Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6512967 Napisano: 25.07.2018 14:40:56 w Giełda Kodów ; )
kody piwniczanki zamienię...
kody zywiec zamienie... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6512966 Napisano: 25.07.2018 14:40:03 w Giełda Kodów ; )
kody piwniczanki zamienię... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6512946 Napisano: 25.07.2018 14:02:09 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon z schauma + fa (mozna wziac udzial w konku z tesco z hamakami i konkursie dzisiaj dodanym z rowerami). zamienię
Kody z piwniczanki zamienię na lajkonika (1=1). Ja już nie wierzę w tę loterię. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6510881 Napisano: 18.07.2018 18:33:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Marazm, zniechęcenie, dekadentyzm.... Nie chce mi się, nic nie wygrywam... Magnat mnie zawiódł, Cydr złamał serce, Kolastyna dobiła.
Nie wierzę w Agencje, nie pragnę żadnych głównych, a swoje marzenia o wielkich wygranych zrzucam z piedestału... To chyba jakoś tak szło. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6510419 Napisano: 17.07.2018 18:33:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mia napisał(a):

Widziałam galerię...i odstraszyła mnie chyba od tego konkursu. Przynajmniej na razie.
Na "ulubione" się nie natknęłam, ale powaliła mnie ilość byków ortograficznych, o językowych nie mówiąc. Generalnie patrząc na te hasła, miałam wizję gostka, który pod Biedronką obala Red Bulla, a potem w pocie czoła wystukuje na telefonie swoją twórczość...

:D.
Zobaczyłam, że pierwszego dnia jest już 130 zgłoszeń więc lekko się podłamałam, ale zaczęłam je czytać.... I stwierdziłam, że albo coś ze mną jest nie tak jak być powinno (tylko Pani od Cheetosów rozumie mój humor), albo zgłoszenia są średnie.

Mimo wszystko chcę wziąć udział w tym konkursie (PS szukam paragonów 2), żeby się moje dzisiejsze 5 godzin w pracy nie zmarnowało (sezon urlopowy w pełni emotka  )

Ciężki orzech do zgryzienia będzie miała komisja emotka  Przesiać ten cały shit, żeby wydobyć "perełki" - ciężka sprawa. Ciekawe, czy będzie im się chciało emotka

To już widzę wyniki....
BTW.... śledzicie wyniki Kolastyny? Przeprowadzam się do Mełna i Gruty..... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6510416 Napisano: 17.07.2018 18:29:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Widziałam galerię...i odstraszyła mnie chyba od tego konkursu. Przynajmniej na razie.
Na "ulubione" się nie natknęłam, ale powaliła mnie ilość byków ortograficznych, o językowych nie mówiąc. Generalnie patrząc na te hasła, miałam wizję gostka, który pod Biedronką obala Red Bulla, a potem w pocie czoła wystukuje na telefonie swoją twórczość...

:D.
Zobaczyłam, że pierwszego dnia jest już 130 zgłoszeń więc lekko się podłamałam, ale zaczęłam je czytać.... I stwierdziłam, że albo coś ze mną jest nie tak jak być powinno (tylko Pani od Cheetosów rozumie mój humor), albo zgłoszenia są średnie.

Mimo wszystko chcę wziąć udział w tym konkursie (PS szukam paragonów 2), żeby się moje dzisiejsze 5 godzin w pracy nie zmarnowało (sezon urlopowy w pełni emotka  ) Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

dwaburekoty

#6510396 Napisano: 17.07.2018 17:22:11 w Paragony na trwające konkursy
Potrzebuję dwa paragony na Redbulla. Wymienię na inny, wybrany przez Ciebie paragon (mam w pobliżu Tesco, Żabkę, Kaufland, Lidla, Biedronkę, Netto, Polomarket i Milę, Intermarche) Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6509422 Napisano: 14.07.2018 17:38:07 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że są jeszcze ludzie z powołaniem na tym świecie. Jestem osobą wierzącą praktykującą. Spowiedź ma wymiar dla mnie nie tylko psychologicznego oczyszczenia, ale i duchowego uspokojenia. Trafiłam dzisiaj na księdza, który przeprowadził spowiedź w formie bardzo oczyszczającej rozmowy (aż się popłakałam), a nie w formie pokuty, jak to mieli w zwyczaju księża, na których często trafiłam do tej pory. 
A i jutro mam pierwszą rocznicę ślubu. Cieszę się, że trafiłam na mężczyznę, z którym cały rok to jakby najlepszy dzień w moim życiu emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6508446 Napisano: 11.07.2018 18:50:41 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

Wkurza mnie ,że ledwo zaczęłam grać i taka byłam pewna zapału ,a po publikacji wyników 50lat piwniczanki zapał się wypalił. Nowy Sącz ,Nowy Sącz ,Nowy Sącz... Niby zdawałam sobie sprawę ,że 2 nakrętkami to marne szanse ,ale te bramki mnie

Nie no co Ty... Przecież jeszcze Piwniczna Zdrój mocno ogarnia. W każdym etapie od samego początku razem z dwiema osobami z rodziny zgłosilismy ok. 45 kodów (średnio po 1 dziennie). Jeszcze nie zobaczyliśmy się na liście laureatów emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6507197 Napisano: 08.07.2018 15:13:17 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Tylko zapytałam... I tak chyba wolałabym na te kilka tygodni zatrudnić kogoś z polecenia, a tak pozostaje wam rozruszać ciamajdę  Może ona potrzebuje konkretnych wytycznych typu:
- dziecko przewijamy
- dziecko karmimy
- z dzieckiem się bawimy?

Myślisz, że kartka z rozpiską to za mało? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6507193 Napisano: 08.07.2018 15:02:14 w Wkurza mnie...

kermit napisał(a):

Od razu zaznaczam, że nie mam zamiaru Cię krytykować  Ale zwyczajnie - skoro teściowa be (wnioskuję po Ufff), kuzynka niekumata to dlaczego nie zatrudnicie po prostu opiekunki?? Rozumiem sprawy finansowe, ale podejrzewam, że ta dziewczyna za darmo się też Waszym dzieckiem nie zajmuje. Nie ma sensu się denerwować, użerać z nielubianą rodziną, lepiej zapłacić, a i od obcego wymagać też wtedy łatwiej.

Oczywiście nie zajmuje się za darmo. Zostaje u nas 4 tygodnie, potem ja biorę urlop, potem mąż, potem żłobek. Wyjazd mojej mamy, która zajmowała się córką, trochę nas zaskoczył, ale moje dziecko niestety nie ma wyłączności na babcię. Mnie i mojemu mężowi opcja i tak wydawała się być średnią, ale trzeba było zęby zacisnąć i wytrzymać.
Średnio się z nimi dogaduję, bo mają priorytety inne niż ja (dodatkowo teściowa jest zabobonna - tj. paznokci nie należy obcinać w niedzielę, a włosów myć w piątek) oraz kompletnie inny temperament. Mój mąż ostatnio wieczorem się mnie pyta, jak on wytrzymał 25 lat ze swoją rodziną, jeśli teraz po dwóch zamienionych zdaniach na skajpie go krew zalewa. Wiadomo, młoda rodzina chce być sama tylko ze sobą i dobrze się czuje tylko w swoim towarzystwie.  

Generalnie w moim poście denerwuje mnie niezaradność młodych ludzi pomimo ich wielkiej roszczeniowości (no bo przecież miała 5 na studiach) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6507178 Napisano: 08.07.2018 14:26:54 w Wkurza mnie...
Przyjechała do nas kuzynka, aby opiekować się moją córką (teściowa już wyjechała uffff). Dziewczyna ma 22 lata i jest gwiazdą rodziny (średnia na studiach 5.0, wszystkie egzaminy zdane w pierwszym terminie), wszystkie ciotki nad nią wzdychają, że tak dobrze się uczy, że nauka najważniejsza. I takie podejście mnie meeeegaaaa wkurza! Bo dziewczyna nawet nie wie, jak ugotować ryż (!!!!), moje dziecko w czasie mojej nieobecności siedziało pół dnia z mokrą pieluchą, a jak jej mówię, że jak nie chce zmieniać, to niech chociaż da znać mojemu mężowi, to on przyjdzie i zmieni. Odpowiedź:"ahaaaaa". Moi sąsiedzi mówią jej "dzień dobry", a ona spuszcza głowę w dół. Kompletnie niekumata jest. Powiedziałam, że jak się nudzi, jak córka śpi, to może sobie książkę poczyta i pokazuje jej półki. A ona: "mmm... po co mi książka?" (btw. chyba geniuszem jest jeśli ma 5 bez nauki z książek). Ja w jej wieku z plecakiem na plecach zwiedzałam Estonię bez pieniędzy, studiowałam dwa kierunki i jeszcze pracowałam na pół etatu w korpo oraz w czasie, gdy moja Mama była w szpitalu ogarniałam dom i mniejsze zwierzaki (mieszkamy na wsi), a swoją organizację czasu pracy oceniam wysoko. O tempora o mores!!!! Co nas czeka z taką młodzieżą? Wyświetl w wątku >>
2 brucee, ziolko 0

dwaburekoty

#6506991 Napisano: 07.07.2018 18:00:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wygrane z tego tygodnia:
-lazy bag Cheetos
-bluza Cheetos
-Motorola z Brico (sprzedam)
-dzbanek z Brico (złamali mi serce.... ) Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6504629 Napisano: 01.07.2018 14:50:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś może z Was w Magnacie?
Przy takich cenach tych farb wątpię, żeby były tysiące zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6503386 Napisano: 28.06.2018 10:57:12 w Paragony na trwające konkursy
3 paragony fantasia, 2 paragony cydru lubelskiego - zamienię na kody na obojętnie jaką loterie Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6503156 Napisano: 27.06.2018 18:22:55 w Wkurza mnie...
Wątku tesciowych ciag dalszy: przyjechala moja. na dwa tygodnie. zeby w czasie nieobecności mojej mamy zajac sie moja corka. wszystko krytykuje. wlozylam naczynia do zmywarki. ostentacyjnie wyciagnela je i umyla recznie glosno wzdychajac. ale ja to wszystko cierpie.... ja wytrzymam... zemsta jest przeciez potrawa ktora najlepiej smakuje na zimno.

ps. tak, wiem. powinnam byc wdzieczna za to ze przyjezdza opiekowac sie moim dzieckiem. dziecko w koncu cukier je i oglada telewizje. no i jest uczone zeby mowic do mnie po imieniu, bo sie tak babci podoba Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6502590 Napisano: 26.06.2018 15:28:53 w Informują
piwniczanka 3 etap - wyniki na stronie Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6502517 Napisano: 26.06.2018 12:08:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rok 2017 przyniósł mi perfekcyjny strój kąpielowy i jedną walizkę. W 2018 była kolejna walizka. Do tego Piwniczanka dba, bym traciła kilogramy. To pewny znak, że czeka mnie wygrana w postaci wakacji. Poproszę tę Sardynię z Jyska. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6502208 Napisano: 25.06.2018 17:26:33 w Wkurza mnie...
tylu paragonów konkursowych to ja w życiu nie miałam. nie mam czasu grac.... moja mama zwykła mówić: jak niw urok, to sr...ka. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6501695 Napisano: 24.06.2018 14:31:23 w Czy informują/ informowali?
seladiwa napisał(a):

Witam  Czy dobrze pamiętam że jutro mają informować z BricoMarche ?

bricomarche centrala mial informować do 21 czerwca. teraz tych poinformowanych do 21 czerwca mają poinformować jeszcze raz, tym razem już sklepy, w terminie od 4 do 6 lipca o rodzaju nagrody i terminie odbioru. Wyświetl w wątku >>
0 0