Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6384978 Napisano: 01.08.2017 13:37:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
julia1264 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Obudź ducha słowiańskiej zabawy" Lidl, 18+


Wyniki dostępne tutaj: https://www.faceb..._id=1501582385735702

Jestem zawiedzona wynikami... Część zdjęć wygranych jest dziwnych, średnio związanych z tematem, a np zdjęcie z krupnikiem w wodzie (bardzo ładne, klimatyczne i bardzo słowiańskie) nie dostało żadnej nagrody... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6384439 Napisano: 31.07.2017 10:55:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak dawno nie było deszczu nagród, że nawet się nie dziwię, że zgubiłam mój notatnik zwycięzcy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6383791 Napisano: 28.07.2017 14:03:28 w Wkurza mnie...
Moja teściowa - doskonały przykład jak można dzielić, przy jednoczesnym powtarzaniu, że "teraz nie ma ani Ciebie, ani jego, jesteście Wy" i "Dzień dobry moje ukochane dzieci - jak ja się za Wami stęskniłam" każdego poranka.... A to tylko po to, by mieć dwoje swoich synków przy sobie. Dobrze, że mam świetnego męża (oby tak dalej!) Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

dwaburekoty

#6383441 Napisano: 27.07.2017 14:07:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki Durex- DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6382303 Napisano: 24.07.2017 15:25:35 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

 Do mnie dzwonią bardzo rzadko (tfu, tfu) i jak już odbiorę, to proszę o ofertę z darmowymi smsami na numery premium, bo tylko z takich korzystam. Bardzo szybo dziękują za rozmowę

Właśnie przetestowałam ten sposób z Plusem. Nie podziękowali za rozmowę - rzucili słuchawką. Może będę mieć spokój....

W ogóle pracownicy call center w większości powinni pracować na windykacji z takim podejściem do klienta. Pracowałam na drugim roku studiów w ankietach telefonicznych. Pierwsza i najważniejsza reguła: jeśli ktoś mówi "NIE" to znaczy, że go nie przekonasz. Dziękujesz i odkładasz słuchawkę. Chyba nikt już jej nie stosuje, bo dziewczyna przed chwilą niezbyt uprzejmie poinformowała mnie, że chyba mi się w głowie poprzestawiało, jeśli chcę mieć ofertę z smsami premium i nielimitowanymi rozmowami na Ukrainę za darmo... Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6382262 Napisano: 24.07.2017 14:18:54 w co chcielibyście wygrać?
Pieniądze, lub coś, co bez najmniejszego wahania czy mi się przyda, bez mrugnięcia okiem szybko spieniężę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6381750 Napisano: 22.07.2017 09:31:49 w Dyskusje o loteriach
Nie otwiera mi się regulamin, więc: kiedy było ostatnie losowanie Nestle Porusza i czy zwycięzcy zostali już poinformowani? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6381415 Napisano: 21.07.2017 09:30:54 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Dlaczego Hipokryzją?

Czy w Twoim stwierdzeniu "umysłowo chorzy ludzie" nie ma tyle nienawiści i zawiści, co pod postami MS? Każdy popiera tę partię, której program uważa za najbardziej zbliżony do swoich priorytetów w chwili stawiania krzyżyka przy nazwisku. A priorytety bywają różne, co chyba sama wiesz doskonale. Czy to upoważnia do nazywania innych umysłowo chorymi, lub pisania komentarzy pełnych złości i nienawiści, pod postami, które też raczej miłością nie ociekają? Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6381400 Napisano: 21.07.2017 08:46:54 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Jak mnie też to wkurza, aż nie wierzę, że są ludzie którzy to popierają emotka emotka przecież ten kraj stacza się na dno...

Są to umysłowo chorzy ludzie emotka  Jak czytam wpisy pod postami Macieja Stuhra,to aż włos się jeży na głowie emotka i ręce opadają,tyle tam nienawiści ,zawiści.

Trochę hipokryzją zaleciało.  Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

dwaburekoty

#6381203 Napisano: 20.07.2017 15:14:42 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie wszelkie fundacje. KAŻDEGO dnia otrzymujemy ok. 5 telefonów z prośbą o wsparcie chorych dzieci... Rozumiem, że trzeba pomagać, ale te fundacje więcej pieniędzy tracą na telefony lub na zlecenie pracy call center niż otrzymują...  Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6380226 Napisano: 18.07.2017 08:48:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wracam do gry emotka
Słuchawki od Durex. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6378623 Napisano: 12.07.2017 16:34:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Myślicie, że DUREX już wszystko rozdał? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6378138 Napisano: 11.07.2017 17:34:35 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

W sobotę mam ślub kościelny i wesele w Pl (mąż obcokrajowiec i jesteśmy po ślubie cywilnym). Wkurza mnie wszystko: odmówiła nam 1/3 gości (a to problem z wizą, a to pieniędzy nie mają, a to nie chcą przychodzić sami), wódki i piwa nam jeszcze nie dowieźli, nie zdążyłam umówić się na makijaż próbny, zgubiłam gdzieś dodatki do sukienki, telefon fotografa milczy, a pogoda obiecuje 19 stopni i deszcz w środku lata.....Dobrze, że wesele w 50% finansowane jest z konkursów, a te pozostałe 50% to i tak po taniości nie ujmując jakości (nie będąc skromną: mój talent negocjacyjny (dzisiaj wynegocjowałam cenę 500 szt. balonów  emotka ) i poznańskie liczenie groszy).

1. Po co Ci makijaż próbny, sama wiesz w czym Ci najlepiej, poproś o konkrety emotka
2. O ile alkoholu nie wiozą z księżyca to na bank dostaniesz go przed weekendem emotka
3. Nie szukaj dodatków, jak o nich zapomnisz same wpadną w oko emotka
4. Zdecydowanie 19 stopni jest przyjemniejsze na weselu (alkohol, spora aktywność, ciepłe dania) niż upał. Przy zachmurzeniu będziesz miała ładniejsze zdjęcia niż w bystrym słońcu. 

1 i 3 - zgadzam się. Uspokoiłaś mnie emotka
2. Mamy piwo z lokalnych browarów. Trudno je dostać w sklepach.... Wódka też jest zamawiana z grawerem (jeśli dałam zaliczkę, to chciałabym mieć towar na 100% bez nerwów.). Chociaż to na weselu u nas nie licząc wujka alkoholika to sami piwosze i "winosze".
4. Boję się że zmokniemy przy wyjściu z kościoła. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6378084 Napisano: 11.07.2017 14:47:08 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

dwaburekoty napisał(a): Wkurza mnie wszystko: (...)Na pocieszenie podzielę się jedną z moich przygód weselnych: Lincoln w drodze po mnie, z przyszłym mężem na pokładzie, zapalił się! Auto kaput, kierowca też spalony-ze wstydu.  Do kościoła pojechaliśmy Daewoo Nexia, a ja się nawet nie zorientowałam, bo zanim po mnie podjechała, przewiesili ozdóbki, więc pojazd wyglądał jak auto państwa młodych  Jakoś nie miało to dla mnie większego znaczenia, bo nie przywiązuje wagi do szczegółów. Poza tym do kieszeni wróciła kasa za wynajem auta. I żyli długo i szczęśliwie.

Właśnie w  duszy mam takie cichą nadzieję, że jeśli przygotowania do ślubu i wesela idą tragicznie, to może w gruncie rzeczy to być najlepsza impreza na jakiej byłam (czego sobie cichutko życzę emotka  ), a te historie będę wspominać za lat -dziesiąt.  Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6378068 Napisano: 11.07.2017 13:21:51 w Wkurza mnie...
W sobotę mam ślub kościelny i wesele w Pl (mąż obcokrajowiec i jesteśmy po ślubie cywilnym). Wkurza mnie wszystko: odmówiła nam 1/3 gości (a to problem z wizą, a to pieniędzy nie mają, a to nie chcą przychodzić sami), wódki i piwa nam jeszcze nie dowieźli, nie zdążyłam umówić się na makijaż próbny, zgubiłam gdzieś dodatki do sukienki, telefon fotografa milczy, a pogoda obiecuje 19 stopni i deszcz w środku lata.....
Dobrze, że wesele w 50% finansowane jest z konkursów, a te pozostałe 50% to i tak po taniości nie ujmując jakości (nie będąc skromną: mój talent negocjacyjny (dzisiaj wynegocjowałam cenę 500 szt. balonów emotka ) i poznańskie liczenie groszy). Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6377894 Napisano: 10.07.2017 20:56:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
astronautka napisał(a):

pan Paweł Kowalski

To ten co się na Makłowicza i Wołoszańskiego stylizował? 
Wołoszański mi się skojarzył z tym filmikiem z Cosmopolitana. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6377845 Napisano: 10.07.2017 17:06:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety do kina z filmwebu na "czym chata bogata" Poznań. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6377821 Napisano: 10.07.2017 16:17:42 w Dyskusje o loteriach
Słuchajcie, co oznaczają kropki wśród laureatów Monster Munch?  Wyświetl w wątku >>
1 czemuszka 0

dwaburekoty

#6377741 Napisano: 10.07.2017 14:05:48 w Czy informują/ informowali?
Czy dzwonili już dzisiaj do kogoś z wesela marzeń? Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

dwaburekoty

#6377590 Napisano: 09.07.2017 22:52:14 w GFK
zdolnabestia napisał(a):

Pieczywo +10Pozaznaczałam różne produkty, które kupowałam w ciągu ostatniego miesiąca, ale widać nie o nie im chodziło. Zaznaczałam sporo rzeczy, więc trudno mi naprowadzić.

Chodzi o bagietki czosnkowe Wyświetl w wątku >>