Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6705989 Napisano: 28.05.2020 21:06:12 w WC - rozmowy o wszystkim
co można zrobić z nadmiarem sałaty masłowej? codziennie jemy ja do obiadu i do kanapek. sałata w tym roku obrodziła, a ja (nie)stety z tych, co mają problem z wyrzucaniem jedzenia. Króliki wolą sianko, kury trawę, sąsiedzi i rodzina mają własne ogródki. Chętnie coś takiego, co można wsadzić do słoika, ale żeby chciało się jeść, po otworzeniu. W planach mam jeszcze pesto i zupę z sałaty, ale więcej pomysłów brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6705672 Napisano: 27.05.2020 22:12:20 w WC - rozmowy o wszystkim
moskala22 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

gizoon napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Człowiek szuka porady w sprawie PREZENTU a dostaje teologiczne wysrywy. 

Dziękuję za zrozumienie. Współczuję parom ślubnym. Wynika z tego, że nic nie powinni dostać na wesele, bo sama obecność jest nieziemskim zaszczytem. 

dogadaj się z chrzestną i zrzuccie się na fotelik rwf dla malucha (oczywiście po wcześniejszym dogadania się z rodzicami i mierzeniu w specjalistycznym sklepie). Ja byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby rodzice chrzestni nam zrobili taki prezent. w sensie dziecku emotka

No ale chrzestnym to on jest dziecka komunijnego a nie dziecka chrzczonego 


przeczytałam jedną stronę <facepalm> Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6705669 Napisano: 27.05.2020 21:55:49 w WC - rozmowy o wszystkim
gizoon napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Człowiek szuka porady w sprawie PREZENTU a dostaje teologiczne wysrywy. 

Dziękuję za zrozumienie. Współczuję parom ślubnym. Wynika z tego, że nic nie powinni dostać na wesele, bo sama obecność jest nieziemskim zaszczytem. 

dogadaj się z chrzestną i zrzuccie się na fotelik rwf dla malucha (oczywiście po wcześniejszym dogadania się z rodzicami i mierzeniu w specjalistycznym sklepie). Ja byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby rodzice chrzestni nam zrobili taki prezent. w sensie dziecku emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6705033 Napisano: 25.05.2020 08:38:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

anaesth napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

ile znaków ma Wasze zakończenie zdania w Haribo?

Niecałe 200. Tam nie ma ograniczenia, prawda?
I wyniki chyba będą hurtem za wszystkie etapy, tak?

Według regulaminu informuja po każdym etapie. Po pierwszym do 29.05 mają być wyniki 


VII.1 "Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej w Konkursie w dniu 15.06"
29.05 jest wybór laureatów pierwszego etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6705009 Napisano: 24.05.2020 22:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

ile znaków ma Wasze zakończenie zdania w Haribo?

Niecałe 200. Tam nie ma ograniczenia, prawda?
I wyniki chyba będą hurtem za wszystkie etapy, tak?


tak i tak 15.06 Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

dwaburekoty

#6705008 Napisano: 24.05.2020 22:13:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy z Haribo przychodzi jakieś potwierdzenie???

nie emotka


tak!
edycja: dostałam maila z podziękowaniami i moja wersja zdania.
edit2: GMAIL Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

dwaburekoty

#6705002 Napisano: 24.05.2020 21:52:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ile znaków ma Wasze zakończenie zdania w Haribo? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6704933 Napisano: 24.05.2020 14:38:27 w Wkurza mnie...
teściowa! ze względu na koronawirusa na chrzest mojego dziecka nie może przyjechać ani chrzestny, ani chrzestną (obecnie mieszkają za granicą). Moja Mama utknęła w Stanach do końca lipca. nie chcemy wybierać nikogo na chybił trafił, więc obecnie najlepsze rozwiązanie to przenieść chrzest. padło na początek stycznia - idealnie się wpasowało z roczkiem. co chwila teściową w rozmowach nas prosi o to, żebyśmy nie zmieniali daty chrztu i nie zwlekali z tym sakramentem i brali ludzi z łapanki, a moja Mama przeżyje jak na chrzcie nie będzie. napisałam jej, że jest gosciem, a nie organizatorem i czekam na telefon teściowej do mojego męża, jaka ona ma niedobra synowa. Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, mia 0

dwaburekoty

#6704245 Napisano: 20.05.2020 23:08:19 w WC - rozmowy o wszystkim
brandcomm???? oni to na pewno nie czytają emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6704134 Napisano: 20.05.2020 12:40:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
chyba jestem loteryjną sierotką... to ile tych kinderow poszło? 40 w tym tygodniu? i nic..... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703899 Napisano: 19.05.2020 13:05:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shanea napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś rozwiązał problem wysyłki prawidłowego paragonu z Żubrówki, gdy wysyłało się kilka zgłoszeń?

Po zalogowaniu się musisz kliknąć -> Moje konto -> Twoje głoszenia 


ok, ale tam mam wszystkie zgłoszenia. skąd mam wiedzieć które wygrało? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703788 Napisano: 18.05.2020 22:20:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś rozwiązał problem wysyłki prawidłowego paragonu z Żubrówki, gdy wysyłało się kilka zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703663 Napisano: 18.05.2020 13:43:10 w Czy informują/ informowali?
kate86 napisał(a):

Czy informowali już może z tego konkursu: https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-szczeniaczek-uczniaczek-do-godz-20-00.html#.XsJy0XUzZdg ?Komuś się udało? Może być priv


oni najczęściej informują w tym samym dniu, chwilę po zakończeniu konkursu (wszak chodzi o liczbę smsów). Na pewno już poinformowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703654 Napisano: 18.05.2020 13:11:40 w Dziś cieszę się z.....
FBilona napisał(a):

Cieszę się, że mój syn mieszkający na Filipinach przejrzał na oczy i sam z siebie stwierdził że corona to ściema. O dziwo w te stronę nawet jego dziewczyna się przechyliła, a mieszka w Chinach. Nie zawracają mi głowy straszeniem, zakładaniem maseczek itp. Od razu mówię że nie przejmuje się opiniami innych! Po prostu bardzo się cieszę! 


Czy koronawirus to ściema, czy nie, cieszę się, że ten czas izolacji pozwolił mi otworzyć oczy na kilka spraw, ciągnących się za mną i pozwolił mi przepracować kilka tematów związanych z relacjami z moim rodzeństwem. Wnioski smutne, ale kamienie na sercu trochę lżejsze. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6703517 Napisano: 17.05.2020 22:07:36 w Paragony na trwające konkursy
Mk cafe zamienię na 5 kinderow
nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703377 Napisano: 16.05.2020 14:28:09 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Do nas w poniedziałki i w piątki dzwoni (i będzie dzwonić do końca roku szkolnego) Pani z sekretariatu, czy od przyszłego tygodnia puszczamy dziecko. W ubiegłym tygodniu zadeklarowali się rodzice 3 dzieci (na 125 ogółem), w tym tygodniu tylko 1. Przedszkole więc wciąż zamknięte.

Co do słów Kasi, ja się strasznie denerwowałam posyłając swoje dziecko do przedszkola (30.10 ma urodziny, była najmłodsza wśród wszystkich dzieci), że sobie nie poradzi, że będzie mało mówić itp. itd.Bylam mocno zaskoczona, gdy Wychowawca powiedziała mi, że moja Helena jest najbardziej komunikatywna, a na pierwszym zebraniu Dyrektor stwierdziła, że nie wie co ma zrobić z angielskim, bo gros dzieci w ogóle nie mówi nawet po polsku, a co dopiero ucząc się kolejnego języka... Mnie też ten fakt mocno przeraża. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703346 Napisano: 16.05.2020 10:02:10 w Pomoc potrzebującym!
Podaję link do fb licytacji dla Marysi, córki mojej koleżanki z lat szkolnych. Marysia urodziła się z SMA1 (rodzice zbierają na rehabilitację w Polsce, a nie na leczenie w USA). byłabym wdzięczna, jeśli dołączycie.
https://www.faceb...DlaMarysi/?ref=share Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703344 Napisano: 16.05.2020 09:55:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
I ja dołączam się do morza gratulacji!
cudowna wygrana! Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6703343 Napisano: 16.05.2020 09:54:27 w Wkurza mnie...
magdamagda11 napisał(a):

Właśnie zaczynam przygodę z opisowymi konkursami, wcześniej brałam udział tylko w foto. Dzisiaj przeczytałam to co wysłałam po pracy, zjadłam jedną literęemotka  Opisowe konkursy przychodzą mi z wielkim trudem na foto jest łatwiej bo nawet jak coś nie wyjdzie dokładnie tak jak chcemy to można uznać, że tak miało być:) a tu.. napisałam na końcu zgłoszenia ,, powiw świeżości,, Wygrał kiedyś ktoś z was z literówką?


tak emotka . nie przejmuj się emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6703284 Napisano: 15.05.2020 19:12:18 w SZUKAM....
Miła26 napisał(a):

Ktoś orientuje się czy w żubrówce są ograniczenia na gospodarstwo domowe?

1 nagroda na 1 gospodarstwo.
chyba. mam zaćmienie umysłu.
pkt 4.14 regulaminu Wyświetl w wątku >>
1 Mila26 0