Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6698522 Napisano: 22.04.2020 15:55:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Słuchajcie, mam mindfuc*a. Jak spędzacie teraz czas? Siedzicie w domu? Musieliśmy w ubiegłym tygodniu jechać do lekarza. Moja ciężarna bratowa zaoferowała, że mamy dzieciaki zostawić u niej. Gdy stwierdziłam, że nie chce jej narażać odpowiedziała mi, że do nich i tak ktoś ciągle przychodzi... Moja koleżanka (dwójką małych dzieci, z czego jedno noworodek) ciągle wrzuca aktualne zdjęcia z imprez rodzinnych, albo wyjazdów. Może ja nieprawidłowo rozumiem słowo "izolacja" i jak głupia siedzę w domu i ograniczam zakupy do jednego wyjazdu do sklepu na 1.5tygodnia....
I po co te szumne nakładki na zdjęcie profilowe na FB "uratuj komuś życie i zostań w domu"? Wyświetl w wątku >>
2 nkba, mia 0

dwaburekoty

#6698320 Napisano: 21.04.2020 20:03:48 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

Dziękuję wszystkim za pomoc. Kołomyjki są  ukraińskie, dumy też (info z podręcznika). Obstawiłam ostatecznie romanse.
Trzymajcie kciuki! emotka


ja obstawiam nadal to
https://pl.m.wiki.../Bylina_(literatura)

ale daj znać potem co to było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6698317 Napisano: 21.04.2020 19:43:07 w SZUKAM....
asantesana napisał(a):

Fajne to jest, forum rozwiązuje zadania z muzyki dla V klasy  emotka
Dumki lub romanse obstawiam.


dumki są też bardziej ukraińskie.... Wyświetl w wątku >>
1 zarania 0

dwaburekoty

#6698311 Napisano: 21.04.2020 19:17:50 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

zarania napisał(a):

asantesana napisał(a):

zarania napisał(a):

Jest tu jakiś znawca muzyki ludowej?
Popularne w Rosji śpiewne pieśni to...?

A do czego potrzebujesz? Może chodzi o czastuszki?

Zadanie z muzyki. emotka
Czastuszki nie, bo to krótkie, wesołe piosenki rosyjskie. W podręczniku nie znaleźliśmy informacji, w necie szukałam i myślę, że może romanse? Chyba chodzi o jakieś pieśni tęskne, liryczne... Ale to zadanie z muzyki to pikuś (dziecko resztę informacji z muzyki znalazło). Za to wczoraj rodzina siedziała nad zadaniami z techniki  z działu "Kompozyty - materiały przyszłości". Dodam, że to piąta klasa.

A może chodzi o ballady? emotka


Mąż mi podpowiada, że kołomyjki, ale to chyba bardziej ukraińskie.

Rosyjska część internetu mowi, że bylina. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6698072 Napisano: 21.04.2020 08:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

kukunamuniu napisał(a):

Czy Amooco przyjmie odręcznie przepisane oświadczenia? Jestem na pracy zdalnej ten tydzień, a domowa drukarka odmówiła posłuszeństwa... 
No chyba, że faktycznie można odesłać w ciągu 7 dni roboczych oświadczenie, czyli jak miałam tel w pt to mam czas do 27.04? emotka
Ktoś ma doświadczenia z tą agencją, czy lepiej samemu przedzwonić i zapytać? emotka

Przeciez to jest oczywista oczywistosc, ze mozna odsylac odrecznie przepisane oswiadczenia...  emotka


nie wszystkie agencje przyjmują ręcznie napisane oświadczenia. Agencja od Visa z Igrzyskami w Korei (Saatchi&Saatchi???) nie zgodziła się i musiałam się gimnastykować będąc na wyjeździe. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6697507 Napisano: 17.04.2020 22:59:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

pytanie do tych co wygrali w Warce...może ktoś bardzo ogólnie podpowie co autor konkursu ma na myśli pisząc: "dedykacja"?


wg mnie liscik, który chciałbyś znaleźć przy jakimś prezencie... takie np. jak w kwiatach wysyłają. Wyświetl w wątku >>
2 synk, mia 0

dwaburekoty

#6697064 Napisano: 16.04.2020 10:24:35 w WC - rozmowy o wszystkim
forrrum napisał(a):

ace napisał(a):

czekac az janusze biznesu beda takie jednorazowe zuzyte maseczki zbierac, prac, prasowac i sprzedawac jako nowki sztuki (tak bylo w chinach - dlatego rzad chinski zalecal by zuzyta maseczke jednorazowa przecinac na pol)

https://www.o2.pl...ii-6500186098968193a

W środę na jaw wyszły plany rządowej agencji, które pokazują jak duża jest skala niedoborów: Pracownicy służby zdrowia zmuszeni są wielokrotnie używać jednorazowych maseczek i fartuchów. Wyrzucane maseczki i fartuchy mają być czyszczone i przeznaczone do ponownego stosowania. Taki jest plan agencji Public Health England. Wcześniej podobną decyzje podjęły już niektóre szpitale, które w ten sposób chronią swe topniejące zapasy środków sanitarnych.

emotka


Brytyjczycy, od momentu nabrania przeze mnie życiowej świadomości, nie przestają mnie zadziwiać... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6696908 Napisano: 15.04.2020 15:51:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygranym SPA z Milki chwaliły się bodajże 3 osoby na forum (ale wszyscy dobrze wiemy, że to z pewnością nie wszyscy laureaci). Myślicie, że będzie duża rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6696728 Napisano: 14.04.2020 20:13:45 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Claudia77 napisał(a):

u nas też dla chętnych są prace, poza tym  mój syn nie za bardzo lubi malować, jak już to labirynty, zgadywanki- trafiło mnie tylko jak rodzice zaczeli dopytywać o zadania powtórzeniowe z angielskiego, myślałam, że padne - spytałam się kiedy mam się spodziewać zadań domowych i ucichłoemotka


o właśnie, mnie tylko druga wychowawczyni córki wkurza (jest po filologii angielskiej) z zadaniami z angielskiego. Jak już coś wyśle, to od poczatku są to tylko zadania z kolorami... Myślałam, że 3latki są na tyle bystre, że bez problemu ogarną te raptem kilka słówek.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6696720 Napisano: 14.04.2020 19:51:36 w Przedszkolaki i przedszkola :)
bruce napisał(a):

Dziś na "dzień dobry" - mail: masa kart pracy na 14 kwietnia, na dziś, z przedszkola dla Synka.  emotka emotka  Też tak macie? emotka


moja córka też ma mnóstwo (serio, multum) prac, ale pod każdym postem na stronie przedszkola na FB widnieje informacja, że prace nie są obowiązkowe i służą tylko ewentualnemu zapełnieniu czasu. Mimo wszystko, rodzice mieli obowiązkowo odebrać wyprawkę i karty pracy. Rodzice wysyłają zdjęcia, co robią z dzieciakami i rzadko kiedy jest to spójne z poleceniami z przedszkola. A matki z dziećmi robią serio fajne rzeczy: gry na kartonach od pizzy, odcinki "Masterchefa" z gotujacymi dzieciakami itp. ja się z moją córką wyżywam techniczno-plastycznie (od kiedy tylko pamiętam, nauczycielki plastyki i techniki na mnie wrzeszczały, że nie mam cierpliwości i wszystko jest brzydko - nie doceniały tego geniuszu emotka emotka ). Mój mąż szalu dostaje jak wchodzi do domu - wszystko zawalone kartonami, pomalowane farbami, mnóstwo masy solnej, piórek i brokatu, i styropianu. No ale moja córka wniebowzięta i to najważniejsze. Jednak będę za nią tęskniła, jak już wróci do tego przedszkola emotka . Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

dwaburekoty

#6696247 Napisano: 11.04.2020 19:42:53 w Kupię...
parownicę do ubrań. Cenę i model poproszę prywatnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6695288 Napisano: 06.04.2020 22:50:13 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś może ma z 10 niewykorzystanych paragonów Kinder na zbyciu? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6694984 Napisano: 05.04.2020 17:22:23 w SZUKAM....
może ktoś z Was ma na zbyciu kod rabatowy do Black Red White? Odkupię emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6694933 Napisano: 05.04.2020 07:54:58 w Wkurza mnie...
luki28, znajdź sobie rolnika w okolicy, ale takiego małego. Będziesz mieć i świeże mięso, i świeże jaja, no i warzywa z ogródka. Lepsze to niż nakręcanie spirali kontraktowego tuczu świń (dunskiego, albo niemieckiego), czy warzyw rosnących na gruncie wcześniej obficie spryskanym roun cenzuram. A że drożej.... No cóż.... Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6694892 Napisano: 04.04.2020 19:39:00 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

To może jakiś wolontariat w szpitalu? W wielu placówkach brakuje rąk do pracy, bo lekarze i pielęgniarki zarażeni. (...)


Oczywiście rozumiem, że personel medyczny powinien być ekstremalnie chroniony przed zakażeniem czymkolwiek, bo potem może owo cokolwiek przenieść na pacjentów, a oni z kolei do lekarza / szpitala zdrowi przecież nie przychodzą. Chcę jednak nadmienić, że braki kadrowe wynikają niekoniecznie bezpośrednio w powiązaniu z epidemią - moja sąsiadka pracuje w szpitalu i aktualnie jest jedyną salową? pielęgniarką? na całe piętro. Jedna kobieta na całe piętro szpitala! Wirus? Zakażenie? Choroba? Pandemia? Kwarantanna kadry lekarskiej? Nie. Otóż: wszystkie pozostałe pracownice wzięły sobie wolne na dziecko szkolne.


Daleko nie szukać: jest taka pewna instalekarka, która ma dwójkę dzieci (otwarcie mówi, że dla jej dzieci to jej mąż spełnia funkcję matki) i szuka wolontariuszy do szpitala wśród studentów, bo przecież ktoś musi pracować... Teraz wzięła sobie opiekę i całe dnie nagrywa story na Instagramie o tym, jak jej ciężko z dziećmi... No więc trochę hipokryzja. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6694714 Napisano: 03.04.2020 16:16:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

magie1982 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jordan jak oni wysylaja na raty czy wszystko na raz?

Ja mam 15:43

Ja miałam 15:44, ale może to kwestia ustawień telefonów emotka


15:40 Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6694710 Napisano: 03.04.2020 16:14:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jordan. tylko co tam było do wygrania? Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6694544 Napisano: 02.04.2020 22:46:49 w SZUKAM....
mama-l-k-m napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

osoby, która miała tak samo jak ja. mianowicie korzystając z Empik premium zamówiłam parę przedmiotów. W dniu wysyłki dostałam maila zatytulowanego: ANULACJA (jednej z gier). Natomiast w treści napisano, że "przeszukujemy magazyny, aby przedmiot jak najszybciej do Ciebie dotarł". Jak dla mnie, treść maila i jego tytuł są sprzeczne... Może ktoś też tak miał i podzieli się informacją, czy wysłali brakujący przedmiot, czy oddali pieniądze, zanim zacznę ich zasypywać wiadomościami. Standardowo na braku najbardziej mi zależało.

W grudniu miałam taką sytuację emotka
Przyszła paczka bez jednej książki, a po dwóch dniach przyszła paczka z brakującą książką.


to świetnie! W takim razie czekam emotka . Dzięki! Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6694540 Napisano: 02.04.2020 22:34:05 w SZUKAM....
osoby, która miała tak samo jak ja. mianowicie korzystając z Empik premium zamówiłam parę przedmiotów. W dniu wysyłki dostałam maila zatytulowanego: ANULACJA (jednej z gier). Natomiast w treści napisano, że "przeszukujemy magazyny, aby przedmiot jak najszybciej do Ciebie dotarł". Jak dla mnie, treść maila i jego tytuł są sprzeczne... Może ktoś też tak miał i podzieli się informacją, czy wysłali brakujący przedmiot, czy oddali pieniądze, zanim zacznę ich zasypywać wiadomościami. Standardowo na braku najbardziej mi zależało. Wyświetl w wątku >>
0 0