Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6640638 Napisano: 17.09.2019 13:51:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nałęczowianka-serio???? Wyświetl w wątku >>
2 androm, mia 0

dwaburekoty

#6640423 Napisano: 17.09.2019 07:22:39 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

W kwestii lumpeksów - ostatnio upolowałam dużą kwadratową apaszkę z prawdziwego jedwabiu, leciuteńką jak mgiełka - waży aż 18 gramów emotka  po przeliczeniu kosztów, z racji tego, ze kupowałam dzień przed dostawą (czyli najniższe ceny) - jej cena to ok 46 groszy emotka
Tak samo wcześniej jedwabną bluzkę, jej waga około 50 gramów. Ceny nie pamiętam, ale też za grosze (około 3 zł). 
Jedwabny kwiecisty szal-apaszka... tu akurat droższa, bo z wyceny - 12 zł. 
Inne szale, lekkie i na zimę - po kilka złotych. Szkoda mi kasy na jeden szal, skoro za tą samą kwotę mogę mieć ich kilka emotka  
Lniane spodnie brytyjskiej marki Monsoon - za niecałe 20 zł, a normalnie koszt takich spodni na ich stronie to 260 zł (wysyłają do PL).
Chociaż nie stronię też od "normalnych" sklepów, szczególnie, jak chcę mieć coś eleganckiego. 
Staram się nie przyznawać do pochodzenia niektórych moich rzeczy, ale jak ktoś zapyta, to mówię prawdę. 

Czasami takie damy można spotkać w lumpeksach, że głowa mała. Damy w sensie elegancko ubrane panie, po których nie widać tego, że nie ubierają się w drogich butikach. 


ja uwielbiam lumpki, zwłaszcza gdy moja przyjaciółka była jeszcze w Pl to wybierałyśmy się na całodzienne łowy. I też nie zamierzam kupować spodni ciazowych w sklepie, kiedy w lumpku mogę je mieć za 10% ceny a resztę wydać na rekreację mojej córki, albo wspólne wyjście... Ale mimo wszystko wkurza mnie to gadanie: "fajne, ale ktoś już w tym chodził, więc niefajne"....... Wyświetl w wątku >>
2 joan, ziolko 0

dwaburekoty

#6640310 Napisano: 16.09.2019 17:09:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doladowanie z T-Mobile Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6640256 Napisano: 16.09.2019 15:06:07 w Wkurza mnie...
ale mnie mąż wkurzył! kupiłam dzisiaj sobie spodnie ciążowe w lumpku- nowe z metką za 15pln. W domu już się pokłóciliśmy, że co ludzie powiedzą, że powinno mi być wstyd, że chodze w używanych rzeczach... Pewnie, powinnam tak jak jego bratowa kupić sobie spodnie za pół wypłaty, a potem płakać i pożyczać pieniądze na chleb.
a moja Mama mówiła- nie przyznawaj się. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6639903 Napisano: 15.09.2019 09:58:38 w Paragony na trwające konkursy
kamis itm zamienię na.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6639807 Napisano: 14.09.2019 16:53:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
vivi napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

vivi napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

vivi napisał(a):

dwaburekotygratuluję wygranego domku Almette, wygrana marzenie emotka emotka

Ale domku jeszcze chyba nikt nie wygrał w tej edycji  emotka

dwaburekoty

chwalił się w wątku Twoja najcennejsza nagroda, może chodzi o poprzednią edycje.


To była "projekcja" wygranej emotka

No to oby ta projekcja się sprawdziła emotka


Hahahaha... serce mi zamarło jak zobaczylam swoj nick w tym wątku XD. nie wygrałam jeszcze domku, ale jak już gratulujecie to jestem przekonana że będzie mój XD Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6639782 Napisano: 14.09.2019 13:23:59 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
domek almette w tej edycji z 2 zgłoszeń emotka emotka emotka


a z tych nagród, które mam już w domu - wózek thule wciąż i niezmiennie. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6639677 Napisano: 13.09.2019 21:29:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

krseta napisał(a):

Chciałbym zaczac grać w konkursy na Facebooku, ale chyba nie chcę zakładać lewego konta, tylko grać na swoim. Jak można zrobić, aby znajomi nie widzieli publikowanych przeze mnie wpisów w komentarzach różnych konkursów? Jest w ogóle taka opcja? Dzieki


opcje 2:
1) wyrzuć ludzi ze znajomych XD.
2)przy publikacji postów jest taka opcja, że możesz wybrać osoby, dla których post jest niewidoczny.

Ale jak ktos ma 400 znajomych, to ma wszystkich wybrac?


jest też chyba opcja odwrotna: "post widoczmy tylko dla..." Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

dwaburekoty

#6639652 Napisano: 13.09.2019 20:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

Chciałbym zaczac grać w konkursy na Facebooku, ale chyba nie chcę zakładać lewego konta, tylko grać na swoim. Jak można zrobić, aby znajomi nie widzieli publikowanych przeze mnie wpisów w komentarzach różnych konkursów? Jest w ogóle taka opcja? Dzieki


opcje 2:
1) wyrzuć ludzi ze znajomych XD.
2)przy publikacji postów jest taka opcja, że możesz wybrać osoby, dla których post jest niewidoczny. Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

dwaburekoty

#6639592 Napisano: 13.09.2019 17:05:44 w Czy informują/ informowali?
mary18 napisał(a):

Kaufland naleczowianka?


jeszcze nie. chyba mają czas do przyszłej środy, ale miałam nadzieję, że Albedo zacznie dzwonić w tyn tygodniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6639394 Napisano: 13.09.2019 10:04:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przeziębienie to nie jest to, co chciałam wygrać. Poproszę o coś, co sprawi, że poczuję się o niebo lepiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6639278 Napisano: 12.09.2019 19:43:54 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

superloser napisał(a):

I ludzie po psach sprzataja. Na chodnikach samochody nie parkuja. Rowery tylko na ulicy. A kierowcy ogarnieci, nie mają odgórnie narzucone jazdy na światłach 24/7/365... 
W parku mozna sie opalać na zielonej trawce ... -  inna forma normalności i nawet ludzie na wózkach inwalidzkich sa w stanie funkcjonować, bo chodnik jest tez dla nich...

O prawda! Choc wiem, ze tam tez idealnie nie jest. To sprzatanie po psie jest, ale (chyba przez mala ilosc koszy-choc co szkodzi wyrzucic do kosza pod domem) czesto kupa owszem laduje w worku foliowym, ale worek laduje na ziemi (widzialam kampanie reklamowa ktora zwracala uwage na ten problem 'Whatever some people may believe, there's no such thing as the dog poo fairy. ') . Wiec nie wiem co gorsze. Masa plastiku ( obrane, umyte jablko wlozone w plastikowy kubeczek (sic!) albo rzodkiewka w plastikowych workach), no I jednak rzucanie smieci na ziemie to tam normalka (ja wracajac z U.K. Stwierdzam ze Polska jest bardzo czysta, ale znajomi wrocili z 4 letniego pobytu w Szwajcarii stwierdzili ze w Polsce masakrycznie zasmiecone sa Ulice).
Ale co do zarobkow I kosztow to zdecydowanie zycie w U.K. Jest znacznie latwiejsze.


a nie masz wrażenia, że to dlatego, że chociażby pensje są co tydzien (przynajmniej były jeszcze parę lat temu, gdy pracowałam w UK). Ja Wielką Brytanię darzę olbrzymim sentymentem, ale chyba nie chciałabym jednak tak mieszkać. Super eko podejście do życia mają Estonczycy -dodatkowo kraj jest dość tani, jedzenie zdrowe (termin przydatności kefiru w sklepie to najczęściej 1 dzień, a wieprzowina nie jest naszpikowana antybiotykami "tak na wszelki wypadek" jak niemieckie lub duńskie tuczniki.
ehhh ze łzą w oczach wspominam Waste management (z ręką na sercu powiem, że to był chyba mój ulubiony przedmiot nie tylko na estońskim erasmusie, ale też biorąc pod uwagę całą moją edukację) i to nie tylko ze względu na super seksownego wykładowcę. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6639233 Napisano: 12.09.2019 16:59:12 w skojarzenia
poranek przed telewizorem-zmarnowany dzień Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6639142 Napisano: 12.09.2019 12:55:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

"Kupię "świeże" paragony Tic Tac. To znaczy z datą od 09.09 (za te, na które się komuś nie powiodło w I etapie) z góry dziękuję."

jest tam wymóg zgłaszania paragonów zakupionych w danym tygodniu ?? chyba nie ?? bo teraz zobaczyłem post kermit i mnie wątpliwości naszły...


Kermit potem tłumaczy, że ludzie sprzedają paragony, które nie przyniosły nagrody w poprzednim etapie. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

dwaburekoty

#6638998 Napisano: 12.09.2019 08:28:44 w Czy informują/ informowali?
albedo z Naleczowianka? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6638918 Napisano: 11.09.2019 22:00:12 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ziolko napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dziewczyny trzymam kciuki za Waszych bliskich - będzie dobrze zobaczycie  emotka  A wkurza mnie  znieczulica oraz to, że wokół mnie wszyscy mówią, jaki to pan Jarosław K jest dobry bo " daje " ludziom tyle pieniędzy... Ja się pytam czyje on pieniądze daje, bo na pewno nie swoje, tylko nasze wspólne....

Też mnie to wkurza...  i obawiam się tego, co będzie w październiku...  emotka emotka

Na kogo zatem proponujecie zagłosować, chętnie się dowiem?! Bo mam nadzieje, że macie jakiegoś dobrego kontrkandydata  emotka

Nie mam, ale wiem jedno jak tak dalej pójdzie to nasze państwo będzie druga Grecją. W tv ciągle mówią o podwyzce pensji najnizszej,ale kto bedzie musial te wyplaty placic? PIS? czy prywatni przedsiębiorcy?Już słyszę od nich, że będą zwalniać ludzi i zamykać firmy, jak tak dalej pójdzie... ech nic tylko się spakować i szukac pracy za granica, ja chyba tak zrobię.


a ja i tak stawiam, że ta płaca minimalna nie jest realna... Najpierw kryzys zapuka do europejskich drzwi i plany się posypią. Na PIS nie glosuje i głosować nie będę, ale nie uważam, że wszystkie ich plany są złe. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6638630 Napisano: 11.09.2019 11:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cala-w-trawie napisał(a):

mi się wydaje, że ostatnio podawali w czwartki emotka  czyli dzień po losowaniu


mi się też te czwartki zakodowały. i tak-pierwsze losowanie ze zgłoszeń 2.09-9.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6638560 Napisano: 11.09.2019 09:45:28 w Paragony na trwające konkursy
4 kody almette + paragon (na paragonie 2 sztuki serka) zamienię... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6638538 Napisano: 11.09.2019 08:47:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
eh, wygralabym sobie jakąś wycieczkę do Tajlandii lub Australii albo Gruzji, albo jakiegoś Suva hybrydę, albo jakąś gotówkę... Albo nawet coś z tic taca..... Albo cokolwiek. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6638388 Napisano: 10.09.2019 16:59:46 w Paragony na trwające konkursy
0 0