i według agencji TRZEBA CZYM PRĘDZEJ biec do sklepu po kolejne zakupy i spróbować szczęścia jeszcze raz...a agencja ma w ten sposób multum zgłoszeń i będzie się mogła pochwalić przed sponsorem jak to konkurs cieszył się dużą popularnością. Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6715263 Napisano: 11.07.2020 17:24:19 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon Carrefour Off/Raid za doładowanie telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6696638 Napisano: 14.04.2020 14:49:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie wyłudzanie danych w loterii Valbon, do nagrody 100zł chcą wszystkie dane takie jak numer dowodu, PESEL, miejsce urodzenia i imię ojca...ja się pytam po co im to wszystko??? Wyświetl w wątku >>
2 brucee, patyk 0

nicoletta

#6641808 Napisano: 20.09.2019 15:09:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja mam pytanie odnośnie oświadczenia na konkurs Farmio w którym życzą sobie numeru dowodu i PESEL, podajecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6622523 Napisano: 22.07.2019 14:32:39 w Konkursy to ... ciężka praca!
A niby po co wyprowadzać kogoś z błędu? Pokazywać jak i w co warto grać? Moim zdaniem niech każdy sobie myśli co chce o konkursach, loteriach i o tych którzy w nie grają. Róbmy swoje a co artykułu to przeczytać, uśmiechnąć się i zwyczajnie zapomnieć. Wyświetl w wątku >>

nicoletta

#6554736 Napisano: 08.12.2018 10:52:16 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Czytałam właśnie artykuł, że w tym roku nie odbędzie się tradycyjne "Światełko do nieba", w Warszawie nie będzie również pokazu fajerwerków w Sylwestra. 
Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? 

jak najbardziej pozytywne. nikogo wg mnie nie uszczęśliwi tony wystzrelonych w górę petard A zwierzaki przynajmniej będą miały mniejszą traumę. u mnie rok temu pies cały dzień nie wychodził na pole bo sąsiadom zachciało się już od 11 co godzinę strzelać. A ptaki do karmnika przestały na 2 tygodnie przylatywac.

Bardzo mądra decyzja. Mam nadzieję że inne miasta też zrezygnują z fajerwerków w Sylwestra. Wyświetl w wątku >>

nicoletta

#6551510 Napisano: 28.11.2018 12:23:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

Czy loterii Groszka komuś cię udało wygrać?

na razie nikt się nie chwalił ale tam jest tylko 1 nagroda dziennie więc i szanse są niewielkie Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6539235 Napisano: 17.10.2018 14:10:39 w Czy informują/ informowali?
atyde25 napisał(a):

Silan Tesco magazyn kiedy będą informować?Bo niestety mam STR 8 na 1 paragonie myślałam,że wybiorę co wolę ale już czas goni z odesłaniem na STR 8:(

A z odesłaniem na str8 to już nie jest za późno? O ile się nie mylę to smsy od Smolara były 8.10 i jest 7 dni na odesłanie paragonu a dziś mamy już 17.10 Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

nicoletta

#6527426 Napisano: 11.09.2018 13:27:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

mia napisał(a):

nicoletta napisał(a):

patrzę na wyniki Desperadosa w Carrefour i oczom nie wierzę co konkursowicze wyprawiają...te same numery paragonów wysyłają po nie
wiadomo ile razy a agencja jeszcze takich TWÓRCÓW nagradza nawet nie
spoglądając ile razy powtarza się numer paragonu

Jeśli jest tak, jak mówisz (nie brałam udziału i nie sprawdzałam wyników), to dalszy ciąg jawi się ciekawie, bo zgodnie z regulaminem jak widzę, trzeba odesłać oryginał paragonu... emotka



a jeśli ten ktoś kupił na paragonie np. 21 piw? to mógł wziąc udział 7 razy w konkursie?

ale jest ograniczenie 1 nagroda na gospodarstwo domowe więc co z tego że wygrał 3 nagrody dzienne jak i tak dostanie 1 więc po co ten sam numer paragonu nagradzać trzykrotnie Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6527418 Napisano: 11.09.2018 13:13:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patrzę na wyniki Desperadosa w Carrefour i oczom nie wierzę co konkursowicze wyprawiają...te same numery paragonów wysyłają po nie
wiadomo ile razy a agencja jeszcze takich TWÓRCÓW nagradza nawet nie
spoglądając ile razy powtarza się numer paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6514781 Napisano: 31.07.2018 12:34:38 w Pomocy!!!!
Miał ktoś taką sytuację że zablokowano mu konto? Poprzedniego dnia normalnie się logował a następnego dnia przy próbie logowania pisze że konto usunięto...koleżanka ma problem i nie wie co się stało, napisała przez kontakt ale nikt nie odpowiada. Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6506115 Napisano: 05.07.2018 10:16:36 w SZUKAM....
Te karty do Kaufland które dziś dochodzą z budżetu to jest 1 o nominale 100zł czy 2 po 50zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6491924 Napisano: 24.05.2018 13:24:38 w Auchan
joan napisał(a):

nicoletta napisał(a):

A wie ktoś czy dowód osobisty trzeba okazać? A jeśli tak to jakie dane spisują z dowodu?


Co do aktualnej akcji, to nie wiem - w poprzednim konkursie trzeba było okazać dowód i spisali full danych.

Dzięki za rzeczową odpowiedź:) Wyświetl w wątku >>

nicoletta

#6491923 Napisano: 24.05.2018 13:22:27 w Auchan
banbaryla napisał(a):

nicoletta napisał(a):

A wie ktoś czy dowód osobisty trzeba okazać? A jeśli tak to jakie dane spisują z dowodu?

Ojej, ktoś tu użył nie swoich danych i obawia się nieco?

Głupia ta Twoja odpowiedź i tyle ale pewnie dostosowana do tego sama robisz w konkursach. A niby jakie to dane wpisuje się przy zgłoszeniu...imię i nazwisko. Chodzi mi o dane wrażliwe jakie spisze sobie pani z obsługi i Bóg wie co z nimi potem zrobi! Wyświetl w wątku >>

nicoletta

#6491882 Napisano: 24.05.2018 12:22:47 w Auchan
A wie ktoś czy dowód osobisty trzeba okazać? A jeśli tak to jakie dane spisują z dowodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6479092 Napisano: 03.04.2018 17:01:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
kocyk z Odido Kaszetlan Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

nicoletta

#6478171 Napisano: 29.03.2018 12:18:48 w SZUKAM....
Szukam czy ktoś w praktyce wykorzystywał kod wygrany z Solidarności do poczty kwiatowej? Czy można za niego kupić co się chce z ich strony czy tylko kwiaty? Wyświetl w wątku >>
0 0

nicoletta

#6453081 Napisano: 16.01.2018 16:01:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

barcza napisał(a):

estrelitta napisał(a):

monkakk napisał(a):

Orange Wakacje doładowuje 30 zł na konta główne - pisałam reklamację na wszystkie doładowania emotka

A to uwzględniają tylko tym co pisali reklamację? Dostał ktoś kto nie pisał?

Tak dostałam a nie pisałam reklamacji

a w jaki sposób powiadamiają? u nas nikt nie pisał i nikt na telefonie żadnego info o doładowaniu nie ma...

Może po prostu rozpocznij swoje "dochodzenie" od sprawdzenia stanu konta?

potwierdzam że nie ma doładowań dla osób które nie pisały reklamacji, u mnie i u znajomej nie ma żadnego doładowania, nawet po sprawdzeniu stanu konta nie ma 30zł Wyświetl w wątku >>