Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6723527 Napisano: 21.08.2020 11:40:29 w Smolar
Ja bym chyba się wkurzyła, gdyby ktoś mi wyliczał nagrody lub blokował mniej bo "tyle u nich wygrałam". Jak się jest dobrym w konki, to się gra (a jak się dobrze liczy i się na tym zna, to chyba nie można od takiej osoby wymagać, żeby porzuciła myśl o byciu inżynierem lub kimkolwiek związanym z naukami ścisłymi i żeby przerzuciła się na bycie historykiem sztuki). Ja rozumiem, że ta akcja promocyjna jest do pobudzenia sprzedaży, ale wydaje mi się, że zgłoszeń osób przypadkowych jest może kilka procent... A sprzedaż i tak pobudzona, tyle że przez konkursowiczów. A że są to osoby o preferencjach zakupowych zmiennych, to może trzeba wypuścić na rynek lepszy produkt.... Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6723375 Napisano: 20.08.2020 20:29:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Również 2-minutowe "shity" na Bref powysyłałam i sporo wygrałam emotka  Jak usiądę i pomyślę nad zgłoszeniem, to u Albedo niczego nie mam. Jakoś tak, ostatnio...

A u Smolara da się wygrać shitem? Bo dzisiaj wysłałam emotka

(trochę się offtopic zrobił)


da się. jedyny raz wygrałam u nich (co prawda tylko zestaw produktów) totalnym shitem. pytanie było, jak o siebie zadbasz, albo coś takiego. moja odpowiedź: pójdę w końcu do fryzjera, bo mam dość koloru swoich włosów.

po smsie z gratulacjami, Smolar stał się dla mnie agencja niegodną jakiegokolwiek szacunku. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6723320 Napisano: 20.08.2020 17:12:06 w WC - rozmowy o wszystkim
albo drzwi albo lodówkę. względnie oczy. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6723312 Napisano: 20.08.2020 16:32:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dzisiaj odido spokojnie, prosto, ładnie, lecz bez zbytecznej kombinatoryki typowej dla mnie. jeśli i to nie przyniesie skutku, to kończę przygodę z konkursami

obiecywanki cacanki emotka ciężko skończyć z czymś co jest fajne i ciekawe choć często niesprawiedliwe. Ja wciąż się męczę nad FA przygoda i na razie efektu w postaci wygranej brak emotka


w wersji pierwotnej posta było "spróbuję skończyć z konkursami" emotka . potem stwierdziłam że będę bardziej zdecydowana emotka . moje zgłoszenia z grą słów, skojarzeniami, zabawne itp nie cieszą się popularnością, więc trzeba spróbować w drugą strone. emotka Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6723290 Napisano: 20.08.2020 15:43:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzisiaj odido spokojnie, prosto, ładnie, lecz bez zbytecznej kombinatoryki typowej dla mnie. jeśli i to nie przyniesie skutku, to kończę przygodę z konkursami Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6723269 Napisano: 20.08.2020 13:56:05 w Czy informują/ informowali?
violka88 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

malalama napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Czy mógłby ktoś zweryfikować, czy na stronie Smolara są podpięte wyniki z 2etapu Lewiatana Okocim? mi wyskakuje, że nie wygrałam, ale nie wiem czy faktycznie nie wygrałam, czy że jeszcze nie wybrali zwycięzców.

Wybierać mieli 17.08, a podpinają ostatnio na ostatnią chwilę, czyli pewnie 24.08 będą...

a wiadomości ślą od razu czy jak podepną? gram i geam i coś się wstrzelić nie mogę w gusta SMOLARA

Najpierw podpinają później ślą smsy emotka  Chociaż ostatnio w Silanie, nie wszyscy podpięci do wyników na ww dostali smsy.

II etap z lewiatana Okocim już dawno powiadomiony w czwartek tydzień temu rano poszły SMS.


czyli ogarnęli drugi etap w dwa dni i się regulaminu nie trzymali? Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

dwaburekoty

#6723172 Napisano: 20.08.2020 09:19:36 w SZUKAM....
rajstopek napisał(a):

Czy z loterii Cheetos przychodzi potwierdzenie na maila? Wysłałem kilka zgłoszeń i było tylko potwierdzenie na stronie.


przychodzi. sprawdź spam Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6723163 Napisano: 20.08.2020 08:35:18 w Czy informują/ informowali?
Czy mógłby ktoś zweryfikować, czy na stronie Smolara są podpięte wyniki z 2etapu Lewiatana Okocim? mi wyskakuje, że nie wygrałam, ale nie wiem czy faktycznie nie wygrałam, czy że jeszcze nie wybrali zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6723114 Napisano: 19.08.2020 20:59:25 w PLAGIATY
konkursowyninja napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

@konkursowy ninja a jak odniesiesz się do znacznika "(przepis)", który był w Twoim zgłoszeniu (powyżej znajdziesz zdjęcia)? Z rozpędu tam wpisałeś?
edit: bo jeśli dobrze rozumiem, to możesz skopiować cały przepis, dodając jakiś element i juz masz swój autorski przepis?

Jeśli chodzi o listę składników to nie trzeba jej zmieniać. Może pozostać taka sama emotka  Receptura przepisów nie jest objęta ochroną prawną. 


Wiesz, teraz w zasadzie najbardziej "urzekły" mnie Twoje uśmiechnięte emotki. To tylko potwierdza, że jesteś osobą, która zna prawo i z wyrachowaniem z niego korzysta. Szkoda, że nie jest Ci po prostu po ludzku wstyd. Mi dania z tego termomixa smakowałyby conajmniej słono.... Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6723097 Napisano: 19.08.2020 19:41:16 w Dziś cieszę się z.....
pikawka napisał(a):

Co tu dużo pisać... siedzę na plaży w Ustroniu morskim, pije winko, słonko świeci, z głośnika Lady Pank leci..... bajka.... chwilo trwaj! emotka


zazdro wielkie! Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

dwaburekoty

#6723095 Napisano: 19.08.2020 19:40:11 w PLAGIATY
FBmarta22 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

ziolko napisał(a):

ivanotta też nie brałam udziału  emotka  
Ale wkurza mnie bezczelna kradzież. Obojętnie, co, gdzie i przez kogo zostało ukradzione.  emotka

Ja też nie brałam. Ludzie dla kasy i pseudo sławy zrobią wiele. Najważniejsze to pokazać swoim „fanom” jakim się jest bosem  emotka

Ja zbyt mało wierzę w swoje umiejętności, żeby brać udział w konkach na FB więc też osobiście mnie to nie dotyczy. Ale jak widzę butę tego gościa, który tak idzie wzaparte,,  to szlag mnie trafia... Kurcze nawet jeżeli, rzeczywiście przepisy kulinarne nie podlagałyby prawom autorskim, to dla mnie to byłby po prostu wstyd... Tym bardziej, że ma się facet za taką gwiazdę emotka  Z ciekawości zaglądnęłam na tą jego stronę na FB... I jak dla mnie, to twór wręcz żenujący... Wrzuca info "jak wygrać w konkursie" zopisemo owego konka, chyba chwali się tym, że regulamin zrozumiał...  


a myślałam, że tylko mnie wkurzają te sztywniackie unboxingi nagród, "dzisiaj pokażę Wam jak wygrać" (chyba powinno być jak wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygraną) i komentarze pełne słodyczy...

też jestem ciekawa jak potoczy się temat tego plagiatu Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6723048 Napisano: 19.08.2020 16:20:06 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

ivanotta napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mamalekarz przeprosiła zapłakana.

warto dodać, że "W ramach polubownej ugody za wykorzystanie 9 moich przepisów w ebooku, w dniu dzisiejszym 8 maja 2019 , wpłaciła ona kwotę łączną 9000 zł na cel charytatywny! " 

No właśnie. A ninja idzie w zaparte, że to jego przepis. 


zbyt charakterystyczne składniki wg mnie, by był to przypadek.
jeśli to jego przepis, to może on powinien wytoczyć tej blogerce proces o plagiat? Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

dwaburekoty

#6723042 Napisano: 19.08.2020 16:08:21 w PLAGIATY
mamalekarz przeprosiła zapłakana. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6723039 Napisano: 19.08.2020 16:04:13 w PLAGIATY
ivanotta napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

podobno nie ma czegoś takiego jak plagiat przepisu kulinarnego...

A w internetach byla jaks aferka z blogerka kulinarna. Ktos ukradl jej przepisy i wydal ebooka. Ktos kojarzy jak to sie skonczylo? Bo tam chyba była gruba sprawa  emotka


przeprosiła i przyznała się do kradzieży (jeśli chodzi nam o ten sam przypadek).
Osobiście uważam, że w klasycznych przepisach trudno o kradzież, bo trudno dociec kto co wymyślił. Przy bardziej skomplikowanych przepisach i rzucających się w oczy dodatkach (ile osób z nas robi pesto z pietruszki - ja pierwszy raz o tym słyszę) sprawa już jest trudniejsza. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

dwaburekoty

#6722970 Napisano: 19.08.2020 11:30:58 w Paragony na trwające konkursy
paragon odido (cocacola i monster) kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6722805 Napisano: 18.08.2020 15:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś z Was w Żywcu - wodzie niegazowanej? to jedyna loteria w której kupuje produkty na pęczki, ale woda schodzi u nas w domu błyskawicznie (tak, wiem, że woda jakościowo kiepska, ale jedyna, która jest dostępna u nas Biedronce oprócz wód wysokozmineralizowanych, których z kolei ja nie mogę pić, a u nas w kranie woda woła o pomstę do nieba).miło by było chociaż raz być wylosowaną. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6722697 Napisano: 18.08.2020 08:45:18 w Paragony na trwające konkursy
szukam odido cocacola Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6722640 Napisano: 17.08.2020 21:48:12 w Giełda Kodów ; )
3 Lechy zamienię na 1kozla, lub Haribo lub cokolwiek Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6722385 Napisano: 16.08.2020 23:04:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wchodzi Wam Somersby? nie wierzę, że wszystkie kody które mam są błędne.

Wysyłałam dziś i poszło.


a ile znaków mają Wasze kody? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6722383 Napisano: 16.08.2020 22:53:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wchodzi Wam Somersby? nie wierzę, że wszystkie kody które mam są błędne. Wyświetl w wątku >>
0 0