Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6648988 Napisano: 16.10.2019 10:57:29 w Wkurza mnie...
prosiaczek napisał(a):

czy wkurza - nie wiem, ale zastanawia na pewno niepodawanie cen przy sprzedaży. Jeśli jest watek- sprzedam, no to chyba wiadomo,że jakaś cena jest tą wybraną przez sprzedawcę. a tu tajemnica
. albo: " zaproponuj swoją cenę"
śmieszne


brak cen też mnie wkurza, ale "zaproponuj swoją cenę" już nie. każdy ma w swoim dorobku jakąś nagrodę której chce się pozbyć za byle jaką cenę.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6648956 Napisano: 16.10.2019 09:45:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bach, pudło z bakallandu.
tic tac weź coś daj dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6648679 Napisano: 15.10.2019 09:52:14 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
szramus napisał(a):

Gdzie najtaniej kupię nawóz Anwil ?
z tego konkursu
https://www.e-kon.../konkurs-canwil.html


Anwilu nie kupisz tanio emotka Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

dwaburekoty

#6648359 Napisano: 14.10.2019 08:55:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dzień zaczynam od pudła w Prince polo i w Ferrero Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6648328 Napisano: 13.10.2019 22:07:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w tym roku będzie kolejna edycja "bajka i papier"? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6648157 Napisano: 12.10.2019 13:34:44 w Wkurza mnie...
Nie cierpię Turcji. byłam tam raz, odhaczylam niebieski meczet i Hagia Sofię- więcej tam nie wrócę. Ale mam nadzieję, że ten kryzys zgaśnie równie szybko jak wybuchł. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6648129 Napisano: 12.10.2019 10:17:53 w co chcielibyście wygrać?
rodzinną podróż i gotówkę Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

dwaburekoty

#6647613 Napisano: 10.10.2019 14:51:03 w Czy informują/ informowali?
prosiaczek napisał(a):

a Kamis itm tam gdzie były przyprawy i termomiksyy?


tak Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6647518 Napisano: 10.10.2019 13:06:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar nic nie dał, cała nadzieja w Luksji, choć to musiałby być cud. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6647480 Napisano: 10.10.2019 12:35:14 w Przedszkolaki i przedszkola :)
mama-l-k-m napisał(a):

Claudia77 napisała podobnie jak ja myśle - najważniejsze jest zbadanie sytuacji w miejscu a nie przekazywanie informacji emotka
pikawka też nasunęła mi myśl że też przeanalizuj ile dziecko dziennie ogląda bajek, jakie- to ma bardzo duży wpływ. I staraj się wieczorem dziecko wyciszać tzn. lepiej książka niż bajka.
A może być to chwilowe bo to pierwszy jej rok w przedszkolu i tak reaguje na nowe otoczenie.


właśnie bajek ogląda mniej niż wcześniej- ok 30 minut dziennie. Ale faktycznie głównie przed snem. Wrócimy ewidentnie do książek. Ona zawsze była charakterna... Cóż, zostają mi rozmowy z przedszkolanką Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6647354 Napisano: 10.10.2019 08:44:44 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Szukam znów Pani przedszkolanki lub psychologa lub doświadczonej mamy. Dzisiaj usłyszałam od Pani wychowawczyni, że moje dziecko ma problem z agresją (w tym tygodniu popchnęła już trójkę dzieci). Ubiegły nie należał do spokojniejszych. Tonąc w morzu łez w samochodzie przewertowalam strony z poradami jak sobie radzić z agresją: wszędzie jedno i to samo. Szukaj źródeł agresji u siebie. Tylko, że u nas agresji w domu ze świecą szukać: nie bijemy się, nie kłócimy, nie jesteśmy fanami sadomaso, choć mamy oboje dość dynamiczne charaktery.
Jedyne co mi przyszło do głowy, a nie zostało ujęte w poradnikach to przebodzcowanie. Czy może tak być? Córka jest bardzo popularna w przedszkolu, rano,gdy ją odprowadzam, przy drzwiach do sali tworzy się wężyk dzieci wykrzykujących imię mojej córki, ponoć dwóch chłopców pobiło się już,o to czyją dziewczyną moja córka będzie (opowieści dwóch przedszkolanek), wychowczynie nie ułatwiają sprawy,bo ledwie pojawi się moja córka już są komentarze (jakie piękne buciki, jaka cudna fryzurka, jak pięknie dziś wyglądasz itp.). W domu bawię się z nią co najmniej godzinę dziennie, angażuję ją do prac domowych, staramy się co weekend gdzieś z nią wyjeżdżać. Może to za dużo jak na dziecko, które za miesiąc kończy 3 lata? Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6647212 Napisano: 09.10.2019 18:33:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
donia7 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Gratuluję wspaniałej wycieczki emotka
Jeśli to nie tajemnica, ile paragonów wysłałaś?

Napisałam w mdw, że jeden emotka

Gratulacje zieloonoka! I LejzdiDejzi również gratuluję głównej z Lindt emotka


gratulacje i podzielcie się potem zdjeciami! Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6646908 Napisano: 09.10.2019 08:49:28 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza agitacja polityczna na fejsbuku wśród moich znajomych (każda-lewica, centrum i prawica). Dlaczego ośmiesza się ludzi, którzy idą na wybory i głosują tak jak chcą, zgodnie ze swoim sumieniem i rozsądkiem? Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6646218 Napisano: 07.10.2019 09:03:35 w SZUKAM....
Stało się... Mój telefon spoczął pod 3 metrowym lustrem wody na Mazurach (głupie komentarze pod moim loginem to sprawka okoni i szczupaków)... Mam nadzieję, że telefony o głównych zaczną przychodzić już po wyrobieniu duplikatu.
Niemniej, szukam opinii na temat telefonów:
Motorola Moto G7 Power lub Huawei Y7 2019.
Telefon głównie do zdjęć, dzwonienia, kontaktu tel. i mailowego, oglądania kitchen nightmares w czasie robienia obiadu. No i fejsbuczek i żeby apka ekonków dobrze chodziła.
Jest jakiś specjalista na sali? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

dwaburekoty

#6644677 Napisano: 01.10.2019 16:01:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No cóż drogi wątku.... Dach do d.... Potrzebuję do maja (jeśli wszystko będzie ok) jakieś 150 tys.... Sypnij konkursami i nagrodami.. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6644486 Napisano: 01.10.2019 10:35:24 w Czy informują/ informowali?
Główne Dino/Lech już poinformowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6644483 Napisano: 01.10.2019 10:32:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

kaka72 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

może znajdzie się na forum życzliwa osoba i podpowie jakie teksy lubi (albo jakich nie lubi) Los Mejores ? PW

i ja również emotka
nic nigdy jeszcze od nich  emotka


wygrałam u nich 2 (lol!!!) razy, więc może nie powinnam nic mówić.
Jeden tekst był mega słaby. Do końca było mi za niego wstyd. Wygrałam nagrodę najniższego rzędu.
Drugi tekst-śmiało mogę powiedzieć, że napracowałam się jak wół. Tekst był idealny, słowa perfekcyjnie dobrane, grały ze sobą lepiej niż nasi siatkarze. Zdecydowanie najlepszy tekst w mojej karierze-zgarnął nagrodę wyższego rzędu. Co je łączyło? Nie były rymowane.
Może mój pogląd nie będzie popularny, ale uważam, że Los Mejores (głównie za tę drugą wygraną) to moim zdaniem najsolidniejsza agencja, na uznanie której trzeba się solidnie napracować.


Pytanie z innej beczki- czy agencja organizująca Luksję, to ta, która nie lubi wydawać głównych nagród? Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

dwaburekoty

#6643925 Napisano: 29.09.2019 10:45:09 w SZUKAM....
azaflora napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

 Moja córka zje, ja też, ale nie wiem czy to powszechnie zjadalne z chęcią... Nie chciałabym, żeby moja córka widziała, że dzieci masowo mówią, że jej ciastka urodzinowe są niedobre.....

Nie wiadomo jakie smaki obce maluchy preferują /ja bym dyniowych nie tknęła/. Pomysł masz fajny, czy wypali?
Jeśli chcesz propagować zdrowsze słodycze, wydaje mi się, że orzeszki/też symbol jesieni/ z nadzieniem dyniowo-pomarańczowym, byłyby bardziej akceptowalne. Tak to wygląda:
https://www.google.com/search?q=forma+do+orzeszk%C3%B3w&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtrZ3tz_XkAhXR66QKHcAKCU8Q_AUIEigB&biw=931&bih=450


dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6643919 Napisano: 29.09.2019 10:11:58 w SZUKAM....
Moja córka 30.10 kończy 3 latka. W przedszkolu jest zwyczaj przynoszenia poczęstunku. Mam ambicje, żeby to nie były cukierki. W ogrodzie rosną cudne dynie, ja mam czas i fajny przepis na muffinki dyniowe z mąką orkiszową. Nie chcę dekorowac masą. Myślałam o ciasteczku maślanym lub owsianym wyciętym foremką w kształcie dyni (bardziej jako symbol jesieni niż Halloween). Szukam więc:
1) foremki do ciastek w kształcie dyni w sklepie stacjonarnym. Może ktoś już się natknął ostatnio na takie.
2) fajnego przepisu na masę do pomalowania ciasteczek. Barwniki do ciast do mnie nie przemawiają. Myślałam o masie z marchewki i pomarańczy ale nigdzie nie mogę znaleźć fajnego przepisu.
3) opinii Mam lub Pań Przedszkolanek (jeśli są takie na forum), czy takie muffinki będą atrakcyjne dla dzieci. Moja córka zje, ja też, ale nie wiem czy to powszechnie zjadalne z chęcią... Nie chciałabym, żeby moja córka widziała, że dzieci masowo mówią, że jej ciastka urodzinowe są niedobre..... Wyświetl w wątku >>