Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6638262 Napisano: 10.09.2019 12:06:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
30pln z tmobile.... przed chwilą sms Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6637948 Napisano: 09.09.2019 15:02:55 w Giełda Kodów ; )
4 kody Almette (gdzieś mi się paragony zawieruszyly-jestem w trakcie poszukiwań) zamienię na.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6637767 Napisano: 09.09.2019 09:29:03 w Paragony na trwające konkursy
może ktoś chciałby wymienić Almette (mam) na paragony Tic tac? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6637644 Napisano: 08.09.2019 18:33:04 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

sprzątam po muzycznej loterii Tic Tac emotka

Zakupione tiktaki tez trzymalem w podobnym lub tym samym pudelku. haha emotka ktore bylo opakowaniem ktorejs z nagrod, juz nie pamietam ktorej. emotka piłka lays? emotka

ps. czy nie uwazacie ze moze byc ciezej wygrać ze wzgledu na to, ze nie licza sie kody a paragony ktore moga byc podrabiane przez wielu ludzi??

emotka piłka Real Madryt chyba Nivea men emotka ale nie pamiętam dokładnie emotka idealne pudło na tiktaki


https://www.onecr...-tic-tac-containers/ Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6637597 Napisano: 08.09.2019 14:10:40 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

sprzątam po muzycznej loterii Tic Tac emotka

Zakupione tiktaki tez trzymalem w podobnym lub tym samym pudelku. haha emotka ktore bylo opakowaniem ktorejs z nagrod, juz nie pamietam ktorej. emotka piłka lays? emotka

ps. czy nie uwazacie ze moze byc ciezej wygrać ze wzgledu na to, ze nie licza sie kody a paragony ktore moga byc podrabiane przez wielu ludzi??


nagród tygodniowo chyba też jest mniej (nie pamiętam, ile było w poprzedniej akcji, ale wydaje mi się, że dużo mniej). No i są atrakcyjniejsze wg mnie. No cóż... zobaczymy...
PS. też wolałabym kody (dobrze, że chociaż tym razem trzeba wysłać zdjęcie paragonu od razu). Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6637594 Napisano: 08.09.2019 13:55:23 w skojarzenia
tajemnica spadajacej kromki-kot z serem na głowie Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6637582 Napisano: 08.09.2019 12:52:28 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

sprzątam po muzycznej loterii Tic Tac emotka


ja jestem tak zachwycona nagrodami w obecnej loterii, że już mężowi powiedziałam, że ma szykować kartony do tic tacow

ja pragnę czytnika (dla męża, swój mam i uwielbiam) i konsoli lub zegarka. a Ty? emotka


zegarki w dużej ilości (już sobie wybrałam-ahahahahahaha), okulary i konsoli. Na czytniku w ogóle mi nie zależy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6637577 Napisano: 08.09.2019 12:40:36 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

sprzątam po muzycznej loterii Tic Tac emotka


ja jestem tak zachwycona nagrodami w obecnej loterii, że już mężowi powiedziałam, że ma szykować kartony do tic tacow Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6637542 Napisano: 08.09.2019 09:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś z Was wie, czy w planach jest nowy budżet?
Czy jest jakiś konkurs/loteria, na potrzeby której trzeba kupić oliwę spożywczą? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6637360 Napisano: 07.09.2019 07:59:50 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Pisałam o angielskim Lidlu. 
Miałam w planach kupić jedną marchewkę do gulaszu, ale musiałam zrezygnować. Do wyboru były tylko kilogramowe worki zwykłej marchwi, kilogramowe worki marchwi organic i marchew organic brudna z ziemi razem z nacią również w wielopaku w folii. Gdybym kupiła cały worek, to pewnie nie zużyłabym reszty, a nienawidzę wyrzucać jedzenia.
Mój powrót z zakupów wygląda zwykle tak, że otwieram kosz, rozpakowuję torbę i uwalniam te wszystkie biedne warzywka z foliowych kondomów. Folia ląduje w koszu, bo się tego nie przetwarza... Tacki przynajmniej idą do kosza na plastik lub w kartony.


w poprzedniej ciąży mocno przeżywałam kryzys migracyjny, w obecnej -kryzys ekologiczny. 15 minut w pepco zastanawiałam się czy kupić piankowe arkusze żeby zrobić córce girlandy na sufit. kupiłam-mam wyrzuty sumienia emotka emotka .


wybaczcie, ale śmieszą mnie ludzie, którzy płaczą nad ekologią, a jednocześnie sami mają dzieci. dziękuję.


ah, czyli posiadanie dzieci wykreśla mnie już z grona osób, które chcą troszczyć się o środowisko.....
Dziękuję za uświadomienie. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6637313 Napisano: 06.09.2019 20:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dostajecie zwrotki z domestosa na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6637309 Napisano: 06.09.2019 20:05:14 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Pisałam o angielskim Lidlu. 
Miałam w planach kupić jedną marchewkę do gulaszu, ale musiałam zrezygnować. Do wyboru były tylko kilogramowe worki zwykłej marchwi, kilogramowe worki marchwi organic i marchew organic brudna z ziemi razem z nacią również w wielopaku w folii. Gdybym kupiła cały worek, to pewnie nie zużyłabym reszty, a nienawidzę wyrzucać jedzenia.
Mój powrót z zakupów wygląda zwykle tak, że otwieram kosz, rozpakowuję torbę i uwalniam te wszystkie biedne warzywka z foliowych kondomów. Folia ląduje w koszu, bo się tego nie przetwarza... Tacki przynajmniej idą do kosza na plastik lub w kartony.


w poprzedniej ciąży mocno przeżywałam kryzys migracyjny, w obecnej -kryzys ekologiczny. 15 minut w pepco zastanawiałam się czy kupić piankowe arkusze żeby zrobić córce girlandy na sufit. kupiłam-mam wyrzuty sumienia emotka emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6636387 Napisano: 04.09.2019 12:31:42 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

joan napisał(a):

superloser napisał(a):

Marzycielka z Ciebie  emotka
Teraz ŚWIADOMIE ludzie zakupy pakują w torebki DARMOWE na warzywa - oszczedzając kase a nie środowisko.
Czasy Alternatywy 4, gdzie do kontenera na śmieci z wiadrkami to historia ... teraz sa worki na śmieci, nawet zapachowe...


W mojej okolicy jakiś mały promil ludzi rzeczywiście robi tak, jak napisałaś. Natomiast większość ludzi korzysta z toreb / siatek wielorazowych.

Co do wiader -> to już kwestia indywidualna. W domkach dostaje się kolorowe worki z podziałem segregacyjnym i nie wezmą Ci kartonów luzem. Ale zawsze można podejść do "dzwonka" i tam luzem wrzucić te kartony.

co to znaczy - podejść do "dzwonka"?


dzwony to takie zbiorcze kosze, w których segreguje się odpady (szkło kolorowe, białe, papier, plastik itp.). w każdej wsi już chyba są. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

dwaburekoty

#6636378 Napisano: 04.09.2019 12:11:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Alpy na mnie czekają. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6636106 Napisano: 03.09.2019 17:15:05 w Paragony na trwające konkursy
naleczowianka kaufland sprzedam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

dwaburekoty

#6635660 Napisano: 02.09.2019 15:49:56 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

buziolek napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mamy teraz 3 edycję Almette prawda? W pierwszej wygrała brunetka z Zielonej Góry, która wysłała dwa kody, a w drugiej starsza pani? Pytam, bo Almette wrzucilo na Fejsbuka film w poprzednimi zwycięzcami-a tam Kasia i Arek.... ściema, czy mam krótką pamięć?

Niby  Kasia i Arek też dwoma kodami wygrali, tak jak w pierwszej edycji

Teraz jest 4 edycja emotka  Tu masz tą panią pewnie, o której myslisz https://www.youtube.com/watch?v=i2WIi-C4mew ;)

Pani wysłała 6 losów emotka  W pierwszej edycji 2 losy, w drugiej 6 losów, w trzeciej 2 losy, więc ja w tej wyślę 6 emotka  a co!


dzięki. czyli jednak mam krótką pamięć bo myślałam że tylko dwie edycje do tej pory były.

ps. nie chodzi mi o ilość wyslanych kodów, tylko o to, czy tą Panią zamienili na tę parę Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6635593 Napisano: 02.09.2019 12:48:18 w WC - rozmowy o wszystkim
mamy teraz 3 edycję Almette prawda? W pierwszej wygrała brunetka z Zielonej Góry, która wysłała dwa kody, a w drugiej starsza pani? Pytam, bo Almette wrzucilo na Fejsbuka film w poprzednimi zwycięzcami-a tam Kasia i Arek.... ściema, czy mam krótką pamięć? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6635566 Napisano: 02.09.2019 11:25:08 w Czy informują/ informowali?
czy ktoś może potwierdzić, że blendery z lajkonika też już poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6635490 Napisano: 02.09.2019 08:27:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oddałam dzisiaj swe dziecię na "wychowanie" państwu..... poproszę nagrodę, która troszeczkę pomoże mi otrzeć łzy.... Wyświetl w wątku >>