Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pannajaska

pannajaska

#6859180 Napisano: 13.05.2022 11:54:35 w Oddam za darmo
Oddam kod na 200 zł na zakup telefonu Xiaomi 12. Działa tylko przy zakupie tego telefonu, moze akurat ktos planuje zakup. Kod wazny do jutra. Priv
.... Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6858605 Napisano: 10.05.2022 17:46:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
watki pomóż, wszystko mnie omija emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6856585 Napisano: 29.04.2022 17:53:59 w Pomocy!!!!
Czy ktos podpowie jaka przesylka moze byc nadana z DCN Direct ? Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6854991 Napisano: 20.04.2022 19:30:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
leilani1 napisał(a):

Olejek bonifraterski brata Marcina emotka

Mam i ja  Wyświetl w wątku >>

pannajaska

#6854983 Napisano: 20.04.2022 17:59:25 w Wkurza mnie...
mandarynka16 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Wkórza mnie nagroda z konkursu hebe Wilkinson. Regulamin wartość nagrody 3 stopnia 100 zł, a tu przysłali dwie paczki maszynek po 16 zł emotka

Ja dostalam aparat cyfrowy mniejszej wartosci, a mial dotrzec Instax z tego samego konkursu. Będę pisać reklamację

doliczcie sobie koszt opakowania, koszt wysyłki i wyjdzie wam taka wartość jak być powinna emotka Tak naprawdę wartości regulaminowe nijak się nie mają do tego co się dostaje naprawdę. Miałam już kilka takich nagród po których byłam totalnie zawiedziona - wg regulaminu 600 zł, wg tego co po sklepach netowych - 400 zł...

Ale otrzymanie nagrody innej niz ta w regulaminie nie jest ok 

A jaki dokładnie aparat dostalas? Jaka marka i model?

Cyfrówka jakiejs nieznanej firmy. Teraz tez mi wmawiaja ze niby to nagroda dodatkowa, chociaz zostalam wybrana przy pierwszym rzucie nagród i niewiele osob spełniło regulaminową liczbę znaków. Mimo wszystko wyślę reklamację, chcę dostać dowód na ich oszustwo na piśmie. W innym wypadku nadal Graf bedzie robił takie numery.

Graf wg mnie kręci wałki. Po tym jak w konkursie Vegety kilka razy wygrała ta sama Pani z Olsztyna, straciłam wiarę w tę agencję. 

Otrzymałam telefon ze doszło do pomyłki i nagrodę wymienią na właściwą. Czasem warto się upomnieć o swoje  Wyświetl w wątku >>

pannajaska

#6854771 Napisano: 19.04.2022 17:12:15 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Wkórza mnie nagroda z konkursu hebe Wilkinson. Regulamin wartość nagrody 3 stopnia 100 zł, a tu przysłali dwie paczki maszynek po 16 zł emotka

Ja dostalam aparat cyfrowy mniejszej wartosci, a mial dotrzec Instax z tego samego konkursu. Będę pisać reklamację

doliczcie sobie koszt opakowania, koszt wysyłki i wyjdzie wam taka wartość jak być powinna emotka Tak naprawdę wartości regulaminowe nijak się nie mają do tego co się dostaje naprawdę. Miałam już kilka takich nagród po których byłam totalnie zawiedziona - wg regulaminu 600 zł, wg tego co po sklepach netowych - 400 zł...

Ale otrzymanie nagrody innej niz ta w regulaminie nie jest ok 

A jaki dokładnie aparat dostalas? Jaka marka i model?

Cyfrówka jakiejs nieznanej firmy. Teraz tez mi wmawiaja ze niby to nagroda dodatkowa, chociaz zostalam wybrana przy pierwszym rzucie nagród i niewiele osob spełniło regulaminową liczbę znaków. 
Mimo wszystko wyślę reklamację, chcę dostać dowód na ich oszustwo na piśmie. W innym wypadku nadal Graf bedzie robił takie numery. Wyświetl w wątku >>
2 ziolko, cb656 0

pannajaska

#6854768 Napisano: 19.04.2022 17:04:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu Hipp byly juz rozsyłane bony albo jakiekolwiek informacje od nich o pozytywnej weryfikacji Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6854633 Napisano: 18.04.2022 15:52:27 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Wkórza mnie nagroda z konkursu hebe Wilkinson. Regulamin wartość nagrody 3 stopnia 100 zł, a tu przysłali dwie paczki maszynek po 16 zł emotka

Ja dostalam aparat cyfrowy mniejszej wartosci, a mial dotrzec Instax z tego samego konkursu. Będę pisać reklamację

doliczcie sobie koszt opakowania, koszt wysyłki i wyjdzie wam taka wartość jak być powinna emotka Tak naprawdę wartości regulaminowe nijak się nie mają do tego co się dostaje naprawdę. Miałam już kilka takich nagród po których byłam totalnie zawiedziona - wg regulaminu 600 zł, wg tego co po sklepach netowych - 400 zł...

Ale otrzymanie nagrody innej niz ta w regulaminie nie jest ok  Wyświetl w wątku >>

pannajaska

#6854467 Napisano: 15.04.2022 19:13:40 w Wkurza mnie...
FBmagdalena17 napisał(a):

Wkórza mnie nagroda z konkursu hebe Wilkinson. Regulamin wartość nagrody 3 stopnia 100 zł, a tu przysłali dwie paczki maszynek po 16 zł emotka

Ja dostalam aparat cyfrowy mniejszej wartosci, a mial dotrzec Instax z tego samego konkursu. Będę pisać reklamację Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6854463 Napisano: 15.04.2022 19:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

[quote=

ktosiek1 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

pannajaska]Pomóżcie! Czy agencja Graf rozdawala w jakims konkursie aparaty cyfrowe ostatnio? Czekałam tyle czasu na nagrodę z konkursu Wilkinson romantyczny, miał to być aparat Instax, dostałam mały aparat cyfrowy o mniejszej wartości. Wydaje mi się że to za ten konkurs bo na nic innego nie czekam. Czy ktoś również ma taka sytuacje z tym konkursem lub zdażylo mu sie miec wczesniej podobną? Co robić, pisać reklamację do agencji? Jakie są szanse ze dostanę właściwą nagrodę? 

Do mnie już dawno dotarł instax 11, a w rodzinie zestaw maszynek. (4 opakowania) Może to z tej puli dodatkowych wygranych? 
Właśnie nie, z głównej puli, ociagali sie z wysyłką kupe czasu. Nie tylko ja dostalam zły aparat, bede w takim razie skladac reklamację. Dzięki 

Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6854445 Napisano: 15.04.2022 16:46:32 w SZUKAM....
Szukam osob ktore w konkursie Wilkinson romantyczny wygrały aparat. Proszę o kontakt na priv  Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6854438 Napisano: 15.04.2022 15:58:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pomóżcie! Czy agencja Graf rozdawala w jakims konkursie aparaty cyfrowe ostatnio? 
Czekałam tyle czasu na nagrodę z konkursu Wilkinson romantyczny, miał to być aparat Instax, dostałam mały aparat cyfrowy o mniejszej wartości. Wydaje mi się że to za ten konkurs bo na nic innego nie czekam. Czy ktoś również ma taka sytuacje z tym konkursem lub zdażylo mu sie miec wczesniej podobną? Co robić, pisać reklamację do agencji? Jakie są szanse ze dostanę właściwą nagrodę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6853869 Napisano: 11.04.2022 17:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Hipp po weryfikacji paragonow wysylalo jakies potwierdzenie ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

pannajaska

#6851490 Napisano: 26.03.2022 14:18:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktos podpowie jak zdobyc bon na 10 zł do allegro jesli w rankingu dziennym załapało się do tych 250 ,,szczesliwców". Gdy chce odebrac bon to za kazdym podejściem mam wpisane ,,brak" Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6851220 Napisano: 24.03.2022 17:04:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1 mili05 0

pannajaska

#6851052 Napisano: 23.03.2022 18:38:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

pannajaska napisał(a):

czy ktos otrzymał juz nagrodę z konkursu wilkinson romantyczny z fb? Chodzi mi przede wszystkim o nagrody II stopnia- aparaty Instax

Boxy były wysyłane 1-2 tygodnie temu. Ktoś nawet wrzucał zdjęcie w wątku emotka  

Własnie widzialam nagrody pocieszenia, natomiast tych wyższego stopnia nie, a mojej ani widu, ani słychu

Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6851040 Napisano: 23.03.2022 17:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktos otrzymał juz nagrodę z konkursu wilkinson romantyczny z fb? Chodzi mi przede wszystkim o nagrody II stopnia- aparaty Instax Wyświetl w wątku >>
0 0

pannajaska

#6850847 Napisano: 22.03.2022 17:59:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

pannajaska

#6850846 Napisano: 22.03.2022 17:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=Potwierdzam, nie ma sensu sie starac dla 10zł. O 22 byłam w okolicacjh150 miejsca, do polnocy spadlam 100 miejsc w dół.
nanajka81]
ikropka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Dla tych którzy chcą się bawić w Wielkanocne Szukajki - aby zdobyć bon na 10 zł potrzeba przynajmniej 5-6 godzin ciągłego szukania i klikania w jajka aby załapać się na jedno z ostatnich miejsc. Przynajmniej to wyniki z wczoraj. Ja odpuściłam po dwóch godzinach ale przeliczyłam ile wychodzi jajek na godzinę i .... Szkoda zachodu. Wolę nie myśleć ile godzin ludzie siedzą aby jedno z pierwszych miejsc zdobyć, pewnie 24/h...

wczoraj zdobyłam. Dziecko klikało w korkach w drodze do szkoły, ze szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, zakup itp... Ja poświęciłam na to ok 10 minut. Sprawdziłam i już odpuszczam. Chyba, że Młody będzie chciał pobawić się jak będziemy stali w korkach.

Z ciekawości: ile punktów zdobyliście? Wyświetl w wątku >>
0 0