Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika vaka

vaka

#7103447 Napisano: 25.06.2023 17:17:48 w SZUKAM....
Czy ktoś znalazł 2 słowa do goodie? Bo szukam i szukam i już mam wrażenie, że nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

vaka

#6623236 Napisano: 24.07.2019 11:36:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

vaka napisał(a):

Hej,
mam pytanie. Wygrałam w konkursie bilety na jeden z festiwali, ale niestety okazało się, że nie mogę jechać.  Chcę je sprzedać albo oddać komuś, ale trochę się boję, bo jest na nich napisane "wstęp bezplatny/nie na sprzedaż". W regulaminie nie ma nic o tym, że nie można sprzedawać, albo oddać znajomym za darmo, a same bilety nie są imienne. To dwa bilety, tak jakby dla osoby wygrywającej i osoby towarzyszącej. Jedyne co to regulaminie samego festiwalu jest zapis, że przy wymianie biletu na opaski festiwalowe niekiedy poza samym biletem żądają pokazania dowodu tożsamości. No i teraz nie wiem - sprzedawać/oddawać komuś, czy nie? (zadałam pytanie w dwóch tematach, bo nie wiedziałam w którym lepiej)


ja bym śmiało sprzedawała i się nie przejmowała emotka .

Dzięki za odp.! :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

vaka

#6623128 Napisano: 24.07.2019 02:07:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej,
mam pytanie. Wygrałam w konkursie bilety na jeden z festiwali, ale niestety okazało się, że nie mogę jechać.  Chcę je sprzedać albo oddać komuś, ale trochę się boję, bo jest na nich napisane "wstęp bezplatny/nie na sprzedaż". W regulaminie nie ma nic o tym, że nie można sprzedawać, albo oddać znajomym za darmo, a same bilety nie są imienne. To dwa bilety, tak jakby dla osoby wygrywającej i osoby towarzyszącej. Jedyne co to regulaminie samego festiwalu jest zapis, że przy wymianie biletu na opaski festiwalowe niekiedy poza samym biletem żądają pokazania dowodu tożsamości. No i teraz nie wiem - sprzedawać/oddawać komuś, czy nie? (zadałam pytanie w dwóch tematach, bo nie wiedziałam w którym lepiej) Wyświetl w wątku >>
0 0

vaka

#6309518 Napisano: 10.01.2017 15:36:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej,
jestem po raz pierwszy na tym forum, także chciałabym się na początku przywitać emotka
A teraz - z czym przychodzę? Z problemem z peselem.
A mianowicie - dostałam info, że wygrałam nagrodę pieniężną (niezbyt wielką, ale zawsze emotka ) w konkursie organizowanym przez firmę komputerową nazwijmy ją powiedzmy trele-morele emotka Trzeba było napisać opinie produktu i dawali za to hajs równy wartości produktu. No i tutaj pojawia się problem, bo w mailu napisali, że chcą bym podała im imię, nazwisko, adres, numer konta (do przelewu) i właśnie pesel. A potem jeszcze podpisała oświadczenie, na którym ma być wyłącznie moje imie,nazwisko i pesel (wysłali wzór), że odebrałam nagrodę rzeczową (pieniężną) i im odesłała (ale to już chyba po przelewie).
I teraz moje pytanie, może Wy weterani konkursowi będziecie w stanie mi na nie odpowiedzieć, po co im ten pesel? i jeszcze potwierdzenie? Przecież będą mieć potwierdzenie przelewu u siebie na koncie. I owszem, kwota przekracza kwotę wolną od podatku, a oni zadeklarowali się w regulaminie, że sprawy podatkowe załatwią odciągając 10% od wartości nagrody, ale czy potrzebują do tego mojego peselu i jeszcze podpisu? Dodatkowo w regulaminie nie ma żadnej informacji o tym, że do odbioru nagrody potrzebne są takie dane. W ogóle nic tam o odbiorze za bardzo nie ma poza tym, że wyślą na konto.
Pomocy?
Wysłać im te dane? Bo się tyle naczytałam o braniu kredytu przy pomocy cudzego peselu, że się boję ;D
Przy czym tam firma ma jakies 180  tysięscy polubien na fejsie itd. także nie jest jakąś firmą-widmo. Wyświetl w wątku >>
0 0