Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6542260 Napisano: 26.10.2018 18:20:28 w Lay's
paulina998 napisał(a):

Wiecie mniej więcej jak ma wyglądać tekst? zupełnie nie wiem co napisać? w formie wiersza? pomóżcie, bardzo zależy mi na słuchawkach 


milosne wyznanie w formie wiersza w stylu retro nie przeszło. a przynajmniej było co najmniej jedno lepsze od mojego. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6541958 Napisano: 25.10.2018 17:10:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
takie ładne odpowiedzi wychodzą spod mojej klawiatury, a i tak nie trafiają w gusta jury emotka . a jak trafią to tylko w beznadziejne nagrody najniższego rzędu, z którymi nie mam co zrobić i nikt nie chce nawet ich kupić. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6541730 Napisano: 24.10.2018 21:08:26 w Czy informują/ informowali?
Amica "codzienność w kuchni"?
Citi smakuje z voucherami na menu degustacyjne na fejsbuniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6541464 Napisano: 24.10.2018 08:36:58 w Lay's
monisss napisał(a):

noska81 napisał(a):

ehhh.. nie potrafię ich rozgryźć. Zależy mi na kamerce i zostały tylko 3 dni. Próbuję różnych sposobów - swoje zdjęcia, ich zdjęcia, ale nic nie działa ...

chodzi o tekst raczej emotka też poluję na kamerkę i na longboarda dla mnie i córki.. ale też się nie udaje emotka  


kurczę, to ja chcę kamerkę XD.....
też mi się wydaje że chodzi bardziej o tekst. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6541291 Napisano: 23.10.2018 15:27:26 w Czy informują/ informowali?
bamfarfe22 napisał(a):

Surf i coccollino z 1 etapu informowało we wtorek czy środę? Bo się zastanawiam czy 2 etap już poszedł?

we wtorek. też czekam Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6541259 Napisano: 23.10.2018 14:35:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
kod do showmax na miesiac z princessy salty&caramel.... chciałby ktoś? oddam za paragon do milki i prince polo.... Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

dwaburekoty

#6541216 Napisano: 23.10.2018 12:23:15 w Paragony na trwające konkursy
itm velvet sprzedam
nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6541029 Napisano: 22.10.2018 18:06:21 w SZUKAM....
szukam osoby, która wygrała bilet z cosmopolitan na tribute to dirty dancing w Poznaniu. Chętnie odkupie bilet. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6540871 Napisano: 22.10.2018 12:34:18 w Wkurza mnie...
marnie sie zaczął początek tygodnia:
-kolejna kadencja nielubianego przeze mnie polityka,
-zatankowalam dzisiaj auto, a mój bank miał awarię i nie mogłam zapłacić kartą. czekalam na stacji 40 minut aż mąż mi gotówkę przywiezie (następnym razem będę już wozić ze sobą). mąż oczywiście wściekły...
-po drodze 2 wypadki i protest straży pożarnej- trasa,tóra zazwyczaj pokonuje w 40 minut, dzisiaj zabrała mi 2 godziny.
smutny tydzien... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6540457 Napisano: 20.10.2018 16:20:36 w Wkurza mnie...
Z rozmowy rekrutacyjnej, którą się denerwowalam ostatnio na forum wyszły nici- obydwoje powiedzieliśmy sobie zdecydowane nie. Niemniej od sporadycznego wysylania CVek w chwilach zdenerwowania przechodze do codziennego wertowania ofert. wszystko za sprawą sytuacji u mnie w pracy, która zdecydowanie mnie denerwuje. otóż, razem ze mną do pracy przyszla blondynka, dlugi wlos, 15 cm szpile, sukienka ledwo zakrywajaca posladki. jej kariera byla dosc blyskotliwa: w ciagu 8 miesiecy z asystenki kierownika dzialu x stala sie managerem dzialu y, gdy ja jestem specjalista w dziale y (na szczescie struktura organizacyj na jest tak pokrecona ze nie jestem jej ppodwladna ale scisle mamy ze soba współpracować). znalazla nowego klienta: hiphip hurra! swieto! wezmie towar za z zlotych!!! (codziennie wystawiam faktury za zdecydowana wielokrotnosc tej kwoty, jednak cieszy sie z nich tylko ksiegowy). klient towar wzial po wplacie proformy, o czym powiedziala tylko magazynierowi. po tygodniu dostaje z magazynu tajemniczy kwitek. cos mi sie w glowie skojarzylo, ze to moze byc jej klient. dzwonie do logistyka. logistyk nic nie wie, dzwonie na produkcję-tam tez nic nie wiedzą, ide do mojego przelozonego - on oczy jak 5zl. no coz. dzwonie do niej z pytaniem czy klient juz wzial towar:
-tak wzial, tydzien temu.
(ja) - a dlaczego nic nie wiem? przeciez musze fakture wystawic!
(ona)-no nie upominal sie. ale dostał przeciez proforme.
(j) - ale to nie jest dokument księgowy!
(o)- czym nie jest?
(j)- zamowienie jest w systemie, musze wygenerowac wztke, zeby ksiegowosci sie na zestawienia nanioslo...
(o)- ale po co?

rece to mi myslalam ze opadna. następnego dnia poszlam do dyrektora. powiedzial, ze mam sie nie przejmowac.......


uffff.... wygadalam sie w koncu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6540409 Napisano: 20.10.2018 09:15:37 w Kupię...
jeśli nikt nie chce kupić, to moze jest ktos kto chce sprzedac bilet na tribute to dirty dancing w Poznaniu po taniosci.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6540407 Napisano: 20.10.2018 09:11:31 w Paragony na trwające konkursy
sprzedam:
-Paragon CinCin
-paragon coccolino
- velvet itm Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6540233 Napisano: 19.10.2018 16:25:31 w Paragony na trwające konkursy
velvet itm sprzedam-9pln za paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6540002 Napisano: 18.10.2018 21:20:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
posnania przelała czarę goryczy: nie wygralam nic na 103 nagrody.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6539849 Napisano: 18.10.2018 14:50:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wygrywam tak beznadziejnymi odpowiedziami, za które jest mi wstyd (ale je wysyłam, bo mi szkoda paragonu), a fajnymi, przemyślanymi (i wcale nie wierszykami) przegrywam z kretesem.... ehhhh.... szkoda Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6538356 Napisano: 15.10.2018 14:22:16 w Czy informują/ informowali?
termitek99 napisał(a):

Czy CAPTAIN JACK z Tesco już był informowany?


główna do wtorku, a dzienne do czwartku włącznie.

posnania better 2gether? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6538326 Napisano: 15.10.2018 13:19:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały karty w Nivea Wygraj dla domu za zgłoszenia sms-em. Czy po wysłaniu danych i paragonu do goldensubmarine mieliście jakieś info potwierdzające, lub choćby potwierdzenie przeczytania wiadomości?


nie- żadnego info zwrotnego. karta przyszła bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6538311 Napisano: 15.10.2018 13:00:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
idę z mężem na randke na "tribute to dirty dancing" emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6537942 Napisano: 13.10.2018 17:17:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

adrian napisał(a):

Tylko ja dostałem SMSa od Dębowe, że konkurs przedłużony do 31 października dla sklepów Stokrotka? emotka


wszyscy

Ja nie dostałam a grałam w Tesco

Ja również grałam w Tesco i nie mam żadnego eska emotka

też grałam w Tesco.... czy to znaczy, ze nie wygralam? <olaboga> emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6537887 Napisano: 13.10.2018 12:30:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

anula18 napisał(a):

gagapn napisał(a):

emmi napisał(a):

wie ktoś czy w loterii winiary mogą wygrać 2 osoby z tego samego gospodarstwa domowego? i czy można wtedy przesłać im paragony i formularze w jednej kopercie?

Tak można w tym samym gospodarstwie i wysyłałam w jednej kopercie.

To już możesz nie liczyć na oba przelewy. Albedo nie uznaje wysyłania kilku laureatów w jednej kopercie. Tylko nielicznym szczęściarzom to przeszło.

...Polityka Albedo jest zacnie dziwna..
wysyłaj w jednej kopercie wszystko, nawet z różnych prowadzonych przez Albedo konkursów na różne osoby
Owszem, nie dostaniesz wszystkich nagród. 
Powodem będzie: "list polecony nie dotarł" - choć inne nagrody przyszły - a dokumenty wysłane w jednej kopercie,
-wymiana 3 maili, zdjecia wysłanych oświadczeń oraz nr nadania przesyłki, kulą ogonek i wysyłają nagrody.

Nie ma żadnych przepisów prawa, że nie można wysyłać w jednej kopercie różnych dokumentów, różnych osób.
Jeśli pracownicy Albedo  nie radzą sobie z segregacją dokumentów..świadczy tylko o ich ograniczeniu i bałaganie w agencji


dzwoni do mnie w czwartek Pani z Albedo:
-dzień dobry, nazywam sie XY, albedo marketing, w dniu z wyslalismy do Pani maila z informacja o wygranej i dokument ktory nalezy wypelnic. czy otrzymala Pani takiego maila?
-dzień dobry, tak, list został do Państwa wyslany w poniedziałek, mam potwierdzenie ze otrzymaliscie list nastepnego dnia.
-ahaaaa.... tak, pani paragon jest w trakcie weryfikacju. do widzenia.


nie no spoko.... Wyświetl w wątku >>