Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6652259 Napisano: 28.10.2019 20:58:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
edzia21 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Drogi wątku, drugą godzinę siedzę nad odpowiedzią z kawy itm.... zamiast 160 pożądanych znaków mam 3 kartki słów-kluczy. Szczerze zazdroszczę osobie, która wygra voucher. Ześlij na mnie wenę twórczą, spraw, by nagle mnie oświeciło, napełnij mnie nadzieją, że ja też mogę wygrać główną.

Myślę, że zdecydowanie nie ma nad czym dumać...przy konkursie BEZ numeru paragonu emotka


no właśnie jak to jest? w formularzu chcą nr Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6652255 Napisano: 28.10.2019 20:47:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drogi wątku, drugą godzinę siedzę nad odpowiedzią z kawy itm.... zamiast 160 pożądanych znaków mam 3 kartki słów-kluczy. Szczerze zazdroszczę osobie, która wygra voucher. Ześlij na mnie wenę twórczą, spraw, by nagle mnie oświeciło, napełnij mnie nadzieją, że ja też mogę wygrać główną. Wyświetl w wątku >>
1 soulfly 0

dwaburekoty

#6652090 Napisano: 28.10.2019 13:21:33 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

jokan napisał(a):

do kiedy informowalo Colgate Biedronka?


do niedzieli bodajże.

oni w srody informuja za caly kolejny tydzien?


z własnego doświadczenia i obserwacji-tak Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

dwaburekoty

#6652087 Napisano: 28.10.2019 13:19:17 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

do kiedy informowalo Colgate Biedronka?


do niedzieli bodajże. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6651888 Napisano: 27.10.2019 15:44:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które kiedykolwiek wygrały w Nairobii. Jak oceniacie ich poczucie humoru? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6651887 Napisano: 27.10.2019 15:41:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
15'39 wpadło cosik z Dania Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6651769 Napisano: 26.10.2019 19:25:11 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

tak sobie myślę, by w te wakacje ( zimowe lub letnie) zorganizować samemu wyjazd gdzieś dalej poza Europę - podzielcie się opiniami jak możecie - czy lepszy taki wyjazd zorganizowany samemu czy przez biuro - trochę zwiedzania - trochę odpoczynku - przyznam się, że trochę mam stracha tak samej to ogarniać - loty, noclegi, podróżeemotka


to zależy z kim i gdzie. Australia Wenezueli nie równa.
Poczytaj opinie też na forach podróżniczych, bo stereotypy bywają krzywdzące (np. dla mnie wymarzonym krajem jest Białoruś). Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

dwaburekoty

#6651758 Napisano: 26.10.2019 18:13:32 w Paragony na trwające konkursy
jutro będę mieć paragon itm Wawel. może ktoś chciałby się wymienić? Mile widziane Colgate i Kozel Biedronka. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

dwaburekoty

#6650699 Napisano: 23.10.2019 06:54:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
po nieprzespanej nocy, z elektrolitami pod ręką, chora, przeklinajaca na choroby przynoszone z przedszkola, pokazuję Ci, Tic Tacu, środkowy palec. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6650306 Napisano: 21.10.2019 15:29:11 w Kupię...
Bony do Decathlonu o nominale 500pln. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6650088 Napisano: 20.10.2019 16:57:50 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Teściowa (tak, teściowa, a nie rodzice dziecka) prosiła nas o kupno zimowej kurtki dla chrześniaczki mojego męża. Obydwoje robimy zakupy na zasadzie "wejdź do sklepu, weź co potrzebujesz, zapłać, wyjdź" poprosiliśmy i rodziców, i teściową o wskazanie fasonu, koloru i rozmiaru dzisiaj do południa, bo wraz z rozpoczęciem nowego tygodnia zacznie się życiowy rollercoaster. Mamy 15:34 szanowni rodzice się nie odezwali ni słowem. Trudno, kupimy tak, jakbyśmy swojemu dziecku kupili z rozmiarówka taka jak nam się wydaje (bo potem smutno patrzy się na dziecko, które w wieku 6 lat i będąc drobnej budowy, nosi ubrania na 14latke bo matka jest przekonana, że dziecko jest super wysokie). Jednocześnie obiecuję na forum, że jeśli ukochana bratowa znów będzie nas krytykować za zakupy to jest to ostatnia rzecz, którą to dziecko od nas dostanie.

... tylko, ze dziecko nic nie zrobiło...


Dziecko niestety wdało się w mamusie "nie będę tego nosić, jest ładne-ale mamie się nie podoba" i wyrzucanie ubrań. Mój mąż próbował coś zdziałać-bez skutku.
Niestety bardzo nie lubię rodziny mojego męża, ich roszczeniowego podejścia do życia. Sama wielokrotnie byłam przez nich krytykowana, nazywana "dziwadlem". Ale jak się nie wygadam to spać nie mogę po nocach. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6650083 Napisano: 20.10.2019 15:38:31 w Wkurza mnie...
Teściowa (tak, teściowa, a nie rodzice dziecka) prosiła nas o kupno zimowej kurtki dla chrześniaczki mojego męża. Obydwoje robimy zakupy na zasadzie "wejdź do sklepu, weź co potrzebujesz, zapłać, wyjdź" poprosiliśmy i rodziców, i teściową o wskazanie fasonu, koloru i rozmiaru dzisiaj do południa, bo wraz z rozpoczęciem nowego tygodnia zacznie się życiowy rollercoaster. Mamy 15:34 szanowni rodzice się nie odezwali ni słowem. Trudno, kupimy tak, jakbyśmy swojemu dziecku kupili z rozmiarówka taka jak nam się wydaje (bo potem smutno patrzy się na dziecko, które w wieku 6 lat i będąc drobnej budowy, nosi ubrania na 14latke bo matka jest przekonana, że dziecko jest super wysokie). Jednocześnie obiecuję na forum, że jeśli ukochana bratowa znów będzie nas krytykować za zakupy to jest to ostatnia rzecz, którą to dziecko od nas dostanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6649975 Napisano: 19.10.2019 18:47:23 w Wkurza mnie...
margotkowe napisał(a):

anaesth napisał(a):

margotkowe napisał(a):


W temacie: Wkurza mnie, że... znów złapałam zapalenie pęcherza! Zawsze przychodzi znienacka, wczoraj po obejrzeniu serialu chciałam wstać z kanapy i mnie zgięło wpół emotka  Na szczęście miałam pod ręką Urosal i nospę (bo już rzygam furaginą), niestety jest tak, że do tej pory każdy lek działa tylko na chwilę (nawet antybiotyki) i to znowu wraca, a posiew moczu wyszedł ostatnio czysty. Dbam o siebie i staram się zapobiegać nawrotom, łykam żurawinę z probiotykiem, dbam o higienę, używam papierowych nakładek w publicznych toaletach... i nic! Chyba czas umówić się do urologa! 

Pamiętaj, że do higieny czasem lepsza jest sama woda - te wszystkie specyfiki reklamujące się jako łagodzące, o dobrym pH, z bakteriami Lactobacillus... często pogarszają sprawę. Możesz też spróbować doustnej szczepionki - Uro-Vaxom. Mi pomogła.

Dziękuję Ci bardzo za radę emotka  Spróbuję zrezygnować na jakiś czas z tego typu produktów. A o szczepionkę koniecznie zapytam lekarza przy najbliższej wizycie emotka


jeśli będziesz u urologa to poproś o USG nerek. u mnie częste zapalenie pęcherza było skorelowane z piaskiem i zastojem na nerkach (nie jestem lekarzem, więc uwierzyłam lekarzowi na słowo). musiałam zrezygnować z wody wysokozmineralizowanej. od 3 lat problemów z nerkami i pęcherzem nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6649832 Napisano: 18.10.2019 18:03:34 w SZUKAM....
edi999a napisał(a):

Szukam ciekawych, fajnych stron, gdzie dzieci z początkowych klas podstawówki  mogłyby podszkolić angielski.
Stron darmowych, bo tych z płatnym dostępem widzę wiele.


ale gramatykę czy słownictwo czy wymowę?
bo jeśli to ostatnie to ja bym jeszcze postawiła na bajki i piosenki... moja córka słycha super Simple song i angielski (nie)stety ogarnia lepiej niż rosyjski, który słyszy od urodzenia codziennie w domu. czytać jeszcze nie umie, więc napisy są zbędne, ale i tak uważam że można się z nich więcej nauczyć niż z suchych zadań. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6649741 Napisano: 18.10.2019 13:19:16 w SZUKAM....
androm napisał(a):

nikos napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Szukam z czego najbardziej się cieszycie będąc na jakiś targach, gdzie wręczają gratisy? Smyczki, jakieś magnesy, czapeczki, kubeczki? Będę zamawiać dla wujka, który ma firmę budowlaną i zastanawiam się co wybrać, chciałam coś z takich lepszych kubeczków  http://regalo.pl/kategoria-produktu/do-picia/kubki-ceramiczne/  ? I do tego wiadomo jakieś mniejsze rzeczy typu długopisy i smyczki.

ja nie chciałabym żadnego badziewia typu smyczki, od razu do kosza z nimi
kubki też mam ładne i nie chcę jakiegoś przypadkowego
notes mógłby być, ale bez nachalnego logo


ja z tych "dzieciowych" XD - lubię puzzle małe lub odblaski. Zdecydowanie odmawiam smyczy. Wyświetl w wątku >>
2 joan, mia 0

dwaburekoty

#6649372 Napisano: 17.10.2019 13:47:04 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Irytuje mnie jak ludzi boli że człowiek dostaje na dzieci 1500zł  emotka
Wczoraj rozmawiałam z osobą z którą pracowałam i oczywiście stwierdzenie że mi się wracać do pracy raczej nie spieszy skoro mam od rządu pieniądze.
A dziś starszy Pan prawie mi auto porysował bo miał problem z wyjazdem, grzecznie mu mówię że niech się ustawi jak stał - ja pierwsza wyjadę to mi odpyskował że biedni emeryci mają stare auta a rodzinki 500+ wypasione z kamerami.
Tylko utrzymanie 3 dzieci kosztuje więcej niż te 1500zł więc samochodu sobie z tego nie kupię, ani nie traktuję tego jako pensji. Chętnie bym wróciła do pracy ale od 15 września bym była na l4 bo jak nie operacja jedna, druga to katary, kaszle i dzieci w domu - ciekawe czy mój wyrozumiały pracodawca by długo to tolerował a inni pracownicy brali moje obowiązki z uśmiechem na siebie..

napisałam się - ulżyło mi chociaż bo w tym miesiącu nom stop słyszę o 500+ i jak to mam super. Ok są dodatkowe pieniądze ale mam świadomość że kiedyś mogę ich nie mieć i nie jest to podstawą naszego utrzymania..


Miałam wrócić do mojej byłej pracy z której 2 lata temu zrezygnowalam bo wtedy usłyszałam że "przestałam być dyspozycyjna a zaczęłam być rozczeniowa (czyli mam dwojkę małych dzieci co sprawia że nie zostaję po godzinach i nie chcę zarabiać minimum). Poszłam na rozmowę i na moje kilka pytań typu "to ile to ma być godzin w miesiącu? od której do której? ile płatne? czy jak się coś zepsuje to ktoś będzie pomagał?" usłyszałam "A co ty takie podejście roszczeniowe masz? A nie wiem ile godzin, zobaczymy. Nie, nikt pomagać nie będzie - ja na wieś będę wyjeżdżać, ja tu potrzebuję pracownika który będzie robił kilka rzeczy na raz a ty się na tym przecież znasz. O widzę że coś ci się nie podoba - no tak ty przecież za państwowe żyjesz to już się pracować nie chce" Na moje słowa że brzmi to strasznie i nie bardzo mi się podoba samodzielna praca na produkcji dodała "No tak, przecież ty zawsze uciekałaś od samodzielności i odpowiedzialności". 6 lat tam na produkcji pracowałam sama. Na pół etatu robiłam pracę za 2 etatowych pracowników. Oczywiście wypłata za pół etatu. Myslałam że po 2 latach coś się zmieniło a tam nadal niewolnika potrzebują... Tak więc dziękuje za takie podejście i taką pracę. Pracodawcy wcale nie są elastyczni i większość z nich to na zasadzie "matce mówimy nie". Chyba że ja mam takiego pecha że na takich trafiam. W każdym razie mam już w tyłku tych którzy twierdzą że 500+/1000+ to takie bogactwo. Niech sobie urodzą dzieci i je chowają to zobaczą na ile to starcza emotka

Bo zawsze najlepiej tam, gdzie nas nie ma.Wielu zazdrośników zapomina,że rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy, tylko korzysta z tych, które dostaje od społeczeństwa w podatkach.Za pomocą 500 plus ludki niejako odbierają sobie, to co muszą oddać na daninę państwową.Btw, znacie jakieś rodziny, które mają możliwość pobierania 500 plus, bo im się "z automatu należy", ale w ramach protestu przeciwko poczynaniom partii rządzącej dajmy na to, albo z innych powodów ideologicznych, odmówili przyjęcia tego świadczenia?


ja znam przypadek, że ojciec głośno krzyczy, że mu wstyd za 500+, że on do tego ręki nie przyłoży, głośno krytykuje na FB, podczas rozmów. w zasadzie o czym by nie rozmawiać to się wszystko do 500+ sprowadza. Głośno zadeklarował że on 500+ nigdy nie weźmie. jego żona pierwszego możliwego dnia w lipcu złożyła wniosek XD Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6649293 Napisano: 17.10.2019 10:24:00 w Paragony na trwające konkursy
dwaburekoty napisał(a):

kupię pilnie dzisiaj paragon itm słodycze w dobrej cenie


nadal kupię! Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6649209 Napisano: 16.10.2019 21:56:56 w Gratulacje! Dla wygranych!

dwaburekoty

#6649104 Napisano: 16.10.2019 15:20:35 w Paragony na trwające konkursy
kupię pilnie dzisiaj paragon itm słodycze w dobrej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0