Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6453693 Napisano: 17.01.2018 20:19:10 w Kupię...
Ja też kupię sanki w dobrej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6453613 Napisano: 17.01.2018 16:35:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Buuuu płaczę emotka   emotka   emotka   emotka . Tak liczyłam na tego Amundsena, zwłaszcza, że nagród było dość sporo, się natrudziłam, namęczyłam skracając swoje wypociny, żeby w limicie znaków się zmieścić, a tu nic, nawet wódki z kieliszkami  emotka   emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

dwaburekoty

#6453398 Napisano: 17.01.2018 10:55:13 w Informują
Chivas Regal śle maile  Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

dwaburekoty

#6453340 Napisano: 17.01.2018 09:21:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żubrówka i Minionki nie dały żadnej nagrody, a wydawało mi się, że moje odpowiedzi były bardzo fajne, słowa grały ze sobą jak na mundialu. Jeśli Amundsen mnie też oleje, to nie mam czego szukać w świecie konkursów.  Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6453231 Napisano: 16.01.2018 20:37:02 w Czy informują/ informowali?
Czy minionki zostały uwolnione z paczki z V, czy z VI etapu (teoretycznie dzisiaj powinny być z V etapu, ale część osób dostała smsy o wygranej w ubiegły piątek, więc już sama nie wiem)? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6453082 Napisano: 16.01.2018 16:03:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale jestem wściekła. Wygląda na to, że to będzie najgorszy miesiąc w mojej karierze, bo póki co na koncie mam tylko kosmetyki dla dzieci.... Eh... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6452614 Napisano: 15.01.2018 13:35:52 w Dziś cieszę się z.....
Jadę sobie dzisiaj na rozmowę rekrutacyjną do miejsca oddalonego od mojego domu o jakieś 38 km. Daleko, ale biorąc pod uwagę, że dojazd spoczko (niekorkowa okolica), obowiązki super, a i firma z działki, która mi odpowiada. Do celu zostało mi jakieś 2 km, a co ja tam widzę: Intermarche, obok Tesco, obok Biedronka, obok Carrefour, a za rogiem Lidl. Po drugiej stronie drogi Castorama i Leroy Merlin. Nie mogłam chwycić oddechu bo tyle konkursowego dobra na jednym hektarze, zwłaszcza, że z konkursowych sklepów mam u siebie tylko biedronkę i to jeszcze trzy kilometry oddaloną od mojego miejsca zamieszkania. Jakoś jeszcze bardziej chcę tam pracować. Cieszę się, że fajne firmy są ulokowane w fajnej okolicy.  Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6452321 Napisano: 13.01.2018 20:23:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Co do US - pamiętajcie, że jak sprzedajecie przedmiot warty >1000 zł to nabywca (lub kupujący - zależy jak się umówicie) musi złożyć deklarację PCC i zapłacić podatek w wysokości 2%. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi, wiem że przy samochodach i innych pojazdach jest to konieczne. 

Jest dokładnie tak jak mówisz, z czego US lubi o tym przypomnieć 3 lata po zakupie, jak tam odsetki karne urosną.  Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

dwaburekoty

#6452167 Napisano: 13.01.2018 10:31:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie ma w co grać.... Już nie mówię o promocyjnych, bo w te gram rzadko, ale te pozostałe.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6452065 Napisano: 12.01.2018 19:41:24 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Dlaczego to mężczyźni nie rozumieją ile kobieta jest w stanie zrobić dla urody?

Hahahaha! U mnie jest dokładnie odwrotnie! Wszystkie kosmetyki testuje mój mąż emotka . To jego dłonie muszą być idealnie miękkie, a skóra twarzy doskonale nawilżona, o zapachu już nie wspomnę. Pamiętam jak się poznaliśmy, a byłam wtedy na końcowym etapie zwiedzania Europy i w mniejszym wymiarze świata. Do końca życia nie zapomnę jego zaskoczenia, gdy mu powiedziałam, że wcale nie mieszkam w hotelach i nie chodzę na masaże i do strefy wellness każdego dnia, tylko zwiedzam z plecakiem na plecach, śpiąc w przepełnionych, często najtańszych hostelach, lub na plaży (bywało), a za zaoszczędzone pieniądze lecę w inny zakątek. Po trzech latach intensywnej znajomości rozpuścił mnie, ale mimo wszystko, prędzej te kosmetyki kupiłby on.  Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6452027 Napisano: 12.01.2018 18:07:40 w Visa Konkursy
pakowa napisał(a):

Czy ktoś w Was wygrał w jednym etapie powiedzmy opaskę lub czapkę z głośnikami, i w kolejnym etapie również wygrał cokolwiek? Tak się zastanawiam, bo znam osobę która wygrała w poprzednim etapie 2 nagrody i grała dalej, a telefon milczy..

Ja wygrałam w jednym etapie 2 zgłoszeniami na 2. Nie były dobre, raczej takie sobie. W kolejnym etapie naprawdę się przyłożyłam. Uważam, że zgłoszenia były dużo lepsze i było ich dużo więcej. I nic.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

dwaburekoty

#6451639 Napisano: 11.01.2018 18:25:45 w Wkurza mnie...
Druga karta podarunkowa wygrana w konkursie poszła się emotka  . 
Moja Mama nauczyła mnie zostawiać wszystko na czarną godzinę... No i zostawiłam tak, że przepadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6451350 Napisano: 11.01.2018 09:33:15 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Wkurza mnie, że jest tyle osób, dla których wycieczka do delfinarium to świetna zabawa. Tutaj coś do poczytania, może niektórym spadną klapki z oczu : https://wkaloszac...ech-delfina.html?m=1 Widziałam te stworzenia na wolności całymi stadami, są cudowne i nie trzeba ich uczyć zabaw, same robią to lepiej od człowieka i chętnie się popisują, gdy nikt ich do tego nie zmusza. 

Przygotowuję się na rozmowę o pracę. Dawno nie używałam angielskiego, a stanowisko wymaga ciągłego używania tego języka, więc włączyłam sobie filmiki na youtubie, żeby się osłuchać ze słownictwem, przypomnieć gramatykę mówioną i wpaść znów w melodię ang. Praca związana z żywieniem zwierząt domowych, więc padło na jakąś jutuberkę, która robiła przysmaki na pierwsze urodziny swojego buldoga francuskiego - oczywiście z organicznego kurczaka i bezglutenowej mąki. Z bólem głowy pomyślałam o naszym berneńczyku, który dostał od weterynarza przyzwolenie i raz na kilka dni obgryza kości od lokalnego rzeźnika (na pewno nie są ekologiczne), bo w przeciwnym razie połknąłby drzwi wejściowe do domu, które dwie wojny światowe wytrzymały. Kolejny filmik dotyczył już ubierania buldoga i jego koleżanki pudelka w okulary przeciwsłoneczne, pelerynki przeciwdeszczowe, specjalne parasole umocowane na plecach, a nawet wkładanie psiaków do takich nosidełek w jakie wkłada się niemowlaki. Oczywiście każdej czynności towarzyszyło "urocze" szczekanie właścicielki. Zdawać by się mogło, że troska o zwierzaki wzorowe, ale.... czy w rzeczywistości nie jest to też męczenie zwierząt? Na marginesie dodam jeszcze, że moja sąsiadka tak kochała swojego pieska, że ona jadła kaszankę, a on goloneczkę i ogonówkę. Piesek oczywiście spał na poduszce. W zasadzie spędzał tam całe dni, bo był tak tłusty, że nie mógł zejść z łóżka... Wkurza mnie takie zachowanie.  Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6450933 Napisano: 10.01.2018 09:05:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Worki HiPP, które zgodnie z info od organizatora miały przyjść później niż zestawy. Konkretnie zrobione. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6450932 Napisano: 10.01.2018 09:03:37 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Hm, dziwne, a czy przypadkiem ta zasada nie była intencją ustawodawcy od zawsze? To tylko wolna wola kierownictwa pozwalała na taką kumulację patologię. Urlop co do zasady dotyczy konkretnego roku i w tym właśnie kalendarzowym roku powinien zostać wykorzystany.

Myślę, że "powinien" jest tutaj kluczowym słowem, które wg tego jak rozumiem ten tekst, będzie zastąpione "będzie musiał być wykorzystany". A jak nie wiesz, jak wpasować wolny dzień w grafik, to Ci pracodawca wpasuje sam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6450928 Napisano: 10.01.2018 08:50:35 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

http://www.eska.p...czne_przepisy/146842
Urlopy 2018
O tym, kiedy pojedziemy na wakacje, zadecyduje nasz szef. W marcu zostaną zakończone prace nad dwoma projektami nowego kodeksu pracy. Prócz tego nie będzie można w czasie urlopu podejmować żadnych prac zarobkowych. To czas jedynie na wypoczynek. Przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy i jaka wygrana wycieczka wpadnie...

Ale to chyba dotyczy tych niewykorzystanych dni... Znam przypadek, że jeden pracownik nie brał urlopu przez 4 lata - ani jednego dnia. Gdy urodziło mu się dziecko, wykorzystał wszystko co możliwe plus tacierzyńskie. Nie było go długo za długo, a że był kluczowym pracownikiem, to wszystko stało przez ładne parę miesięcy. Od tamtej chwili w firmie były sugestie, żeby 26 przepisowych dni wykorzystywać w ciągu bieżącego roku. Więc podejrzewam, że ta zmiana przepisów ma zwalczać takie patologie. Zresztą wyobraź sobie, planowanie urlopu 15 osobom z danej komórki organizacyjnej. Toż to masakra. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6450177 Napisano: 08.01.2018 15:27:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytania dotyczą konkursu Kinder - nie mogę znaleźć info w regulaminie. Czy marzenia z listy są konkretnie przypisane do etapów (tj.że w danym etapie można wygrać konkretne nagrody tak jak było np. w Milko)? Wydaje mi się, że nie, ale wolę zapytać.
Czy jeśli np. w pierwszym etapie, ktoś wygra safari w Afryce, to czy w drugim etapie ta nagroda automatycznie znika, czy też można o nią walczyć?
Czy udział w konkursie z automatu wyklucza w loterii?
Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6449659 Napisano: 06.01.2018 18:57:00 w Dziś cieszę się z.....
Mój mąż świętuje dzisiaj Wigilię Bożego Narodzenia. Z tej okazji pierwszy raz w życiu robiłam kutię, która wyszła przepysznie. Szach-mat teściowo! emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6449605 Napisano: 06.01.2018 13:06:25 w Paragony na trwające konkursy
emotka  Ktoś posiada  paragon redbull na stacji Circle K? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0