Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika goldensight

goldensight

#6515367 Napisano: 01.08.2018 15:45:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostał już ktoś nagrodę z 11.07 z konkursu Cheetos? Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6515278 Napisano: 01.08.2018 13:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Czy Wy też macie wrażenie, że ostatnio poziom jest już TAK wysoki i tyle ludzi gra, że wygranie graniczy z cudem? Z nostalgią wspominam rok 2013 czy 2014, kiedy kurier codziennie po kilka paczek przynosił;) Myślałam, że miałam na Ceneo fajne zdjecie, a gdy wczoraj wieczorem zaczęła się lawina zgłoszeń to jestem już prawie pewna, że kolejny konkurs rozwiąże się beze mnie...

Co to za konkurs z Ceneo?

Konkurs foto na instagramie, skończył się wczoraj Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6514301 Napisano: 29.07.2018 22:29:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeanettka. napisał(a):

Co zrobiliście ostatecznie z faktem, że zdjęcia nie dotarły na skrzynkę organizatora konkursu Astra ITM? Pisaliście do sponsora lub do nich ponownie, dostaliście jakąś odpowiedź? 

A skąd wiadomo, że nie dotarły? Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6513699 Napisano: 27.07.2018 12:37:50 w Czy informują/ informowali?
bagietkoweniebo napisał(a):

Głód Over ktoś?
SorayaFoodie ?
1 etap Sugar Scrubs?
Polska nazwa phishing?

Soraya foodie ma czas do dzisiaj, tak samo jak głód over, 1 etap Sugar Scrubs dadzą najprawdopodobniej 1.08 Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6513330 Napisano: 26.07.2018 13:10:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

kadrianna] Według regulaminu mają czas do 20 sierpn

Chodziło mi o Astrę w ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6513327 Napisano: 26.07.2018 13:08:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Według regulaminu mają czas do 20 sierpnia Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6512882 Napisano: 25.07.2018 12:20:05 w Czy informują/ informowali?
bagietkoweniebo napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Głód OverKnorr ostatni etap?

wczoraj informowali 6 etap. Dzis może się ogarną z 7

Wyniki z 6 etapu wysyłali 17.07 na messengerze, a z 7 powinny być do jutra bo z reguły w czwartek najpóźniej wysyłają Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6508342 Napisano: 11.07.2018 14:25:04 w Czy informują/ informowali?
Knorr- głód over już informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6491413 Napisano: 22.05.2018 17:37:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
nieprzytomna napisał(a):

Ja pier...wyniki ze Snickersa ! Wrrrr!

na drugim zdjęciu snickersy są wklejone... trzeba spojrzeć czy to w ogóle zgodne z regulaminem Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6490572 Napisano: 18.05.2018 10:16:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

goldensight napisał(a):

Dostał ktoś wiadomość zwrotną po wysłaniu danych z konkursu E Aromatherapy?

Zaraz po wysłaniu nie, ale kilka dni po wysyłce dostałam już na maila bon do wykorzystania w kwiaciarni

Ja czekam na nagrodę I stopnia, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi i się zaczęłam martwić Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6490565 Napisano: 18.05.2018 10:01:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostał ktoś wiadomość zwrotną po wysłaniu danych z konkursu E Aromatherapy? Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6489960 Napisano: 16.05.2018 13:38:03 w Czy informują/ informowali?
Informowali już z tego konkursu? Wyzwanie Caffisimo Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6487310 Napisano: 07.05.2018 20:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

czy z konkursu NESTLE rowerowego dziś już powiadamiali?????? czy istnieje jeszcze szansa na nagrodę????

Nikt się na razie nie chwalił więc jeszcze jest nadzieja  emotka Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

goldensight

#6487117 Napisano: 07.05.2018 13:10:31 w Czy informują/ informowali?
Dzwonili już z nestle?  Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6487115 Napisano: 07.05.2018 13:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

Netto IV etap, normalnie ogarnęłam okiem i się wystraszyłam. Głowa na talerzu / do konsumpcji?/

Są już wyniki 4 tygodnia? Mi się nawet jeszcze z 3 nie wyświetlają Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6487065 Napisano: 07.05.2018 10:46:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

goldensight napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Ja trochę nie rozumiem tego szumu... Pewnie raz wygrała dziewczyna ze zdjęcia a drugi raz ten chlopak. I wszystko jest zgodne z regulaminem (o ile nie ma w nim ograniczenia np.na gospodarstwo domowe, ale może nawet nie mieszkają razem, tego nie wiemy). Zdjęcia są ładne, kolorowe, dobrej jakości, a wśród zwycięzców są dużo gorsze zdjęcia także. Mało to razy nagrody idą do jednej rodziny albo pary? Teraz to wytykanie a jak ktoś pisze, że wygrał w konkursie, gdzie nie było publicznych wyników tylko smsy, a ktoś pisze o kilku nagrodach to dostaje kilka łapek w górę jak to rozwalił system bla bla bla. A też wiadomo, że zagrał na rodzinę, a może i na chomiki.

Przecież nie krytykujemy tu osób a komisję, w loterii komisja niestety nie widzi czy to ta sama osoba gra, a na zdjęciach jednak twarz jest widoczna. Mówimy tu o 3 zdjęciach nie o 2, więc ok jedno zgłoszenie poszło na dziewczynę, jedno na chłopaka a trzecie na psa? Jasne, że zdjęcia są ładne i zasługują na nagrody, jednak zachowanie komisji budzi wiele wątpliwości gdy to 3 nagrody na 4 przyznają jednej osobie

2 ZDJECIE TO NIE JEST BLIŹNIACZKA... TYLKO CAŁKOWICIE INNA OSOBA

Aneta ja nie rozumiem co ty się tak uwzielas na to 2 zdjęcie, akurat co do niego nikt nie ma zastrzeżeń bo faktycznie to są osoby, które nie pojawiają się na pozostałych trzech zdjęciach w galerii. Cały czas jest mowa o 1, 3 i 4 zdjęciu  Wyświetl w wątku >>
2 wesola, mia 0

goldensight

#6487030 Napisano: 07.05.2018 09:46:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielona123 napisał(a):

Ja trochę nie rozumiem tego szumu... Pewnie raz wygrała dziewczyna ze zdjęcia a drugi raz ten chlopak. I wszystko jest zgodne z regulaminem (o ile nie ma w nim ograniczenia np.na gospodarstwo domowe, ale może nawet nie mieszkają razem, tego nie wiemy). Zdjęcia są ładne, kolorowe, dobrej jakości, a wśród zwycięzców są dużo gorsze zdjęcia także. Mało to razy nagrody idą do jednej rodziny albo pary? Teraz to wytykanie a jak ktoś pisze, że wygrał w konkursie, gdzie nie było publicznych wyników tylko smsy, a ktoś pisze o kilku nagrodach to dostaje kilka łapek w górę jak to rozwalił system bla bla bla. A też wiadomo, że zagrał na rodzinę, a może i na chomiki.

Przecież nie krytykujemy tu osób a komisję, w loterii komisja niestety nie widzi czy to ta sama osoba gra, a na zdjęciach jednak twarz jest widoczna. Mówimy tu o 3 zdjęciach nie o 2, więc ok jedno zgłoszenie poszło na dziewczynę, jedno na chłopaka a trzecie na psa? Jasne, że zdjęcia są ładne i zasługują na nagrody, jednak zachowanie komisji budzi wiele wątpliwości gdy to 3 nagrody na 4 przyznają jednej osobie Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

goldensight

#6487022 Napisano: 07.05.2018 09:32:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

margobb napisał(a):

goldensight napisał(a):

Pomijając fakt, że ta sama osoba jest na 3 zdjęciach, to w pierwszym tygodniu dodałam takie samo zdjęcie jak jedno z nagrodzonych, z resztą w tym tygodniu też były 2 takie, jedno zostało nagrodzone, a drugie wcale gorsze nie było, pomysł ten sam i nawet wcześniej dodane. Chodzi o motyw łapania stopa

Zwróciłam uwagę na zdjęcia z tym samym motywem i pomyślałam sobie przeglądając , że taka fota nie ma szans, bo są bardzo podobne w galerii i dlaczego niby jedna jest lepsza od drugiej. Zaskoczyłam się 

Jury lubi blondynki i do tego Pani M. i Pani B. są prawie identyczne - trafiły w gust kogoś z komisji  emotka

jeżeli już to na 2 zdjęciach jest ta sama osoba a na 3 jest inna... po drugie nigdy nic nie wygraliście w 1 konkursie na 2 czy 3 osoby? Nie gracie na 3 czy 4 numery telefonów coby wygrać więcej? Właśnie dlatego jest coraz więcej loterii bo widzicie tylko innych nie zwracając uwagi czy sami nie postepujecie podobnie...
 

Na 1, 3 i 4 zdjeciu w galerii jest ten sam chłopak, faktycznie na 1 i 4 mogą być dwie inne bo to siostry bliźniaczki, ale mimo wszystko to jest chyba lekkie przegięcie, bo to nie jest loteria czy konkurs haseł a jednak zdjęcia i chyba komisja widzi czy wybiera te same osoby Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6487009 Napisano: 07.05.2018 09:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pomijając fakt, że ta sama osoba jest na 3 zdjęciach, to w pierwszym tygodniu dodałam takie samo zdjęcie jak jedno z nagrodzonych, z resztą w tym tygodniu też były 2 takie, jedno zostało nagrodzone, a drugie wcale gorsze nie było, pomysł ten sam i nawet wcześniej dodane. Chodzi o motyw łapania stopa Wyświetl w wątku >>
0 0

goldensight

#6486834 Napisano: 06.05.2018 11:15:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Były już wyniki Granda? Wyświetl w wątku >>
0 0