Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika as32572

as32572

#6607391 Napisano: 06.06.2019 17:48:04 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Wkurza mnie Dzień dobry w mailach zamiast Witam.Tak witam to było coś obraźliwego czy niepoprawnego.Ale tyle lat czytałam Witam i pisałam Witam.Tak jakoś się z tym związałam i jak widzę Dzień dobry to mnie trafia:(Dalej zawsze zaczynam Witam nigdy nie napiszę w mailu Dzień dobry.I mam w poważaniu co se ktoś myśli ja uwielbiam w mailach słowo witam.


http://aleksandra...namy-maili-od-witam/

Ja np. nigdy tego "Witam" nie lubiłam, jest wyniosłe i jak dla mnie nieprzyjemne emotka

Ja zawsze pisałam witam, dopóki nie wyczytałam,że się nie powinno... Nie do końca to do mnie przemawia, ale przerzuciłam się na dzień dobry, żeby nie wychodzić na niekulturalną emotka Wyświetl w wątku >>

as32572

#6606074 Napisano: 03.06.2019 19:12:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Powerade wpisuję te same dane do logowania co w Coca Coli? Tak zrobiłam, ale ciągle pojawia mi się okno do logowania, na różnych przeglądarkach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6605384 Napisano: 01.06.2019 11:02:03 w Wkurza mnie...
amastowa napisał(a):

Loteria Skyr Piątnica- już drugie zgłoszenie na laptopie, kiedy nie da się zdrapać pola

u mnie to samo emotka  ale paragonu sie nie da zgłosić drugi raz, więc o główne powinien grać... Wyświetl w wątku >>
1 amastowa 0

as32572

#6604437 Napisano: 29.05.2019 14:23:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w loterii Chorten, można kupić 3 takie same produkty marki promocyjnej, czy różne marki, tak jak było w auchan? Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6604436 Napisano: 29.05.2019 14:20:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kawazczekolada napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

antylopia napisał(a):

paolka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Proszę wyjaśnijcie jak działa loteria ccc. Mam apke, mam zarejestrowana kartę i co dalej. Jak zagrać? Nic tam nie widzę emotka

Przy zakupach dajesz karte CCC i tyle.
Chyba nie ma żadnych informacji o ilości szans jakie masz za zakup, ani informacji o jakichkolwiek zwycięzcach. Czy ktokolwiek coś wygrał w tej loterii ? emotka

jakby loteria widmo. nie wiadomo czy zakupy sa zliczone czy nie.

Grałam dwa razy, bo dwa razy robiłam zakupy, ale nie mam pewności, czy wzięłam udział, bo tak jak  piszecie, żadnego potwierdzenia, informacji, NIC. Nie twierdzę, że wygrana mi się należała, ale zniechęciłam się tymi niewiadomymi.

Ja brałam udział kilka razy bo akurat wszyscy buty potrzebowali... i zero infomacji jakiejkolwiek. Czy ktokolwiek w ogóle wygrał w tej loterii?

wydaje mi się, ze raz się ktoś chwalił 100zł
ja wysłałm nawet zapytanie do CCC, bo kupowałam z numerem telefonu i miałam wątpliwości,że facet ostatecznie wbił mój numer
to najpierw mi odpisali,że nie widzą,żadnych zakupów na mojej karcie, a jak wysłalam skan paragonu,że system im pokazuje z opóźnieniem i napewno biorę udział w loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6603660 Napisano: 27.05.2019 14:14:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

agadawid napisał(a):

chaber20 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

alan84 napisał(a):

e-e napisał(a):

skyr, który nr chcą ten obok daty? A kwota całego paragonu czy tylko jogurtu? wybaczcie pytania, ale na urlopie jestem Z góry dziękuję temu kto się pofatyguje mnie oświecić


1.tak
2. tylko skyr

Ad 2. Czy te informacje potwierdzil organizator? Wg regulaminu dowod zakupu to paragon, a produkt promocyjny to skyr. Na stronie, w polu do uzupelnienia, widnieje Informacje o zakupie- Kwota z paragonu. Wg mnie to po prostu suma widniejaca na paragonie, czyli jesli poza skyrem kupilam chleb, to wpisuje kwote laczna za skyr i chleb. Dopytuje, bo to moze byc istotne przy wydawaniu nagrod. Nie, zebym wygrala, ale mam nadzieje emotka

Ja też tak to rozumiem i wpisuje ogolna kwotę paragonu. 

Też wpisuję sumę z paragonu.

Zaniepokoiła mnie ta informacja, że tylko cena za Skyr, więc napisałam zapytanie w nocy do organizatora. jak tylko dostanę odpowiedź, napiszę na forum. Wg mnie cała suma z paragonu (tak rozumiem regulamin)

Nie wiem czy już ktoś pisał - mam odpowiedź od organizatora, że należy wpisać całą wartość paragonu, a nie tylko Skyr.
Nie odpisali mi jeszcze, czy koniecznie musi być Skyr Piątnica na paragonie - czy ktoś z osób, które wygrały i mają już zweryfikowane paragony, może się wypowiedzieć tutaj lub na priv? Wyświetl w wątku >>

as32572

#6603039 Napisano: 24.05.2019 14:58:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Mam pytanie trochę z czapy: czy Wasze paragony z Kauflandu też tak szybko bledną? Dwa tyg. a już nic nie widać emotka Z każdego innego sklepu są dużo trwalsze.

Ja się zawsze skusze na zakupy w Kauflandzie (mam najbliżej), a później jestem zła,że nic nie widać. Pisałam nawet do nich i faktycznie przez chwilę było lepiej, ale teraz jest znowu to samo. Dodatkowo mnie denerwuje, że na czytniku produkt często ma inny opis niz na paragonie  emotka

U mnie dokładnie tak samo, najbliżej więc kupuję, a potem patrząc na paragon i mam ochotę się walnąć. Może też napiszę w tej sprawie, no ale, jak widać po wpisach niewiele to daje.

Jak wiecej osób będzie do nich pisać, to może zauważą, że jest to problem.
Trzymam te paragony w lodówce, ale niewiele im to pomaga. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6603032 Napisano: 24.05.2019 14:41:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

Mam pytanie trochę z czapy: czy Wasze paragony z Kauflandu też tak szybko bledną? Dwa tyg. a już nic nie widać emotka Z każdego innego sklepu są dużo trwalsze.

Ja się zawsze skusze na zakupy w Kauflandzie (mam najbliżej), a później jestem zła,że nic nie widać. Pisałam nawet do nich i faktycznie przez chwilę było lepiej, ale teraz jest znowu to samo. Dodatkowo mnie denerwuje, że na czytniku produkt często ma inny opis niz na paragonie emotka Wyświetl w wątku >>

as32572

#6602481 Napisano: 23.05.2019 09:24:11 w Wkurza mnie...
Najlepiej jak kiedyś z bratem staneliśmy osobno do kasy, żebym miała dwa paragony, po wyjściu ze sklepu proszę go o paragon a on mówi wyrzuciłem emotka
Więc tak, rodzina raczej nie wspiera, ale przynajmniej już rozumieją,że gram i się nie śmieją bo "nam też się czasem coś z tego trafi" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6601216 Napisano: 18.05.2019 20:13:28 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 napisał(a):

Czy Bryza to dobry proszek? Zastanawiam się nad kupnem na konkurs Kauflandowski,ale czytałam,że uczula.

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje  emotka , ale Bryzę kupiłam i nie widzę różnicy w stosunku do Vizira, a przynajmniej była sporo tańsza. W sumie to z Vizir nie byłam w 100% zadowolona, więc przynajmniej zaoszczędziłam, a może przy okazji kolejnego konkursu odkryję jakiś lepszy proszek emotka , skoro już rodzinę przekonałam, że można w czymś innym uprać i przeżyć  to teraz mogę eksperymentować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6601214 Napisano: 18.05.2019 20:08:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
SKYR Fruvity z Biedronki się nie liczy - w regulaminie są zdjęcia produktów, które biorą udział i ich tam nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6601165 Napisano: 18.05.2019 13:27:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Persil emotka  w pozostałych konkach/loteriach również niewiele się dzieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6601162 Napisano: 18.05.2019 13:21:29 w SZUKAM....
Poza Biedronką i Lidlem, chyba nie ma jogurtów SKYR innych niż Piątnica, więc wydaje mi się że opis SKYR powinien wystarczyć.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

as32572

#6599466 Napisano: 14.05.2019 15:23:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zł Kaufland, chyba pierwsza nagroda od TQ Group emotka Wyświetl w wątku >>

as32572

#6595341 Napisano: 03.05.2019 09:30:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziękuję za opinie. Woolite też mam w planach kupić,ale że trzeba wydać 40zl to pomyślałam o Bryzie. U mnie do tej pory głównie Vizir. No nic zastanowię się czy mam hasło warte zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

as32572

#6595240 Napisano: 02.05.2019 18:07:01 w Wkurza mnie...
Wyjazd służbowy do UK w przyszłym tygodniu, przynajmniej raz w roku muszę tam lecieć.
Nie lubię ich pogody, ani ludzi, którzy przy Tobie są mili a za plecami obgadują emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

as32572

#6595171 Napisano: 02.05.2019 13:32:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy Bryza to dobry proszek? Zastanawiam się nad kupnem na konkurs Kauflandowski,ale czytałam,że uczula. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6594507 Napisano: 30.04.2019 09:36:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Uwaga! Dziś w loterii zalodowani Koral wylosowano datę urodzin 10 LIPCA. Jeśli to Wasza data, zgłoście się koniecznie!

Mojego brata urodziny emotka  czy najpierw trzeba kupic loda a potem sie zglosic,czy można tez odwrotnie?

Data urodzin narzeczonego. Jak to właśnie jest. Kupić dzisiaj loda i zarejestrować się, jeżeli urodziłeś się 10.07? Nie mogę znaleźć regulaminu emotka

Może na wszelki wypadek kup jakiegoś najtańszego Korala i do nich napisz emotka

Dzięki. Niestety u nas w sklepach na razie to tylko resztki zeszłorocznych lodów zostały, Koral brak.
W sumie nagrody nie powalają, to nie chciało mi się jeździć i szukać po marketach.

Czy dobrze rozumiem regulamin, że jak wylosują kogoś do nagrody dziennej, czy tygodniowej to z automatu nie bierze udziału w losowaniu finałowym?

Też rozumiem to tak,że w momencie wygrania jednej nagrody, już dalej nie jest się uwzględnionym w losowaniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6594484 Napisano: 30.04.2019 08:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Czy ktoś może mi powiedzieć jak grać w Lays? Gdy kliknę "chcę grać w konkursie" otrzymuję tylko gify z Błaszczykowskim i żadnej więcej informacji... 

Też tak mam na komórce, na komputerze jest ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

as32572

#6594097 Napisano: 29.04.2019 09:53:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Uwaga! Dziś w loterii zalodowani Koral wylosowano datę urodzin 10 LIPCA. Jeśli to Wasza data, zgłoście się koniecznie!

Mojego brata urodziny emotka  czy najpierw trzeba kupic loda a potem sie zglosic,czy można tez odwrotnie? Wyświetl w wątku >>